Перейти до змісту

Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо Зебіла]


Silentio

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Остання відповідь

Петро, він же хунта. Зеля не доріс, він взагалі півтора метровий шкет

натякаєш  шо  він  більше  схожий  на  Наполеона  ?  Ого  ,  за  хвилину  з  Піночета  в Наполеона  виріс .

Жирному  петі  зовсім  херово  буде  конкурувати . О  !  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, будеш в Лондоні - маякуй, покажу де проводять дебати, помашеш у камеру навіть

Як Украина буде британией, а не кодлом купленных олигархатом сми, судами и самой властью, проведем как в Лондоне. А пока Петя Хуйло, просравший на свои гастроли по закону  :weep: мильйны бюджетного бабла, пусть выйдет перед народом, не согнанным, а пришедшим по собственной воле за свои кровные и дебатирует.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Для мозку зебілоїда ідея супер! Равлики і бджоли теж у захваті.

 бл@дська  Данія  ,  пиз@ець  всім  сподівнням  ,  і  надію  на  суфлера  з  ікспєртами  в  навушнику 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

пусть выйдет перед народом, не согнанным, а пришедшим по собственной воле за свои кровные и дебатирует.

Дебати це 1 на 1, а не перед народом. Пан Сілентіо, ви там часом не єбанулись? Наче притомний був дядько.

А чому Рошен не віддуплився? Свій варіант дебатіа би запропонував, чи що.

Так формат один, відомий.

Link to comment
Share on other sites

Дебати це 1 на 1, а не перед народом. Пан Сілентіо, ви там часом не єбанулись? Наче притомний був дядько.

 

 

Один на один для кого? Не для народу хиба  :lol2:

То шо ти давно порохобот в моєму профайли два роки тому написано, просто маскувавсь до останнього B-)

Link to comment
Share on other sites

  віддуплились ,  вже  лайномети включені  ,  ролики  штампують .   

Там паника. Ролики, хай штампують, а як на дурне потяне типу зриву виборів, арешту Зелі, тощо, тоді пожалкують про день, коли сама така думка прийшла  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Глупости.

Давай мені інфо де дебати проводили на стадіоні.

 

Для довідки: бій Кличко - Джошуа був на стадіоні. Щоб дати картинку / звук підготовка йшла два тижні, при цьому сцена / обладнання було вже готове. Це так, інфа з середини. Я розумію що зебілота готова транслювати в інстаграм лайв. Про безпеку я просто мовчу.

Link to comment
Share on other sites

, саме так. 

Витяг із Закону:

 

"...Стаття 62. Процедура і строки проведення передвиборних теледебатів

...

Клоун-блазень хоче перетворити інститут президенства в цирк?

Час для цього вже настав! Звільнятися від поганого минулоги треба із посмішкою та сміхом.

Link to comment
Share on other sites

https://24tv.ua/goloborodko_i_zelenskiy ... u_n1136208

Голобородько викликає Зеленського на інтерв'ю

1136208.jpg?201904183712

Журналіст 24 каналу Антон Голобородько зізнався, що його хвилює відсутність спілкування кандидата у президенти Володимира Зеленського із представниками ЗМІ. Тому він хоче спробувати домовитися з ним про розмову на нашому телеканалі.

Журналіст не знає, чи Зеленський таки погодиться, однак пропонує свої читачам в соцмережах посприяти цьому.

Антон Голобородько зазначив, що у штабі Зеленського кажуть про свою відкритість та готовність спілкуватися з журналістами.



За словами журналіста, є тільки один шанс витягнути Володимира на розмову – показати, що українці теж хочуть побачити таке інтерв'ю. Для цього він пропонує публікувати у Facebook пости з тегом #хочуінтервю.

