Перейти до змісту

Земля


Euro

Recommended Posts

Стефанчук  завтра  скаже,  що  і  Конституції  більше  не  треба,  бо  Зеленський  у  нас  замість  Конституції.  Робить,  що  хоче,  тобто  що  Коломойський  хоче.

 

Зеленський  оточив  себе  "про  людське око"  кількома  людьми  з  ЗУ.  Але  як  дивишся  на  них,  чи  слухаєш,  то  думаєш:  де  він  їх  познаходив  таких  хрунів?  Напевне,  щоб  показати - ось  дивіться,  що  таке  західняки.  Потім  їх  накопає  і  візьме  своїх,  а  манкурти  будуть  підспівувати,  що  ЗУ -  то  відстій.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 

Стефанчук  завтра  скаже,  що  і  Конституції  більше  не  треба
Стефанчук вже сказав це фактично учора - не надаючи жодних порад, він хотів би, шоб КСУ припинив беззаконня і такий мєждусобойчік (між народом і державою, треба розуміти) через статті 13 і 14 Конституції. Які право народу на землю гарантують. Але гарантують не так. І це треба виправити законом.
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

Те, що відбувається з сільськогосподарською землею - не якесь політичне рішення, а реальний злочин, за який його виконавці сядуть в тюрми.

Громадськість, а з нею і «Батьківщина» вимагають негайного зняття з розгляду всіх земельних законопроєктів і негайного проведення референдуму щодо допустимості продажу сільськогосподарської землі взагалі. Адже три чверті українців виступають проти!

Link to comment
Share on other sites

Наперсточники, блять! 

 

https://zn.ua/macrolevel/kak-obmanuli-nardepov-i-predali-sobstvennikov-zemli-338176_.html?fbclid=IwAR1ZETbq21v1nZrn3Dk4TKM7bW9G0Z10KD6plqlkbqJCCp7aGkuw0ITfcj0

 

Удивительно "интересная" складывается ситуация. Вся сила общественного сопротивления была направлена на законопроект №2178-10: и трибуну блокировали, и мертвую свинью "выпасали" возле парламента. А на следующий день, абсолютно незаметно приняли более спорный для украинцев проект закона №2194, запрещающего собственникам земли продавать землю без согласия арендатора. Никто и не содрогнулся от перспектив крепостничества в XXI веке!

 

Изменения, которые предлагается внести законопроектом №2194 к статье 130, а именно: изменение части второй и дополнение части третьей, откровенно настораживают (см. табл. 2). Речь идет о запрете собственникам земли продавать землю без согласия арендатора. Это и есть то обещанное президентом право распоряжаться землей и освобождение от "совка"?

 

При условии, что практически все земли крестьяне были вынуждены передать в аренду на долгие годы, не видеть крестьянам возможности ни продажи земли по европейским ценам, ни перехода к самостоятельному хозяйствованию. Закон не вызволяет крестьян из крепостничества, не предоставляет им права распоряжаться землей, он, наоборот, усиливает ограничение прав крестьян-владельцев земли, еще больше закрепощает, заставляя их продавать землю по возможности побыстрее хоть за какие-то деньги своему арендатору.

 

Link to comment
Share on other sites

Напружує пасивність в темі нашого єдиного фермера. Ми ж не специ, йопт. А він саботує.

 

Так він же арендатр із своїм земельним банком. Йому вигідно, якраз. В прольоті решта, хто не зможе продати свою землю на вільному ринку  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Парламентські слухання сьогодні, виступи аграріїв і науковців. А останнім Спепан Хмара. Слугам трохи вмазали по сусалам.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Засідання штабу захисту землі. Спроба організації процесу народної протидії афері з землею і поєднання його з рухом "Ні капітуляції".

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Засідання штабу захисту землі. Спроба організації процесу народної протидії афері з землею і поєднання його з рухом "Ні капітуляції".

 

Тімоха хоче осідлати чергову хвилю народного невдоволення. "На гребнє волни", сіквел  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Тімоха хоче осідлати чергову хвилю народного невдоволення. "На гребнє волни", сіквел  :gigi:

Скажи, тобі дійсно пох на те що лоблять ці мудаки при владі?

Link to comment
Share on other sites

Фіксуємо, Хозяін за мафіозну реформу.

А от я з усім тут сказаним згодний. В т.ч. зі словами Хмари.

 

Фиксувать вы можете всё что угодно, только учитывайте тот факт, что хозяин уже 20 лет работает на земле, а йуля языком в раде вот такая вот между нами разница...

Link to comment
Share on other sites

Скажи, тобі дійсно пох на те що лоблять ці мудаки при владі?

 

Не пох. А от Юлі пох. Просто вона намагається скористатися черговим шансом дорватися докорита, імхо. Про що я й написав. Але, для мене вона ситуативний союзник проти дерибану землі, і Вовкиної "мирної капітуляції", наразі. 

Link to comment
Share on other sites

Де наслідки її корита, Сітізен?

Що вона наколядувала на посадах, окрім тюрми? Чому від неї всіх при владі так тіпає? Ну з ними то хєр, а тебе чого?

Link to comment
Share on other sites

Де наслідки її корита, Сітізен?

Що вона наколядувала на посадах, окрім тюрми? Чому від неї всіх при владі так тіпає? Ну з ними то хєр, а тебе чого?

 

Тимоха не бідує, наче б то, нє? І мене не тіпає від неї, якщо шо. Я ж кажу, що для мене вона ситуативний союзник по деяким питанням, наразі.

Link to comment
Share on other sites

В неї Сашко офіційно має в місяць цілком достатню суму задля підтримання пристойного рівня життя людей середнього класу. І все. Ти ж не йожин з ломбардами.

