Перейти до змісту

Результати народного волевиявлення 2019. Вибори Президента, Перший Тур


BigOpenData

Recommended Posts

Смешко!

Балашов  переконував,  що  Медведчуківський  кадр.  Переконливо  аргументував.

 

Я  за  гетьмана  ще  перед  8-ю  (по  зимовому).  Україна - понад  усе! :)

День  гарний  сьогодні.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юльки, щось сумно так?

Бо п...ць країні. Що Зеленський, що Свиня - надії немає. Але Вам, звичайно, до дупи. Думаю, і вертатись не будете, коли побачите наслідки в найближчий час.

Link to comment
Share on other sites

Бо п...ць країні. Що Зеленський, що Свиня - надії немає. Але Вам, звичайно, до дупи. Думаю, і вертатись не будете, коли побачите наслідки в найближчий час.

Ну почему, если Вова реально попросит Мишу помочь и поддержит, вполне возможны варианты. Правда с такими фальсификациями не факт, что Вова будет президентом. Пете некуда отступать, крыса загнанная в угол. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Ну почему, если Вова реально попросит Мишу помочь и поддержит, вполне возможны варианты. Правда с такими фальсификациями не факт, что Вова будет президентом. Пете некуда отступать, крыса загнанная в угол.

Знаєте, це боротьба нанайських хлопчиків, мене не цікавлять ні Порошенко, ні Коломойський, ні Зеленський, мене цікавить Україна і українці, а оці троє НЕ українці, і ніколи ними не стануть. Який вибір може бути у другому турі, якщо Свиня туди все ж таки влізе (зараз не факт)? Поміняемо багатого єврея, що має бізнес в країні ворога і виводить гроші в офшори, не небагатого єврея, що має бізнес в країні ворога, і виводить гроші в офшори. Але яким буде маніпулявати третій, багатий єврей, який не має бізнесу в країні ворога (бо все вже ворогу продав, а частину відсудив), але теж виводить гроші в офшори. В труні я бачив такий "вибір".

Чого їм радіти?

Бапка летить.

Бєда.

Бабця то куй з нею, вона лише інструмент для того, що треба було робити, країна "летить".

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Чого їм радіти?

Бапка летить.

Бєда.

Буде  перти на  прем єрську  табуретку  як  танк.  Про  все  вже  давно  домовлено  з  Бєнєю.

А  нам  залишається сплутати  їм  карти  на  виборах  до  ВР.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

«Ми маємо результат 29% опрацьованих протоколів. Так, Володимир Зеленський – 23,9%, Юлія Тимошенко – 18,06%, Петро Порошенко – 14,74%», – повідомив Сергій Соболєв.
Link to comment
Share on other sites

«Ми маємо результат 29% опрацьованих протоколів. Так, Володимир Зеленський – 23,9%, Юлія Тимошенко – 18,06%, Петро Порошенко – 14,74%», – повідомив Сергій Соболєв.

 

коли на Майдан  ?

Link to comment
Share on other sites

А Потрох зможе Майдан?

 

 я ж тебе питаю, ти ж цитуєш паралельний підрахунок голосів, за яким обов'язково переможе юльця, інакше немає ніякого сенсу його проводити. то коли на Майдан ?

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

я ж тебе питаю, ти ж цитуєш паралельний підрахунок голосів, за яким обов'язково переможе юльця, інакше немає ніякого сенсу його проводити. то коли на Майдан ?

? Не побачив по підрахунках від бабці перемоги. Чи я сліпий, чи ви тупий.

Link to comment
Share on other sites

 я ж тебе питаю, ти ж цитуєш паралельний підрахунок голосів, за яким обов'язково переможе юльця, інакше немає ніякого сенсу його проводити. то коли на Майдан ?

Прогнозні оцінки Батьківщини зазвичай близькі до офіційних. Юлька напевно не переможе, але друге місце отримати може.

 

А це паралельний підрахунок голосів.

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Зеленський Володимир Олександрович
1978 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві,... 28.2% 27,686

 

Тимошенко Юлія Володимирівна
1960 року народження, освіта вища, проживає в смт Козин... 15.9% 15,616

 

Порошенко Петро Олексійович
1965 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві,... 15.5% 15,171

за протоколами від спостерігачів https://e-vybory.org/live

 

а у ЦВК інші цифри...

