Перейти до змісту

Новий супільний договір на форумі


Спартак

Recommended Posts

 

Учора у мене було 3 (!) повідомлення, сьогодні, скоріше всього, буде 2, завдяки Вашим зусиллям.

 

 

дві сторінки срачу з хозяином, знесені в смітник не забули порахувати?

 

 

У Вас є конкретні докази, що я пишу за гроші?

 

 

 

 

Ви конкретно звинуватили мене у:

 

Виникає логічне припущення, що у вас задача настрочити певний обсяг дописів.

 

 

де було написано про гроші?!

 

 

І до речі, хоч я і не є фанатка хазяїна, але банити його за фірмове "бугага" може тільки неадекват.

 

 

 

На форумі вводиться перша і друга поправки :D :

 

1.Коментар в стилі хехе, бугага, цуко та інші високоінтелектуальні роздуми прирівнюються до відсутності коментаря.

Всі теми і пости у вигляді цитат з ЗМІ, соціальних мереж і т.д. без коментаря дописувача, будуть зноситись у смітник.

 

ви нарешті почнете читати пости на які відповідаєте?!! Чи ви без виділення жирним шрифтом не сприймаєте інформацію?

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Спартак, а где там в правилах про названия тем только украинской? Ты ж меня вроде поэтому упрекал?

 

 

Інше

 

Форумчанами була висунута пропозиція писати назви тем виключно українською мовою, яку підтримали більшість активних учасників UaPolitics. Обговорення тут: https://uapolitics.com/index.php?/topic/39376-pitannia-po-nazvakh-tem-ukra%D1%97nskoiu-movoiu/

Отже:

  • Назви нових тем рекомендується писати українською. За написання російською ніхто не буде банитись і т.п., але , якщо дійдуть руки, теми можуть бути перейменовані українською.
  • Йдеться про назви тем, мова дописів - на розсуд кожного юзера.
  • Назви старих тем російською/англійською/іншими, які висять/піднімаються в топ редагуватись не будуть.

 

перше повідомлення в цій темі.

Дійдуть руки - допишу доповнення на сторінку Правил.

Link to comment
Share on other sites

Ви повинні не дебільні правила з балами уводити, а кожного активного юзера в дупу цілувати, щоб не пішов!

 

 

З балами то якась дурна придумка, буде не форум, а онлайн іграшка-ферма.

 

мне ваши правила похуй я это честно говорю, вы их придумали сами их и соблюдайте....

 

це до речі давно відома маркетингова ознака слов'янського суперетносу (правда, кажуть словенці вибиваються із загального ряду)  - слов'яни ніколи не читають правил, інструкцій і мануалів. Виключно, якщо щось не працює, тоді лізуть в інструкцію.

 

При реєстрації всі мали можливість ознайомитись з правилами, всі дружно забили. Тепер підняли гвалт про бали.

Це було б дуже демократично, свобода слова і все таке, якби не один кумедний нюанс: на форумі неможливо тимчасово забанити без балів. Призначення кількості балів визначає на скільки днів бан. Таку систему колись зробили МГ з Фомою. І так вона працювала завжди. Без балів можна тупо видалити юзера.

 

Ні, ну якщо сильно наполягаєте, щоб бан був один і остаточний, то ок, але це доволі дивна вимога :gigi:

 

P.S. Взагалі я процитував рядки з правил 2014 року, не для балів, а щоб пояснити логіку накопичувальної системи. Навіть не думав, що ніхто ніколи не читав правила форуму.

Link to comment
Share on other sites

Спартак, если все читать то голова треснет и таки да, я читаю и вникаю только в то что мне нужно, а по поводу бана раз и навсегда, то это унылый шантаж мне глубоко похуй, можешь прям сейчас и забанить, даю слово, что плакать и как ты там себе думаешь жаловаться я точно не буду. Бугага!!!!
Link to comment
Share on other sites

дві сторінки срачу з хозяином, знесені в смітник не забули порахувати?

 

де було написано про гроші?!

 

ви нарешті почнете читати пости на які відповідаєте?!! Чи ви без виділення жирним шрифтом не сприймаєте інформацію?

