Перейти до змісту

Перезавантаженням БПП займається Кононенко


Potato

Recommended Posts

Перший заступник фракції Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко повідомив про плани перезавантаження БПП.


"Що сталося між першим і другим туром? Абсолютно несподівано нас почали підтримувати і до нас готові приєднатися нові люди, які до цього займали нейтральну позицію або навіть критикували нас. Причому не "за Порошенка", а на основі ідеологічних принципів стратегічного вектору руху країни. Тому збурену хвилю ми маємо намір утримати", - розповів він в інтерв'ю "Сегодня".


"Зараз наша команда проводить роботу над помилками, результат виборів показав, де в нас слабкі місця. Ми готуємося до з'їзду. Можу анонсувати повне перезавантаження нашої партійної вертикалі, виходячи саме з ідеологічних принципів. На сьогодні ми, по суті, єдина в чистому вигляді ідеологічна партія", - заявив він.


Кононенко також додав, що Порошенко раніше анонсував об'єднання всіх проєвропейських сил.


"Усіх громадських діячів і організації, політиків і експертів, які сповідують ті самі принципи, що і ми, запрошуємо спільно йти на вибори", - сказав він.


Нагадаємо, зараз лідером "БПП-Солідарність" формально є мер Києва Віталій Кличко, але фактично в партії немає лідера. Кличко очолив її в серпні 2015 року на шкоду власній політичній силі "УДАР". Навесні 2016 року Кличко заявив про намір залишити партійний пост через новий закон про державну службу. Чиновникам категорії "А", до яких належить Кличко, тепер заборонено суміщати роботу у виконавчій владі з членством у партіях.


Link to comment
Share on other sites

Нормальна справа, переформатування політсили після поразки на виборах. 

Головне, щоб порох не повторив помилки юща - не злив партію в унітаз, та не пішов у вишневий задок займатись бзджьолами. . 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Нормальна справа, переформатування політсили після поразки на виборах. 

Головне, щоб порох не повторив помилки юща - не злив партію в унітаз. 

 

питання чи може Конененко перетворити її на справжню партію європейського зразка

вірніше це навіть не питання 

Link to comment
Share on other sites

Кононенко  думаю  заведе  в  Раду  зброд для  петі, Свинарчукі  які  за  рахунком  в  партійному  списку?

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

в принципі все правильно. А критика Кононенка Лещенком та іншими зайвими людьми в БПП лише доводить, що Кононенко не така вже погана людина


раз його критикує повне лайно

Link to comment
Share on other sites

в принципі все правильно. А критика Кононенка Лещенком та іншими зайвими людьми в БПП лише доводить, що Кононенко не така вже погана людина

раз його критикує повне лайно

 

а може лещенко не така погана людина а війна кононенка з ним це доводить....

насправді це неважливо зараз з'ясовувати хто правий 

 

кононенко має поганий імідж тож має відійти від справ заради справи загальної 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Я вже чекаю перемог від Зебіла

 

Одна вже є. Підра, разом з кананєнкамі-грановськими-свинарчуками, йде нахуй, вже за пару тижнів

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

в принципі все правильно. А критика Кононенка Лещенком та іншими зайвими людьми в БПП лише доводить, що Кононенко не така вже погана людина

 

раз його критикує повне лайно

Не, ну если Кононенко неплохой, непонятно зачем Яныка выгнали и на Путина лают. Медведчук видимо тоже неплохой.
Link to comment
Share on other sites

Десь так.

 

http://ord-ua.biz/media/uploads/2019/05/58751225_2442868682616081_5162593119773917184_n_jpg_versions/big_58751225_2442868682616081_5162593119773917184_n.jpg

За  яким  правом  постяться  такі  кацапські  інсинуації?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


кононенко має поганий імідж тож має відійти від справ заради справи загальної

Воно  то  так,  погоджуюся,  якби  знати,  що  кацапня  і  місцеві  юльки  святого  не  опорочать.  Де  гарантія,  що  не  придумають  нову  ахінею?  На  будь-кого.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Воно  то  так,  погоджуюся,  якби  знати,  що  кацапня  і  місцеві  юльки  святого  не  опорочать.  Де  гарантія,  що  не  придумають  нову  ахінею?  На  будь-кого.

Хто там святий? Я щось пропустив? Шпилько, покажи мені там в БПП хоч одного праведника в БПП! Підніми мені повіки! Розплющ мені очі! :pleasant:

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Хто там святий?

Де ви бачили у владі святих? Окрім мерзоти туди ніхто не йде. А хто прийде не мерзотником. швидко ним стане. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а може лещенко не така погана людина а війна кононенка з ним це доводить....

насправді це неважливо зараз з'ясовувати хто правий 

 

кононенко має поганий імідж тож має відійти від справ заради справи загальної 

 

 

чук сказав нищити

і кононенко буде :pleasant:  перезавантажувати

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...