Перейти до змісту

Новий супільний договір на форумі


Спартак

Recommended Posts

перший раз - усне попередження. Після переїзду форуму  перед кожним баном було усне. Отже і буйному доведеться усне давати, якщо 1 раз.

я мав на увазі бан за 10 балів

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Пробігся по цьому так би мовити топіку. Спартак, ти мене чесно кажучи здивував. Чогось думав, що ти людина більш тверда і цілеспрямована...

 

Ти взяв на себе, на свій час і кошт продовження існування цього мікро- якщо не сказати нанофоруму. Мав, очевидно, певне бачення того, для чого ти це робиш і як воно повинно виглядати. Тож маєш ПОВНЕ право встановлювати СВОЇ правила гри, без розведення псевдодемократичної полови про якісь там суспільні договори, тощо. Так воно працює скрізь, на аналогічних успішних площадках.  Правила  встановлені тим хто платить свої гроші. Крапка. Всі інші тут лише гості. Хто не бере в тому безпосередньої фінансової участі і кому не подобаються правила - ніхто не тримає. Прислухатися до забаганок ГОСТЕЙ, навіть з метою, аби вони прийшли наступного разу - справа хибна.... Всім не догодиш! Тож повністю поділяю думку Томкет - забий на цю балаканину і роби як хотів спочатку. Як воно буде, то буде, а як ні -то ні.

 

Ну і мою пораду - жорстко  зачистити те, що ще є від ботви, яка завалює сюде лише аби зреалізувати свої жалюгідні комплекси та розвалити те, що створене не ними - ти знаєш. Як тобі не до вподоби так звані "темні бани", то зроби це відкрито. Ти ж мужик, а не віртуальна вразлива панночка  ;)  Маєш на те повне і абсоютне право! І не лякайся, що від того всі повтікають. Навпаки. Прийде багато тих, кому бридко опускатися щоденно в лайно чиїхось чужих комплексів та бидлярства. Бо як будеш розводити нюні залишишся саме з двійком-трійком останніх. В мене - все.

Link to comment
Share on other sites

Как у вас все сложно йопт! Вот потому так и живет Украина, что кругом бюрократия даже в самых простых вопросах, а по сути тот кто буйный банить, а тому кто буйного послал медаль и согласитесь, что это справедливо!
Link to comment
Share on other sites

Треба бути надзвичайно "наполегливим", аби пройти увесь ланцюжок!  :D

11.2 Далі ---- 10 балів (1 доба)

11.3 Далі ---- 20 балів (2 доби)

11.4 Далі ---- 30 балів (3 доби)

11.5 Далі ---- 50 балів (5 діб)

11.6 Далі ---- 100 балів (10 діб, з яких перша доба - блокування акаунту)

11.8 Далі ---- 200 балів (20 діб, з яких перші 2 доби - блокування акаунту)

 

При бажанні це можна забацати дуже швидко, якщо не сидіти і обтікати, а відповідати  на хамство та тролінг, що я і роблю.

Link to comment
Share on other sites

Отже з накопичувальною системою і рецидивами зрозуміло.

 

Очевидно, єдине, що викликає несприйняття: -

 

Правильно?

 

Давайте розглянемо гіпотетичну ситуацію:

Буйний юзер вривається на форум і починає всіх обкладати хуями. На 3-ій день нерви у когось із форумчан не витримують і він посилає буйного нах.

На 4ий день приходить адмін і тут 2 варіанти:

  1. Банить буйного за всі випадки хамства зразу по 5 пункту, а того, хто не витримав, попереджає усно. як на перший раз.
  2. Обох попереджає усно, адже буйний срав півтижня, але адміна не було, а отже байному рахується лише 1 раз.

 

Відпишіться, будь  ласка, хто за перший, а хто за другий варіант?

Ну в даному випадку перший. Треба оцінювати не тільки наявність порушення,  а і його тяжкість, Якщо порушення тяжке, треба зразу давати 20 балів чи скільки треба.