 

За флуд з хазяїном я не знімаю з себе відповідальності і не засуджую бан. Але вибачте мене, у цьому брав участь і хазяїн. Він собі теж поставив написати нну кількість постів, за Вашою логікою?? Може, у більшості випадків флуд, тролінг і онлайн-баталії - просто флуд, тролінг і онлайн-баталії?

 

Ви вважаєте, що дописувачі, ну просто так, бо нічого більше робити, дають собі установку писати нну кількість постів?? Ні, якщо хтось має мету написати певну кількість постів, вони це роблять бо штабні або штабні і за гроші. У чому Ви мене імпліцитно обвинуватили без ніяких доказів, а це  наклеп.

 

Про довгі пости, які нібито я пишу, Ви взагалі не відповіли. Тому що у мене їх просто нема.

 

А якраз читаю. А от з Ваших дописів видно, що Ви маніпулюєте.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

це до речі давно відома маркетингова ознака слов'янського суперетносу (правда, кажуть словенці вибиваються із загального ряду)  - слов'яни ніколи не читають правил, інструкцій і мануалів. Виключно, якщо щось не працює, тоді лізуть в інструкцію.

 

При реєстрації всі мали можливість ознайомитись з правилами, всі дружно забили. Тепер підняли гвалт про бали.

Це було б дуже демократично, свобода слова і все таке, якби не один кумедний нюанс: на форумі неможливо тимчасово забанити без балів. Призначення кількості балів визначає на скільки днів бан. Таку систему колись зробили МГ з Фомою. І так вона працювала завжди. Без балів можна тупо видалити юзера.

 

Ні, ну якщо сильно наполягаєте, щоб бан був один і остаточний, то ок, але це доволі дивна вимога :gigi:

 

P.S. Взагалі я процитував рядки з правил 2014 року, не для балів, а щоб пояснити логіку накопичувальної системи. Навіть не думав, що ніхто ніколи не читав правила форуму.

Поясняю свою думку. Наприклад, я нафлудила 10 балів (чи скільки там було) і бан на 1 день. Відверто скажу - це досить гуманно, справедливо і виправдано.

 

Потім я знову нафлудила чи натролила і так нну кількість раз. Замість того, щоб бути забаненою на  1) 10х балів і на 1х днів, я буду забанена на 2) 20 балів (2 дні) і так по наростаючій, поки мені не наступить постійний бан.

 

Я підтримую варіант 1, тому що він справедливий і покарання відповідає розміру "злочину", але не варіант 2, тому що він репресивний і просто затикатиме людям рот, не кажучи вже про несправедливий.

 

Якщо Ви хочете кумулятивними банами регулювати поведінку юзерів, то з цим нічого не вийде, тому що баттли, тролінг і флуд - нормальна частина віртуалу і у цьому є певний кайф і, як написав Юкі, це може оживити форум. А банити треба лише за дуже грубі матюки, перехід на особистості та родини і розвіртуалізацію.

Link to comment
Share on other sites

За флуд з хазяїном я не знімаю з себе відповідальності і не засуджую бан. Але вибачте мене, у цьому приймав участь і хазяїн. Він собі теж поставив написати нну кількість постів, за Вашою логікою??

 

Вы меня в ваши сомнительные аферы не впутывайте, я честный человек йопт!

Link to comment
Share on other sites

И хочу дать один совет будь проще, а то короной потолок поцарапаешь..

 

бути проще, це фігачити темні бани під настрій як попередники? не маю такого бажання

 

Спартак, если все читать то голова треснет и таки да, я читаю и вникаю только в то что мне нужно, а по поводу бана раз и навсегда, то это унылый шантаж мне глубоко похуй,

 

ти дуже активно доводиш, що тобі все похуй в кожному повідомленні.

Зрозуміло, що переробляти систему штрафів я не маю ні часу, ні бажання. Обурення форумчан з приводу балів на 6ому році їх роботи виглядає доволі дивно

 

 А банити треба лише за дуже грубі матюки, перехід на особистості та родини і розвіртуалізацію.

 

А були ще бани за щось інше?