І в мене питання - а де в момент дерибану української землі мої ситуативні союзники - Гриценко, Саакашвілі, інші видатні сучасні діячі? От Хмару я учора бачив в зРаді під час його бойового виступу, бачив поруч з ним в залі Віктора Шишкіна, Але чому пох на все політикам?

Link to comment
Share on other sites

В неї Сашко офіційно має в місяць цілком достатню суму задля підтримання пристойного рівня життя людей середнього класу. І все. Ти ж не йожин з ломбардами.

І в мене питання - а де в момент дерибану української землі мої ситуативні союзники - Гриценко, Саакашвілі, інші видатні сучасні діячі? От Хмару я учора бачив в зРаді під час його бойового виступу, бачив поруч з ним в залі Віктора Шишкіна, Але чому пох на все політикам?

 

А бабло на політичну діяльність звідки? Вибори, утримання власної партії, то-сьо? Тільки не кажи. що теж Сашко проспонсорував.

Щодо Грица, то як я розумію, він отримав певне розчарування від підсумків останніх виборів. І надалі ломитися лобом у закриті двері, коли лохторат віддав свої симпатії блазням, замість притомних політиків, не має великого бажання. Але свою позицію, щодо "псевдореформ" і зовнішньополітичних "ініціатив" зебаньків, висловлює регулярно.

 

Що робити?

Наша партія не може зупинити свавілля і кріпацтво, що країні зараз готує Рада. Громадянська позиція у парламенті не представлена - Ви довірили захищати Ваші інтереси іншим партіям: СН, ОПЗЖ, ЄС, Батьківщині, Голосу. З ними й треба Вам зараз працювати, на них зараз і треба Вам тиснути, на кожного окремого депутата.

Якщо кріпацтво і захоплення земельних ресурсів країни олігархатом і зарубіжними магнатами Вас дійсно тривожить, тоді:

1) звертайтеся письмово до лідерів фракцій тих партій, за які Ви голосували;

2) ідіть на прийом до депутатів-мажоритарників, яких Ви обрали у своєму виборчому окрузі;

3) переконуйте, вимагайте їх голосувати за земельні законопроекти виключно в інтересах України і українців.

Час зупинити катастрофу ще є: пройшли перші читання законопроектів - другі читання попереду...

 

Please wait.. Loading

 

Please wait.. Loading

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Щодо Грица, то як я розумію, він отримав певне розчарування від підсумків останніх виборів. І надалі ломитися лобом у закриті двері, коли лохторат віддав свої симпатії блазням, замість притомних політиків, не має великого бажання.

Оскільки в Гриця ніколи і не було планів щось велике реально робити власноруч, то його розчарування має бути не таким сильним, як в Тимошенко. Лізти уперед, коли усі інші колеги у комфортній засаді, а лохторат мовчки хаває чергові хвилі нахабної брехні від мафії, означає палити головне для амбітного політика - власний рейтинг. Тимошенко не...

...хоче осідлати чергову хвилю народного невдоволення. "На гребнє волни", сіквел   :gigi:

...а згодна палити свій рейтинг, оскільки після втілення руйнівних реформ чергових маріонеток-діджиталізаторів він вже буде нікому не потрібний. Проте Гриць з Міхо сидять у засаді і насправді очікують хвилі. Якої після нахабних брехунів герусів-потураєвих з їх ляльководами вже просто не стане де розганяти.

Я згодний з більшістю написаного Гриценком. Але окрім писанини з дивану, політик його масштабу має діяти і очолювати сам замість давати поради читачам тиснути (якось там) на... депутатівляльок.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Оскільки в Гриця ніколи і не було планів щось велике реально робити власноруч, то його розчарування має бути не таким сильним, як в Тимошенко. Лізти уперед, коли усі інші колеги у комфортній засаді, а лохторат мовчки хаває чергові хвилі нахабної брехні від мафії, означає палити головне для амбітного політика - власний рейтинг. Тимошенко не...

...а згодна палити свій рейтинг, оскільки після втілення руйнівних реформ чергових маріонеток-діджиталізаторів він вже буде нікому не потрібний. Проте Гриць з Міхо сидять у засаді і насправді очікують хвилі. Якої після нахабних брехунів герусів-потураєвих з їх ляльководами вже просто не стане де розганяти.

Я згодний з більшістю написаного Гриценком. Але окрім писанини з дивану, політик його масштабу має діяти і очолювати сам замість давати поради читачам тиснути (якось там) на... депутатівляльок.

 

"Тимоха палить свій рейтинг". Сльози мєшают говоріть...  :weep: Не палить, а намагається набрати і стати Маклаудом від ОППи щоб заскочити у прем'єрське крісло, принаймні. Про що я й написав.

 

Йдемо далі, щодо Грица. У цивілізованих країнах будь-який політик пропонує виборцю своє бачення шляхів розвтку країни і вирішення її проблем. Виборець, у свою чергу, обирає той шлях, який йому пропонує політик, або партія. Або обирає щось інше, або не йде на вибори  взагалі. У нас же, лохторат переважно голосує за пероналії і популістів.  Він вклався по повній у вибори преза, і шо, кого обрали? Очолювати ЩО має Гриць? Черговий фейковий штаб, як Тимоха? Скільки тих штабів вже було? Поки лохторат не дозріє до розуміння, що "ні царь, ні бог, і ні герой"©, толку не буде

Link to comment
Share on other sites

 

 


Він з такими лідерами ніколи не дозріє.

 

Смиритесь!!!! Йуля никогда не будет президентом Украины и даже премьером ей уже никогда не быть, только маргинес....

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...