Перейти до змісту

Посадки від Зебіла


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


Та да, бо оту купу лайна, що Підра наклав, треба бути Гераклом, щоб розгребти.

Порівняно з Пьодричем нема шо чистити


 

 


Купа 28 років накопичувалася і консолідувалася.

Дякуємо профі Юлі і Микілі

Link to comment
Share on other sites

 

 


А якщо глянути на зростання зовнішнього боргу і плюшки Лерки по його "реструктуризації", для наступних поколінь Українців

Давай(Те) для початку глянемо шо там у казні було у 2014 і шо зараз

Link to comment
Share on other sites

Взяти гроші у МВФ під відсотки, і покласти до казни - для того багато розуму не треба. Так що там з реструктуризацією Лєрки (дефолтом, насправді)? Схвалюєш? Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

То про яку казну мова? Про єдиний казначейський рахунок, чи що? Так сама по собі та цифра ні про що не говорить. Можна грошей надрукувати, курс втричі гепнути - рецепт відомий

Link to comment
Share on other sites

А якщо глянути на зростання зовнішнього боргу і плюшки Лерки по його "реструктуризації", для наступних поколінь Українців

 

Ну, насправді то реструктуризація яресько.

Змінено користувачем tom_cat
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут  не  один  потомственний  НКВДист.

 

Та мені якби владу, то я би того Підру, разом з його шоблою, у барнячий ріг зкрутив. А петярасти би тому аплодували, і кричали мені м-е-е-е, б-е-е-е  "Д-я-я-якуємо!"  :D

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та мені якби владу, то я би того Підру, разом з його шоблою, у барнячий ріг зкрутив. А петярасти би тому аплодували, і кричали мені м-е-е-е, б-е-е-е  "Д-я-я-якуємо!"  :D

тут навіть про надєжду є :buba: 

 

Link to comment
Share on other sites

Вова закликав зРаду скасувати мажоритарку, протягом 2 місяців. Це додасть їм рейтингу на позачергових.

ты такой наивный

 

рада непойдет на такую фигню..

 

если под радой не будет как миннимум тысяч 50-100

Link to comment
Share on other sites

на тв наши 

уже эксперты гундосят шо 

команда зе 

о чкем то договорились уже с бойко ..невинским..

и другими  подсвинками кацапомира.

 

Работа такая у икспердов. А то именно иксперд?

Link to comment
Share on other sites

Работа такая у икспердов. А то именно иксперд?

я одного только боюсь...

 

шоб он с синяками не стал вась..вась..крутить...если начнёт с ними польку бабочку танцевать...то они  его подомнут под себя.

Link to comment
Share on other sites

 

 


шоб он с синяками не стал вась..вась..крутить...если начнёт с ними польку бабочку танцевать...то они  его подомнут под себя.

 

Так там что синяки, что петрушки, что главпидары, всё одна компания, лозунги тока разные а суть одна, если пойдёт на сговор с ними по главным вопросам то ничего хорошего нас не ждёт, если нет то есть шанс, а промежуточные компромиссы это в принципе инструмент, как без него?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...