Читайте також: Уряд Зеленського vs уряд Порошенка: яким буде та чого чекати

Це та історія, коли ми обираємо Президента і не знаємо, кого саме. Не знаємо, що він буде робити з армією, війною, із відносинами з Росією, з питаннями, які не просто важливі і болючі... Від цього залежить наше виживання. А крім того, є ще чарівна картинка щасливого життя, яке він обіцяє. Його соціально-економічна програма – це соцгарантії і мінімальні податки; купа державних зобов'язань і зменшення апарату чиновників; інвестиції в бізнес і детінізація економіки. Одними словом: правильні, але протилежні речі,
– написав Голобородько.
Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Там паника. Ролики, хай штампують, а як на дурне потяне типу зриву виборів, арешту Зелі, тощо, тоді пожалкують про день, коли сама така думка прийшла  B-)

  То  є  перша  реакція , і  ясно  шо  у  петі  просто  довбойоби  в  мінстеці  та  ботах . Абсолютні  довбойоби .

Треба  було  погодитись ,  а  вже  потім  мурзілку  підсовувати . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давай мені інфо де дебати проводили на стадіоні.

 

Для довідки: бій Кличко - Джошуа був на стадіоні. Щоб дати картинку / звук підготовка йшла два тижні, при цьому сцена / обладнання було вже готове. Це так, інфа з середини. Я розумію що зебілота готова транслювати в інстаграм лайв. Про безпеку я просто мовчу.

Все когда-то бывает в первый раз. Думаю за три недели что-то можно организовать.
Link to comment
Share on other sites

Давай мені інфо де дебати проводили на стадіоні.

 

Для довідки: бій Кличко - Джошуа був на стадіоні. Щоб дати картинку / звук підготовка йшла два тижні, при цьому сцена / обладнання було вже готове. Це так, інфа з середини. Я розумію що зебілота готова транслювати в інстаграм лайв. Про безпеку я просто мовчу.

Ыыы порохоботи про безпеку озаботились. Страшно за Хряка, народ же його так любить  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  То  є  перша  реакція , і  ясно  шо  у  петі  просто  довбойоби  в  мінстеці  та  ботах . Абсолютні  довбойоби .

Треба  було  погодитись ,  а  вже  потім  мурзілку  підсовувати . 

Дивно, шо фома,який стикы рокив вдавав з себе притомного, так раптом видкрывся, але я до останнього вирую, що причина такы в невдалий ставци. Так поперло, шо аж клава горить  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Все когда-то бывает в первый раз. Думаю за три недели что-то можно организовать.

нема  трьох  тижнів  ,   на 24  години є  пропозиція  .  Світло  й  камера -  цього  гівна повно  ,  хвилин  організація  

 

Тут  не  треба  кожний  рух  бздьох  фіксувати  як  в  боксі    . Але  якісний  звук  треба

Link to comment
Share on other sites

 

7. Теледебати між кандидатами проводяться в студії (кімнаті) Національної суспільної телерадіокомпанії України. Оформлення студії (кімнати) не може містити агітаційних матеріалів на користь будь-кого з кандидатів.

Особи, які супроводжують учасників теледебатів, не мають права під час ефіру перебувати в ефірній студії та апаратних кімнатах. Таким особам Національна суспільна телерадіокомпанія України створює умови для аудіовізуального спостереження за перебігом теледебатів.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0472359-14

 

А що, є заборона провести ще дебати до останньої п"ятниці перед другим туром?

Link to comment
Share on other sites

Дивно, шо фома,який стикы рокив вдавав з себе притомного, так раптом видкрывся, але я до останнього вирую, що причина такы в невдалий ставци. Так поперло, шо аж клава горить  :lol2:

 вперше  він  здивував  реакцією  на  дійсно  злочин  проти  Саакашвілі  .

Link to comment
Share on other sites

нема  трьох  тижнів  ,   на 24  години є  пропозиція  .  Світло  й  камера -  цього  гівна повно  ,  хвилин  організація  

 

Тут  не  треба  кожний  рух  бздьох  фіксувати  як  в  боксі    . Але  якісний  звук  треба

Пан ЕлГайдер, ви експерт по броадкасту чи просто вирішили написати пост?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...