Перейти до змісту

Ви всі дибіли


Uki

Recommended Posts

Ні,тут просто алкашів бачив.Вдома ще

 

Я не знаю що таке білочка, і не знаю нікого хто це зна..... 

Намагаюсь бути таким алкашем щоб нікому це не було в напряг крім мене

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Советский Союз с его странным социализмом был раем для запойных алкоголиков.

Советский Союз был страной алкоголиков.

В те ещё времена в журнале Америка была статья про алкоголизм ( в Штатах) и приведен тест-опросник на алкоголизм.

Если из 12 (или сколько там вопросов) положительно ответил на 3 то алкоголик.

В нашей компании меньше 5 положительных ответов ни у кого не было. И мы ещё не самые худшие были :)

Link to comment
Share on other sites

Пока...

Запомни - пити наодинці це цокатись з дияволом :(

 

Я знаю. Хоч і не вірю у всі ці казки про богів та дияволів. Треба просто не купляти, як жінка порадила......

Link to comment
Share on other sites

:)))) ЛОгика бля:)

 

- Ты где деньги берешь?
- В тумбочке.
- А откуда они там?
- Жена кладет.
- А у нее откуда?
- Я даю.
- Ну а ты-то где их берешь?
- В тумбочке...

Link to comment
Share on other sites

Пациент вообще странные вещи говорит последнее время. Вчера заявил что за один час своей работы может купить 40 литров Баккарди рома. Нехитрая калькуляция с помощью литра недорогого баккарди по цене в 15 долларов приводит нас к выводу о зарплате пациента в районе 900 000 американских долларов в год. Все что он писал до этого, как и после этого нужно рассматривать в контексте этой цифры.

Link to comment
Share on other sites

Пациент вообще странные вещи говорит последнее время. Вчера заявил что за один час своей работы может купить 40 литров Баккарди рома. Нехитрая калькуляция с помощью литра недорогого баккарди по цене в 15 долларов приводит нас к выводу о зарплате пациента в районе 900 000 американских долларов в год. Все что он писал до этого, как и после этого нужно рассматривать в контексте этой цифры.

 

У тебе помилка. 15 дол не літр.....

Link to comment
Share on other sites

Пациент вообще странные вещи говорит последнее время. Вчера заявил что за один час своей работы может купить 40 литров Баккарди рома. Нехитрая калькуляция с помощью литра недорогого баккарди по цене в 15 долларов приводит нас к выводу о зарплате пациента в районе 900 000 американских долларов в год. Все что он писал до этого, как и после этого нужно рассматривать в контексте этой цифры.

 

може пацієнт переплутав дієслова "купити"  і "випив"

Link to comment
Share on other sites

Я знаю. Хоч і не вірю у всі ці казки про богів та дияволів. Треба просто не купляти, як жінка порадила......

Тут ключевое слово не диявол а наодинці.

Если не можешь удержаться то слушай жинку.

 

Сейчас все реже, но в хорошей компании мы ещё могем жирануть. Особенно в Киеве...

Но никогда в одиночку я не пил. Для меня это табу

Link to comment
Share on other sites

в даному випадку логіки немає, у пацієнта прострація - всі прцюють за гроші, а він за цифри на моніторі, які записані на клаптику з  пластика.

Він теж за гроші. Просто ними закриває баланс по кредиткам. Цифри на рахунку в банку чи готівка в кишені - нема різниці (звичайно якщо доходи легальні та з них сплачено податки, а то цифри на рахунку налоговикам контролювати набагато легше за готівку).

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

можливо я помиляюсь, але, в штатах грошима вважається кеш, а картка це перекидання цифр.

А яка різниця? Чим зручніше в даний конкретній момент користуватись - тим і платиш (мобілою, карткою, набіранням циферок та паролю на компі чи планшеті чи кешем). Все одно то твої зароблені гроші в кінці кінців.

Link to comment
Share on other sites

А яка різниця? Чим зручніше в даний конкретній момент користуватись - тим і платиш (мобілою, карткою, набіранням циферок та паролю на компі чи планшеті чи кешем). Все одно то твої зароблені гроші в кінці кінців.

нормальній людині це важко пояснити, тут і нав"язана психологія і чисто фінансовий інтерес, що штатівці розрізняють гроші-кеш і гроші-картка

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...