Link to comment
Share on other sites

При бажанні це можна забацати дуже швидко, якщо не сидіти і обтікати, а відповідати  на хамство та тролінг, що я і роблю.

Відповідати не обов'язково з провокацією бану для себе. За відсутності в себе такої мети, заробити стільки послідовних банів практично неможливо, якщо модерація адекватна.

Link to comment
Share on other sites

я так понимаю, идет обкладывание флажками одного конкретного юзера? можно проще сделать, всего один пункт - "ежели звать тебя "ежинзбажин", то получи банан!". как вам?
Link to comment
Share on other sites

Відповідати не обов'язково з провокацією бану для себе. За відсутності в себе такої мети, заробити стільки послідовних банів практично неможливо, якщо модерація адекватна.

А це ми зараз перевірим ...

Link to comment
Share on other sites

я так понимаю, идет обкладывание флажками одного конкретного юзера? можно проще сделать, всего один пункт - "ежели звать тебя "ежинзбажин", то получи банан!". как вам?

 

Йозбажин отримав за конкретні систематичні порушення https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/?p=1157251

Link to comment
Share on other sites

 

Ну, а по поводу прочей кацапской падали, типа "морячка Папая", так он тебе дельно советует. Чисто по-кацапски, опыт не пропьёшь :D :

 

"Ну і мою пораду - жорстко  зачистити те, що ще є від ботви, яка завалює сюде лише аби зреалізувати свої жалюгідні комплекси та розвалити те, що створене не ними - ти знаєш."

 

 

Враховуючи, що Сіленціо відомий не лише своєю висмоктаною з пальця "аналітикою" та прогнозами, що ніколи не збуваються, а і відбірним та розлогим коцапським матом, його слова в контексті обговорення звучать особливо прикольно.

 

Нагадує матюкливу чорнороту Кароффку з фупу, яка у одній з тем повчала інших, як треба ввічливо спілкуватися :lol2: :lol2: :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На форумі вводиться перша і друга поправки :D :

 

1. Всі теми і перші пости у вигляді цитат з ЗМІ, соціальних мереж і т.д. без коментаря дописувача, будуть зноситись у смітник. Якщо вам немає чого сказати - ідіть в інстаграм. Коментар в стилі хехе, бугага, цуко та інші високоінтелектуальні роздуми прирівнюються до відсутності коментаря. Повторні публікації будуть розцінюватись як п15. Спам https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/

 

2. Аналогічно будуть зноситись всі створені теми з назви і першого поста яких не зрозумілий предмет теми. Якщо ви настільки глибока людина, що окрім вас ви нікому незрозумілі - ідіть на форум психоаналітиків, бо на політичному форумі - це флуд в чистому вигляді. Повторні публікації будуть розцінюватись як п 17. Флуд https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/

 

Уточнив поправку.

Зрозуміло, що кидати цікаві матеріали по темі - це ок, а от створювати теми скопіпастивши заголовок ЗМІ, а в перший пост давати текст зі ЗМІ - це називається спамити в режимі радіоточки.

 

По п.2 тут Юкі любитель запостити тему з назвою теми "джонса арештували" і першим постом "вчора суд був..."

Притому 90% форумчан хз хто такий Джонс :D

Флуд картинками не по темі люб'язно продемонстрував Йожин в цій темі

EPqo82dX4AEs0oY.jpg

 

За це, як я вже писав, ніхто не банить, але флуд буде зноситись у відповідну тему

 

 

 

Йозбажин отримав за конкретні систематичні порушення https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/?p=1157251

 

усі бани прописані у відповідній темі - https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/. Там вказано причини бану, цитати і термін бану (та сама кількість балів)

Link to comment
Share on other sites

Ну в даному випадку перший. Треба оцінювати не тільки наявність порушення,  а і його тяжкість, Якщо порушення тяжке, треба зразу давати 20 балів чи скільки треба.

