Перейти до змісту

Свіжі рейтинги. Це вирок!


tom_cat

Recommended Posts

Якщо я правильно розумію то на думку Євро Україна просрана,надії нема,Зеленський Україну не рятуватиме тому просрана,

Всі хто ув за Зе срали на Україну бо Порох їх не переконав що Україна це позитив

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо я правильно розумію то на думку Євро Україна просрана,надії нема,Зеленський Україну не рятуватиме тому просрана,

Всі хто ув за Зе срали на Україну бо Порох їх не переконав що Україна це позитив

Що  від  ботів  можна  почути?  Вони -  люди  залежні.  Звісно  хтось  від  зубожіння,  а  дехто  за  переконанням,  бо    нащадок  НКВДиста  чи  КГБіста.  Буде  тут  все  по-українськи  розказувати,  а  насправді  вражина  вражиною.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вивчай сьогоднішні рейтинги, coolzak, уважно роздивись докорінну зміну орієнтацій населення  http://ratinggroup.ua/research/ukraine/ukraina_segodnya_vyzovy_i_perspektivy.html

Вони на 100% є напрацюваннями залізного патріота-гетьмана.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Зеленський Україну не рятуватиме тому просрана
Зеленському доведеться мати справу з напрацюваннями пороха. Який примудрився загітувати народ більше не прагнути до Європи. І це після Євромайдану, завдяки якому встромив свою олігархічну дупу на табуретку!
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кулзак, Шпилька, Причем тут Зеленский? Кто просрал Украину? В ком разочаровалась Европа? Зеленского еще нет, а факт просера Украины уже есть. Зачем в таком случае вообще упоминать Зеленского в данном абзаце?

 

Анекдот.

Бандеровец в марте идет в Днестр купаться. Пальцем ноги попробовал воду : "Бррррр. Уууу , москали кляти".

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Який примудрився загітувати народ більше не прагнути до Європи

EURO,  а  це  вже  тягне  зовсім  на  кукунамуню.  Порох  закріпив  у  Конституції  керунок  на  Європу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просрана безповоротньо?що значить Україна просрана?я розумію наприклад Порох просрав підтримку українського манюпаса.Але що значить Україна прорана?що України нема і не буде ?підбирайте слова і вирази а то якісь кричалки без змісту
Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо я правильно розумію то на думку Євро Україна просрана,надії нема,Зеленський Україну не рятуватиме тому просрана,

Судячи  з  того,  що  сьогодні  виписує  Евро,  то  темники  на  Турівській  вже  спритно  помінялися.  Здаєтся  хлопця  ще  перед  стартом  взялися  мочити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

EURO,  а  це  вже  тягне  зовсім  на  кукунамуню.  Порох  закріпив  у  Конституції  керунок  на  Європу.

В Конституціїодин керунок, а у мізках пересічних вбив разом з ригочуками протилежний.

-34-1024.jpg?cb=1557997124

Нагадати, як швидко в нас виправляється конституція за потреби мафії?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Судячи  з  того,  що  сьогодні  виписує  Евро,  то  темники  на  Турівській  вже  спритно  помінялися.  Здаєтся  хлопця  ще  перед  стартом  взялися  мочити.

Шо ти верзеш? Який нах порох хлопець!

А, ну хіба що "Не чіпайте моїх хлопців" (с) дрищ.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Шо ти верзеш? Який нах порох хлопець!

А, ну хіба що "Не чіпайте моїх хлопців" (с) дрищ.

