Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

Хммм... Зараз відправка повідомлень - норм. Ребут сервака допоміг?...  :umnik:

 

скоріш за все це запустило ті зміни, які я вносив в налаштування раніше, але які з якихось причин були не підхопились.

Поки подивимось, але мені суб'єктивно все одно не подобається таймаут

Link to comment
Share on other sites

 

Спартак, відключи оверпостинг, плз.

 

що ти маєш на увазі під оверпостингом?

цитату в цитаті?

Так. Бо при кількаразовому цитуванні виходить простиня на пів-сторінки. Як оце ось
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніт. Дуров після віджиму ВК послав їх всіх нахєр, емігрував і зробив ТГ, який ФСБ так і не вдалося заблокувати.

 

А взагалі - СНГ сегмент ФБ модерують кацапи. Це кацапський ресурс?

Link to comment
Share on other sites

Спартак! Буде час і натхнення - чи можна для телеграм кнопку прикрутити, по аналогії з ФБ, твіттер, ю-тьюб?

готового рішення немає. Дана версія форуму створена ще до появи телеграму. Для вставки сучасних інстаграмів/телеграмів без застосування напильника треба переїжджати на 4 версію

Link to comment
Share on other sites

Про цитату в цитаті:

так простиня, але в цьому і сенс повної цитати, бо якщо цитується повідомлення з попередньої сторінки чи десь із глибини, то нікому незрозуміло, про що там йдеться.


Наразі на форумі є 4 способа відповіді:

 

1. кнопка "відповісти" - просто пишеш повідомлення

 

2. "цитата" - кидає всю цитату (цитату в цитаті) наприклад

 

 

 

Спартак, відключи оверпостинг, плз.

що ти маєш на увазі під оверпостингом?
цитату в цитаті?
Так. Бо при кількаразовому цитуванні виходить простиня на пів-сторінки. Як оце ось

 

 

 

3. "Ім'я або цитата" - при простому натисканні Вставляє ім'я того, кому відповідаєш. наприклад

@Citizen UA,

 

4. "Ім'я або цитата" при виділеному шматку тексту вставляє в цитату виключно виділений текст, наприклад

 


Так. Бо при кількаразовому цитуванні виходить простиня на пів-сторінки. Як оце ось

 

 

В ідеалі треба зробити, щоб цитата в цитаті згортала всі цитати крім останньої, а по кліку їх можна було розгорнути, але я хз чи вдасться це коректно відтворити на даній версії двигуна.

Link to comment
Share on other sites

Поки я махався з зависанням, довелось відкласти систему тегів, яку хотів ще раніше запиляти.

 

Суть така, у нас є теги, які дозволяють систематизувати гілки, показувати внизу відкритої теми схожі теми за тегами, допомагають індексувати пошуковикам і т.п.

На даний момент теги використовуються які завгодно і в основному не по ділу.

 

В найближчому майбутньому :

1. Буде створено вичерпний список тегів. Інші теги, окрім зазначеного переліку додаватись не будуть (якщо система працює норм :D )

2. всі крупні теми будуть протегані і нові теми теж будуть тегатись (в ідеалі - силами форумчан)

3. Для популярних тем зірки заберемо (вони вносять плутатину в "схожі теми") Виділенням в списку буде перший тег теми (як в даній темі).

 

Щоб протегати всі теми - це навряд - треба, щоб хтось шизанутий перейшов вручну 10 000+ тем ))

 

Перелік тегів:

 

IT

авіація
автомото
армія
АТО
біржа
бокс
вата

Верховна Рада
вибори
війна
газ
гібридна війна
гумор

діти
Донбас

зброя
ЗМІ
сепаратизм
економіка

космос
корупція
Крим
культура
медицина
музика
наука
нафта
політика
поліція
релігія
Президент
КабМін
СБУ
спорт

суд
тероризм

флот
футбол

 

Форумні теги:

пжити

тяпниця

хуйло
 

Всі країни, щоб два рази не вставати

 

 

 

 

Австралія

Австрія

Азербайджан

Албанія

Алжир

Ангола

Андорра

Антигуа та Барбуда

Аргентина

Афганістан

 

Багамські О-ви

Бангладеш

Барбадос

Бахрейн

Беліз

Бельгія

Бенін

Білорусь

Болгарія

Болівія

 

Боснія та Герцеговина

Ботсвана

Бразилія

Бруней

Буркіна-Фасо

Бурунді

Бутан

 

Вануату

Ватикан

В’єтнам

Великобританія

Венесуела

Вірменія

 

Габон

Гаїті

Гайяна

Гамбія

Гана

Гватемала

Гвінея

Гвінея-Бісау

Гондурас

Гренада

Греція

Грузія

 

Данія

Конго

Джибуті

Домініка

Домініканська Республіка

 

Еквадор

Екваторіальна Гвінея

Еритрея

Естонія

Ефіопія

 

Єгипет

Ємен

ЄС

 

Замбія

Зімбабве

 

Ізраїль

Індія

Індонезія

Ірак

Іран

Ірландія

Ісландія

Іспанія

Італія

 

Йорданія

 

Кабо-Верде

Казахстан

Камбоджа

Камерун

Канада

Катар

Кенія

Киргизстан

Китай

Кіпр

Кірибаті

Колумбія

 

Коморські О-ви

Конго

Косово

Коста-Ріка

Кот-д’Івуар

Куба

Кувейт

 

