Перейти до змісту

Пам'ятаєте, як Юлька гнала на Гройсмана?


Гість shpylka

Recommended Posts

І  заочник,  і  базарник,  і  те,  і  се...

А  показав  себе  на посаді  зовсім  не  зле.  Якась  стабільність  з явилася  при  ньому.

Та  й  тепер  достойно  виглядає -  спокійно  подав  у  відставку.  За  посаду  не  тримається. 

Чесно  кажучи,  мені  не  сподобалося,  що  подав  у  відставку,  але  його  можна  зрозуміти:  краще  з  мудрим  загубити,  ніж  з  дурним  знайти.

Link to comment
Share on other sites

Якась  стабільність  з явилася  при  ньому

Стабільність триндеця ніхто не заперечує. Як ото з міфічними автошляхами, як їх обізвав Зеленський: поки 1 км побудували, 10 інших розвалилося. Але у Гросі в звіті не мінус дев'ять, а плюс один.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зараз  виступає  на  СС  на  ICTV. 

Гарно  виглядає,  впевнено.  Ніби  йому  якийсь  тягар  спав  з  плечей.

Знаю  той  стан.  Коли  працювала  на  керівній  посаді,  то  9  років  у  мене  пролежала  в  шуфляді  заява  на  звільнення -  тільки  дату  було  поставити.  Коли  я  її  написала,  4  місяці  пропрацювавши, мені  стало  набагато  легше.

Link to comment
Share on other sites

Грося ідіот, звісно, але краще Азірова

Найдовше  був  на  табуретці  зі  всіх  прем єрів.  Здійснив  децентралізацію,  казна  не  порожня,  золовалютні  запаси  суттєві,  борги  віддавав справно  і  вчасно.

Зелепуш -  ідіотина,  що  збештав  сьогодні  уряд.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шпилько, ти в курсі, що за рівня фінансування Порошенківсько-Гройсмановського будівництва шляхів їх розвалилося у багато разів більше, ніж вони побудували?

Link to comment
Share on other sites

Найдовше  був  на  табуретці  зі  всіх  прем єрів.  Здійснив  децентралізацію,  казна  не  порожня,  холовалютні  запаси  суттєві,  борги  віддавав справно  і  вчасно.

Зелепуш -  ідіотина,  що  збештав  сьогодні  уряд.

 

б-е-е-е-, м-е-е-е...©

 

d7c743e7cedd35d8acc77e839c899aa0.jpg0eba5e90eb414e3b1654b45d029ccfae.jpge9a7b526f0b60f14f1d59a1082b5fda2.jpg

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шпилько, ти в курсі, що за рівня фінансування Порошенківсько-Гройсмановського будівництва шляхів їх розвалилося у багато разів більше, ніж вони побудували?

А  ви  в  курсі,  що  то  питання  до  місцевого  керівництва?  У  нас  в  Галичині  збудовані  дороги  тримаються  добре  і  потрохи  інші  приводяться  до  ладу.  І  чітко  видно,  де  є  шмат  дороги (біля  якого  містечка  чи  села),  а  де  нема.

Нема  чого  всі  претензії  відправляти  в  Кабмін,  треба  трохи  скубти  місцеву  владу. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


А  показав  себе  на посаді  зовсім  не  зле.  Якась  стабільність  з явилася  при  ньому.

 

Бугога!!!


По работе уряда гройсмана должна трудиться не одна бригада следователей!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А  ви  в  курсі,  що  то  питання  до  місцевого  керівництва?  У  нас  в  Галичині  збудовані  дороги  тримаються  добре  і  потрохи  інші  приводяться  до  ладу.  І  чітко  видно,  де  є  шмат  дороги (біля  якого  містечка  чи  села),  а  де  нема.

Нема  чого  всі  претензії  відправляти  в  Кабмін,  треба  трохи  скубти  місцеву  владу. 

Яку владу не скуби, але в держави під цією владою просто фізично нема грошей на утримання цих доріг. Не продукує їх барижна економіка! Не здатна! Мінус 30% ввп на душу за 30 років! Ніхт фєрштейн?!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...