Перейти до змісту

ЗЕ новости - Негатив


Recommended Posts

Все говно, что лично от Зеленского и его молодой команды проистекло, сыпьте сюда плиз. Проепы и бездеяльности по ключевым вопросам тоже сюда. Спасибо.
Повторюсь. Давайте будем объективны. Давайте обойдёмся без срачей. Для этого вы себе весь форум забрали. И без новостей из будущего пожалуйста. Погнали.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гілку треба назвати Некомпетентність 6-го та його команди, а не негатив

 

Зеленський заявив, що готовий надати українське громадянство «усім українцям на планеті»

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyy-hromadianstvo/29952205.html

 

- поплутав про громадянство закордонним Українцям: хто дає і яка процедура

- не знає законодавства чи нема юристів у команді

- Громадянство надає не президент, а міграційна служба https://dmsu.gov.ua/poslugi/nabuttya-gromadyanstva-ukrajni/nabuttya-gromadyanstva-ukrajni-za-narodzhennyam.html

- ніякий украінець/украінка не буде відмовлятись від канадського чи американського громадянства на рахунок українського - це рожеві мрії про 65 мільйонів потенційних отримувачів громадянства украінців, які живуть у розвинених краінах

Link to comment
Share on other sites

До граничної дати розпуску парламенту залишається 1 тиждень. Найголовніше, що треба зробити напередодні виборів, це ввести пропорційну систему парламентських виборів з відкритими списками. Якщо цього не станеться за тиждень, розпускати Раду неможна. У такому випадку необхідно було б зачекати до осені, аби протиснути за цей час новий закон. Вибори за старою системою будуть першою величезною поразкою Зеленського, що матиме негативний ефект протягом наступних 4 років мінімум. Старт виборчої кампанії з мажоритаркою для мене буде свідчити про перший договірняк Зе. Тому що зараз в нього є принаймні дві залізні можливості запровадити нову виборчу систему цього року - терміново дотиснути закон/кодекс найближчими днями масою народу під Радою, або відставити розпуск і продавити це за кілька місяців.

Link to comment
Share on other sites

Гілку треба назвати Некомпетентність 6-го та його команди, а не негатив

 

Зеленський заявив, що готовий надати українське громадянство «усім українцям на планеті»

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyy-hromadianstvo/29952205.html

 

- поплутав про громадянство закордонним Українцям: хто дає і яка процедура

- не знає законодавства чи нема юристів у команді

- Громадянство надає не президент, а міграційна служба https://dmsu.gov.ua/poslugi/nabuttya-gromadyanstva-ukrajni/nabuttya-gromadyanstva-ukrajni-za-narodzhennyam.html

- ніякий украінець/украінка не буде відмовлятись від канадського чи американського громадянства на рахунок українського - це рожеві мрії про 65 мільйонів потенційних отримувачів громадянства украінців, які живуть у розвинених краінах

 

Ага, тільки Петя не в курсі про то  :fp1:

 

Президент України Петро Порошенко підписав Укази про надання громадянства України кінематоргафістові Юрію Грузінову, викладачеві Києво-Могилянскої бізнес-школи Михайлу Винницькому та голові Адміністрації морських портів Райвісу Вецкагансу. Про це повідомляється на сайті глави держави.
Link to comment
Share on other sites

Тоесть если нет коалиции то Рада должна распуститься?

 

Если нет списка коалиции-2016, то рада принимала незаконніе решения, правительство нелегитимно с 2016го года, и кролеферме не откуда виходить. Месяц на формирование новой коалі закончился еще в 2016м году, и с єтого времени зраду можно распускать в любой момент. Ну и віебать Паггубия за узурпацию на десерт  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Гілку треба назвати Некомпетентність 6-го та його команди, а не негатив

 

Зеленський заявив, що готовий надати українське громадянство «усім українцям на планеті»

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyy-hromadianstvo/29952205.html

 

- поплутав про громадянство закордонним Українцям: хто дає і яка процедура

- не знає законодавства чи нема юристів у команді

- Громадянство надає не президент, а міграційна служба https://dmsu.gov.ua/poslugi/nabuttya-gromadyanstva-ukrajni/nabuttya-gromadyanstva-ukrajni-za-narodzhennyam.html

- ніякий украінець/украінка не буде відмовлятись від канадського чи американського громадянства на рахунок українського - це рожеві мрії про 65 мільйонів потенційних отримувачів громадянства украінців, які живуть у розвинених краінах

Я просил слать факты и свои соображения на этот счёт. Чужое говно- мнение тут неуместно.

Президент может инициировать принятие соответствующего закона про предоставлении украинского гражданства тем экспатам, кто докажет свое украинское происхождение. Не вижу проблему в разрешении двойного гражданства таким людям. Тогда отменять первое не нужно. В призыве к украинцам возвращаться строить нормальную страну так же не вижу ничего негативного. Израиль это делает со дня своего основания. Кто не хочет или не может приехать, тот помогает деньгами.

Link to comment
Share on other sites

це рожеві мрії про 65 мільйонів потенційних отримувачів громадянства украінців, які живуть у розвинених краінах

В мене діти українці. Але це дійсно не типово.

 

Мабуть, писати в цій темі (і в супутнику) не буду, бо не хочу засирати тролінгом.

