Перейти до змісту

А Баканов то не тільки фейковий лейтенант


Гість Хома

Recommended Posts

А вотета акуеть какой зашквар. Надо только убедиться что это не очередной фейк порошков. Команда Зе теперь должна оперативно конвертить это дело в свою пользу. На камеру шагать в деканат академии и делать запрос, получать его и сразу в прессу и ТВ. Если инфа вранье то порохоботы всрались публично, если правда, то Зеля должен пацана под белы ручки нахер за дверь выводить и опять с максимальным освещением в пресее, патамуша честный, справедливый и паслидовный. Если работать а не прятаться в кустах,то все можно обратить себе в плюс.
Link to comment
Share on other sites

Если инфа вранье то порохоботы всрались публично, если правда, то Зеля должен пацана под белы ручки нахер за дверь выводить и опять с максимальным освещением в пресее

Я думаю що Зєля мурку на роялі зіграє.

Link to comment
Share on other sites

@Silentio, тому шо я закінчив військову кафедру. А що закінчив Баканов?

Катедру?  ;o То мо ти й калаша за 45 секунд збереш й розбереш?  :D  та навить поцилыш в мишень з трьох метрив?  B-)

 

Я б не тоби, ни Баканову жодних звань не давав, бо вони ни тоби ни йому нах непотрибни.,,,один кодуе, а иншый керуе структою, яка 90 свого робочого часу займаеться або кришуванням, або обиранням бизнесюкив...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Катедру?  То мо ти й калаша за 45 секунд збереш й розбереш?    та навить поцилыш в мишень з трьох метрив?

Не розберу, звісно. А у мішень можу поцілити, але не косіть під дурня, вы ж у курсі що вчать.

 

Я б не тоби, ни Баканову жодних звань не давав

Нафіга відміну від Баканова я свої папірці з універу чесно отримав, а не купив за сало.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не розберу, звісно. А у мішень можу поцілити, але не косіть під дурня, вы ж у курсі що вчать.

 

Нафіга відміну від Баканова я свої папірці з універу чесно отримав, а не купив за сало.

Ыы так мавп у цырку теж вчать, але це не означае, що вони навчаються ...

 

Перед тим як цилыты в мишень зброю тре перевирыты, аби не видстрелити соби яйця або пару зубив... А щоб перевирыты, то зброю треба розибраты а потим зибраты....

 

Я в армии робив це из заплющеними очима за 29 секунд, звисно не одразу а через мисяци тренувань, як и багато иншых речей, то ж свои звання, що сержантське, що офицерське заробив. 

Link to comment
Share on other sites

Silentio :snapback.png

Я в армии робив це из заплющеними очима за 29 секунд

Це і мавпа зможе за 3 місяці тренувань.

 

Silentio :snapback.png

Катедру?  То мо ти й калаша за 45 секунд збереш й розбереш?    та навить поцилыш в мишень з трьох метрив?

Не розберу, звісно. А у мішень можу поцілити, але не косіть під дурня, вы ж у курсі що вчать.

 

То исть Фома не сможыть сделать то, что сможыд сделать мавпа после трёх месяцев тренировки? :consul: И этти люди запрещаюд нам ковыряцца в носу?  Как на мой непритязательный скус ктой-то всё больше начинает напоминать форумного саксаула Вольку, да. Можыд воздушнокапельным путём заразу споймали, можыд истчё как, я хз. А форум када-то боролся за звание форума высокой культуры и быта. :(  А тут отакое от...Дзипы на вас нет... :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так ти ж не служив, а охфіцер, то чому Баканов не може бути охфіцером?

Він  може  бути  офіцером  і  навіть  не  лейтенантом.  Питання  -  чиєї  армії?

Якщо  не  вчився  у  цьому  вузі,  то  міг  вчитися  у  якомусь  іншому,  значно  серйознішому.

Але  почекаємо  на  тлумачення:  фейк  то  чи   не  фейк.

Link to comment
Share on other sites

И вдогонку. По поводу происхождения видоф людёв от обизан. Ктой-та произошел от гаврилов, ктой-то - от шимпанадзе, ктой-то - от макакянов.Ктой-то - таки от абрам гутанов. Не знаю кто из них плохо поддаёцца дрессировке. Мартынка, научившись считать до десяти, считает себя павианом. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

И вдогонку. По поводу происхождения видоф людёв от обизан. Ктой-та произошел от гаврилов, ктой-то - от шимпанадзе, ктой-то - от макакянов.Ктой-то - таки от абрам гутанов. Не знаю кто из них плохо поддаёцца дрессировке. Мартынка, научившись считать до десяти, считает себя павианом. :pleasant:

Please wait.. Loading
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry, Как я могу попсой такого человека обидеть:))))

 

Это тебе картина на стену:)

 

Крепостная крестьянка Пелагея Блинова ремонтирует материнскую плату барского Macintosh 128K.
Автор картины: Анатолий Мовлян(холст, масло, розги, июнь 1770 г.) 

 

6c46be0d35ad3791929ede7288f35c7a.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...