Перейти до змісту

Вангую сокрушительный пролёт Блока Петрушек на выборах в ВРУ...


хозяин

Recommended Posts

Ну вот вам пример типичного пропагандона-долбоёба, как с такими чертями можно что то выиграть?

надо ее по Г+Г показать. тогда точно проиграете будет английская каралевна.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Програми переможця немає.

Отож бо і воно, що не було і немає. Одні політичні  векселя, котрих повна корзина, з гіркою.  

А я якось не звик вибирати пустоту. 

Link to comment
Share on other sites

О, так Галя - типова зебілка!

Дорогие порохоботы, я искренне удивлён тому, что не все ещё знают прекрасную Joana Madzestes которая давно и очень годно троллирует вату и быдло.

Добавляйтесь к ней в друзья, она классная. ;)

https://www.facebook.com/joana.madzestes

Link to comment
Share on other sites

Тоесть я правильно понял вашу позицию?

"НАш гетьман вам насрал всюду. Мы купили попкорна и пива, сели по-удобнее и теперь посмотрим как ваш Вовочка наше говно разгребать будет.

 

Если я правильно понял, он же именно для этого и пришёл в президенты.

Или ради чего-то другого?

Link to comment
Share on other sites

Если я правильно понял, он же именно для этого и пришёл в президенты.

Или ради чего-то другого?

 

Разгребать говно 24.45процентных ипанатов поддерживающих Рошен? Который, на их голосах планирует зайти в Раду и гадить следующие 5 лет?

Link to comment
Share on other sites

зебілоблок матиме 75%

А ось не думаю, що матиме так багато. 

Бо до  виборів достатньо буде часу, щоб через діряве решето популізму розгубити дві третини зібраних голосів. 

Треба ж буде хутко діяти, кількамісячну бездіяльність не зіпхнеш на папєрєднікафф.

А угодити і нашим і вашим діями -  це втратити і тих і тих.  

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Так в другому турі їх вже підібрала  каманда зерро. 

В 75% увійшло (додалось) все сміття. яке тримає носа, та  бігає за попутним політичним вітром.  

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 відсотків ригочуків, реанімованих Рошеном, у союзі з петярасами тре додати до 25%

Якийсь клоун Ляшко що возив контрабас у Лугандон створює об'єднання під Зебіла. Нові, чисті, розумні люди!

Link to comment
Share on other sites

Разгребать говно 24.45процентных ипанатов поддерживающих Рошен? Который, на их голосах планирует зайти в Раду и гадить следующие 5 лет?

 

Уласна так, разграбаць лайно ўсіх папярэднікаў. Вырашаць праблемы Ўкраіны, якія яны ні былі б сёння.

Ці ён сабраўся на курорт або на тэлешоў?

 

Як палякі кажуць: Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz!

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

Уласна так, разграбаць лайно ўсіх папярэднікаў. Вырашаць праблемы Ўкраіны, якія яны ні былі б сёння.

Ці ён сабраўся на курорт або на тэлешоў?

 

Як палякі кажуць: Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz!

Так 25 процентные уипаны встали в позицию, чем хуже, тем лучше. И радуются любому говну от рошена, как манне небесной. Как если бы оно их не касается тоже. Хотя, жопомоев можно понять - для них это интерактивный сериал "Игра престолов" Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Лише подивіться, кого з АП ми виявили серед "зелених" інвесторів. 

 

Бенефіціар щонайменше 3-х сонячних станцій - фінансовий радник Порошенка Макар Пасенюк. 

Пан Пасенюк каже, що це він особисто інвестує і Порошенко не має відношення до цих станцій.

 

Та чому ж БПП так дружно захищає зелений тариф для великого бізнесу?

Повна версія фільму-розслідування про зелену енергетику: youtu.be/GC-n4Illp9A

Link to comment
Share on other sites

Разгребать говно 24.45процентных ипанатов поддерживающих Рошен? Который, на их голосах планирует зайти в Раду и гадить следующие 5 лет?

Страшно? Боитесь что Ваши надежды на справедливость и процветание наркоша пошлет лесом?

Уже заранее готовите "врагов народа", и причины по которым наркоман не может сделать НИЧЕГО?

 

Ню-ню....  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...