Перейти до змісту

Ідеологічна радикалізація на Заході


coolzak

Recommended Posts

Я нигде не заявлял что поддерживаю высылку черных. Страсть к некорректным обобщениям- признак демократа:) я как раз сторонник прекращения ввоза новыхх иммигрантов из стран шит холов и жесткой зачистки всех бандюков внутри периметра независимо от расы
Link to comment
Share on other sites

Я вже написав в іншому торпіку.Закрити всіх чорних це якщо вживати таку саму логіку як ліві коли забанити всі гани чи подібне.Драматично,неефективно,подобається прихильникам і викликає ненависть противників.Взалі дискусія показує що порозуміння неможливе і міддл граунд не світить.буде весело
Link to comment
Share on other sites

Поразуміння неможливе у першу чергу за вітсутністю апарату логіки та факт аналізу на тій стороні. Недарма більшу частину демократів та інших еко йога вегетаріанців ліберального кола  складають жінки. Бо емоційна компонента  завжди має домінувати. Інакше секту не побудувати.

Link to comment
Share on other sites

Поразуміння неможливе у першу чергу за вітсутністю апарату логіки та факт аналізу на тій стороні. Недарма більшу частину демократів та інших еко йога вегетаріанців ліберального кола  складають жінки. Бо емоційна компонента  завжди має домінувати. Інакше секту не побудувати.

думаю в світлому майбутньому буде повернення кдо системи коли виборче право належить тільки голові родини що володіє нерухомістю і відслужив в армії або резерві.після 25 років
Link to comment
Share on other sites

не буде такого. Але Хайнлайн цю систему описал у книжці "Зірковий Десант". Дуже цікава система як на мене, але сучасне суспільство не готове до подібних радикальніх змін.

Link to comment
Share on other sites

Пиздець логіка. Прибити всих не таких як я і тоді все стане класно 

НЕ кажу що це добре, але саме це (бий чужинців) рухало єволюцію органічного життя на протязі всієї історії Землі. І рухає зараз. Просто Каліфорнії приемно ціього  не помічати. до речи ваші люди у Калі успішно виштовхують усіх хто не з вами, практично роблячи те саме але поки шо без вбивств:)

Link to comment
Share on other sites

НЕ кажу що це добре, але саме це (бий чужинців) рухало єволюцію органічного життя на протязі всієї історії Землі. І рухає зараз. Просто Каліфорнії приемно ціього  не помічати. до речи ваші люди у Калі успішно виштовхують усіх хто не з вами, практично роблячи те саме але поки шо без вбивств :)

 

Конкуренція робить свою справу по любому. Питання лише в тому шоб тасування та сепарація відбувались не за фізичними ознаками, а за реальними здібностями, талантами, тощо кожного конкретно індивіду....... 

Link to comment
Share on other sites

Конкуренція робить свою справу по любому. Питання лише в тому шоб тасування та сепарація відбувались не за фізичними ознаками, а за реальними здібностями, талантами, тощо кожного конкретно індивіду....... 

:lol2: https://nypost.com/2018/10/17/harvards-gatekeeper-reveals-sat-cutoff-scores-based-on-race/

Link to comment
Share on other sites

Конкуренція робить свою справу по любому. Питання лише в тому шоб тасування та сепарація відбувались не за фізичними ознаками, а за реальними здібностями, талантами, тощо кожного конкретно індивіду....... 

Link to comment
Share on other sites

 

Конкуренція робить свою справу по любому. Питання лише в тому шоб тасування та сепарація відбувались не за фізичними ознаками, а за реальними здібностями, талантами, тощо кожного конкретно індивіду....... 

 

 

Я ж не кажу що то все добре та я за. Я проти любого ухилу вліво за виключенням хіба що довкілля та дотримання антимонопольних мір.... Але коли у суспільстві напруга то звичайно ж будуть пробувати різні способи її знизити......

Link to comment
Share on other sites

ТА це відома фігня. Згадай шкандаль з завалюванням кітайців на тестах, бо по результатах їх дуже багато проходило до універсітету. Теж до речи Айви Лиг.

Link to comment
Share on other sites

ТАк виглядає, що наш любий друже Пан Уки - ЕЛЬФ:) Бо не зважає на реальності матеріального світу. Хотів би я жити у тому ж паралельному світі де він. Де все так гарно та справедливо:)

Link to comment
Share on other sites

СТрахіть? Отож я кажу - ЕЛЬФ. Ти кримінальні новини з Торонто не бажаєш побачити? Де зріст кріміналу усіх типів, 95% вбивць та трупаків - або чорні або корічневі? де майже 100% пограбувань зроблено чорними? Мост вонтед сторінку з Вебсайта Поліції не бажаєшь подивитись?

