Перейти до змісту

Петяраси, а вам за Пітра не соромно?


Citizen UA

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Остання відповідь

Петру мутити не треба, за нього юристи замутять, якщо ти не в курсі. Навіть я маю юриста і бухгалтера, які вирішують мої питання.   Стосовно "задовго" - глянь на incoorporation date

підро парашенка  нівчомнєвінават! Круто 

Link to comment
Share on other sites

Петро виробничу імперію скомуниздив в народу. І замість шедеврального Київського торту почав ліпити лайно з арахісом. Спиздив, зіпсував і нажився.

Але  не  розпиляв  на  металобрухт  і  не  продав,  як  Юлька.  Цілий  корабель  металобрухту  у  неї  з-під  носа  вкрали. :gigi:

Петро - виробничник,  творець, а  не  купі-продай,  та  ще  й  не  вміла  припільнувати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Краще буєм по роялю, ніж жерти арахіс з пальмовим маслом під спизженим брендом.

Як  будете  ще  десь  бідкатися  про  зубожіння,  то  вам  нагадаємо,  що  краще.  Запам ятайте  цей  рояль.

Link to comment
Share on other sites

То ваше твержденння. Ви й доводьте

Мені  воно  особливо  не  треба,  бо  я  н-д  знаю,  що  прибутковий  податок  йде  до  місцевого  бюджету,  навіть  не  до  державного.  А  це - зарплати  усієї  рошенівської  імперії.  Офіційні  зарплати, зауважте.

Link to comment
Share on other sites

Як  будете  ще  десь  бідкатися  про  зубожіння,  то  вам  нагадаємо,  що  краще.  Запам ятайте  цей  рояль.

Оце запам'ятай  http://ratinggroup.ua/research/ukraine/ukraina_segodnya_vyzovy_i_perspektivy.html

І не кажи потім, що то Зе переагітував нещодавно патріотично налаштовану більшість здаватися хуйлу.

-33-1024.jpg?cb=1557997124

Link to comment
Share on other sites

Мені  воно  особливо  не  треба,  бо  я  н-д  знаю,  що  прибутковий  податок  йде  до  місцевого  бюджету,  навіть  не  до  державного.  А  це - зарплати  усієї  рошенівської  імперії.  Офіційні  зарплати, зауважте.

 

ПДФО сплачують працівники з власних доходів. Не плутайте грішне з праведним. Підприємство виступає тільки податковим агентом, який стягує той податок з працівника і перераховує його до місцевого бюджету.  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ПДФО сплачують працівники з власних доходів. Не плутайте грішне з праведним. Підприємство виступає тільки податковим агентом, який стягує той податок з працівника і перераховує його до місцевого бюджету.  :fp1:

Воно  щось  міняє?  Таке  саме  з  податком  на  прибуток  і  ПДВ.  Українські  юридичні  особи  по  цілій  країні.

Link to comment
Share on other sites

Воно щось міняє? Таке саме з податком на прибуток і ПДВ. Українські юридичні особи по цілій країні.

Зовсім клепки погубила... Які юрособи? Який ПДВ? ПДВ сплачує кінцевий споживач, а підприємства хронічно збиткові, бо весь прибуток виводиться у офшори. Який податок? У структурі держбюджету податок на прибуток підприємств складає близько 10 відсотків всього, за 2018 рік

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

підприємства хронічно збиткові, бо весь прибуток виводиться у офшори

:lol2:

Знавець,  ви в  офшор   щось  виводили?  Коли-небудь?  Механізмом  володієте?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Який податок?

Корпорація Рошен єдине підприємство харчової промисловості, яке увійшло до сотні найбільших платників податків.   Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України опублікував список найбільших платників податків в Україні за результатами 2018 року. 

Нагадаємо, що Кондитерська Корпорація Roshen виплатила 2, 353 млрд грн.  податків та зборів до бюджету України у 2018 році.

Із зазначеної суми надходження від податку на прибуток становили   659, 697  млн грн, військовий збір - 20, 640  млн грн., ПДВ – 1,106 млрд  грн. Як єдиний соціальний внесок (ЄСВ) було сплачено   264,246  млн грн.

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Знавець,  ви в  офшор   щось  виводили?  Коли-небудь?  Механізмом  володієте?

У мене немає офшорів, а от у Підри увесь бізнес через офшори працює. Продаєте на офшорну прокладку продукцію по заниженій ціні трохи більше собівартості, а потім вже з неї по реальній ціні реальному покупцю. Прибуток осідає на офшорі, податком не обкладається, а підприємство-виробник працює на межі рентабельності, або у збиток,як приклад
Link to comment
Share on other sites

 

Корпорація Рошен єдине підприємство харчової промисловості, яке увійшло до сотні найбільших платників податків.   Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України опублікував список найбільших платників податків в Україні за результатами 2018 року. 

Нагадаємо, що Кондитерська Корпорація Roshen виплатила 2, 353 млрд грн.  податків та зборів до бюджету України у 2018 році.

Із зазначеної суми надходження від податку на прибуток становили   659, 697  млн грн, військовий збір - 20, 640  млн грн., ПДВ – 1,106 млрд  грн. Як єдиний соціальний внесок (ЄСВ) було сплачено   264,246  млн грн.

Ота цифра податку на прибуток ні про що не говорить. З яких об'ємів виробництва отрй податок сплачений. Яка рентабельність?

Link to comment
Share on other sites

Ну так, по-чесному? За оті всі подляни, що він творив, і творить по відношенню до переможця виборів, Зеленського, і народу України?

Зеленському вам немає що закинути, наразі. Він переміг достойно, не користувався адмінресурсом, чорним паіаром і рештою хуйні, яку по повній юзав Рошен. Чи ви з Марсу дописуєте, і для вас чим гірше, то краще?

Звісно, що я не маю на увазі жопамиїв, яких воно не торкнеться. Але ж вам жерти оте рошенівське лайно, у спадок, нарівні з рештою громадян Украиїни.

щось у тебе дуже сильно підгоріло від твого :pleasant: вибору

 

ти вже відчуваєш шо обрав те, що не відповідає твоїм сподіванням

 

а як ти це ще будеш відчувати!!!!!!!!!!!!!! :fp1:

 

нам за Пороха не соромно

еліта вибір свій зробила, і це Порошенко

 

а Україну ви, зебіли, майже профукали

 

ще профукайте вибори до ВР :buba:

 

і тоді --- ВСЬО! :(

 

зараз надіятись на щось позитивне можуть від зе можуть лише люди. які немають логіки, неповні розуму.

Link to comment
Share on other sites

У мене немає офшорів, а от у Підри увесь бізнес через офшори працює. Продаєте на офшорну прокладку продукцію по заниженій ціні трохи більше собівартості, а потім вже з неї по реальній ціні реальному покупцю. Прибуток осідає на офшорі, податком не обкладається, а підприємство-виробник працює на межі рентабельності, або у збиток,як приклад

Це  дуже  примітивний  спосіб.  При  такій  кількості  доброзичливців  у  Пороха,  виплило  б  при  першій  поставці.

Link to comment
Share on other sites

Це  дуже  примітивний  спосіб.  При  такій  кількості  доброзичливців  у  Пороха,  виплило  б  при  першій  поставці.

Я навів, як приклад. Насправді, схеми мутять набагато складніші. Наприклад закупабть сировину і послуги у своїх прокладок по завищеним цінам, кредитуються, тощо.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...