 

тобто на суб'єктивний розсуд модератора. НІТ.

 

 

При бажанні це можна забацати дуже швидко, якщо не сидіти і обтікати, а відповідати  на хамство та тролінг, що я і роблю.

 

Так, можна отримати дуже швидко, якщо замість того, щоб заігнорити чергове хамло, бігати за ним по форуму і поширювати хамство і лайно.

Принцип" сусіди свині і сруть нам на подвір'я, але жалітись не по пацаньски - ми підемо і насремо на подвір'я їм" тут не вітається.

 

Я радий, що ситуація з балами і накопиченням порушень прояснилась.

Link to comment
Share on other sites

Пробігся по цьому так би мовити топіку. Спартак, ти мене чесно кажучи здивував. Чогось думав, що ти людина більш тверда і цілеспрямована...

 

Ти взяв на себе, на свій час і кошт продовження існування цього мікро- якщо не сказати нанофоруму. Мав, очевидно, певне бачення того, для чого ти це робиш і як воно повинно виглядати. Тож маєш ПОВНЕ право встановлювати СВОЇ правила гри, без розведення псевдодемократичної полови про якісь там суспільні договори, тощо. Так воно працює скрізь, на аналогічних успішних площадках.  Правила  встановлені тим хто платить свої гроші. Крапка. Всі інші тут лише гості. Хто не бере в тому безпосередньої фінансової участі і кому не подобаються правила - ніхто не тримає. Прислухатися до забаганок ГОСТЕЙ, навіть з метою, аби вони прийшли наступного разу - справа хибна.... Всім не догодиш! Тож повністю поділяю думку Томкет - забий на цю балаканину і роби як хотів спочатку. Як воно буде, то буде, а як ні -то ні.

 

Ну і мою пораду - жорстко  зачистити те, що ще є від ботви, яка завалює сюде лише аби зреалізувати свої жалюгідні комплекси та розвалити те, що створене не ними - ти знаєш. Як тобі не до вподоби так звані "темні бани", то зроби це відкрито. Ти ж мужик, а не віртуальна вразлива панночка  ;)  Маєш на те повне і абсоютне право! І не лякайся, що від того всі повтікають. Навпаки. Прийде багато тих, кому бридко опускатися щоденно в лайно чиїхось чужих комплексів та бидлярства. Бо як будеш розводити нюні залишишся саме з двійком-трійком останніх. В мене - все.

 

А де я хоч на півкроку відступився від своїх поглядів? Просто я не вважаю за потрібне банити всіх незгідних, випнувши вольове підборіддя, як Ющенко на помаранчевих агітках ))

Я хочу, щоб система модерації була прозорою і зрозумілою для всіх і тому витрачаю час на роз'яснення. Якщо в подальшому будуть виникати запитання, я просто буду кидати лінк на пости з цього топіка.

 

Наразі ситуація прояснена, всі дописувачі логічно визнали необхідність накопичувальних порушень і системи балів, про яку вони не знали ці 6 років )))

Емоційні "так, але..." до уваги не беруться

 

До речі

 

 

Прислухатися до забаганок ГОСТЕЙ, навіть з метою, аби вони прийшли наступного разу - справа хибна....

 

я й не збирався цього робити, це Spencer H невірно оцінила ситуацію

 

Ви повинні не дебільні правила з балами уводити, а кожного активного юзера в дупу цілувати, щоб не пішов!

 

це недемократично і негігієнічно :gigi:

 

Якщо хтось пропустив історію переїзду форуму, то прохання ознайомитись тут https://uapolitics.com/index.php?/topic/39277-robota-forumu/перш, ніж "погрожувати" суїцидом :suicide2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Спартак, это же с каких пор мы озаботились наличием доказательной базы и "підстав"? А?

