Перейти до змісту

Просте опитування


Euro

Лакмусовий папірець  

14 проголосували

  1. 1. Чи згодні ви з твердженням, що Порошенко віджав канали 112 і НьюзВан в старих ригів і передав КУМУ хуйла мудачуку?



Recommended Posts

Просте питання. Інші зайві.

Через ситуацію тут -  https://uapolitics.com/index.php?/topic/10911-vata-golovnogo-mozga/?view=findpost&p=1124006 


 

зі не голосування фігурантів вважатиметься зливом:

:S бред

звичайно
що БРЄД

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

О! Трійко з потойбіччя вже відзначилося! Хоча ще далеко не всі.

Для них еспешиал інфа, аби довго не шукали.

 

Не просто відрізняється, російська втричі довша. Виходячи зі змісту її на каналі і писали. В обох версіях міститься інформація про приналежність телеканалу на даний момент людині мудачука Тарасу Козаку. Це стосується і такого ж завжди ригівського каналу 112  https://uk.wikipedia.org/wiki/112_Україна

Тільки раніше то були просто ригівські, як Інтер, Україна чи Донбас. А після втілення програми Порошенка з перекроювання ефіру, 112 і НьюзВан стали ригочуківськими. Тобто, напряму контролюються кумом хуйла і обслуговують йогоїх. З відповідними регулярними мудачуківськими персональними довгими текстами у вечірніх ефірах 112


 

Насамкінець стисло про перипетії каналу 112. І посиланнячка прикріплені.

Власники
Відповідно до офіційних документів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення телеканал належить групі компаній: ТОВ «ТБ-Вибір», ТОВ «Партнер ТБ», ТОВ «Новий формат ТБ», ТОВ «Лідер ТБ» і ТОВ «Аріадна ТБ»%5B17%5D. У засобах масової інформації поширені чутки, що канал належить Сергію Курченку і Олександру Януковичу, на яких було накладено міжнародні санкції у зв'язку з корупцією. Генеральний директор каналу Андрій Подщипков у 2014 році спростовував інформацію, що «112 Україна» нібито належить Сергію Арбузову та Віталію Захарченку, зазначивши: «мій канал належить мені»%5B18%5D.
27 вересня 2016 року Андрій Подщипков повідомив, що знаходиться у стадії оформлення політичного притулку. Підставою для отримання статусу політичного біженця в Бельгії став, за його словами, «політичний тиск в Україні»%5B19%5D.
Навесні 2018 року стало відомо, що бенефіціарним власником каналу став продавець вживаних автомобілів Едуард Катц з німецької провінції Кюнцелль у центральній частині Німеччини. За даними журналістського розслідування, неофіційним власником є проросійський олігарх Віктор Медведчук, який є кумом президента РФ Путіна. 4 червня 2018 року стало відомо, що новим генеральним продюсером каналу став 30-літній Артем Марчевський, який до цього працював на каналах «Україна» та «ZIK», а також на студії «1+1 продакшн», паралельно отримуючи вищу освіту. Крім медійної діяльності, він 2015 року брав участь у виборах до Київської міськради від партії «Право народу», керівником якої був один із соратників Медведчука по ГО «Українский вибір» Віктор Чорний. Саме тоді в ефірі каналу різко збільшилась кількість згадок про Медведчука%5B20%5D.
14 грудня 2018 року стало відомо, що канал «112 Україна» придбав у німця Едуарда Катца народний депутат і заступник голови ГО «Український вибір» Тарас Козак.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

я не робив ніяких висновків 

це ти їх робиш

Як це не робив? А хто за тебе відповів на запитання "Ні"?!

 

Ні (3 голосів [42.86%] - Переглянути) 

kr1810bm86Ali(UA)Potato

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Як це не робив? А хто за тебе відповів на запитання "Ні"?!

 

Ні (3 голосів [42.86%] - Переглянути) 

kr1810bm86Ali(UA)Potato

ну так 

я не згоден з твердженням (взагалі з спробами щось стверджувати, за відсутності детального вивчення питання з доступом до закритої інформації) 

і сам нічого не стверджую

Link to comment
Share on other sites

ну так 

я не згоден з твердженням (взагалі з спробами щось стверджувати, за відсутності детального вивчення питання з доступом до закритої інформації) 

і сам нічого не стверджую

 

Обравши конкретну відповідь ти стверджуєш

От Фома не ствержує, просто відморожується, не зважаючи на масив наведеної інформації.

А інша фігурантка чомусь зливається. 

Link to comment
Share on other sites

я не робив ніяких висновків 

це ти їх робиш 

Як би  так скласти  список,  що  на  нього  попридумували  усілякі  воріженьки  а  місцеві  пришелепкуваті  рознесли,  та  порівняти  зі  списком  його  дійсних  гріхів,  то  тими  гріхами  можна  було  б  знехтувати.

