Перейти до змісту

Капець! :X


Euro

Recommended Posts

Один канал - одна ліцензія

Можуть в порушення антимонопольних норм прикупити 3 канали, зможуть і довести з цього приводу що завгодно. Чи, наприклад, розпишуть між своїми перепродаж пари з трьох каналів за 1 гривню. А що фактичним власником в них є той, що миє мозок глядачам, компетентні органи не побачать.

 

нафіга дивитись цей шлак і ефірне телебачення взагалі

І окрім того шлаку ще трохи іншого шлаку, аби знати, що діється. А от з тобою усе зрозуміло - ти свідомо некомпетентна людина.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Щоб мати уяву про реалії України, треба моніторити ресурси п'ятої колони в тому числі, а не лише фейсбучний триндьож і розваги на Нетфліксі. Наразі в них ще додалося до того, що забезпечив їм Петро-"інтегратор". А тобі це нецікаво.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Допоки нове керівництво не озвучило своєї редакційної політики щодо моїх авторських програм – я припиняю їх 

30 k в месяц. Думаю фатить. Ти ж не ґомнопольський, а маленький такий дрозбик, шо жере і сере на своєму маленькому острівцю  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  :lol2:  :weep:

 

Yuriy Romanenko

1 год · 
 

Ой, Остапу потрібні принципи, тому він готовий чекати, пока ему не скажут, что на канале Медведчука ему дадут работать согласно его принципам. Какой эпический дятел. Але він же україномовний. Це багато що змінює. Остап, не очкуй, будь принципиальным! Беги от Русского мира, если ты конечно на него не работаешь.

Змінено користувачем tom_cat
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саша Громов Это как минимум странно, у товарища проблемы.
Т.е. если будут лить откровенно проросийскую риторику...медведчук будет выступать 24/7, а его не тронут, то норм? Это самая страшная интерпретация москальской поговорки "моя хата скраю"

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

А вообще интересно, шо там новоиспеченный Гарант Конституции, дотримання законив не хочет вмешаться и обратить внимание соответствующих ведомств, шта в Украине положена одна лицензия на вещание в одни руки??? А у этого мертвечуковского козачка уже три....

Link to comment
Share on other sites

Причем тут гарант? Он чё, царь самодержец или путин прости Господи, чтобы решать все вопросы в стране единолично? Ему в управление даны ведомства которые напонены ворами или откровенными дебилами, которые нихера не делают или сознательно саботируют службу. Работа президента - выпиздить уродов с гос службы и нанять тех кто будет делать что им положено. Решать конкретные пройопы конкретных ведомств - не работа президента. Потому наличие таких сигналов - триггер для нового президента а не результат его плохой работы. Это результат пиздеца организованного предыдущим президентом. И его никчемность как политика и управленца должна объясняться публике постоянно, иначе этот проходимец с бандой окажется в Раде и будет гадить уже оттуда
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Действительно,причем здесь Гарант. Кум Хуйла начал тотальный захват медийного пространства страны при одном гаранте и успешно продолжает при другом - новом, чистом спрведливом. Который созывал Совнацбез по поводу аварии на шахте, очевидно увидев в состоянии отрасли угрозу нацбезопасности страны. Неужели поглощение медийного рынка страны одним из самых приближенных к ее врагу номер 1 людей не представляет угрозы нацбезопасности?

 

Гарант иммеет все полномочия указать любому чиновнику о кричащей проблеме...Если все чиновники в стране полное говно, что за полгода массового проникновения мертветчукизма никто и жопы не поднял, чтобы остановить навал, то придется мальчику поработать. Или страшно?

 

А то это уже даже не гротеск. Сериалы запрещены, сайты вражеские заблокированы, закон про мову триумфально принят, а наместник Хуйла по Украине скоро войдет со своей пропагандой в каждый дом   :fp1:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Действительно,причем здесь Гарант. Кум Хуйла начал тотальный захват медийного пространства страны при одном гаранте и успешно продолжает при другом - новом, чистом спрведливом. Который созывал Совнацбез по поводу аварии на шахте, очевидно увидев в состоянии отрасли угрозу нацбезопасности страны. Неужели поглощение медийного рынка страны одним из самых приближенных к ее врагу номер 1 людей не представляет угрозы нацбезопасности?

 

Гарант иммеет все полномочия указать любому чиновнику о кричащей проблеме...Если все чиновники в стране полное говно, что за полгода массового проникновения мертветчукизма никто и жопы не поднял, чтобы остановить навал, то придется мальчику поработать. Или страшно?

 

А то это уже даже не гротеск. Сериалы запрещены, сайты вражеские заблокированы, закон про мову триумфально принят, а наместник Хуйла по Украине скоро войдет со своей пропагандой в каждый дом   :fp1:

Потому ша не идиоты придумали универсальную схему про сто дней. Если в сто дней новый президент не определился с правильными приоритетами и последовательностью своей деятельности, значит мы опять в говне. До этого момента, работа общества - слать новому президенту сигналы ог проблемах и обосновывать их приоритетность. Что и происходит в данный момент. Я считаю, что пока все идет правильно. ДАльше мы увидим что новая власть со всеми этими сигналами будет делать.

Link to comment
Share on other sites

Потому ша не идиоты придумали универсальную схему про сто дней. Если в сто дней новый президент не определился с правильными приоритетами и последовательностью своей деятельности, значит мы опять в говне. До этого момента, работа общества - слать новому президенту сигналы ог проблемах и обосновывать их приоритетность. Что и происходит в данный момент. Я считаю, что пока все идет правильно. ДАльше мы увидим что новая власть со всеми этими сигналами будет делать.

