Перейти до змісту

Не буде закликів до миру, дружби, та жувачки


Dilbert

Recommended Posts

Oleksandr Snidalov

 

Якщо завтра переможе Зеленський я не буду приймати вибір його прихильників, як це радять деякі друзі. Я не можу дозволити собі ставитись до браку критичного мислення і приниження української ідентичності так, ніби це є чимось нормальним.

 

Ні, я не буду допомагати президенту Зеленському, так само як не допомагав президенту Януковичу. Для мене обидва — вороги. А ті, хто допомагатимуть йому, віддаючи свій досвід та знання зграї шахраїв, вони, по суті, озброюють цю зграю, яку цікавить лише помста та нажива. Таких людей я теж вважатиму, кого більше кого менше, але ворогами. 

 

Ні, я не збираюсь єднати Україну навколо Зеленського. Хтось скаже, що насправді Зеленський любить Україну. Можливо. Можливо, що і Путін теж любить Україну, ту яка його влаштовує. Але це зовсім не та Україна, якої прагну я. 

 

В Україні Зеленського для мене немає місця. 

Я боротимусь за ту Україну, де українське люблять та поважають. Лише п‘ять років, як ми її вибороли, і ось схоже треба буде знову.

Я боротимусь за ту Україну, де соромно не знати української мови, а не говорити нею.

За ту Україну де не вважають що «наглость - второє щастя».

За ту Україну, де люди цінують скромні успіхи більше ніж щедрі обіцянки. 
За мою Україну.

#неперевзуваюся

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

То есть насрать на Украину. Не люблю зеленского потому буду гадить в общий котел, что бы только президенту насолить.

Ай да патриот, просто до слез пронял.

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Проводим параллель с Трампом и демократами: Мы Трампа не любим, поэтому независимо от того, хорошо он делает Америке или плохо, мы будет все это дело саботировать. Насрать нам на Америку и ее интересы. Просто мы Трампа не любим. За импичмент Трампа сдадим Штаты с потрохами любому. Потому что уж очень мы его не любим. 

Ага? Похоже. Очень конструктивно. И весьма патриотично. Тьфу. Гадость какая...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Які паралелі.Давай краще паралелі з лемінгами.Коли їх час пийшов вони біжуть і провалля і ніщо їх не спинить.Зебіл україноненавистник.Ідея самостійної Української держави йому чужа і ворожа.І він просто маріонетка Коломи і купи ригів.Всі синяки які плачуть за родной гаваню і в яких не такм щелепа не дає вивчити українську мову злились з болотом яке думає про газ по пісят і валять ту крихку державу яка пробує вижити..Хохли проти українців.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Володя, откуда єто взялось? Кто тебе єто все напел? Никто не знает как будет. Ни я, ни ты. Есть только надежда, что так, как было последние две декады, уже не будет. Вот ради этой надежды все настоящие патриоты, а не то квасное говно, что повсплывало на этих выборах, должны позасовывать свои предпочтения и убеждения в чулан, до лучших времен и постараться сделать из этой ситуации платформу, от которой страна оттолкнется и начнет подниматься с дна болота, на котором лежит. 

Это - шанс. Как бы он сейчас не выглядел, но - шанс. С Петей не было никаких шансов. ЗА это идет разговор. А за леммингов. Посмотри вокруг. Лемминги поющие в один голос, как раз на стороне Порошенко. Те, кто за Зеленского давно все сказали. И теперь молчат. 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Щодо прихильників Зебіла то наразі бачу бажання загнати під шконку майдаунів,якби не Порох то би війна закінчилась,І тд.

Виберуть то х..й з ними зебілами.Через рік два приїду копати окопи на Збручі.

Урок з історії для зебілів

Коли мусліми підкорили аравійський півострів вони змогли розширитись на імперію Сасанідів і потім Візантію бо ті між собою мочились за домінацію і в результаті воєн настільки ослабли що впали за пару років

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

То есть насрать на Украину. Не люблю зеленского потому буду гадить в общий котел, что бы только президенту насолить.

Ай да патриот, просто до слез пронял.

Какой еще общий котел?

Зеленомухие гадят в любой котел, абы деньги платили. Еще и не поймешь чьи это мухи и зачем им в улей. И что будет с медом, если мухи питаются говном.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просто охренеть.:( Какой йопаній непробиваемій пиздец в головах, пардон май френч. Надо біло раньше уходить. Чтобі не разочаровіваться. Ну лучше поздно.