Link to comment
Share on other sites

Обравши конкретну відповідь ти стверджуєш

От Фома не ствержує, просто відморожується, не зважаючи на масив наведеної інформації.

А інша фігурантка чомусь зливається. 

 

Чи згодні ви з твердженням

 

Ні не згоден. Вважаю будь які необгрутновані твердження маніпуляціями 

Link to comment
Share on other sites

Не наведено жодних спростувань твердження в СТ, але четверо навіжених всупереч очевидній реальності проголосувало "ні":
kr1810bm86
Ali(UA)
Potato
honey flower

З чим їх і поздоровляємо.

​На завершення трохи свіжини від бенефіціара Порошенкових щедрот, власника цих телеканалів, мудачука.

 

26.04.19 16:12 Медведчук: "Я – кум Владимира Владимировича Путина, человека, который является одним из самых известных людей в мире и одним из самых влиятельных людей в мире"

censor_news_big3.jpg

Глава политсовета партии "Оппозиционная платформа – За жизнь" Виктор Медведчук заявил, что о его кумовстве с президентом России Путиным люди упоминают из зависти.

Об этом Медведчук заявил в эфире телеканала "112 Украина", информирует Цензор.НЕТ.
"Они настолько завидуют, что в очередной раз хотят подчеркнуть: Медведчук – кум Путина", – сказал он.
Политик заявил, что причисляет всех, кто подчеркивает его кумовство с Путиным, к завистникам.
"Я кум Владимира Владимировича Путина, человека, который является одним из самых известных людей в мире и одним из самых влиятельных людей в мире", – подчеркнул Медведчук.
Он также заявил, что "прощает" своих "завистников".
По мнению Медведчука, упоминание о связях с Путиным не может настроить людей против него.
"Те, которые хотели настроиться против меня негативно, они уже давно настроились. И с ними уже ничего не будет, у них есть твердое мнение. А другие, которые об этом узнают, – здесь я не знаю. Вот у них может и положительное мнение сложиться в связи с подобными упоминаниями и в связи с подобной привязкой. Поэтому все, что ни делается, – все к лучшему", – сказал Медведчук.
Link to comment
Share on other sites

shpylka, ти ж дивишся ці канали, бачиш контент, мусиш знати, кому належать. Не визначаєшся з солідарності? 

Дитячий  садок,  чесне  слово.  Ньюсван  не  дивлюся  вже  дуже  давно,  бо  зовсім  нецікаво.

112  часом  включаю,  якщо  там  веде  Мага  або  ще  один  ведучий - не  пам ятаю  прізвища.

Кілька  разів  вночі  помітила  соло  Медведчука.  І  що  з  того  випливає?

Можна  зробити  висновок  (з  натяжкою),  що  канал  Медведчука.  Але  стверджувати  те,  що  є  в  стартпості,  то  дійсно  смішно. Так  ніби  той  же  Медведчук  не  може  собі  сам  раду  дати.

Не  впевнена,  що  я  вас  переконала  щодо  логічних  консеквенцій  і  не  здивуюся,  якщо  мене  не  зрозуміли. Але  то  таке.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 

Кілька  разів  вночі  помітила  соло  Медведчука.  І  що  з  того  випливає?
:D  Вкупі з не спростованою ніким інформацією про канали з різних джерел з цього випливає все.
Link to comment
Share on other sites

:D  Вкупі з не спростованою ніким інформацією про канали з різних джерел з цього випливає все.

Що?  А  розкажіть,  як  Порошенко  "віджимав"  канали.  Так  трохи  більше  дійства,  детальніше,  раз  ви  знаєте. Макарони  "Турівські",  чи  зі  шпинатом?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ти читаєш тексти, які берешся коментувати? Чи лише мудачука по ночах дивишся?!  :)

https://uapolitics.com/index.php?/topic/38506-proste-opituvannia/&do=findComment&comment=1124100

27 вересня 2016 року Андрій Подщипков повідомив, що знаходиться у стадії оформлення політичного притулку. Підставою для отримання статусу політичного біженця в Бельгії став, за його словами, «політичний тиск в Україні»%5B19%5D.
Навесні 2018 року стало відомо, що бенефіціарним власником каналу став продавець вживаних автомобілів Едуард Катц з німецької провінції Кюнцелль у центральній частині Німеччини. За даними журналістського розслідування, неофіційним власником є проросійський олігарх Віктор Медведчук, який є кумом президента РФ Путіна.

https://ukranews.com/ua/news/451455-vlasnyk-112-ukraina-prosyt-politychnogo-prytulku-v-belgii

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ти читаєш тексти, які берешся коментувати? Чи лише мудачука по ночах дивишся?! :)

Нічого  турівського коментувати  я  не  мала  наміру.  І  взагалі, Медведчук  може  образитися  та  ще  й  взлитися,  що  його  так  низько  опускаєте.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...