Перейти до змісту

Нові обличчя від Зе! Нарешті!


Гість Хома

Recommended Posts

Изменения по сравнению с 2013 - колоссальные. В том числе и по дорогам.

Коли лише на підтримання поточного стану автошляхів потрібно мільярдів 10 доларів на рік, а витрачається до 1,5 - автошляхів з кожним днем залишатиметься все менше і в усе гіршому стані.

А колосальні зміни загалом дивися тут  https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL&ifdim=region&hl=uk&dl=uk&ind=false&xMax=170.22441400000002&xMin=-107.50996099999998&yMax=6.835124945812921&yMin=79.23642425073687&mapType=t&icfg&iconSize=0.5#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_kd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL:EST:LVA:LTU&ifdim=region&tstart=1369170000000&tend=1495400400000&hl=uk&dl=uk&ind=false

7b7d109ee472493b40ec621694d63c6d.gif

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


А колосальні зміни загалом дивися тут

 

Понимаешь ли, пане пропагандоне, я  может и обратил внимание на твои слова, если  б не помнил, как ты пропагандонил тут Слугу народа...

 

Серию за серией, сезон за сезоном ты тыкал всем в глаза этой агитационной мутью без всякого стеснения, на голубом глазу,  с тем же вдохновением, с которым блеял о самом скромном в Конче домике макаки..

 

Изыди. Ты отвратен. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Блін, яке нещастя на мою голову звалилося - я отвратєн мафіозному боту!  :D

 

п.с. А про колосальні позитивні зміни з 13 року ще буде тривати пєснь після графіків Всесвітнього банку? Чи тема закрита?

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Большому  кораблю  большое  плаванье...    Що  то  ви  абсолютні  величини  називаєте?

 

В том то и дело, что не очень большому, скорей маленькому, я себя к мелкому бизнесу отношу и основная проблема в том, что все финансовые проблемы как раз и нагрузили на простых людей и небольшой бизнес, а косюкам дотации по мильярду! Нах мне нужна такая влада? 

Link to comment
Share on other sites

В том то и дело, что не очень большому, скорей маленькому, я себя к мелкому бизнесу отношу и основная проблема в том, что все финансовые проблемы как раз и нагрузили на простых людей и небольшой бизнес, а косюкам дотации по мильярду! Нах мне нужна такая влада? 

Мені  теж  не  подобаються  дотації  косюкам,  але  треба  знати  все до  дрібниц,  щоб  робити  висновки.  Може  то  для  того,  щоб  влізти  на  європейські  ринки,  як  от  купівля  словенів.

Воно  таки  не  тільки  косюкова  справа,  але  й  державна.  Не все  скуповувати  кацапам?  Чи  ви  іншої  думки?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зате  він  дуже  заслужений

З  Вікіпедії:

 

Боец Торнадо рассказал, как генерал Хомчак отдавал преступные приказы в боях под Иловайском[3].

 

Стрімкий кар'єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади Віктора Януковича.

 

Что известно о новом начальнике Генштаба Руслане Хомчаке

https://censor.net.ua/resonance/3128079/chto_izvestno_o_novom_nachalnike_genshtaba_ruslane_homchake

Link to comment
Share on other sites

 

 


Что известно о новом начальнике Генштаба Руслане Хомчаке

Це  з  коментаріїв:

 

Іловайск був. Те, що там сталося має бути розслідувано. Призначати одного із тих, хто там командував без грунтовного розслідування... якось не правильно.Це перше. Друге. Генералом він став при Януковичу. Відомо, що за часів Януковича звання вище підполковника отримували тільки після співбесіди в Москві і за погодженням російского керівництва.

 

Те,  що  всі,  хто  діставав  освіту  в  Рашці  і  не  тільки (загалом  як  військовий) - люди  перевірені  Рашкою,  то  смішно  сумніватися.  Отож  всі  вони  практично  одинакові. 

Вийти  з  Іловайська   йому  повезло,  або  воріженьки  знали,  куди  стріляти. 

 

Тому  Фома  абсолютно  правий,  що  пора  брати  тих,  хто  Рашкою  не  засмарований.  Але  ж  то  неприйнятно  для нашого  Малюка.

Link to comment
Share on other sites

Что известно о новом начальнике Генштаба Руслане Хомчаке https://censor.net.u...uslane_homchake

О,  та  то  була  предтеча -  маю  на  увазі  статтю  Бутусова  на  цензорі,  запощену  Olegik-ом.

Юльки  підтримують  призначення  Бутусова  міністром  оборони. 

А  про  нього  таке  пишуть  :fp1: ...

Призначення  "день  ото  дня  краше".

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Понимаешь ли, пане пропагандоне, я  может и обратил внимание на твои слова, если  б не помнил, как ты пропагандонил тут Слугу народа...

 

Серию за серией, сезон за сезоном ты тыкал всем в глаза этой агитационной мутью без всякого стеснения, на голубом глазу,  с тем же вдохновением, с которым блеял о самом скромном в Конче домике макаки..

 

Изыди. Ты отвратен. :)

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені  теж  не  подобаються  дотації  косюкам,  але  треба  знати  все до  дрібниц,  щоб  робити  висновки. 

 

Так помогите ему сами, а лично я не хочу!

Link to comment
Share on other sites

Тем, кому не нравятся новые кадровые назначения, рекомендую вспомнить назначения 2014 года.
Хозяин "Нашей Рябы" отвечал за армию в АП во времена Иловайска, польский рокер – за "Укрзалізницю", мальчик из Roshen – в комиссии НКРЭКУ, преподавательница из Грузии – за полицию, странные брокеры и санитарка на должности министра здравоохранения...
И мы отлично знаем результаты этих назначений. Поэтому давайте проявим элементарное терпение. Хотя бы 100 дней. 
 

Link to comment
Share on other sites

Тем, кому не нравятся новые кадровые назначения, рекомендую вспомнить назначения 2014 года.

Хозяин "Нашей Рябы" отвечал за армию в АП во времена Иловайска, польский рокер – за "Укрзалізницю", мальчик из Roshen – в комиссии НКРЭКУ, преподавательница из Грузии – за полицию, странные брокеры и санитарка на должности министра здравоохранения...

И мы отлично знаем результаты этих назначений. Поэтому давайте проявим элементарное терпение. Хотя бы 100 дней. 

 

Але  ніхто з  них  не  порівнював  Україну  з  повією. Ніхто  з  них  не  корчив  з  себе  клоуна,  бо  інакше  себе  вести  не  вміє.

Якщо  хозяїн  "Нашої  Ряби",  то  не  значить,  що  крім  колгоспу  нічого  не  бачив.  мальчик  з  Рошен  в  комісії  не  визначав  політику  держави,  викладачка  з  Грузії  була  хоч  симпатичною. 

В  адміністрації  преза  працювали  таки  профі,  хоч  мені  дуже  не  подобалася  фізіономія  Ложкіна.  Та  й  за  самого  соромно  не  було.  З   трибуни  ніхто  від  нього  слово  "чуваки"  не  чув.

А  зараз  соромно. Дуже.

Нічого  доброго  він  ні  за  100  днів,  ні  за  більше  не  зробить.  Дай  Боже,  щоб  то  не тривало  аж  5  років.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Разумков ще гарний профі  :tu: Принципово російськомовний, член ПР  :tu:

В Украине все - члены трех партий. Либо Юсуки, либо Бжоли либо Шапки. ВОт президент Порошенко - вообще создателем ПР был. Этот кульбит никому не переплюнуть. ПОэтому поживем- увидим.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Створити...