Link to comment
Share on other sites

Просто охренеть. :( Какой йопаній непробиваемій пиздец в головах, пардон май френч. Надо біло раньше уходить. Чтобі не разочаровіваться. Ну лучше поздно.

Мокша и в Африке мокша.

Так накренило мозги от 95квартала, что даже не видишь разницы между телевизором и реальностью?

А Зеля тебе пенсию по инвалидности не заплатит. Он ржет с тебя лоха.

Link to comment
Share on other sites

Зебільна логіка- я голосую проти Пороха.

Ні зебіли ви голосуєте за Зе. А там як в голові Сімпсона- пусто.Найсмішніше що ти порівнював з Трампом який місяцями їздив і агітував на мітингах з конкретною програмою а тут пуста картинка і екстраполяція ідіотами телеобразу на живу людину.ноль конкретики .зато Колома чомусь інтервю дає про майбутнього припіздента.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

На ФУПе повальная истерия порохоботов.

Плачут, грязно ругаются, заклыкают всем подняться на спасение Пётра Алесееича, долгих лет ему и его многочисленным отпрыскам.

Предсказывают что развергнуться хляби небесные и метеориты выжжут Украину если народ за него не проголосует.

В общем Содом и Гоморра

Они так день выборов могут и не пережить :fp1:

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

На ФУПе повальная истерия порохоботов.

Плачут, грязно ругаются, заклыкают всем подняться на спасение Пётра Алесееича, долгих лет ему и его многочисленным отпрыскам.

Предсказывают что развергнуться хляби небесные и метеориты выжжут Украину если народ за него не проголосует.

В общем Содом и Гоморра

Они так день выборов могут и не пережить :fp1:

Не боись - мы переживем.

Мы же не какие-то сраные юльки, которых даже клоун сделал в один тур. B-)

Link to comment
Share on other sites

А чего тогда такая истерика? Юльки по моему не истерили :)

да-да-да, юльки уже не гудуть

трутни никогда и не гудели, правда. Попердывали только в улье. Вот мухи и поналазили. B-)

Link to comment
Share on other sites

Ні Укі там були просто істерики.Мені просто шкода незебілів.Навіть якщо так деми і срались Трампа то розумні люди розуміли що є три гілки влади і вибирають не царя.Тому я не вірив що Трамп проведе багато обіцянок а тут країна з величезними повноваженнями президента. і корумпованою владою.Що собою Зебіл являє ніхто не знає.В кожного своя картинка розмальовка і кожен собі щось малює.Хто родную гавань,хтось гас по пісят,хтось пробує Жулю поверх .а проступає харя Коломи і Хуйла чомусь
Link to comment
Share on other sites

Хмм, на ФУПе педробоиы пишут что у президента полномочия ограничены.

Он ни посадить своих друзей не может, ни за тарифы не отвечает, ни за экономику... в общем старший церемониймейстер :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ні зебіли ви голосуєте за Зе

Уточнюю -  за  кацапню.  За  кацапський,  совковий,  "сватівський"  розвиток  моєї  багатостраждальної  землі,  де  віками  винищувалося  усе  українське,  де  вихолощують  мізки  дурнуватим  хохлам,  що  горя  не  знали. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо завтра переможе Зеленський я не буду приймати вибір його прихильників, як це радять деякі друзі. Я не можу дозволити собі ставитись до браку критичного мислення і приниження української ідентичності так, ніби це є чимось нормальним.

 

Ну так чемодан вокзал как гриццо.....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Біснуваті петяраси, змиріться. Петро прямо зараз, в оцю хвилину, йде нахуй! :D

Разом з твоєю пенсією, зауваж B-)

 

Але ж вона була поганенька, правда? І чоколядом від неї тхнуло добряче.

А тепер ти збудуєш вже третій в твоєму сраному житті коммунізм і нарешті заживеш як ЧІЛАВЄК, а не макака.

Link to comment
Share on other sites

Разом з твоєю пенсією, зауваж B-)

 

Але ж вона була поганенька, правда? І чоколядом від неї тхнуло добряче.

А тепер ти збудуєш вже третій в твоєму сраному житті коммунізм і нарешті заживеш як ЧІЛАВЄК, а не макака.

Яка пенсія, біснувате? То мені сраний поц Рошен її з власної кишені платити збирався, як досягну пенсійного віку? Зовсім з глузду з'їхало. Та я на неї ніколи й не розраховував і не розраховую. Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...