Перейти до змісту

Рассія утратіла кантроль


coolzak

Recommended Posts

Президент (а не припіздент) повинен розуміти що говорить а не ляпати язиком і що кожне слово 33 рази переберуть і пережують.Якщо казати що Расея утратіла кантроль то значить що Україна воює не з Кацапстаном а з павстанцамі котрих Расея тільки частково контролює і що це внутрішній конфлікт ака гражданская вайна Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Президент (а не припіздент) повинен розуміти що говорить

Узеленскага  не  зрозуміли  і  наговорили.  Щоб  розуміти,  треба  мати  клепку  в  голові,  а  її  нема  і  цілої  каманди.

Link to comment
Share on other sites

 

 


це про Зебіла?

 

Сорри, но это про вас, про людей, которые по каким то неизвестным для меня причинам потеряли всякий здравый смысл и чувство реальности. Понятно, что кто то например тот же йожин делает это за деньги, но вот вашу логику и логику например Фомы я понять не могу...

Link to comment
Share on other sites

Сорри, но это про вас, про людей, которые по каким то неизвестным для меня причинам потеряли всякий здравый смысл и чувство реальности. Понятно, что кто то например тот же йожин делает это за деньги, но вот вашу логику и логику например Фомы я понять не могу...

Він думає, що то канфетки з поганого шоколаду, бо до нього в англію не доходить їх запах. А  ті хто живе тут відчувають запах тієї субстанції і розуміють, що то не дешевий шоколад, а дещо інша субстанція. Більш відома як гімно.

Link to comment
Share on other sites

Сорри, но это про вас, про людей, которые по каким то неизвестным для меня причинам потеряли всякий здравый смысл и чувство реальности. Понятно, что кто то например тот же йожин делает это за деньги, но вот вашу логику и логику например Фомы я понять не могу...

Для мене втратили почуття реальності 75відсотків за зе

Я цілком згідний що Пеця корупціонер і що потрібні зміни але не вважаю Зе людиною яка здатна щось змінити.На мій погляд це клоун Коломи.Нема і небуло програми і людей коло нього що можуть щось реально змінити.Я бачу недалеого україноненависника(базуючись на творчості) який наразі підняв ентузіазм хохлів і підкацапників.Якщо говорити про вибір меншого зла то Пеця був меншим.На мій погляд.А так час покаже.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Для мене втратили почуття реальності 75відсотків за зе

 

А вы на секунду закройте глаза и представьте как живется этим 75% в современной Украине, если у вас получится всё это визуализировать то вы моментально станете счастливей от того что вас тут нет....

 

 

 

 


А так час покаже.

 

Так вы и времени дать не хотите.....

Link to comment
Share on other sites

Зе це піздець ,тільки невідомо як скоро

 

Может быть, я не буду со 100% уверенностью утверждать обратное, но с другой стороны есть надежда, тем более, что в ВРУ сейчас зайдут и другие силы Вакарчук например, я вчера посмотрел его список и как на меня там есть перспективы, а вот петрушка это гнарантированный пиздец, Вы к счастью просто не представляете глубины того пиздеца, который устроил в Украине этот мародёр...

Link to comment
Share on other sites

На мій неосвічений погляд Пеця хотів інтеграції в Європу але так щоб олігархат мінімально втратив .Якщо Зе є тим ким я думаю він є то буде ліквідація з розпродажем .Саме цікаве буде наступного року осінь як в Штатах будуть вибори бо там буде бардак і жопа і Штати будуть ковирятись і власному бардаку і кацапи можуть зробити рух по остаточному вирішенню українського питання.
Link to comment
Share on other sites

 

 


На мій неосвічений погляд Пеця хотів інтеграції в Європу але так щоб олігархат мінімально втратив .

 

Если на пути в Европу по петрушкиному плану мы должны были сдохнуть ради при умножения статков олигархов то ему это почти удалось, страны по факту почти нет. Нет или вернее он просто еле выживает малого и среднего бизнеса, нет дорог, нет полиции, нет СБУ, нет пожарных, медицины нет, с образованием беда вот и возникает вопрос а в Европу ли мы шли? 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А кто из юзеров форума переподписал бы контракт с наемным директором который за весь положенный срок вроде и выполнял свои обязанности нормально, но окружил себя замами которые пиздили бы все что плохо и не плохо лежит вчерную? А когда их тыкают в это носом - делают вид что ничего не произошло и отправляют жаловаться к начальнику службы безопасности, который кстати тоже нанят этим же директором и отличился за весь срок только громкими заявлениями что вот вот скоро всех разоблачит. И вот приходит время подписания нового контракта с этим наемным топменеджером... А тот "я все осознал, я вас услышал..."
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Реформи які можуть витягнути Україну зможе провести тільки хунта.Бл потрібно років 15 -20 політики відновлення індустрії,різання податків і соціальних витрат і подібних непопулярних мір.Занадто глибока яма.На фоні війни.А всі хочуть вже і зараз.Ніхто виборний не встоїть.

Тількинепетро

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Момент для застосування класичної шокової терапії втрачено нами десятиліття тому. Тоді люди могли додатково затягти на нетривалий час паски, поки йде запуск нової економіки. 

Наш поточний стан не має нічого спільного з тим, що існував на початку 90-х. І проблеми через завершення розбудови олігархічно-монополістичного монстра тепер зовсім інші. Тому і рецепт лікування має бути інший. Але хунта це прямий шлях до розпаду країни.

Link to comment
Share on other sites

Однозначного решения нет. Только медленное обескровливание коррупционного процесса. Быстрый развалит страну. Договорняк ни к чему не приведет.

Link to comment
Share on other sites

Однозначного решения нет. Только медленное обескровливание коррупционного процесса. Быстрый развалит страну. Договорняк ни к чему не приведет.

tom-kruz-mem-smeetsya-35.jpg

 

Дави их, Валерьич! :tu:

Link to comment
Share on other sites

Однозначного решения нет. Только медленное обескровливание коррупционного процесса. Быстрый развалит страну. Договорняк ни к чему не приведет.

Юя Уценка - гарант целостности страны :gigi: . Как бе не факт. Имхо так.

Link to comment
Share on other sites

D8xrDriXoAEPXmG.jpg

Те, що будуть  здані  державні  інтереси  України - це було  зрозуміло  від  самого  початку. 

Як  у  розвідку  Служби Безпеки -  то  Бухарєва,  як  озвучувати  отаку  гидоту - то  на  цю  роль - манкурта  Стефанчука.

Усе  продумано  до  дрібниць  згідно  класичних  кгбістських  методичок.  В  цьому  театрі  все  таке  знайоме.

Навіть  Янукович  не  був  таким  наглим.  Зеленському  можна  вже  відливати  медальку:  "За  наглість  і  хамство".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Те, що будуть  здані  державні  інтереси  України -

 

Бугога!!!! А в чём до этого заключались по вашему интересы Украины в мародёрстве? Где вы йопт и где интересы Украины.....

Link to comment
Share on other sites

 

 


в чём до этого заключались по вашему интересы Украины в мародёрстве?

Мародёрство - це  у  вас  на  язику  тепер,  як  і  юлькам  на  ФУПі.  Задача  така.

А  насправді  це помста  Порошенку  за  "Прощай,  немытая  Россия". 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...