Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

ахуеть и куда делись анекдоты?

Яке ж ти некультурне створіння, Алі  https://uapolitics.com/index.php?/topic/314-pol%D1%96t-%D1%96-ne-t%D1%96lki-gumor/

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Усі популярні теми є тут - https://uapolitics.com/index.php?/topic/39515-populiarn%D1%96-temi-forumu/

 

в тому числі і анекдоти

уже есть  ;)

 

но все таки было удобнее когда на главной. на всех форумах ФУП,СУП есть с главной ссылка на анекдоты.

Link to comment
Share on other sites

Питання до всіх:

 

Я зараз в порядку експерименту всім популярним темам на першій сторінці проставив зірочки префіксом.

** - популярна тема до 100 сторінок

*** - популярна тема 100+ сторінок

**** - популярна тема 500+ сторінок

 

Норм чи перевантажує форум?

 

Ідея в тому, щоб такі теми легше знаходити серед "тєкучки".

Link to comment
Share on other sites

а КОТИ де?

 

Коти де? я питаю!

 

які ще коти?!

Я ж просив

 

 

2. Напишіть, які ще теми додати в перелік.  Прохання вказувати популярні багатосторінкові теми з перспективою продовження.

 

 

На форумі неможливо відсортувати теми за популярністю, всі доводиться шукати руками. Якщо знаєте про якісь цікаві теми - кидайте лінк

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

   Зі  мною  таке  було  й  не раз.

 

як виявилось, ця проблема з самих початків

 

Отут sportsman рвав і метав, що його не розбанило ))

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=783516.msg14488717#msg14488717

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Тупить після натискання кнопки "Надіслати". Якщо не чекати, поки сторінка оновиться, і оновити вручну, то пост з'являється у топіку

так, є таке, значить проблема не в записі в базу, щось на фронті тупить при збереженні

Link to comment
Share on other sites

Наче допомогло.

п.с. Наврочив! Бо одного разу спрацювало, а тут знов зависло. Але під час редагування наче немає цього.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наче допомогло.

п.с. Наврочив! Бо одного разу спрацювало, а тут знов зависло. Але під час редагування наче немає цього.

 

так, тільки під час відправки

Link to comment
Share on other sites

500?

 

хріново

 

Найгірше, що воно напливами. Тобто це не просто щось відпало і лежить, а щось хріново працює, або взагалі щось ліве перешкоджає коректній роботі.

 

Завтра буду сервер колупати.

Link to comment
Share on other sites

Я коду помилки не запам'ятала. Вроді там щось інтеррапт було - тре було заскрінити. Но що дивно - попри помилку - тему створило. Тобто воно створило тему, а автору під час відображення екрану з створеною темою плюнуло сервер еррор. Я просто ще раз зайла в Загальні обговорення - а тема є! 

 

Зараз от пишу відповіді у створених темах - вроді все ОК працює.

 

І так - плаваюча помилка - це найгірше. Попробуй її злови!

Link to comment
Share on other sites

Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

 

Apache/2.4.25 (Debian) Server at uapolitics.com Port 443

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...