Отут список, https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/page-18

Вкажіть який бан там неправльний

 

 

Я підтримую варіант 1, тому що він справедливий і покарання відповідає розміру "злочину", але не варіант 2, тому що він репресивний і просто затикатиме людям рот, не кажучи вже про несправедливий

варіант 1 годиться при наявності купи вільного часу для модерації. Якщо адмін відсутній по тижню, то до моменту появи форум буде засраний по вінця порушником.

Взагалі що це за принцип: раз зловили на 5ому разі, то попередні 4 не рахуються?!

 

 

В цілому ситуація типова: як тільки кажеш українцям, що треба виконувати загальні правила для всіх, то ну його нах, нам пох, правила нах і взагалі ми їх терпіли, тільки тому що можна було забити.

 

Насправді ситуація проста. Є 2 типи юзерів - одні вимагають повної свободи  анархії і сприймають як належне, що модератори теж банять під настрій (вони ж теж роблять, що завгодно, правильно?). Інші вимагають дотримання правил одних для всіх і готові обмежувати свою поведінку відповідно до цих правил. 

 

Я безумовно підтримую другий тип.

Правила озвучені. Вони на порядок слабші за попередні, але публіка шокована самим фактом, що хтось планує їх дотримуватись.

Тим не менше.

 

Вам не подобалась лєса, яка банила за неправильну лексику і тицяння мінусів? Фома, який банив критиків пороха і толерував порохоботів?

Так тепер цього нема і не буде.

 

У вас є бачення конкретних принципів співіснування спільноти крім

 

мне глубоко похуй

 

?

 

Якщо є, пишіть, тема для цього і створена. Якщо ви раптом виявили, що вам не подобаються правила, бали і взагалі система форуму, прийнята 6 років тому, то це дуже сумно, але без конкретних пропозицій нікого не хвилює.

 

Давайте конкретику, наприклад:

 - затвердити посилання юзерів нахуй

- фігачити цитати з ЗМІ, як у фейсбучику на стіні, типу ти не рефлексуй, ти лайкай давай!

- обзивати юзерів підарами, підстилками і т.д.

 

От @Spencer H., запропонувала конкретику:

рахувати лише крайнє порушення. Тобто якщо юзер, користуючись відсутністю модерації, крив усіх матом тиждень, то треба його попередити лише усно, адже в нього це вперше!

Ще якісь конкретні пропозиції будуть?

Link to comment
Share on other sites

бути проще, це фігачити темні бани під настрій як попередники? не маю такого бажання

 

А були ще бани за щось інше?

Отут список, https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/page-18

Вкажіть який бан там неправльний

 

 

варіант 1 годиться при наявності купи вільного часу для модерації. Якщо адмін відсутній по тижню, то до моменту появи форум буде засраний по вінця порушником.

Взагалі що це за принцип: раз зловили на 5ому разі, то попередні 4 не рахуються?!

 

Вам не подобалась лєса, яка банила за неправильну лексику і тицяння мінусів? Фома, який банив критиків пороха і толерував порохоботів?

Так тепер цього нема і не буде.

 

Якщо є, пишіть, тема для цього і створена. Якщо ви раптом виявили, що вам не подобаються правила, бали і взагалі система форуму, прийнята 6 років тому, то це дуже сумно, але без конкретних пропозицій нікого не хвилює.

 

Давайте конкретику, наприклад:

 - затвердити посилання юзерів нахуй

- фігачити цитати з ЗМІ, як у фейсбучику на стіні, типу ти не рефлексуй, ти лайкай давай!

- обзивати юзерів підарами, підстилками і т.д.

 

Робіть по аналогії із законодавством. Якщо людина вже відсиділа строк за якийсь злочин і вийшла на волю, і потім здійснила інший, їй же за другий злочин не зараховують перший, адже вона вже за нього відсиділа. Так і тут.

 

Я, наприклад, якраз нещодавно збиралася написати, що тут хороша модерація. Поки Ви на мене ні за що ні про що наїхали, що я пишу тут як ботиха. Це не ок!

 

Так, я визнаю, що у деяких речах Ви кращий модер, ніж деякі інші (не будемо тикати пальцем). Але Ви у дечому вибрали правильну стратегію, а у дечому ні.  Ось взяти хоча б "фігачити цитати". Саме по собі це не повинно вважатися порушенням, тому що мотивація людини може бути бажанням поділитися інфою і обсудити  тему. Тому  я в принципі не проти цього.

