Перейти до змісту

Dilbert

Recommended Posts

Ги! Виявляється, істеричка-міністр Мілованов з уряду Зе, що буде продавати китайозам нашу землю під рапс, є педротом. Щойно на Свободі слова про це сам зізнався. Цуко, а я думаю, що це в нього за реації такі дебільні!?!

 

Гей педріли! Вам час до взуттєвої лавки перевзуватися в зебілів!  :D

Вот это пана ЕВРика штырит :D :D :D

 

Сказывается недостаток красной рыбы в организме :D

 

Даже как-то жалко, местами, этого зверька.

 

Исчезающий вид...

Link to comment
Share on other sites

Вот это пана ЕВРика штырит :D :D :D

 

Сказывается недостаток красной рыбы в организме :D

 

Даже как-то жалко, местами, этого зверька.

 

Исчезающий вид...

Кого тут реально штирить, так це збажина, достатньо подивитися на форум. І, на жаль, цей вид і далі існуватиме, поки існуватимуть його спонсори.

Link to comment
Share on other sites

Ви зробили це разом, пан Сітізен, нагадую.

 

Пане Фома, мені ваші опінії до дупи. Голосуй за Бору, і не забувай повторювати "ми зробили це разом", після брекзіту  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

то що через юридичних осіб будуть скупати землю неукраїнці латифундисти - це і людині з 3х класною освітою зрозуміло

 

кловун таких втрат Україні завдасть, що живі позаздрять мертвим


аргентинську жопу готує вам кловун профі

Link to comment
Share on other sites

Поки Зелька працює дурилкою картонною, реальні пацани готуються до афери сторіччя

 

...государство в конце следующего года рискует остаться и без денег, и без земли (во всяком случае, без нескольких миллионов гектаров, находящихся в государственной собственности)...

Недержавним орендодавцям, що втратять дійну корову, буде не менш непереливки. А напевно більше, т.к. вони втратять двічі.

Link to comment
Share on other sites

я видалилась з феміністичної групи роки 2 тому - не можу сказати за українських феміністок зараз нічого. Тим більше вони не однорідні- є ліберальні, а є радикальні

 

Юля у мене в друзях, думаю дарма вона туди пішла

дописувала статті для НЙТ, а тепер оце таке

 

репутація дуже дорого коштує

Link to comment
Share on other sites

вона пре як танк - розчищає дорогу

поруч повно чоловіків, які просто йдуть собі 

 

фото і аналіз був також зі статті радіо свобода про Богдана https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/30184985.html

319B5DEE-22AE-4923-BAE3-561F7A96E90E_w65

Link to comment
Share on other sites

Журналісти вимагають звільнення речниці Зеленського 

Спільнота незалежних журналістів «Ініціатива 34» вимагає звільнення речниці президента Юлії Мендель за непрофесійну поведінку стосовно журналістів.

У зв’язку із непрофесійністю, неетичною поведінкою та провокацією штучних конфліктів, вимагаємо звільнити Юлію Мендель з посади прес-секретара Президента України Володимира Зеленського», — йдеться у зверненні.

Також у спільноті додали, що очікують на вибачення від Офісу Президента та Юлії Мендель перед журналістом «Радіо Свобода» Сергієм Андрушком.

Заяву підписали ГО «Громадське Телебачення», журналісти Bihus.Info та редакторка-засновниця «Української правди» Олена Притула.

https://hromadske.ua/posts/zhurnalisti-vimagayut-zvilnennya-rechnici-zelenskogo?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Перед тим, як президент Зеленський розповідав з трибуни ООН про сталий розвиток, він зустрічався із виконавчим директором компанії Uber.

Компанії, яку вважають ворогом сталого розвитку, оскільки модель їхнього бізнесу дозволяє уникати оподаткування в країнах.

Грубо кажучи, Uber - це ті ж ФОПи замість найнятих працівників, а цьому явищу оголосив війну уряд Гончарука-Зеленського.

(O. Piddubnyi)

Link to comment
Share on other sites

тємнікі

Президент вычитывает все шутки, которые пишут о нем сценаристы Квартала 95, сказала актриса

 

Президент Владимир Зеленский вычитывает все шутки, которые сценаристы Квартала 95 пишут о нем и его супруге. Об этом рассказала актриса студии Елена Кравец в интервью программе Світське життя.

 

На вопрос, не мешает ли дружба с семьей президента пародировать Елену Зеленскую, Кравец ответила: "Во-первых, Вова все проверяет. Он вычитывает тексты. Во-вторых, ну мы же думаем, что говорим. Это очень интересно".

 

По словам актрисы, Зеленский сказал, что планирует вернуться в Квартал 95 через пять лет.

у нас нема законів про конфлікт інтересів???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Створити...