Link to comment
Share on other sites

це гілка про 6-го чи про Пєтю

Вы написали что это не президентское дело гражданство давать. Вас опровергли конкретным фактом. Просил же гадить в отведенном для этого месте..
Link to comment
Share on other sites

Президент Володимир Зеленський заявив, що першим підпише указ про розпуск Верховної Ради.

Про це повідомляє Liga.net.

+++

Президент Володимир Зеленський підписав свій перший указ про прийняття повноважень Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України

=====================================

уже наибал :gigi: [/b

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Подведем краткий итог. Ничего из предложенного выше нельзя квалифицировать как негатив.

Проехали и погнали дальше.

я тоже за роспуск..и понятно шо там 99% тварей в той раде...

но по какому закону?

Link to comment
Share on other sites

Закон по коалицию, Я полагаю. Если рада докажет что в 2016м была коалиция, то будет сидеть до срока. Если нет, то рады нет. Т есть самозванцы. И их по закону о Раде с полицией ссаными тряпками надо гнать на улицу. Если я правильно понял информацию в ветке выше.
Link to comment
Share on other sites

Закон по коалицию, Я полагаю. Если рада докажет что в 2016м была коалиция, то будет сидеть до срока. Если нет, то рады нет. Т есть самозванцы. И их по закону о Раде с полицией ссаными тряпками надо гнать на улицу. Если я правильно понял информацию в ветке выше.

имеет право распустить, но не обязан

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну як це гілка для ваших персональних обсирань інших юзерів то пишіть в ній самі

 

успіхів вам у вашому приємному болоті :K

Ответом удовлетворен. 

АНекдот про вас.

 

Просыпается как-то зять ночью по малой нужде. Идет в туалет, вдруг видит на кухне теща сидит над кастрюлей с борщем и мочится туда.

Он ей:

- Мама, что-же вы делаете? Мы же его едим??. .

Теща встает, поправляет трусы и обидчиво так, поворачиваясь к окну:

- ЗЛЫЕ ВЫ, УЙДУ Я ОТ ВАС.

Link to comment
Share on other sites

Президент Володимир Зеленський заявив, що першим підпише указ про розпуск Верховної Ради.

 

Про це повідомляє Liga.net.

 

+++

 

Президент Володимир Зеленський підписав свій перший указ про прийняття повноважень Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України

 

=====================================

 

уже наибал :gigi: [/b

 

 

Согласен. За базаром надо следить. Это  - серьезный прокол в моей системе ценностей.

Думаю как комику на политические темы, Зеле прийдется потратить некоторое время и набить пару серьезных шишек, прежде чем он перестроит свой мозг с иносказаний и обобщений юмориста на серьезныю взвешеную  и осторожную риторику ПРезидента. ПРощения и снисхождения в которых просто купались его папередники, Зеле ожидать не приходится. Слишком многих прийдется от хлебной карточки оторвать, потому все, что он скажет и сделает, будет пропускаться через самый мелкий фильтр тонкой очистки

Link to comment
Share on other sites

Закон по коалицию, Я полагаю. Если рада докажет что в 2016м была коалиция, то будет сидеть до срока. Если нет, то рады нет. Т есть самозванцы. И их по закону о Раде с полицией ссаными тряпками надо гнать на улицу. Если я правильно понял информацию в ветке выше.

предположим,что нет!

 

все законы с 16 года незаконны?

Парубий и рада в тюрьму...вся причем.!не?

коллапс в стране!не?

Link to comment
Share on other sites

 

 


прежде чем он перестроит свой мозг с иносказаний и обобщений юмориста

Мокша,  заведіть  собі  приватно  аркуш  з  написом :  "Мозг  Зеленского."

І  самі  слідкуйте. 

Я  без  тролінгу. 

Link to comment
Share on other sites

Цитата  до  теми:

 

Віталій Портников: Неповага до закону - дорога до краху
 
Сьогодні президент Володимир Зеленський підпише указ про проведення дострокових парламентських виборів
Не є таким важливим, на що саме він буде посилатися в цьому указі. І сам президент, і його юристи, і його прихильники будуть прекрасно знати, що глава держави пішов на свідоме порушення законів країни і її Конституції, розтоптав право. Але вони будуть брехати самим собі, тому що так треба. І в цьому нічим не відрізнятися від росіян, які теж прекрасно знають, що їхні війська знаходяться на нашій землі, але брешуть, що «настамнет» тому що так треба.

Link to comment
Share on other sites

Цитата  до  теми:

 

Віталій Портников: Неповага до закону - дорога до краху

 

Сьогодні президент Володимир Зеленський підпише указ про проведення дострокових парламентських виборів

Не є таким важливим, на що саме він буде посилатися в цьому указі. І сам президент, і його юристи, і його прихильники будуть прекрасно знати, що глава держави пішов на свідоме порушення законів країни і її Конституції, розтоптав право. Але вони будуть брехати самим собі, тому що так треба. І в цьому нічим не відрізнятися від росіян, які теж прекрасно знають, що їхні війська знаходяться на нашій землі, але брешуть, що «настамнет» тому що так треба.

:gigi:  :weep:  :tu: 

Link to comment
Share on other sites

сплашной  нєгатів,  про  інавгурацію президента  до  сьогодні  па тєлєвізару який  показує Інтер ні  слова.

Агєнт  крємля  відать 

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...