Перейти до змісту

Земля


Euro

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 

Запаса прочности достаточно ещё надолго.
Навряд, так мало не було ніколи. Маніпульовані довбні при владі, тупий карантин, неврожай, плюс обвал світової економіки - достатньо приводів, що підсилюють друг друга. І на усе це хуйло в засаді, а Захід у прострації.
Link to comment
Share on other sites

Система устойчива уже больше 25 лет. Даже янык не смог изменить сформированный строй под себя. С каких буев вдруг сейчас система должна завалиться? Сменить игроков - возможно, но тоже под вопросом - рейтинг зеленского говорить что ему пока ничего не угрожает кроме соплей вечно вторых. Но сама система от смены лиц не колеблется
Link to comment
Share on other sites

Звісно олігархат. Не хочу казати ось-ось, але може статися і так. Подивіться на стан його провідників тепер і порівняйте з минулим. І зважте на теперішнє становище інфраструктури та економіки в цілому.

У 2008 році ми відставали від Польщі за ВВП на душу у 3,55 рази, а у 2018 вже у 5,36. Все ж у порівнянні оцінюється? У 8 році ми мали 3322 долари ВВП на душу за константою долара, а у 18 лише 3110, тобто впали на 6,4%. А от поляки з 11802 зросли за цей період до 16659 - зросли на 41,2%. Станом на 20 рік ситуація безумовно виявиться ще гіршою, коли з'являться дані.

https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&met_y=ny_gdp_mktp_cd&idim=country:UKR:BLR:ROU&hl=uk&dl=uk#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_kd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=world&idim=country:UKR:POL&ifdim=world&tstart=674082000000&tend=1526158800000&hl=uk&dl=uk&ind=false

Link to comment
Share on other sites

Об'єктивно і поза всяким сумнівом усі наші угруповання, включно з МВС, СБУ, прокуратурою, судами працюють виключно на забезпечення недоторканості олігархату. Бо сформовані і підтримуються у такому стані на його вимогу і за його вказівками.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Це хибна думка. Саме тому в нас усе так, як воно є, що олігархам з усіма їх ЗМІ 30 років вдається пудрити мізки пересічним про необхідність покращень усього переліченого і решти бла-бла, замість повного перезавантаження держави з першочерговою ліквідацією олігархічної системи. І вдається ж. Не під силу оце МВС, СБУ з прокуратурою і судами. Але ось реальний результат.

 

cb34b302684377e1d546ec53f878e95e.png

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Наш тренд яскраво про це свідчить. Не може довго протягнути держава, в якої немає коштів на елементарне підтримання навіть інфраструктури, зношеної вже відсотків на 90. А прийняття законів про передачу землі спекулянтам своїм і чужим, чи про виведення НБУ фактично з-під державної юрисдикції про що кажуть?

Link to comment
Share on other sites

Наш тренд яскраво про це свідчить. Не може довго протягнути держава, в якої немає коштів на елементарне підтримання навіть інфраструктури, зношеної вже відсотків на 90. А прийняття законів про передачу землі спекулянтам своїм і чужим, чи про виведення НБУ фактично з-під державної юрисдикції про що кажуть?

 

тренд это всего лишь направление

в Украине люди никогда не выживали "благодаря", а только "вопреки"

поэтому тренды для людей пох

Link to comment
Share on other sites

на том что я помню как в девяностые мы всей семьей занимали очередь за хлебом ибо давали только по одной буханке в руки

на том что помню как отец вечером приносил иногда 20% от месячной зарплаты имея больше полугода долгов, а утром оказывалось что купоны подешевели процентов на 50 - спасало что цена на хлеб была заморожена и на работе иногда в счет зарплаты давали ту или иную крупу

гречки я тогда наелся на всю оставшуюся жизнь наверное

и пешком ходил в школу за 10 километров - ибо ходили только шахтные автобусы - совсем не по расписанию, да и денег на билет не было

иногда с батей утром рабочей развозкой на 6 утра чтобы у него на работе посидеть пару часиков и потом пойти в школу - от него с работы было значительно ближе

мивина с польским кетчупом, майонезом и парой сосисок во время учебы в вузе 5 дней в неделю - это было познавательно

так что нифига - человек ко многому привыкает - кто то привыкнет, кто то свалит в Польшу или на раисю... и это пройдет - страна выстоит - запомните этот твит

Link to comment
Share on other sites

какой то из блоггеров не так давно, когда начали возвращаться работающие в Европе украинцы стали возвращаться домой на время карантина, написал что "в Украину на карантин вернулся Майдан"

так вот, карантин закончится, люди разъедутся по заработкам и в стране опять будет тишь да гладь... по крайней мере для системы...

