Перейти до змісту

Зеленый питар


Ali(UA)

Recommended Posts

Citizen и евро а вы тоже считаете что это Порошенко развязал войну?

Ні. Але згодом, він мав на ній добрий гешефт. І невизначений стан України "ні миру, ні війни" був йому ослбисто шалено вигідний. А ти що, так вважаєш? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дохуя хто, але я не збираюся тобі перераховувати всіх

Ок, запишемо - один проти.  

 

Але ти ж не відповів на друге питання: чому б бабло на переїзд в український дім не витратити на ветеранів?

Link to comment
Share on other sites

Але ти ж не відповів на друге питання: чому б бабло на переїзд в український дім не витратити на ветеранів?

Я за будь-який варіант грошової допомоги реальним ветеранам війни, інвалідам і сім'ям загиблих, в першу чергу. Переїзд АП до Українського дому вважаю хибним рішенням, безвідносно до витрат на нього

 

Як я вже писав вище, моя позиція проти параду, ніяк не пов'язана витратами на його проведення.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я за будь-який варіант грошової допомоги реальним ветеранам війни, інвалідам і сім'ям загиблих, в першу чергу. Переїзд АП до Українського дому вважаю хибним рішенням, безвідносно до витрат на нього

Так чому Зебіл не економить бабло на переїзді, а економить на параді?  Щоб дати по 30 баксів кожному ветерану? 

Link to comment
Share on other sites

Citizen и евро а вы тоже считаете что это Порошенко развязал войну?

хуйло розпочало, а шоколадне хуйло пожало йому руку на початку червня 2014 року в Нормандії та домовилось домовлятися. Усі 13 тисяч жертв були після того. Це факти.

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Нагадай мені, в якому стані армія була на початку червня?

 

На початку червня, ЗСУ мали всі можливості розкатати банду Гіркіна в млинець, в тому числі і з повітря. Але шоколадне Хуйло об'явило спочатку одностороннє перемир'я, а потім по договорняку випустило орків колонами у Донецьк. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  жінка,  але  мені  подобається  дивитися  воєнний  парад  на  День  Незалежності  і  я  хочу,  щоб  він  був.

Знаю,  я  дивитимусь  і  у  мене  будуть  сльози  на  очах.  Але  то  буде  Свято.  Моє  найбільше  Свято.

Так  було  і  так  буде.  Зелепуші  минуть,  згинуть  як  роса  на  сонці.  Щоб  не  заважали  святкувати  Свято.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

На початку червня, ЗСУ мали всі можливості розкатати банду Гіркіна в млинець

Це пох, бо Хуйло вводить скільки треба. Але я погоджуюсь, що треба було добивати.

Link to comment
Share on other sites

Це пох, бо Хуйло вводить скільки треба. Але я погоджуюсь, що треба було добивати.

 

Не пох, бо Хуйло тоді тестував Україну, наскільки далеко вона може зайти у спротиві військовій агресії. Це вже потім стало пох, коли Гіркін до Донецька зайшов

Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

Пусть это пиздливое чмо сначала изучит матчасть хотя бы на этом уровне

https://strana.ua/news/157460-skolko-stoit-voennyj-parad-na-den-nezavisimosti-2018.html

Может тогода он заслужит цитирования .

А пока Незачот тебе ФОма за нехтуванням информационной гигиеной.

Link to comment
Share on other sites

Ні. Але згодом, він мав на ній добрий гешефт. І невизначений стан України "ні миру, ні війни" був йому ослбисто шалено вигідний. А ти що, так вважаєш? :gigi:

я не вважаю, але те що ви слідуєте духу парашної пропаганди було б логічно що у вас основний винуватий це є Порошенко а не параша. Це була ціль параші щоб український народ так думав і вони цієї цілі домоглися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хуйло розпочало, а шоколадне хуйло пожало йому руку на початку червня 2014 року в Нормандії та домовилось домовлятися. Усі 13 тисяч жертв були після того. Це факти.

