Перейти до змісту

Про хохлів, майданутих і т.п.


admin

Recommended Posts

Тему з хохлами в заголовку знесено в смітник.

 

На майбутнє: якщо ви хочете запостити щось про хохлів,і т.п. як позицію якогось політика (Зеленського/Порошенка/Тимошенко/інших), а не свою власну, то називайте тему так, щоб це було зрозуміло з назви.

 

Це перше попередження, воно ж і останнє.

 

Усі теми з прямим використанням від імені автора слів:

Хохли

свідоміти

мовнюки

гіднюки

майдануті

і т.д. і т.п.

будуть зноситись в смітник, а автор - банитись.

 

Термін "малороси" прийнятний до використання щодо якоїсь конкретної групи українців (наприклад вати), але при використанні його як назви для усіх українців - див. вище.

 

Перевірити правильність формулювання дуже просто: уявіть що ви заходите в кафе де культурно відпочивають інтелігентні люди (наприклад ветерани АТО) і починаєте спілкування з оцієї фрази - заголовку теми. Якщо вам наб'ють морду, перш ніж ви встигнете пояснити свій тонкий сарказм - отже ваш заголовок варто змінити.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Баньте хоча б не назавжди.....

Ну ти напевне помітив, що тут практично взагалі ніхто нікого не банить, система самобалансується. Але пряме обсирання українців  - це те, за що буде бан. Нафіга нам тут українофоби?

 

Ще раз - мова про прямі образи, не в стилі "українці ледачі, бо рівень ВВП впав і т.д.", а про заїзди типу "Шо, майдануті соснули хуйца?" . Таких діячів зразу нахер, були тут такі.

 

Я на 1 число підготую короткий список, щоб всім все було зрозуміло.

Терпіти не можу ці темні бани під столом, як на фупі. Гидотна практика.

Link to comment
Share on other sites

Ну ти напевне помітив, що тут практично взагалі ніхто нікого не банить, система самобалансується. Але пряме обсирання українців  - це те, за що буде бан. Нафіга нам тут українофоби?

 

Ще раз - мова про прямі образи, не в стилі "українці ледачі, бо рівень ВВП впав і т.д.", а про заїзди типу "Шо, майдануті соснули хуйца?" . Таких діячів зразу нахер, були тут такі.

 

Я на 1 число підготую короткий список, щоб всім все було зрозуміло.

Терпіти не можу ці темні бани під столом, як на фупі. Гидотна практика.

 

Іноді навіть вата може генерувати цікаві думки. Крім того треба завжди знати чим дихають опоненти. То я і кажу банити не назавжди, а лише як покарання для того шоб тримались в рамках.

Link to comment
Share on other sites

Іноді навіть вата може генерувати цікаві думки. Крім того треба завжди знати чим дихають опоненти. То я і кажу банити не назавжди, а лише як покарання для того шоб тримались в рамках.

 

Ніхто не банить вату, за те, що вони вата і любить берьози. Банитись будеть за сепаратизм чи цитуючи правила

"Антиукраїнська пропаганда та агітація, паплюження державності України, українофобія та прояви негативного ставлення до українскості як такої. Невизнання приналежності українських територій до України, зазіхання на територіальну цілістність держави Україна, сепаратизм"

 

Вивчати ватну пропаганду можна на цугундері чи у її природному середовищі - на кримських форумах.

Link to comment
Share on other sites

Ну ти напевне помітив, що тут практично взагалі ніхто нікого не банить, система самобалансується. Але пряме обсирання українців  - це те, за що буде бан. Нафіга нам тут українофоби?

 

Ще раз - мова про прямі образи, не в стилі "українці ледачі, бо рівень ВВП впав і т.д.", а про заїзди типу "Шо, майдануті соснули хуйца?" . Таких діячів зразу нахер, були тут такі.

 

Я на 1 число підготую короткий список, щоб всім все було зрозуміло.

Терпіти не можу ці темні бани під столом, як на фупі. Гидотна практика.

 

 

ну теж тупо, бо це класичне узагальнення "sweeping generalization, occurs when a writer or speaker takes a general rule and applies it too broadly"

cwln1277l.jpg?w=300&h=289

Link to comment
Share on other sites

Нефиг тут "цикаводумаючим" ватникам делать, хай на фупе резвятся. Другое дело, что навесить ярлык ватника и сепара своим политическим оппонентам - тоже знакомая "практика". Педрилы очень любили это дело, у них только СУП чистый и "патриотичный")
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...