Link to comment
Share on other sites

Для системи в нас завжди тіш да гладь, бо вона сама про себе піклується за рахунок грабунку населення. Але усьому є межа. Україна давно вже на підсосі (була така фіча на старих авто). З розвалом радянської системи був тимчасовий провал промислового виробництва, але олігархи тоді відновили його на старих потужностях. Тепер вони їх видоїли вщент, і нічого не збудували взамін. ВВП близько 130 млрд. баксів (а мусив бути мінімум трильйон, якщо б пішли шляхом західних сусідів). Так от в останні роки заробітчани щорічно приносять 12-15 млрд., і мільярдів 10-12 відбирається в пенсів завдяки обвалу курсу гривні після 14 року. Два цих джерела складають близько 19% від валового продукту. Відсотків 15 ВВП це сільськогосподарська продукція. Якщо запрацює закон про ринок с/г землі, рештки її почнуть швидко перебирати ті, хто так тиснув на Україну його прийняти. У наслідку за мізерними цінами головне на тепер джерело валютних надходжень вислизне з наших рук.

Отоді ми можемо знов згадати про дефіцит жрачки і безгрошів'я початку 90-х. Тільки вже не маючи тих резервів для відновлення. І якою буде доля омріяної хуйлом (в масштабах новоросії) країни зі зруйнованою економікою та інфраструктурою, що потребує сотні мільярдів доларів на реновацію? Що ми будемо тоді робити?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если мы обвалимся до уровня 90-ых, то хуйлу не нужна будет никакая новорсосия - достаточно будет и такой Украины.

Но лично я сомневаюсь что в текущих условиях возможен такой обвал - с точки зрения экономики пока ничего не предвещает - смотрите на это не предвзято - все не настолько плохо

Всех реальных действующих лиц все утраивает на самом деле

А народ - то такое - Петр Алексеевич в свое время сказал что Майдан это технология и он знает её - не думаю что только он посвящен в тайну как сделать и управлять Майданом - а значит народу ничего в этом смысле не светит, т.е. одних все устраивает, а другим ничего не светит. Продолжаем есть попкорн

Link to comment
Share on other sites

Если мы обвалимся до уровня 90-ых, то хуйлу не нужна будет никакая новорсосия - достаточно будет и такой Украины.

Но лично я сомневаюсь что в текущих условиях возможен такой обвал - с точки зрения экономики пока ничего не предвещает - смотрите на это не предвзято - все не настолько плохо

 

Ще й як прєдвєщает. Восени це стане вже очевидним фактом. Падіння промислового виробництва, с/г, на протязі майже року, колапс енергетики стукає у двері дякуючи "рехвормам" Підри з Ахметкою. Плюс коронавірус і карантин, які були контрольним у голову малому бізнесу і внутрішньому ринку. Відповідно, держбюджет піде по 3,14, навіть вже скоригований Шмигалем & Co. Та й сам Шмигаль, мабуть, піде слідом вже скоро. А саме головне це те, що зелені мавпи з гранатою намагаються керувати процесами на ручному управлінні, і не мають взагалі ніякої стратегії виходу із кризи. "Тактика без стратегії - це просто метушня перед поразкою" ©

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Если мы обвалимся до уровня 90-ых
Резерви 90-х давно вичерпані, ми у боргах біля розбитого корита і закладаємо останнє. Це об'єктивна реальність.
Link to comment
Share on other sites

Ще й як прєдвєщает. Восени це стане вже очевидним фактом.

 

Т.е. Вы уверяете что осенью страна будет на уровне 90-ых годов? Буханка хлеба 1 в руки, зарплата 50 долларов, задолженность больше полугода, веерные отключения электрики? Не хочу спорить, но уверен что Вы не правы. Ждать недолго - проверим Ваш дар нострадамуса

Link to comment
Share on other sites

Резерви 90-х давно вичерпані, ми у боргах біля розбитого корита і закладаємо останнє. Це об'єктивна реальність.

 

И что? Появились другие резервы, долги - не признак банкротства.

Link to comment
Share on other sites

Т.е. Вы уверяете что осенью страна будет на уровне 90-ых годов? Буханка хлеба 1 в руки, зарплата 50 долларов, задолженность больше полугода, веерные отключения электрики? Не хочу спорить, но уверен что Вы не правы. Ждать недолго - проверим Ваш дар нострадамуса

Я переконаний, що буде обвал. А до якого чергового дна ми досягнемо,теє може бути відомо одному господу богу. Подивіться, що відбувається у Штатах зараз з економікою і рівнем безробіття,наприклад. То де буде Україна тоді?

Link to comment
Share on other sites

Я переконаний, що буде обвал. А до якого чергового дна ми досягнемо,теє може бути відомо одному господу богу. Подивіться, що відбувається у Штатах зараз з економікою і рівнем безробіття,наприклад. То де буде Україна тоді?

Стоп. Я писал что ТАКОГО обвала как в девяностые не будет. Вы же написали что к осени все это предвещает. А теперь вдруг обвал будет, но не такой, и не обвал, а так, проседание и т.д... у нас в 2014 было проседание и ничего, пережили. И это пройдет

Link to comment
Share on other sites

А народ - то такое - Петр Алексеевич в свое время сказал что Майдан это технология и он знает её - не думаю что только он посвящен в тайну как сделать и управлять Майданом - а значит народу ничего в этом смысле не светит, т.е. одних все устраивает, а другим ничего не светит. Продолжаем есть попкорн

Ага, именно от глубокого знания он пролетел со свистом. Майдан, он разный и не всегда на майдане. Можно на выборах дать пинка зарвавшемуся мудаку.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...