Перейти до змісту

Пропозиція щодо форума


Гість Хома

Recommended Posts

Ну чупа наче там модером був ? Друга в лапках написано.

А, та я Чупу не знаю. Точніше знаю що він торчок і мудак. Лапки не пльачив.

 

Тому пробачте расно мені мій казармений гумор

 

Та здивувати мене вже чимось важко. Хіба грою хуєм на гітарі.
Link to comment
Share on other sites

Ні, нажаль цим я вас здивувати не зможу, бо навіть руками на ній не вмію.

А от дружину мою, пане Фома, ви дарма згадали: кличе он допомагати шибки забивати-заклеювати. Тут в нас невеличкий тайфун намічається. Так шо навіть не знаю, чи протягну до кінця цього видатного форуму. В усякому випадку, звиняйте, як піду не прощаючись  :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Оце понакупляють картонних халуп, а могли б жити у нормальній двушці на нивках!

Вот скажите, пан Фома. Где ещё так можно посмеяться.

 

Ситуация:

 

"Омериканске игзперд" отдаёт 150 кило денег суперзашкваренному проходимцу и аферюге для "покраски облаков", а сам при этом заколачивает досками окна в своей халабуде из говна и палок. При этом: лоханка - типа "яхта" отдана в долгосрочную аренду, чтоб как-то свести концы с концами.

:weep: :weep: :weep:

 

Так что рано ещё в горы. Рано ;)

Link to comment
Share on other sites

Оце понакупляють картонних халуп, а могли б жити у нормальній двушці на нивках!

 

І не кажіть, пане Фома... Дерев"яне все, нетривке... малий вітерець і все змива в океан :(

 

Але є й плюси. Дошки легко прибивати :fp1:

post-700-0-00454300-1573054635_thumb.jpg

post-700-0-62537700-1573054649_thumb.jpg

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://pngimg.com/uploads/trollface/trollface_PNG40.png

 

Интерьеры на рекламных постерах Seaside Resort - хорошо смотрятся. По сценарию дальше пойдут виды с National Geographic Channel.

Link to comment
Share on other sites

  default_profile_normal.png Witaliy 18 ч.
Початок бурі, грози всі знають? А вітер перед нею пам'ятаєте? Так ось - він вже дує. В ефірі.
Подробнее · default_profile_normal.png Witaliy 18 ч.
Ацьке "кіно" ще тільки має початися, щоб цей треш почали відчувати на собі і довбойби зелені. Тому для нас - це вже виглядає як повний пездець. Але, якщо зрозуміти це, те що відбувається - то відразу стає легше.

 

 

https://mobile.twitter.com/galixp

Link to comment
Share on other sites

Я понятия не имею, что такое дурдом и никогда не имел доступа к ФУПУ. Я брезговал туда ходить много лет назад и еще больше брезгую сейчас.

А что такое Дурдом?

Link to comment
Share on other sites

Я понятия не имею, что такое дурдом и никогда не имел доступа к ФУПУ. Я брезговал туда ходить много лет назад и еще больше брезгую сейчас.

А что такое Дурдом?

 

Дурдом - це майданчик такий. З'явився як санкчуарі для юльків. Пам'ятається ще колись юлька зустрічалась зними напередодні своєї виборчої кампанії..... Так от Вуйко З Бандерштадту кличе туди..... Побачив просто один паттерн з твоїм ніком - то і спитав чи то не ти?

Link to comment
Share on other sites

Дурдом - це майданчик такий. З'явився як санкчуарі для юльків. Пам'ятається ще колись юлька зустрічалась зними напередодні своєї виборчої кампанії..... Так от Вуйко З Бандерштадту кличе туди..... Побачив просто один паттерн з твоїм ніком - то і спитав чи то не ти?

Коли від петярастичної влади стало стрьомно, Рома Шрайк оголосив про ліквідацію свого юльківського форуму. Кагал тамошніх мешканців у цьому зв'язку за кілька днів зробив собі інший дурдом - https://forum.durdom.club/  Як тільки це відбулося і 90% юзерів від нього здриснули, Шрайк "рішення" про закриття Консиліума скасував.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...