 

 з травня 2014, коли ці правила крайній раз редагувались  :weep: 

 

 

Я тебе ещё раз повторю для закрепления материала : ПОДХУЙЛЯТНИК - не матюк. Это УТВЕРЖДЕНИЕ. Железобетонный факт. Любой, кто согласен с Путиным, что "Нас устроит любой президент, кроме Порошенко" - ПОДХУЙЛЯТНИК.

 

 

Прийнято. З цього моменту використання терміну підхуйлятник не вважається матюком. Це серйозний і вагомий термін. І ,як кожен серйозний термін він має бути обгрунтований.

Якщо юзер назве іншого юзера підхуйлятником і не надасть вагомих доказів (доказів, а не своїх умовиводів на основі того, що хтось десь голосував за когось, хто, напевне, якимось чином сприяє перемозі когось іншого, за ким стоїть кремль) то це буде не порушення "п. 9. Нецензурна лайка в бік опонента", а порушення "п3. Усвідомлена цілеспрямована дезінформація."

 

Все серйозно, як ви просили.

Якщо прочитаєте правила https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/, то побачите, що

 

у цьому порушенні лише 4 пункти

3.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 5 балів (12 год.) На розсуд модератора

3.2 Далі ---- 200 балів (20 діб, з яких перші 2 доби - блокування акаунту)

3.3 Далі ---- 300 балів (30 діб, з яких перші 3 доби - блокування акаунту)

3.4 Далі ---- довічне блокування акаунту

 

для тих, хто набрав в груди повітря для криків про зраду: так, це все та ж редакція Правил від травня 2014

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 з травня 2014, коли ці правила крайній раз редагувались  :weep:

 

 

 

Прийнято. З цього моменту використання терміну підхуйлятник не вважається матюком. Це серйозний і вагомий термін. І ,як кожен серйозний термін він має бути обгрунтований.

Якщо юзер назве іншого юзера підхуйлятником і не надасть вагомих доказів (доказів, а не своїх умовиводів на основі того, що хтось десь голосував за когось, хто, напевне, якимось чином сприяє перемозі когось іншого, за ким стоїть кремль) то це буде не порушення "п. 9. Нецензурна лайка в бік опонента", а порушення "п3. Усвідомлена цілеспрямована дезінформація."

 

Все серйозно, як ви просили.

Якщо прочитаєте правила https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/, то побачите, що

 

у цьому порушенні лише 4 пункти

3.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 5 балів (12 год.) На розсуд модератора

3.2 Далі ---- 200 балів (20 діб, з яких перші 2 доби - блокування акаунту)

3.3 Далі ---- 300 балів (30 діб, з яких перші 3 доби - блокування акаунту)

3.4 Далі ---- довічне блокування акаунту

 

для тих, хто набрав в груди повітря для криків про зраду: так, це все та ж редакція Правил від травня 2014

Нагадує, як Порох підписав мінські угоди на папірці, але не поспішав їх виконувати, бо не мало ніякого сенсу.

 

А Зе взяв у Путіна під козирьок і побіг їх виконувати.

 

Ну гуд лак, як кажуть!

Link to comment
Share on other sites

А мені нагадало дикий захід кінця 19 століття з бандитизмом, віджіланте і судами Лінча.

Хохма в тому, що Конституція США з того часу не змінилась, просто її почали дотримуватись.

 

Українці теж навчаться, просто століття рабства привчили, що порядок можуть принести лише "варяги", якщо правила приймаються своїми, то це не в серйоз, так для годиться.

 

Але рано чи пізно навіть до самих упертих дійде, що закон і правила працюють лише тоді, коли вони працюють тупо механічно, невідворотно і незалежно від особистостей.

Як власне і будуть працювати правли форуму.

 

Для того, власне і були ослаблені правила після переїзду - щоб ті,що залишились запрацювали в нормальному режимі.

 

Хто обурений необхідністю дотримуватись мінімальних норм - оревуар мон амі.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...