До речи я зі свого дівана волонтірю у місцевому поліцейському хедквотері, вчу дітей поважати зброю та витрачаю на це свій час, ресурс своєї зброї та біля 2000 набоїв у місяць.

Link to comment
Share on other sites

Глянув статистику по торонто. справді за останні кілька років трохи збільшилась кількість вбивств, але не настільки шоб збиратись в загони та оголошувати війну. 

Link to comment
Share on other sites

ты не понял - все преступления за исключением нескольких пьяных - дело рук иммигрантов, черных и коричневых. И они растут. в прямой зависимости от количества прибывающих в Канаду с родины. Из нонрмальных стран иммиграция давно прекратилась. 

еще учти что это "небольшое увеличение преступности" происходит на фоне многолетнего общемирового тренда значительного снижения этой самой преступности. Тоесть у нас возникает искусственно создаваемая повышеная концентрация бандюков и уродов

Дайверсити йопть - наша стренс.

Link to comment
Share on other sites

Я особисто проти такої імміграційної політики. Але також не переношу коли з боротьби проти кольорових мігрантів роблять фетіш якийсь, від якого тхне нацизмом

Link to comment
Share on other sites

ТАк борьбы же нет?:) ОТкуда борьба? Их наоборот везут большими партиями. в Канаде прямо в аэропорту вид на жительство дают, хотя в прессе все еже стыдливо называют их беженцами. нелегалам прущим через границу со Штатами в Канаду, все сплошь черные к слову, пограничники помогают чемоданы через границу тянуть. Как это назвать если не пиздец полный?: И какой тут может быть фетиш? до полутора тысяч человек в день. Пойди и  расскажи про их недопустимый расизм простому канадскому налогоплательщику, что оплачивает всю эту жопу,  или тому кто по пять лет интервью в посольстве ждал, с двумя высшими образованиями, честно,  по самостоятельной иммиграции. БОюсь твоей риторикой  тебе на своих двоих из разговора с этими людьми не уйти.

У нас из-за этого мудачья вкупе с нашими Трюдо Либералами с нового года Государственная мед страховка больше не оплачивает страховые случаи за границей. Медицина схлопывается, по причине того, что денюжки народные вдруг куда-то утекают бесследно. 

Туда бля и утекают. ДАйверсити их сжирает. У нас некторые гребаные сирийцы, типо беженцы уже второй год в отелях живут. А держава башляет. ДА что говорить. Ты - эльф и тебе факты до фонаря. Вон мантрами сыпешь как из репродуктора. СЛова красивые . Связи с реальностью - ноль.

Link to comment
Share on other sites

У вас нема, у нас тут ціле ідеологічне крило..... Крило яке молиться на куліджа..... Сешинз, Стівен Міллер..... в голові. На переферії міліша, яка їздить вздовж кордону виловлює нелегалів та знущається над ними..... Намагається скоріше....

Link to comment
Share on other sites

знущаеться? Намагаеться? Есть факты? или СНН блаблабла? ЗА такое ваша пиздобратия журналистская уже бы до Марса вой подняла и Оказия бы уже в Конгрессе босоножкой по кафедре стучала бы. Милиша между прочим имеет конституционное право отлавливать преступников, осуществлять сивил аррест и сдавать пойманых властям. ПОчитай на досуге Конституцию своей Новой Родины. Узнаешь много интересного. А вот знущатись - это криминал и тут у меня есть большие сомнения в твоем осторожном набросе, хотя в семье не без урода и я допуская единичные несистематические случаи агрессивного реднекства. 

Link to comment
Share on other sites

знущаеться? Намагаеться? Есть факты? или СНН блаблабла? ЗА такое ваша пиздобратия журналистская уже бы до Марса вой подняла и Оказия бы уже в Конгрессе босоножкой по кафедре стучала бы. Милиша между прочим имеет конституционное право отлавливать преступников, осуществлять сивил аррест и сдавать пойманых властям. ПОчитай на досуге Конституцию своей Новой Родины. Узнаешь много интересного. А вот знущатись - это криминал и тут у меня есть большие сомнения в твоем осторожном набросе.

 

Я знаю.... Колись напередодні громадянської війни вони їздили відловлювали рабів по західних територіях..... Шляхетна справа, звичайно....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...