:lol2::weep:

EURO,  мені  хочеться  вірити,  що  ви  сьогодні  вже  втомилися.  Хлопець - це  Зеленський.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Володя, В чем проблема?. Порох имел в качестве актива Украину как завхоз и выбраный директор. - он ее просрал. Лично для себя. Украина его отторгла за все что он сделал или вернее не сделал, хотя был обязан сделать. Порох олицетворял Украину на международной арене. Торговал лицом. Работа у него такая была. Он это делал плохо, значит просрал и лицо и Украину в глазах Еуросоюза. Этот стейтмент выходит из последних движений в Европарламенте. Трамп со своей стороны активно ищет пути забить на Украину и решать американскую геополитику без учета Украины, ее роли и перспективы. Это можно списать на личные предпочтения Трампа, но можно предположить, что Украина за пять лет не показала себя почвой, в которую Америка захотела бы инвестировать свои политические и экономические активы. Выходит для Штатов Украину тоже просрали. Я наполнил смыслом кричалку?

Link to comment
Share on other sites

:shuffle:

голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер розчулився на останній для чинного президента України Петра Порошенка в якості глави держави зустрічі в Брюсселі і навіть розплакався.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:shuffle:

голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер розчулився на останній для чинного президента України Петра Порошенка в якості глави держави зустрічі в Брюсселі і навіть розплакався.

Знову бухнув? От жеж алкаш отой Юнкер.... :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Володя, В чем проблема?. Порох имел в качестве актива Украину как завхоз и выбраный директор. - он ее просрал. Лично для себя. Украина его отторгла за все что он сделал или вернее не сделал, хотя был обязан сделать. Порох олицетворял Украину на международной арене. Торговал лицом. Работа у него такая была. Он это делал плохо, значит просрал и лицо и Украину в глазах Еуросоюза. Этот стейтмент выходит из последних движений в Европарламенте. Трамп со своей стороны активно ищет пути забить на Украину и решать американскую геополитику без учета Украины, ее роли и перспективы. Это можно списать на личные предпочтения Трампа, но можно предположить, что Украина за пять лет не показала себя почвой, в которую Америка захотела бы инвестировать свои политические и экономические активы. Выходит для Штатов Украину тоже просрали. Я наполнил смыслом кричалку?

я згідний що Порох втратив манюпаса але втратив тому що дав манюпасу розслабитись.треба було війну по серйозному а не на розслабоні.Те що реформ мало це теж згідний.але справжні реформи це манюпас взагалі ох..є.типу ніяких дотацій,пенсійний фонд без дефіциту і тд.

Тому я хочу бачити не гасло Порох просрав Україну а більш реалістичне Порох втратив підтримку манюпаса.

Щодо Євросоюзу то там нема єдності а реальний стосунок до Пороха тяжко зрозуміти.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

 

Іпуча маніпуляція, ще докуя до виборів, ще не було інавґурації.

Не пройшло 100-150 днів.

Шо рахуєм, бевзні?

 

 

Бевзді  вважають щоті, хто голосував у другому турі за зелю, так само проголосують і на парламентських. Але ні, сині, юлефани ітд голоснуть за свої партії, а па приколу вже можуть і не піти. Ну і я, хоч і на минулих голосував за самопоміч,  не буду за них. БПП теж нах.

Link to comment
Share on other sites

Юро завжди мав і має одну орієнтацію (на відміну від декого). А от за просрану покидьками країну - прикро.

Я  так  розумію,  що  у  вас  там  на  Сході  зовсім  викривлена  реальність.  Читаєш  вас  і  диву  дивуєшся.  На  Заході  до  Порошенка  дуже  позитивне  ставлення,  як  на  мене,  то  аж  занадто.  І  це  саме  подяка  йому  за  європейський  вектор  розвитку,  протидія  Кацапстану,  українізація,  децентралізація. 

Ви  ніби  в  іншій  державі  живете,  якщо  вірити  тому,  що  ви  виписуєте.  Що вам  там  в  голови  вкладають?  Яка  у  вас  дійсність?

Але  і  ви  самі  винні,  бо  треба  хоч  трохи  своїми  мізками  думати.  Ви  пишете,  що  ціни  зросли.  Так,  якщо  піднімають  зарплати,  то  і  ціни  ростуть.  Це  ж  можна  самому  допетрати,  а  не  Порошенка  за  це  клясти.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...