Перейти до змісту

Нова стаття в Нью Йоркері назвала Порошенка політичним хамеліоном


Dilbert

Recommended Posts

In the months after Maidan, they chose to hitch a ride on what Leshchenko called the “tramway” of the party launched by Petro Poroshenko, an oligarch and political chameleon who was elected President in May, 2014.

 

Yaffa--Serhiy-Leshchenko.jpg

“Our mission was to bring a new generation to politics,” Sergii Leshchenko said. “But, then, when this new generation showed up and fully took power, it turned out it wasn’t us.”

https://www.newyorker.com/news/dispatch/three-ukrainian-reformers-pay-an-unexpected-price-for-their-success

 

Автор статті - Joshua Yaffa completed his bachelor’s degree at Georgetown University’s Edmund A. Walsh School of Foreign Service, and holds master’s degrees in journalism and international affairs from Columbia University, where he was a visiting scholar at the Harriman Institute and taught at the journalism school for several years. Yaffa has been the Moscow correspondent for the New Yorker since 2016. He was formerly a fellow at New America. He has written for the Economist, New York Times, National Geographic, Bloomberg Businessweek, New Republic, and Foreign Affairs,where he was also an associate editor. For his work in Russia, Yaffa received a grant from the Pulitzer Center for Crisis Reporting and was a finalist for the Livingston Award, the largest all-media general-reporting prize in American journalism.

Yaffa-Joshua_3.jpg

https://www.americanacademy.de/person/joshua-yaffa/

Link to comment
Share on other sites

Причини, чому у них не вийши реформи, за словами автора

 

Лещенко, Наєм і Заліщук often found themselves battling fgures from the country’s old

guard, politicians who relied on a culture of backroom deals and favor-trading,
and didn’t much welcome the arrival of those who would disrupt this system.
 
Хочеться спитати, а коли вони туди йшли вони цього не знали? Чи у них не було стратегії як працювати в системі, яка вже укоринилась, у якій є ресурси, а не тільки формальна влада як у новообраних реформаторів
 
Єврооптимістиunable to translate their shared values into a movement or party of their own. They lacked money, organizational
muscle, and access to national television; the inevitable clashing of egos and personal ambitions didn’t help, either.
Link to comment
Share on other sites

У Лєща хата ок і дружина музику крутить

ну він про це в статті каже - не треба було мабуть за 350 штук хату в центрі купляти

 

жашківчанам я теж скинула статтю почитати - хай знають, про що Заліщук пише англомовній аудиторіі- що в них нема кав"ярень (coffee shops like in Kiev) і туалетів

 

Сама вона в Жашкові роками не з"являлась, кажуть спитала б місцевих - ій би показали, де туалети і де каву випити

 

чи вона старбакс в Жашкові шукала

 

де вони такі кончені беруться?

Link to comment
Share on other sites

Стаття в ПарАшенка буде інша... Використання інсайдерської інфи для власного збагачення. В Штатах за таке майже пожиттєво дають. Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Стаття в ПарАшенка буде інша... Використання інсайдерської інфи для власного збагачення. В Штатах за таке майже пожиттєво дають.

ну то в штатах. чи Порошенка як Лазаренка запросять посидіти в США під домашнім арештом

Link to comment
Share on other sites

ну то в штатах. чи Порошенка як Лазаренка запросять посидіти в США під домашнім арештом

Як буде готовність пані прокурора округа Чикаго, я проявлю приватну ініціативу і привезу особисто Педру в Штати к коробці від цукерок рошен ;)

Хоча я роглядаю й інші більш брутальні варіянти не повязані з американською юстицією. В одній жаркій африканській країні його б теж хотіли дкже побачити. Так шо ви його там вдома краще тримайте. Хоча з таким дірявим кордоном і продажною митницею він в вдома почуватиметься не певно.

Link to comment
Share on other sites

Як буде готовність пані прокурора округа Чикаго, я проявлю приватну ініціативу і привезу особисто Педру в Штати к коробці від цукерок рошен ;)

Хоча я роглядаю й інші більш брутальні варіянти не повязані з американською юстицією. В одній жаркій африканській країні його б теж хотіли дкже побачити. Так шо ви його там вдома краще тримайте. Хоча з таким дірявим кордоном і продажною митницею він в вдома почуватиметься не певно.

 

Пан фантазер.... 

Link to comment
Share on other sites

Пан фантазер....

Ні хфантазер в тій крїні Зе і велика кількість його прихильників. А пан має трохи вільних коштів аби зреалізувати свою давню мрію ;)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ні хфантазер в тій крїні Зе і велика кількість його прихильників. А пан має трохи вільних коштів аби зреаліувати свою давню мрію ;)

 

Для реалізації мрій міліарди потрібні.... 

Link to comment
Share on other sites

Для реалізації мрій міліарди потрібні....

Та ну... ЗНАЧНО менше. Потрібні добрі друзі-однодумці. Вони є. А усякому разі спокійних зарубіжних гастролей і безхмарних мальдів, де воно прожиратиме накрадене в тому числі і в

Українського війська, я йому не обіцяю.

Link to comment
Share on other sites

а мертвечука не хоче прокурор чикаго забрати?

а кучму?

 

тут садити - не пересадити

То ж луценга вродв обіцяв мертвечину посадити? Хай Мішу затверджують - той панькатися не буде. А до Педри в мене особисте. Давно треба було...

Link to comment
Share on other sites

Та ну... ЗНАЧНО менше. Потрібні добрі друзі-однодумці. Вони є. А усякому разі спокійних зарубіжних гастролей і безхмарних мальдів, де воно прожиратиме накрадене в тому числі і в

Українського війська, я йому не обіцяю.

Завтра підеш у лімбу ботяра кремлівська.
Link to comment
Share on other sites

у наєма є. і тепер у нього досвід політичноі роботи є, він у статті каже, тепер він може йти у виконавчу ланку влади.

:fp1:

Треба ж кудись пробиватися по закінченні депутатства і грантоїдства. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...