Перейти до змісту

Земля


Euro

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Де наслідки її корита, Сітізен?

Що вона наколядувала на посадах, окрім тюрми? Чому від неї всіх при владі так тіпає? Ну з ними то хєр, а тебе чого?

 

Євро, у фракції Тимохи збірна солянка депутатів, ставлеників олігархату. Особисто я, не здивований ні грама, бо так було завжди. Люди Фірташа, Пінчука, Льовочкіна, Ахметова, Оніщенка, Жеваго. Це до питання, звідки у нашої бідосі гроші на прожиття, утримання власної партії, вибори, тощо. Лєщ клєвєщєт на сирітку  :gigi:

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Я й без Леща квартирного бачу представників різних кіл в її оточенні. Що поробиш в олігархічній трясовині, якщо навіть з-за бугра ресурсів ніхто не дає? Доводиться вихляти дупою :( 

Одначе усі ми бачили реальні справи Юлі і те, як відверто на це реагувала система. Якщо вона її боїться досі і намагається контролювати, аж раптом грантожера натравила, сенс її підтримувати не зникає. Тим більш інших немає зовсім.

Link to comment
Share on other sites

Я й без Леща квартирного бачу представників різних кіл в її оточенні. Що поробиш в олігархічній трясовині, якщо навіть з-за бугра ресурсів ніхто не дає? Доводиться вихляти дупою :(

Одначе усі ми бачили реальні справи Юлі і те, як відверто на це реагувала система. Якщо вона її боїться досі і намагається контролювати, аж раптом грантожера натравила, сенс її підтримувати не зникає. Тим більш інших немає зовсім.

 

Так і запишемо: система натравила грантожера Лєща на сирітку Юлю, якій сама ж і делегувала своїх представників у фракцію. Л-логіка  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Що поробиш в олігархічній трясовині, якщо навіть з-за бугра ресурсів ніхто не дає? Доводиться вихляти дупою

 

Бугога!!! Программа йули новый курс йопт!

Link to comment
Share on other sites

Звісно бу-го-га. Делегувала представників за певні дрібні домовленості щоб потім травити за них Лещем. Абсолютно логічно.

Втикайте хлопці сюди, як усе влаштовано https://uapolitics.com/index.php?/topic/37367-ukrlifetv/&do=findComment&comment=1151662

Link to comment
Share on other sites

Які це дрібні домовленості? За грубе бабло їх "делегували" до Тимохи. Так завжди було, є, і буде надалі з формуванням списків БЮТ. Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

Які це дрібні домовленості? За грубе бабло їх "делегували" до Тимохи.
На відміну від тебе, відвертого лобізму рудого чи інших я не бачу за ці гроші. Що може лобіювати опозиція? Що є, так це трохи доступу до олігархоЗМІ в обмін на включення деяких людей до списку. Але учора в Шустера ми побачили, як це "працює".
Link to comment
Share on other sites

На відміну від тебе, відвертого лобізму рудого чи інших я не бачу за ці гроші. Що може лобіювати опозиція? Що є, так це трохи доступу до олігархоЗМІ в обмін на включення деяких людей до списку. Але учора в Шустера ми побачили, як це "працює".

Опозиція має своє представництво у комітетах, а доступ до олігархозмі додає видимості "плюралізму" тому потоку лайна, який виливається щодня на голови тупого лохторату. Що теж не є добре

Link to comment
Share on other sites

Можна скільки завгодно глузувати, але критерієм істини є практика. Лише Тимошенко конфіскувала для держави активи в головних мафіозі з президентським прикриттям, лише одну людину з топ-політики мафія садила до тюрми, лише одна команда запропонувала останнім часом не відписку про діджиталізацію роздовбаного господарства, а реальну програму відбудови держави. Якщо ти цих незаперечних фактів не бачиш, то хто тобі доктор з твоїми запитаннями?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Лише Тимошенко конфіскувала для держави активи в головних мафіозі з президентським прикриттям,

 

- а деньги куда делись от кри ворожстали?

 

 

 

 


лише одну людину з топ-політики мафія садила до тюрми,

 

- то не мафия, то витя-долбоёб, мафия у нас совсем другие люди, те котороые йули бабло кстати дают...

Link to comment
Share on other sites

- а деньги куда делись от кри ворожстали?

 

- то не мафия, то витя-долбоёб, мафия у нас совсем другие люди, те котороые йули бабло кстати дают...

Чотири додаткових мільярди доларів пішли до бюджету.

Людей такого рівня садять до тюрми з репутаційними наслідками для держави лише консенсусним рішенням усієї мафії.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти теж живеш на мафіозні гроші, інших тут нема.

 

Я???? Я нет, я за свои живу и налоги тоже своими плачу, к большому счастью в Украине есть ещё такие люди...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...