Перейти до змісту

Зебіл - гандон!


Гість Хома

Recommended Posts

Мав би такі мільярди і під повним контролем весь Донбас, напевно б пішов.

Не  можете  мати  мільярди,  бо  ось  так  мислите.  :shuffle:

Юльок  приречений  бути  зубожілим.  Я  вам  того  не  бажаю,  але  треба  навчитися  думати  інакше - мудро.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Остання відповідь

Фомі більше подобається перебувати в товаристві кримінальника, судженого за розбій з тяжкими. Хто б сумнівався!

Нічого дивного для правовірного петяраса. Он Труха, наприклад - лєпший друг Підри

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фомі більше подобається перебувати в товаристві кримінальника, судженого за розбій з тяжкими. Хто б сумнівався!

*Божа роса*.  На відміну від Зебіла, я знаю як себе пристойно поводити і як культурно вигнати при потребі.  Жаргон і манери Зебіла - це рівень бидла, а не президента.  Добре що 73% - таке саме бидло.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

*Божа роса*.  На відміну від Зебіла, я знаю як себе пристойно поводити і як культурно вигнати при потребі.  Жаргон і манери Зебіла - це рівень бидла, а не президента.  Добре що 73% - таке саме бидло.

Погугли про Підру, як він спілкується з підлеглими. У ютубі купа відео, як він по-хамськи з виборцями себе поводить. Чи своє лайно не смердить?

Link to comment
Share on other sites

Не  можете  мати  мільярди,  бо  ось  так  мислите.  :shuffle:

Юльок  приречений  бути  зубожілим.  Я  вам  того  не  бажаю,  але  треба  навчитися  думати  інакше - мудро.

Ну Євро не самий зубожілий з усіх на щастя.  :) А на рахунок "приречений", то це виключно через вашу більшість, яка 15 років поспіль обирає не тих, за кого голосує моя родина.

Link to comment
Share on other sites

Значит при порохе им таки было хорошо:)). И за месяц зели, который по вашим же словам ни хера не сделал, этим людям стало так невмоготу,что бежать и не оглядываться. Воприс. Они вообще вменяемы или кто-то сильно врет?:)

Я так же допускаю эмоции того же порядка, как демократы клялись уехать в Канаду когда Трамп стал президентом. Вместо этого мало того что не приехали , так ещё и Бибера вернули с дрейком.

Link to comment
Share on other sites

Я не говорю що виїхали.Це були розмови зразу після вибору.Група чол 30.Просто перша реакція на обрання конкретної особи певної групи людей.Кожний робить власні висновки .
Link to comment
Share on other sites

Причому тут красівий.я не знаю чому не подобається.політичні,націоналістичні,мовні чи інші фактори.хз.просто факт.негативне сприйняття.Щодо Трюдо то це вибір Оньаріо.Чому ви там вибрали тобі краще знати.Якщо ще раз виберете то в Альберті буде референдум.Успішний ?скоріше ні бо понаїхавших забагато
Link to comment
Share on other sites

Значит эмоции.

Підсвідомість дала сигнал на такий висновок. Правильний сигнал. 

Тільки валити треба зебілізм, а не з України. 

 

Звісно. реваншисти-українофоби і повинні були прийти до влади  на наступному етапі після революції.

Це цілком прогнозовано. 

З ньюзванівским телемостом "ви прільньотє" не вигоріло. так інших свиней будуть підсовувати, підковирювати, де зможуть. 

 

Так само. як після невеликої відлиги при Ющенко  настали часи влади овоча і його камарильї.

Типова ситуація в незрілій спільноті дуже слабкого громадянського суспільства. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

З ньюзванівским телемостом "ви прільньотє" не вигоріло. так інших свиней будуть підсовувати, підковирювати, де зможуть. 

 

От жеж, підроти паскудні. Подякуйте за те Підрі, який той Ньюзван Медведчуку підігнав. 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Погугли про Підру, як він спілкується з підлеглими. У ютубі купа відео, як він по-хамськи з виборцями себе поводить. Чи своє лайно не смердить?