 

Ну пусть себе идет, я то уж точно такому "правильному" ходу мешать не буду.  B-)

Link to comment
Share on other sites

Кстати насчет ста дней... Когда Америка выбрала рыжего дегенерата, который обнимается как с московскими шлюхами с национальным флагом и встречается в Лондоне с вождем китов, там о 100 днях даже и речи никто не вел...ну разве что делали ставки, как скоро твиитер-политика приведет к очередному международному скандалу  B-)

Link to comment
Share on other sites

Ну и шо? Не смотря на вопли со всех сторон небо на землю не упало и все оказывается у него отлично получается с помощью твиттера

Если это отлично, то пусть продолжает как и Зеля. Правда от дерьма, которое наложит последний, пострадает гораздо меньше, народонаселения, чем от малогамотного друга китов и московских шалав  B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 

наместник Хуйла по Украине скоро войдет со своей пропагандой в каждый дом
Результат Бойка на президентських і теперішній партійний вже є результатом промивання мізків 112 і НьюзВаном протягом вже цілого року. Вже давно увійшли до кого треба, а тепер посилено продовжують.
Link to comment
Share on other sites

Кілька хвилину тому завершився останій ефір авторської програми Тетяни Даниленко "Гра z вогнем" і останіми її словами були слова "до зустрічі на барикадах".

 

Тетяна Даниленко. Журналіст, теле- та радіоведуча
Мій останній ефір на ZIK
17 червня 2019, 16:18

Стадії шоку, заперечення, депресії позаду. Написано і не запощено кілька текстів про те, як я мріяла про цю професію з дитинства, наскільки потребую чесного заробітку. Я хочу залишатися журналістом, телеведучою. За інших обставин раділа б можливості попрацювати в команді професіоналів, приведених новим власником. Рейтинги ZIK виростуть, а картинка виглядатиме нарешті дорого. Жаль, що команди крутих професіоналів працюють лише на поганих хлопців.

Є різні погані. Але конкретно Віктор Медведчук у 80-их особисто брав участь у кафкіанських судах над українськими дисидентами. Він повів на довгу, несправедливу й принизливу смерть поетів Василя Стуса та Юрія Литвина. На початку 2000-их саме він вибудовував систему цезури, проти якої повстала професія. Я опинилася в самому жерлі повстання – на опозиційному 5-у каналі.

Весь мій життєвий шлях проти того, щоб читати в ефірі про "про гражданский конфликт на Юго-Востоке Украины" або питати у Віктора Володимировича, як йому вдається бути розумним та красивим одночасно. Дехто зі знайомих дивується: Тарас Козак – нормальний мужик, ти теж нормальний мужик, хіба ви не зможете подалати ідеологічні розбіжності й домовитися про певний ступінь твоєї автономії?

Ні, не зможемо. Бо не Тарас Козак, а Віктор Медведчук і Росія.

Росія – "ненормальний мужик". Він відриває з м'ясом шматок моєї країни. Він ні за що вбив мого близького друга, оперного співака і просто чесну людину. Він покалічив добрий десяток моїх знайомих, а кількох позбавив усього нажитого майна. Тепер він відібрав у мене професію.

Zik був останнім каналом, де власник не диктував інформаційний порядок денний. Канал представляв усю палітру думок – від ультраправих до ультралівих. Бували моменти "зашкварів", але після кожного з них хтось грюкав дверима – цей колектив ніколи не читатиме з листочка про "гражданский конфликт".

Останнім часом російські федеральні канали цитували ZIk, називаючи "бандерівським каналом". Якщо росіяни чи їхні сателіти купують щось "бандерівське", то не для того, щоб воно таким і лишалося. "Ополченцы", газ і медіа – грають ту саму роль, що й "Град", "Смерч", "Торнадо". Тільки медіа – зброя підступніша. Вона вбиває всіх зразу.

Сьогодні о 21.30 мій останній ефір на ZIK. Він буде про те, що я люблю найбільше – свою професію. Я відмовляюся стріляти людям в голови.

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Олексій Сєменов, громадянин РФ, член виборчого штабу Пєті Порошенко декілька днів тому звільнився з посади генерального продюсера пропагандонського каналу "Прямий", головне завдяння якого було поливання брудом конкурентів Порошенка та співати пісні про "Путін нападьот". 
В той же час стало відомо, що Медвечук купив вже третій великий тв канал ZIK. Номінальний власник цих каналів повідомив, що тепер 112, ньюс ван та ZIK створять один єдиний медіахолдінг, генеральним продюсером якого буде призначено....Олекс ія Сєменова. Доречі, приблизно третина "журналістів" Прямого прийшли туди зі 112 каналу Медвечука. Топовий ведучий на каналі Прямий - громадянин РФ Ганапольський. Весь формат цбого говноканалу - калька з кацапських пропагандонських зомбі-ЗМІ.
Це не співпадіння, це просто ще одна ланка фактажу, яка вказує, що Пєтя та Медвечук грають свої ролі, на які їх обох призначив ворог України - Путін.
Думай-те і голосуйте за справжніх націоналістів, а не ряжених негідників.

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Сьогодні о 21.30 мій останній ефір на ZIK. Він буде про те, що я люблю найбільше – свою професію. Я відмовляюся стріляти людям в голови.
Завершила щойно словами "До зустрічі на барикадах!"
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...