 

АЛЕ! Якщо всі ці цитатки та постики антиукраїнського напряму, то тоді треба застосувати покарання за антиукраїнську пропаганду. Чи це йде від поста з фейсбуку, чи з юзерського мізка безпосередньо, не має значення. Має значення, про що цей пост.

 

Щодо постійного моніторингу, то думаю, ніхто і не очікує, що Ви як модератор будете тут днювати чи ночувати. Для мене важливо не наскільки швидко наступає покарання для когось, а що воно наступить і наступить справедливо. Наприклад, якщо хазяїн обізве мене хабалкою і я натисну кнопку, я можу і почекати, поки його забанять :gigi:. Але головне, щоб забанили, а не сором"язливо ворушити ніжкою в піску, як дехто інший перед Вами.

 

І потім, не всі натискатимуть кнопку на образи. Якщо об"єкт образи не натискає кнопку, може, він і не бажає бану. Тому і роботи Вам буде менше.

 

Я б звела правила форуму до трьох основних:

 

1) антиукраїнська пропаганда і все, що з цим пов"язано

2) розвіртуалізація - за це вічний бан і ніяких сантиментів

3) грубі образи та перехід на особистості.

 

І все.

Link to comment
Share on other sites

"Правила є продуктом суспільної згоди користувачів Форуму. Реєструючись на Форумі, користувач автоматично їх визнає.

Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба".  

https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/

 

Правила в нас адекватні. І надають притомному юзеру практично цілковиту свободу вільного спілкування.

Одне б міг запропонувати з огляду на невелику кількість дописувачів - правило можливості автоматичного анулювання великих штрафів (100-300 балів). Списуватися бали можуть, наприклад, по 2 бали за добу. Тобто, 300 балів автоматично обнуляються через 150 днів. Після довічного бану виняткова амністія можлива не раніше 1 року і лише за згоди більшості форумчан. Продемонстрував порушник протягом цього часу на практиці дотримання вимог - хай живе!  :)

Link to comment
Share on other sites

"Правила є продуктом суспільної згоди користувачів Форуму. Реєструючись на Форумі, користувач автоматично їх визнає.

Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба".  

https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/

 

Правила в нас адекватні. І надають притомному юзеру практично цілковиту свободу вільного спілкування.

Одне б міг запропонувати з огляду на невелику кількість дописувачів - правило можливості автоматичного анулювання великих штрафів (100-300 балів). Списуватися бали можуть, наприклад, по 2 бали за добу. Тобто, 300 балів автоматично обнуляються через 150 днів. Після довічного бану виняткова амністія можлива не раніше 1 року і лише за згоди більшості форумчан. Продемонстрував порушник протягом цього часу на практиці дотримання вимог - хай живе!  :)

Коли я зареєструвалась на форумі, то приймала правила, що існували на той момент. І я не була злісною порушницею і власне, пішла, бо адміни не боролися із систематичним хамством.

 

А ці всі бали вираховувати задовбаєшся. Згоди яких форумчан? кацапів та зебілів, як на фупі?

Link to comment
Share on other sites

ти дуже активно доводиш, що тобі все похуй в кожному повідомленні.

Спартак, постарайся отойти от стереотипов и понять, что есть люди которым действительно пофиг, ну подумай сам, что изменится в моей жизни от того смогу я тут писать или нет?

А по сути я так скажу, Фома был вполне хорошим модером, у него ( а это нечасто бывает у модеров) было чувство меры, а вообще чем меньше правил тем лучше, я не против банов, банить нужно, но если банить то стоит понимать причину, ну и все эти накопительные системы это бред, получил бан, отбыл и на свободу с чистой совестью!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Коли я зареєструвалась на форумі, то приймала правила, що існували на той момент.
То правила МГ і Фоми, вони залишаються незмінними. Але раніше їх не дуже дотримувались, чомусь.

 

 

ви вже задовбали кивати на попередню владу  Лєсу і Фому
Я не киваю, просто навожу конкретні приклади з власного форумного життя. Маєте право не вірити, але 100 балів штрафу і 10 днів бану мені особисто за 2 (два) дизлайки місце мали. Тому Лєса в повідомленні про бан і не навела ніяких посилань.
Link to comment
Share on other sites

Коли я зареєструвалась на форумі, то приймала правила, що існували на той момент.