 

Кандидат             % голосів  Кількість голосів виборців, поданих за кандидата

Зеленський В. О. 26.99        17 642

Порошенко П. О. 17.57        11 486

Тимошенко Ю. В. 16.40        10 719

Змінено користувачем BigOpenData
Link to comment
Share on other sites

Поки в ЦВК 1,5% протоколів обраховано.

Ну це вже відверте затягування часу, або шукають можливість "безпалевно" докинути,або просто чекають ночі, щоб не було моментальноі реакціі та спротиву на тупе і грубе махлювання. Злодюжки полюбляють ніч....

Link to comment
Share on other sites

Прогнозні оцінки Батьківщини зазвичай близькі до офіційних. Юлька напевно не переможе, але друге місце отримати може.

 

А це паралельний підрахунок голосів.

Please wait.. Loading

 

:weep: :weep: :weep:

 

2-ге місце і є її єдина можлива перемога, щось ви зовсім губи розкатали :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, цікаво... якщо Тимошенко не пройде в другий тур (що досі не факт), то, фактично, отримає тимчасову "золоту акцію".  Бо у другому турі 30% Зеленського без адмінресурсу приблизно дорівнюють 16% Порошенка з адмінресурсом, і ніхто з цих двох не може бути впевненим у гарантованій перемозі. За кого вона переконає голосувати свій електорат - той і гарантований пріпіздєнт. Під таку халяву можна виторгувати і прем'єрство, і ще багато чого. Але прем'єрство без більшості в зРаде малоцінне і хитке, а обіцянки - цяцянки. Тож краще не втручатись, нехай Порошенко задіє адмінресурс у другому турі в повну силу і дискредитує себе остаточно, і тут треба його маніпуляції критикувати жорстко - щоб було трохи недостатньо для перемоги, і цим трохи підіграти Зеленському, як більш слабкій фігурі без партії. І почекати півроку до парламентських, бо Зеленський неодмінно буде робити помилки і втрачати підтримку, що без партійних структур на парламентських  є фатальним, до того ж додатково обгрунтовуючи її ж ідею про непотрібність посади Президента у нинішньому вигляді. Шанс величезний, треба лише зуміти зіграти тонко, і тут все залежить виключно від неї. Зеленський, в принципі, дуже вигідна для неї людина на посаді Президента. А от вийти з Зеленським у другий тур з порошенківськими 16% і без порошенківського адмінресурса - цей варіант набагато гірший, бо критикувати після запрограмованої поразки доведеться не невдаху пріпіздєнта, а свого переможця, а це погано сприймається електоратом.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

До речі, "натягуючи" зараз Потроху відсотки, ручна ЦВК робить Потроху погану послугу. Може так статись, що Зелень вимушений буде звернутись до бабці за підтримкою в другому турі, а коли її отримає, то стане її зобов'язаний.

Link to comment
Share on other sites

Попри все замовимо пісню для прихильників однієї з політиків

https://youtu.be/8BHM5D0h3UU?list=RD8BHM5D0h3UU

 

Щось не зміг вставити пісеньку ((

Змінено користувачем Ведмедик
Link to comment
Share on other sites

Попри все замовимо пісню для прихильників однієї з політиків

https://youtu.be/8BHM5D0h3UU?list=RD8BHM5D0h3UU

 

Щось не зміг вставити пісеньку ((

Не зміг вставити - це діагноз :weep:

Link to comment
Share on other sites

Не зміг вставити - це діагноз :weep:

Не знайшов шосту кнопку..

Пізніше спробую з компа

https://www.youtube.com/watch?v=8BHM5D0h3UU&feature=youtu.be&list=RD8BHM5D0h3UU&t=99

Змінено користувачем Ведмедик
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знайшов шосту кнопку..

Пізніше спробую з компа.

 

Сьому зправа! :fp1:

http://images.vfl.ru/ii/1554103669/ea1a8456/26007064.jpg

6-а то про картинки, але як то вона нарахувала - ХЗ. :)

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...