Перейти до змісту

"Веселі Яйця" та проект Медведчука "Серпом по Яйцям" (ака Вечірній Квартал)


Dilbert

Recommended Posts

а тут про проект Белладонна і Остапа Вишню

https://books.google.com/books?id=zxlrDwAAQBAJ&pg=PT158&lpg=PT158&dq=остап+вишня+ЦРУ

 

.Motivation and reliability were final S SU concerns. Quinn considered the Ukrainians "adroit political intriguers and past masters in the art of propaglinda" who would not hesitate to use the United States for their own ends. Moreover, emigre groups in general—and Soviet ethnic minority groups in particular—were obvious targets of Soviet penetra- tion and manipulation.' 

https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/STUDIES%20IN%20INTELLIGENCE%20NAZI%20-%20RELATED%20ARTICLES_0015.pdf

 

Раніше так було 

Link to comment
Share on other sites

Після слів "в мене на фейсбуці щомісячно  до 5 мільйонів користувачів" далі не дивився  :weep:

 

Шо це за нудний кловн не смішніший за квн????

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Погуглил "дипламата"  :weep:

 

 Я окончил военно-пропагандистское учебное заведение, в 70–80-е годы выпускавшее арабистов — проводников советской идеологии. Посмотрите на список государств, куда направлялись мои однокашники и из которых к нам приезжало больше всего студентов: Сирия, Йемен, Ирак, Ливия, Алжир. 

 

2007 і 2008 — лауреат премії «Радіоманія». (Росія) :weep:  :lol2:  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

Пані Ділберт. Я вчив багато більше цього пана, але ж я несу такої пурги як він...Особливо про 340 мільярдів доларів виведених лише через одне відділення Привату  :weep:

 

Коли він був консулом в Ізраїлі там послом був мій добрий знайомий Діма Марков. І через те, я таки пригадав скадальну постать цього колишнього пропагандона, а тепер щирого українця і педробота.

Діма розказував, що він так плідно працював на Україну в Ізраїлі, що коли його поперли з МЗС одразу посеред кривавих 90-х відкрив і очолив сумно відомий концерн Денді, а за тим не менш скандально відомі "Кієвскіє вєдомості", причому  - на мові агрессора  :fp1:

 

Потім обісравшись і з Денді, і з Вєдомостями, подався на заробітки до Мацкви. Де лизав сраки своїм спонсорам не гірше за Зєльку, тож коли такий діяч попрікає квартальщиків, тим що не один рік сам робив, то крім огиди, в нормальної людини це нічого не викликає...Просто пан Чєкалкін виявився лузером, а Зелька спіймав фортуну за ляшку. От і вся різниця. Щоправда той факт, що самі лузери і гандони гуртувалися навколо псевдопатріота Парашена, подиву в мене як раз не викликає. Це природна річ  :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Пані Ділберт. Я вчив багато більше цього пана, але ж я несу такої пурги як він...Особливо про 340 мільярдів доларів виведених лише через одне відділення Привату :weep:

 

Коли він був консулом в Ізраїлі там послом був мій добрий знайомий Діма Марков. І через те, я таки пригадав скадальну постать цього колишнього пропагандона, а тепер щирого українця і педробота.

Діма розказував, що він так плідно працював на Україну в Ізраїлі, що коли його поперли з МЗС одразу посеред кривавих 90-х відкрив і очолив сумно відомий концерн Денді, а за тим не менш скандально відомі "Кієвскіє вєдомості", причому - на мові агрессора :fp1:

 

Потім обісравшись і з Денді, і з Вєдомостями, подався на заробітки до Мацкви. Де лизав сраки своїм спонсорам не гірше за Зєльку, тож коли такий діяч попрікає квартальщиків, тим що не один рік сам робив, то крім огиди, в нормальної людини це нічого не викликає...Просто пан Чєкалкін виявився лузером, а Зелька спіймав фортуну за ляшку. От і вся різниця. Щоправда той факт, що самі лузери і гандони гуртувалися навколо псевдопатріота Парашена, подиву в мене як раз не викликає. Це природна річ :D

Проблема не во вранье а в результате. Зебляди врали так что аж уши заморачивались и результат зеблядь президент и парламент его. Ну а счас говорят и роттердам был не плох и свинарчуки уже не актуальны. И что? Кого это ипет? Результат достигнут росия победила.

 

Ведь Ющенко тоже врал. И Путин врал. А как Ленин врал. И трамп врал. И Обама. Вопрос в результате. Он врал на пользу стране или нет. Правдой выборы не победить правда горькая и манюпасу не нравится.

Link to comment
Share on other sites

Зараз тобі пояснять про Пороха і Свинарчуків.Чекаю обісраного Сітізена.Ну і Євро на підтанцовку

Не пояснять. Чекалкін 14-річної давнини мене зовсім не цікавить.

Link to comment
Share on other sites

Я "поглинаю" всі новини. І насправді мене цілком реально переконати. Треба лише навести неспростовні факти, які дезавуюють мої. Але в реалі тут ми бачимо протилежне - я факти (графіки, наприклад) навожу, чим спростовую відчалювання підри-гросі у правильному напрямку, а опоненти лише фотожаби несуть у відповідь, і продовжують доводити вже доконано мною спростоване.

 

 

 

...340 мільярдів доларів виведених лише через одне відділення Привату...
Навіть так?  :fp1:  :D  І шо на це сказав ведучій? Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

Я "поглинаю" всі новини. І насправді мене цілком реально переконати. Треба лише навести неспростовні факти, які дезавуюють мої. Але в реалі тут ми бачимо протилежне - я факти (графіки, наприклад) навожу, чим спростовую відчалювання підри-гросі у правильному напрямку, а опоненти лише фотожаби несуть у відповідь, і продовжують доводити вже доконано мною спростоване.

 

І що ти перестав волати про свиначука та роттердам?

Link to comment
Share on other sites

Гребеш усіх під одну гребінку? Посилання в студію, пліз!

А про шо то волав? Про тарыыфы чы мародерив? Ты ж про шось волав так? Ну зминыв ты мародера й почалы виддивати неселени пункты щоб твой йобаный бубочка зустрився з путиным. Дали шо.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...