І гуглити не треба, воно у базі його форуму лежить.

 

Трошки про Порошенка з книги Шустера "Свобода слова против страха и унижения", с.121-122.

 

Как я перестал быть «патриотом»

 

Внезапно, незадолго до парламентских выборов в октябре 2014 года, мне позвонила личный секретарь Порошенко:

- Савик, добрый день. Петр Алексеевич хотел бы встретиться с вами на Банковой. Когда вам будет удобно подъехать?

На следующий день я приехал в Администрацию Президента. По правде сказать, ничего хорошего я от этой встречи не ждал. Думал, что, скорее всего, Порошенко обвинит меня в том, что я раскалываю общество, но к таким обвинениям со стороны власти я уже привык

Меня провели в гостевую комнату на президентском шестом этаже. В отличие от скромного офиса, в котором мы встречались с Порошенко весной, здесь царила дорогая безвкусица: над позолоченной мебелью висела перегруженная хрустальными завитками люстра. Обои давили своимтяжеловесным орнаментом.

Только я присел на стул (очень не люблю утопать в креслах), как

в комнату влетел президент. За ним семенил один из его подчиненных. Я его не знал - мужчина лет пятидесяти , в дорогом костюме и галстуке, было видно, что он занимает немалый пост, руководит, наверное, каким-то департаментом . Но по его сгорбленной фигуре, мелкому шагу исуетливым движениям было понятно - дело

худо. Президент сел напротив меня, резко обернулся и начал крыть своего сотрудника последними словами. Это были очень жесткие и жестокие оскорбления, президент «вытирал ноги» о своего подчиненного, который, я видел это в его глазах, чувствовал себя тряпкой. Было крайненеловко присутствовать при этой сцене, она оскорбляла всех ее участников.

Затем, безо всякого перехода, Порошенко повернулся ко мне:

- Ты - не патриот!

Ничего себе! Этого я не ожидал:

- Господин президент, что вы имеете в виду?

- Ты совершенно не понимаешь, что я пытаюсь сделать.

- То есть патриот - это человек, который вас понимает?

- Ты - не патриот!

Я понял, что он имел в виду. Порошенко хотел от меня той самой пресловутой лояльности. Ну не могу я променять свою репутацию на лояльность к власти.

- Извините, Савик, мне нужно идти, - холодно произнес Порошенко.

Аудиенция была окончена.

Главный герой популярного сериала «Карточный домик», президент Андервуд, однажды сказал своему собеседнику: «Я требую абсолютной лояльности, все остальное - предательство».

И один и другой, видимо, руководствовались принципом «вождя всех народов» Иосифа Сталина - «Кто не с нами - тот против нас».

Правда, недавно у меня появились сомнения: вдруг Порошенко хотел сказать, что окружен предателями, и ему не на кого положиться?

А я не дал ему возможности даже намекнуть на это. Но сейчас, особенно после истории с лишением украинского гражданства его бывшего друга Михеила Саакашвили, которого он сам пригласил, а потом выдворил, понимаю: моя первая реакция все-таки была верной.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Петрярасти, "божої роси" вам зранку для умивання. Звідки у Медведчука гроші на тв канали і антиукраїнську діяльність. 

Так зебіл вже кіко у кріслі? Кнура мочканули, шо важко навтобазу закрити?

Link to comment
Share on other sites

Так зебіл вже кіко у кріслі? Кнура мочканули, шо важко навтобазу закрити?

 

То шо зебіл у кріслі не  означає, що ти  тепер маєш індульгенцію, разом з шоколадним Хуйлом, за 5 років його зради і торгвлі українськими інтересами.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Підроти, завтра, на 112 каналі, віджатому шоколадним Хуйлом для кума Хуйла, Медведчука, для вас відбудеться колективний перегляд "документального фільму" Олівера Стоуна. Не дякуйте

 

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...