Перейти до змісту

Silentio, виходьте. Тут таке коїться...


tom_cat

Recommended Posts

То правда, що:

 

Volodymyr Boiko


P.S. Якщо хто не зрозумів, чому Кулик такий сміливий, пояснюю: я вже писав, що в ніч на 25 березня Держсекретар Помпео в телефонній розмові офіційно попередив Порошенка, що відносно людей з його найближчого оточення в США розпочато розслідування й Порошенкові буде запропоновано дати покази американським слідчим
 

Link to comment
Share on other sites

То правда, що

 

 

В усякому разі те, над чим наразі працюють мої хлопці в Києві - документування злочинів Педрильї - воно не для адміністрації Додіка. Воно попаде за адекватної ціни, до демів, як Додік удумає підтримати свого .сучого сина, і до політсили, яка РЕАЛЬНО буде готовою захищати свої голоси. Це суто приватний проект.

Link to comment
Share on other sites

На жаль, з такою потворою, як кнур приватним проектом не справитися. Таке моє ІМНО.

Ну і про демів - Хантер в Бурісмі і все таке. Пеця знає, як з цією категорією політиків вести справу.

:(

Link to comment
Share on other sites

На жаль, з такою потворою, як кнур приватним проектом не справитися. Таке моє ІМНО.

Ну і про демів - Хантер в Бурісмі і все таке. Пеця знає, як з цією категорією політиків вести справу.

:(

 

Ви погано знаєте цей бізнес  :) Часи міняються...гібридні віцни, приватні військові компанії, приватні розвідки... Переваги останніх - мобільність через відсутність неповороткої державної машини. 

 

В порівнянні з оборудками Педрильї -  оборудки Байдена і  Злочевського - дитячий садочок  :)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

А щодо знань Педри як вести справу з нашими політиками - то не смішить мої старі капці. Недавній наїзд на американського посла яскраво продемонстрував рівень цих знань :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я це до того, що : ну зберете Ви вагон доказів про фальсифікації, корупцію, переслідування політичних опонентів, та навить гіпотетично про те, що він їсть немовлят. І що?

Тут питання - визнає США результати виборів, чи ні. І рішення про визнання чи не визнання виборів буде прийматися топ керівництвом держави виходячи з політичної доцільності і вигоди для Штатів, а не з наявних доказів злочинів.

 

Та й як навить не визнає (що є абсолютно фантастичним) - послідує заморозка і конфіскація активів? Та я не впевнена, що навить Асада активи конфісковані. Он Ердоган чуть базу НАТО не штурманув, закручує диктатуру на кшталт російської - хоч якась реакція? Розписали Сірію на трьох з хуйлом. 

 

Ну от були в Грузії підкуп, каруселі і фальсифікації - і шо?, Та пів африканського континенту, де десятиліттями правили диктатори - що, ті вибори не визнавалися? В тій же Нігерії, напр - аж армія мусіла збунтуватися, щоб диктатора посунути...

 

Сумно... 

Link to comment
Share on other sites

Єдиний випадок, коли можна очікувати реальної реакції Штатів - це коли дії президента країни реально загрожують їх національним інтересам.

Ну як Норьєга в Панамі - вирішив націоналізувати Панамський канал і був відправлений бандеролью в американську тюрму. Але це - не з нашим щастям.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Тут питання - визнає США результати виборів, чи ні. І рішення про визнання чи не визнання виборів буде прийматися топ керівництвом держави виходячи з політичної доцільності і вигоди для Штатів, а не з наявних доказів злочинів.

 

 

Питання зовсім не в цьому. Принаймні для мене. Щодо визнання чи не визнання, я вже сто разів і тут, і не тут писав  - це залежатиме від того ЯК переможець захищатиме результати і ЯК ви народ України протестуватиме проти фальсифіксцій і маніпуляцій. За умови масових протестів, ніхто нічого визнавати не буде.

 

В Грузії мої хлопці не працювали, тому я не можу собі дорікнути за Грузію, лише ловбойобам з Держдепу, які ігнорували попередження, у тому числі і наші.

 

А тут у мене свій інтерес, перш за все особистий, а це завжди краще стимулює, ніж усякі галасливі висери про патріотизм, моральний борг тощо. 

 

Знову ж таки...ви про заморозки, а я про інше.. :) але як буде в Києві порядна влада, то - слово офіцера - все накрадене Педрою віддамо сповна,  нам чужого не тре, лише гонорар за важку і часом небезпечну працю  B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сумно якось це все.... 

 

Це тому, що чи ви піддаєтесь рошенівському нлп, яке брудним потоком зовсім не шоколадного кольору ллється з ящика та мережі. Дивіться Дубінізми - там суцільний оптимізм і є навіть лучики позитива и добра  :D .

 

Ви уявіть себе на місці Педри! Як його трусить сердешного  :weep: я навіть з друзяками ставки вже почав приймати -  який день квітня знадобиться термінова реанімація і виведення, чи навпаки введення до штучної коми  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, на всякий випадок скопіюю сюди. Думаю, Вашим хлопцям варто прочитати - знайдуть для себе багато цікавого.

 

 

Петр Порошенко. Украденная мечта. (.pdf)

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

І ще.

 

Непряме підтвердження запланованого масового вкиду.

 

В середу Мороз знявся з виборів. По закону напроти нього мали б вдарити штамп "Вибув" Але...

З ФУПу.

 

 

 

 
Штамп "Вибув" не видаємо в ОВК взагалі, щоб не штампонули раптом Мороза, бо ЦВК дала роз'яснення, ви ваших на цих виборах нема, пізно знявся.
Загальна картина в нашій ОВК - все аж шкварчить. Вчора в обід привезли бюлетені в ОВК, ми до 11-ї вечора роздали їх половині ДВК нашого округу і зараз біжу, видаватимемо решті ДВК.
На дільницях ремонтують кабінки, скриньки , шуршить адміністрація і поліція і СБУ і хто тільки можна з чиновників для забезпечення виборів.

 

 

 

Ну так пм'ятаєте я тут постила відео  від дівчини, де вона розповідала, що декілька діб проставляли птички в бюлетнях навпроти кнура - заготовка для підміни і вкиду. Ті заготовки вже розвезені на місця і ясно, що ще й проштампувати їх штампом "вибув" нереально.
 
Ось тому ЦВК і дав таке роз'яснення.
 
Значить цей запобужник не спрацював, хоча Морозу респект за спробу.

 

UPD: по закону знятися можна не пізніше, ніж за 23 дні. Так що тут я не права.
Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Сіленті, на всякий випадок скопіюю сюди. Думаю, Вашим хлопцям варто прочитати - знайдуть для себе багато цікавого.

 

 

Петр Порошенко. Украденная мечта. (.pdf)

 

 

Дякую, але  Дубінський для нас не є першоджерелом  :)

Соррі, часу практично нема. Зайду вже 1 квітня.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

ну як хто, та шо МакКейну все підісрала, іі кацапи йому в віце-президенти запхали, бо типу жінка

але ж було очевидно, що вона тупа як корка, і рашу видно ій було з Аляски

 

Багато хто через неі за нього у 2008 і не голосував, і обама голуб миру виграв, і здав хуйлу украіну. медаль дали за те що чорний авансом? бо він накази про бомбування дронами цивільних у іраку теж віддавав 

 

тепер все стало на своі місця

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...