Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

На відміну від попередніх таємничих "рятівників" форуму, заявляю прямо, що вже декілька днів я листуюся з Фомою на тему передачі форуму/домену до того, як настане апокаліптичне 20 грудня.

Переносити є куди, питання чи це комусь потрібно?

 

Прохання відписати небайдужих в тему. Голосувалку не створював, бо голий тиць в голосувалку - ні про що, цікавлять думки.

 

Моє бачення.

1. Прибити всі свистілки, які не відносяться до власне форуму: 

  • Чат
  • Блоги
  • Галерею (або заморозити її, наразі вона 1 гб важить - некритично) Треба буде повтикати в ситстему додачі зображень в IP Board.
  • Немодерований форум
  • зачистити теми з Кошика

2. Створити окремий форум з робочою назвою "Флуд", куди скинути всіх "котиків і собак" і т.п. Зі зброєю не знаю що робити. у Флуд шкода.

 

3. Стоїть питання по модерації. Якщо форум відкрити для сторонніх (а його треба відкрити) то потрібен хтось, хто буде прибивати явних неадекватів і ботоферму. Було б добре, якби вуйко підписався на цю роботу - він психічно стабільний і в особистій мстивості непомічений.

 

Чекаю зауважень і пропозицій, якщо це взагалі комусь цікаво.

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

ну мне форум в целом интересен, только если ты будешь новым вледельцем и разведешь тут ботоферму как на фупе, я в таком участвовать не хочу.

фуп  -   дзеркало того  що не  можна  називати політикою  в  цій  країні.

Замість  битви "ідей" битви  лайнищем,  хоча  правду  кажучи  й  таке  потрібно.

Але  ти  правий -  педроботами фуп  славиться.

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

фуп  -   дзеркало того  щоб не  можна  називати політикою  в  цій  країні.

Замість  битви "ідей" битви  лайнищем,  хоча  правду  кажучи  й  таке  потрібно.

Але  ти  правий -  педроботами фуп  славиться.

я не понимаю о чем ты говоришь. Тех кого ты называешь "педроботами" там ушло процентов 90. позабанивали навсегда, отняли право создавать ветки. Если посмотреть по банам то сторонникам - немногим Порошенко что там остались дают баны просто так и как правило по месяцу - зато пророссийских ботов не трогают вообще либо дают минималку. Запрещают критику опарыша- банят сразу, хотя Порошенко можно было матом поливать в любой теме и сейчас можно.

 

там можно упомянуть Украину страной 404 и остаться допысуваты на форуми как ни в чем не бывало. в принципе вся пездобратия которая в свое время уничтожала Ющенко там счас правит бал.

 

То есть если тут планируется такое же -  в таком участвовать не хочу.

 

Тот формат что тут есть сейчас на uapolitics - паритет мнений - меня устраивает. И свобода слова. Мне нравится модерация со стороны Фомы и кто еще тут  модерирует.

Змінено користувачем Ali(UA)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Модер тільки анонімний.Чи можна теми відкривати тільки державною зробити?

second it!

 

якщо форум український, хай всі теми будуть українською

кому складно - гугл транслейт

 

вже навіть НЙТ почав правильно писати Kyiv, треба позбуватись імперсько- колоніального минулого

 

якщо вуйко це мокша- то я проти того, щоб він був модератором

Link to comment
Share on other sites

я не понимаю о чем ты говоришь. Тех кого ты называешь "педроботами" там ушло процентов 90. позабанивали навсегда, отняли право создавать ветки. Если посмотреть по банам то сторонникам - немногим Порошенко что там остались дают баны просто так и как правило по месяцу - зато пророссийских ботов не трогают вообще либо дают минималку. Запрещают критику опарыша- банят сразу, хотя Порошенко можно было матом поливать в любой теме и сейчас можно.

 

там можно упомянуть Украину страной 404 и остаться допысуваты на форуми как ни в чем не бывало. в принципе вся пездобратия которая в свое время уничтожала Ющенко там счас правит бал.

 

То есть если тут планируется такое же -  в таком участвовать не хочу.

 

Тот формат что тут есть сейчас на uapolitics - паритет мнений - меня устраивает. И свобода слова. Мне нравится модерация со стороны Фомы и кто еще тут  модерирует.

  Так,  знову  ти  правий  самих  дурнуватих  петроботів там перебанили. 

Link to comment
Share on other sites

Неістово плюсую! Якщо не буде бажаючих на модератора, можеш мене записати.

Если подобных персонажей делать модераторами форума, то хоть не ганьбіться та познімайте жовто-блакитний та червоно-чорний стяги та припис "український патріотичний"

 

Не залишайте на поталу свинособакам и подхуйлятникам.

Link to comment
Share on other sites

Если подобных персонажей делать модераторами форума, то хоть не ганьбіться та познімайте жовто-блакитний та червоно-чорний стяги та припис "український патріотичний"

 

Не залишайте на поталу свинособакам и подхуйлятникам.

та да - будет еще один цужек в перспективе.

Link to comment
Share on other sites

second it!

 

якщо форум український, хай всі теми будуть українською

кому складно - гугл транслейт

 

вже навіть НЙТ почав правильно писати Kyiv, треба позбуватись імперсько- колоніального минулого

 

якщо вуйко це мокша- то я проти того, щоб він був модератором

Я теж проти.  Дякую за солидарність.:) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто. Баланс екосистеми!

Баланс тримається на триггер авойдансах. Мудакі просто сидять у ігнорі. Це вбиває форум але підтримує вигляд пристойного місця для спілкування.

Link to comment
Share on other sites

Я вважаю що мова дописування не важлива але готовий дописувати лише українською. Важливіше процес модерації

я мав на увазі українською для початку тільки назви тем.
Link to comment
Share on other sites

А  давайте  Лєсу  повернемо.  Попросимо  слізно  модером  відновитися. Класна  була  Лєса,  весела.  Банила  за  матюки  і  антидержавницьку  позицію.  Хіба  то  зле?  :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А давайте Лєсу повернемо. Попросимо слізно модером відновитися. Класна була Лєса, весела. Банила за матюки і антидержавницьку позицію. Хіба то зле? :shuffle:

я - за

 

взагалі модерування можне зробити рендомне

лотарея, кому припаде :)

Link to comment
Share on other sites

Два вопроса:

- матюкаца можно?

 

Без этого ни как. Опция должна бить по дефолту.

 

Два вопроса:

- можно ли сделать модератором кнуряку йожина с бажина?

Я беру самоотвод.

Link to comment
Share on other sites

Що це за колективне "а можна?"

Якась непозбувна туга за баріном, який всіх розсудить. 

 

Моє діло запропонувати і винести на обговорення. Якщо форумчани будуть проти, очевидно я на власника форума не надаюсь зі своїм баченням - треба когось іншого. Якщо за - робимо. 

Позиція "Данко, веди нас!", мені трохи дика

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...