 

Ось вони https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/?p=61791

від травня 2014. З усіма пунктами і балами.

 

Давайте по одному пункту за раз.

 

1. бали існують з 2014, ви їх прийняли і погодились. Без них неможливий тимчасовий бан в принципі.

По цьому пункту є запитання?

Link to comment
Share on other sites

Ось вони https://uapolitics.com/index.php?/topic/3107-pravila-forumu/?p=61791

від травня 2014. З усіма пунктами і балами.

 

Давайте по одному пункту за раз.

 

1. бали існують з 2014, ви їх прийняли і погодились. Без них неможливий тимчасовий бан в принципі.

По цьому пункту є запитання?

Ну якщо вони були, тоді я відкликаю своє зауваження. Бо я цього не пам"ятаю і застосування їх теж.

 

Ще раз - я не проти балів, а проти накопичувальної системи.

Link to comment
Share on other sites

 

 

...якщо вони були, тоді я відкликаю своє зауваження... я не проти балів, а проти накопичувальної системи
Накопичувальна система балів запроваджена в 2014 році і з тих пір в силі.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Накопичувальна система балів запроваджена в 2014 році і з тих пір в силі.

 

Щось я не пам"ятаю (правда, я тут недавно), щоб нею практично користувалися. Може, через те, що у мене банів було небагато.

Link to comment
Share on other sites

Ок, пункт 2

 

Бали не мають жодного значення, можете забути про них. Суть у повторних порушеннях. Кожен пункт правила - це повторне порушення того ж правила.

 

 

Робіть по аналогії із законодавством. Якщо людина вже відсиділа строк за якийсь злочин і вийшла на волю, і потім здійснила інший, їй же за другий злочин не зараховують перший, адже вона вже за нього відсиділа.

 

Власне це і є абсолютна аналогія з законодавством. Зрозуміло перший злочин не враховується. Повторний злочин називається рецидивом, а людина, яка  його здійснила - рецидивістом. І отримує (мала б принаймі) рецидивіст в суді вона набагато більше, ніж за перший злочин.

Саме так задумана розробниками форуму система попереджень.
Наприклад:

 

11. Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами
11.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 3 бали (6 год.) На розсуд модератора
11.2 Далі ---- 10 балів (1 доба)
11.3 Далі ---- 20 балів (2 доби)
11.4 Далі ---- 30 балів (3 доби)
11.5 Далі ---- 50 балів (5 діб)
11.6 Далі ---- 100 балів (10 діб, з яких перша доба - блокування акаунту)
11.8 Далі ---- 200 балів (20 діб, з яких перші 2 доби - блокування акаунту)
11.8 Далі ---- 300 балів (30 діб, з яких перші 3 доби - блокування акаунту)
11.9 Далі ---- довічне блокування акаунту

 

Таким чином довічно блокується акаунт людини, яка 10(десять!) разів ходила в бан за аналогічне порушення і до неї так і не дійшло, що так робити не треба.

От і все накопичення.

Воно було таким завжди, але не працювало, бо модери банили на довільні терміни під настрій.

 

По цьому пункту є запитання?

Link to comment
Share on other sites

Ок, пункт 2

 

Бали не мають жодного значення, можете забути про них. Суть у повторних порушеннях. Кожен пункт правила - це повторне порушення того ж правила.

 

 

 

Власне це і є абсолютна аналогія з законодавством. Зрозуміло перший злочин не враховується. Повторний злочин називається рецидивом, а людина, яка  його здійснила - рецидивістом. І отримує (мала б принаймі) рецидивіст в суді вона набагато більше, ніж за перший злочин.

Саме так задумана розробниками форуму система попереджень.