Лаос

Латвія

Лесото

Литва

Ліберія

Ліван

Лівія

Ліхтенштейн

Люксембург

 

Маврикій

Мавританія

Мадагаскар

Македонія

Малаві

Малайзія

Малі

Мальдіви

Мальта

Марокко

 

Маршаллові Острови

Мексика

Мозамбік

Молдова

Монако

Монголія

М’янма

 

Намібія

Науру

Непал

Нігер

Нігерія

Нідерланди

Нікарагуа

Німеччина

Нова Зеландія

Норвегія

 

ОАЕ

Оман

 

Пакистан

Палау

Панама

Папуа-Нова Гвінея

Парагвай

Перу

Південна Африка

Південна  Корея

Південний Судан

Північна Корея

Польща

Португалія

 

Росія

Руанда

Румунія

 

Сальвадор

Самоа

Сан-Марино

Сан-Томе і Прінсіпі

Саудівська Аравія

Свазіленд

Сейшельські О-ви

 

Сенегал

Сент-Вінсент і Гренадини

Сент-Кіттс і Невіс

Сент-Люсія

Сербія

Сирія

Сінгапур

Словаччина

Словенія

Соломонові О-ви

Сомалі

США

Судан

Сурінам

Сх. Тімор

Сьєрра-Леоне

 

 

Таджикістан

Таїланд

Танзанія

Того

Тонга

Тринідад і Тобаго

Тувалу

Туніс

Туреччина

Туркменістан

 

Уганда

Угорщина

Узбекистан

Україна

Уругвай

 

Федеративні Штати Мікронезії

Фіджі

Філіппіни

Фінляндія

Франція

 

Хорватія

 

Центральноафриканська Республіка

 

Чад

Чехія

Чилі

Чорногорія

 

Швейцарія

Швеція

Шрі-Ланка

 

Ямайка

Японія

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Список ще буде доповнюватись,  також пропонуйте свої варіанти тегів. Вони мають бути достатньо об'ємні і загальні, на політичні теми. Якщо форум буде розвиватись і буде багато неполітичних тем, додамо відповідних тегів.

 

Окремі міста і регіони вводити в теги непотрібно - Крим і Донбас як виняток у зв'язку із війною і окупацією.

Link to comment
Share on other sites

Щось картинки перестали вставлятись, пише формат непідтримується :(

Ось ця наприклад: http://i.piccy.info/i9/9b1abd55d28b30de0546243a9768b97c/1585347336/169835/1366511/IMG_3fc99d03ec50ebb742cb6ab0a101efd6_V.jpg

У меня работает

 

http://i.piccy.info/i9/9b1abd55d28b30de0546243a9768b97c/1585347336/169835/1366511/IMG_3fc99d03ec50ebb742cb6ab0a101efd6_V.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ніт. Дуров після віджиму ВК послав їх всіх нахєр, емігрував і зробив ТГ, який ФСБ так і не вдалося заблокувати.

 

А взагалі - СНГ сегмент ФБ модерують кацапи. Це кацапський ресурс?

ніт про ФБ

 

New: Today Facebook launched a third-party fact-checking program in Ukraine to counter disinfo on its platform. That's good, in theory. But some will take issue with at least one of its partners, @StopFakingNews, and should be concerned about it in practice.

 

Full press release: https://twitter.com/christopherjm/status/1243535215496237057?s=21

 

Facebook's Public Policy Manager in Ukraine @Kateryna_Kruk — who many will remember as one of the most visible activists of 2014's Euromaidan Revolution — worked with StopFake before taking her new job.

Link to comment
Share on other sites

і ФБ платитиме укр компаніям за модерацію, деталі за посиланням в твітері у попередньому пості

 

Facebook confirms to me that StopFake and VoxCheck will be paid for their work but the company declined to say how much.

Link to comment
Share on other sites

це загальні теги, а у нас тут вже сформувалась своя специфіка, як то британські репортажі фоми з дейлі міррор про випивання і конкурси кобил

перелік тегів - в студію!

 

бо я крім "тяпниця" нічого не знайшов. Всі теми про брітішгірлз злита в одну тему

 

Суть тегів - що вони мають бути наскрізні на багато тем, інакше сенс втрачається.

Список відкритий. Можемо затвердити теги типу

"пжити"

"діпконсьорн" і т.д.

У темі може бути більше 1 тега (вони ж не взаємовиключні)

Link to comment
Share on other sites

Так а може нам самим телеграм канал завести? Чим ми гірші від анонімних ноунеймів? :nose3:

Заведемо канал і будемо з розумним фейсом постити туди найбільш змістовні дописи (щоб мінімум абзац, а не кілька речень) наших форумчан кілька разів на тиждень

Я правда не знаю, як його розкрутити.. а як ці всі анонімні зливнюки розкручуються?

Link to comment
Share on other sites

Так а може нам самим телеграм канал завести? Чим ми гірші від анонімних ноунеймів? :nose3:

Заведемо канал і будемо з розумним фейсом постити туди найбільш змістовні дописи (щоб мінімум абзац, а не кілька речень) наших форумчан кілька разів на тиждень

Я правда не знаю, як його розкрутити.. а як ці всі анонімні зливнюки розкручуються?

 

Ми нашу пані tom_cat дружно всі попросимо  :D

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...