де логіка? чому якщо ви такий войовничий ви проголосували за зебіла який путіну де що жопу не вилизує

Link to comment
Share on other sites

хуйло розпочало, а шоколадне хуйло пожало йому руку на початку червня 2014 року в Нормандії та домовилось домовлятися. Усі 13 тисяч жертв були після того. Це факти.

:nose3: шо, блять, в точку влучив?!  :tu: Крити ж тут нема чим!

rep_down.png Foma

rep_down.png kr1810bm86

rep_down.png shpylka

rep_down.png Святослав_

rep_down.png Ali(UA)

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

я не вважаю, але те що ви слідуєте духу парашної пропаганди було б логічно що у вас основний винуватий це є Порошенко а не параша. Це була ціль параші щоб український народ так думав і вони цієї цілі домоглися.

 

Яка там логіка? Примітивна маніпуляція і чергова твоя спроба натягнути сову на глобус  B-)

Link to comment
Share on other sites

Нагадай мені, в якому стані армія була на початку червня?

На початку червня у надзвичайно бойовому, вмотивованому і на куражі. Ми зупинилися перед ДАПом, взяття якого очікувалося з дня на день. Орки були голі й босі, на весь лугандон в них було лише кілька одиниць бронетехніки. Наступ зупинив Порошенко. Після Нормандійського рукостискання він оголосив одностороннє перемирья 

 

п.с. маємо справу з масовим гострим нападом зміненої Потрохом паралельної реальності.  B-)

 

Повертаю вас із марення на грішну землю.

 

Фактично повна відсутність АТО у прикордонній зоні + відкриття кордону після обрання Порошенка, це кероване створення катастрофічної за масштабами присутності сил хўла на нашій території. Станом на 25.05.14 їх тут було на порядок менше і не з таким озброєнням. Схоже, в останні дні заходять підрозділи, разом з якими порошенківська "АТО" намагатимется встановити контроль над різноманітними інтернаціональними бандами. Потім спокійно вивести правильних руSSкіх героїв, частину місцевих вихованців перефарбувати в правоохоронців, іншу - законсервувати до часу, а трохи лохів підставити під відповідальність для задоволення української публіки. У наслідку наступних історичних домовленостей, отримаємо мир на умовах коцапстанських миротворців. За це і Крим можна припинити згадувати, і питання НАТО поховати назавжди, і стосунки з ЄС обмежити імітацією бурної діяльності. І ващє нормалізувати стосунки за 3 місяці :patsak:

Так не зволікає вона, а сама організовує створення путлерові переговірні важелі! Оголосивши про закриття пунктів пропуску на кордоні, ми зобов'язані були взяти під щільну опіку ці ділянки і знищувати усе, що там рухається. Це ж не густонаселені квартали, а фактично офіційно оголошена зона особливого контролю. На відміну від березня-квітня, армія вже отмобілізована та озброєна, авіаційних ракет вистачає. Єдине пояснення сьогодняшніх подій, це втілення спільного плану Порошенка-Путіна. На даному етапі наші грають в піддавки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вмотивованому і на куражі.

 

Якому куражі? 1.5 танки і голосракі вояки?

ми зобов'язані були взяти під щільну опіку ці ділянки і знищувати усе, що там рухається

Узяти під контроль ким?

Link to comment
Share on other sites

Ти тоді в окопах був? В червні 2016 усі збирали "армії" шмот.

 

Який червень 2016? Для СУ 25 не потрібний шмот, та й у сепарів Гіркіна його було не густо на початку. І кількість їх була мізерна, у порівнянні з ЗСУ у червні 2014. Але ж, шоколадне хуйло вирішило не воювати, а "домовлятися".

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, не молоти під дурня. Сходи освіжи пам'ять за наведеними мною посиланнями на тодішні обговорення на форумі. Або прогугли зведення з фронту травня-червня 14 року. На той момент в нас були сотні вже змащених і заправлених танків плюс авіація проти голих-босих орків. Їх армаду хуйло почало заводити саме під час червневого Петрового перемир'я.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Їх армаду хуйло почало заводити саме під час червневого Петрового перемир'я.

Взагалі то градом з Гуково можна валити коли завгодно. Так само як і збивати літаки з десантом.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...