Наприклад:

 

11. Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами

11.1 Вперше ---- ПОПЕРЕДЖЕННЯ, 3 бали (6 год.) На розсуд модератора

11.2 Далі ---- 10 балів (1 доба)

11.3 Далі ---- 20 балів (2 доби)

11.4 Далі ---- 30 балів (3 доби)

11.5 Далі ---- 50 балів (5 діб)

11.6 Далі ---- 100 балів (10 діб, з яких перша доба - блокування акаунту)

11.8 Далі ---- 200 балів (20 діб, з яких перші 2 доби - блокування акаунту)

11.8 Далі ---- 300 балів (30 діб, з яких перші 3 доби - блокування акаунту)

11.9 Далі ---- довічне блокування акаунту

 

Таким чином довічно блокується акаунт людини, яка 10(десять!) разів ходила в бан за аналогічне порушення і до неї так і не дійшло, що так робити не треба.

От і все накопичення.

Воно було таким завжди, але не працювало, бо модери банили на довільні терміни під настрій.

 

По цьому пункту є запитання?

Ну звичайно ж, є. Можу тоді зовсім не писати, тому що мене можуть спровокувати на флейм 10 раз і за це я отримаю вічний бан. На фіг мені це треба!

Link to comment
Share on other sites

Можу тоді зовсім не писати, тому що мене можуть спровокувати на флейм 10 раз і за це я отримаю вічний бан. На фіг мені це треба!

И вот тут Спартак, старушка Спенсер абсолютно права! Лично я первый никого не трогаю, но почему я должен молчать если оскорбляют меня? Я один, а ботов дофига, вот как тут быть?

Link to comment
Share on other sites

И вот тут Спартак, старушка Спенсер абсолютно права! Лично я первый никого не трогаю, но почему я должен молчать если оскорбляют меня? Я один, а ботов дофига, вот как тут быть?

Твій пост якраз і є показником, як ти "трогаєш". Сам ти старушка! Тим більше в тебе у профілі написано, скільки тобі років :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  аж треба було мені зайти подивитись

 

ну так це класична проекція, людина відчуває себе вже старцем, тому проектує на інших "старушка"

 

пля як передбачувано - хотілось принизити жінку, а вийшло навпаки  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

 

за це я отримаю вічний бан
Треба бути надзвичайно "наполегливим", аби пройти увесь ланцюжок!  :D

11.2 Далі ---- 10 балів (1 доба)
11.3 Далі ---- 20 балів (2 доби)
11.4 Далі ---- 30 балів (3 доби)
11.5 Далі ---- 50 балів (5 діб)
11.6 Далі ---- 100 балів (10 діб, з яких перша доба - блокування акаунту)
11.8 Далі ---- 200 балів (20 діб, з яких перші 2 доби - блокування акаунту)

Link to comment
Share on other sites

Отже з накопичувальною системою і рецидивами зрозуміло.

 

Очевидно, єдине, що викликає несприйняття: -

 

Оскільки адміністрація не має можливості слідкувати перманентно за дотриманням правил, буде оцінюватись кожне з порушень.

Тобто порушник буде банитись не один раз, в момент, коли до нього дійдуть руки, а сумарно за всі випадки порушень.

Наприклад. 3 виявлені порушення = не 10 балів штрафу, а одразу 30 балів.

 

Правильно?

 

Давайте розглянемо гіпотетичну ситуацію:

Буйний юзер вривається на форум і починає всіх обкладати хуями. На 3-ій день нерви у когось із форумчан не витримують і він посилає буйного нах.

На 4ий день приходить адмін і тут 2 варіанти:

  1. Банить буйного за всі випадки хамства зразу по 5 пункту, а того, хто не витримав, попереджає усно. як на перший раз.
  2. Обох попереджає усно, адже буйний срав півтижня, але адміна не було, а отже байному рахується лише 1 раз.

 

Відпишіться, будь  ласка, хто за перший, а хто за другий варіант?

Link to comment
Share on other sites

Пропоную 3 варіант: Банити буйного 1 раз, бо адміна не було. Того. хто не витримав попередити, але якщо він натиснув "Доповідь" на буйного, а лише на 3-й день послав - то нічого, бо адміна не було ;)

Link to comment
Share on other sites

Пропоную 3 варіант: Банити буйного 1 раз, бо адміна не було. Того. хто не витримав попередити, але якщо він натиснув "Доповідь" на буйного, а лише на 3-й день послав - то нічого, бо адміна не було ;)

 

перший раз - усне попередження. Після переїзду форуму  перед кожним баном було усне. Отже і буйному доведеться усне давати, якщо 1 раз.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...