Перейти до змісту

Український літак в Тегерані впав :(


Dilbert

Recommended Posts

Я просто не хочу всего писать... И возня вокрег самолета намного глубже, чем многим кажетя. Как пишут в романах запущена цепь неотвратимых событий ...

Не знаю, як кому, а для мене вся ота возня дурно пахне. 

Ну если учесть, что именно Жопео был инициатором устранения Сулеймани, а значит и тем кто запустил эту самую цепь, издаваемой от этой цепи вони многие могут просто не вынести...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бу-га-га-... :lol2: :lol2: :lol2:

 

Ни раз ни удивлён :tu:

 

Сейчас посмотрим сколько времени продержусь на подхуйлятском ресурсе с "незаангажированным" админом, "который не голосовал за Зеленского" :D

Link to comment
Share on other sites

Іранський уряд може взяти на себе відповідальність за аварію українського літака Boeing 737.
Про це повідомило видання Iran International увечері 10 січня з посиланням на кілька джерел.
Стверджується, що група експертів в Ірані розслідує версію про те, що ракета потрапила в лайнер через людську помилку.
За неофіційними даними інших ресурсів, керівництво Ірану може виступити з такою заявою вже 11 січня на пресконференції, де розповість свою версію трагедії.

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Від балади намальований мультик, який ні послідовністю, ні хронометражем не відповідповідає купі викладених вище в темі відео.

Да, да...

 

Рафик нэ уинават :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Я просто не хочу всего писать... И возня вокрег самолета намного глубже, чем многим кажетя. Как пишут в романах запущена цепь неотвратимых событий ...

Ну если учесть, что именно Жопео был инициатором устранения Сулеймани, а значит и тем кто запустил эту самую цепь, издаваемой от этой цепи вони многие могут просто не вынести...

 

От мені цікаво - нібито з новим "правлінням" цей форум заявлений як проукраїнський.

 

Але чому тоді тут пишним цвітом процвітає кацапська пропаганда? Чому деяким дописувачам дозволено пропихати тут кацапські версії подій і відбілювати ісламських терористів, які з мовчазної підтримки Рашки завалили український літак?

 

Ні, Трамп позбавив людство від огидного терориста, що треба було зробити вже давно. І ні, цей факт не має ніякого відношення до вбивства невинних пасажирів керівництвом Ірану, які тепер все це намагаються приховати.

 

Той же наратив просуває зелена гнида та уряд України на догоду кацапорилим.

 

То на чийому ви боці, майстри культури патріоти форумчани??

 

Link to comment
Share on other sites

Іранське баблєцо, яке було заморожене у США внаслідок санкцій

Яка різниця? вони ж його не на народні потреби пустили. Фактично обамбо дало бабла, щоб потім вони вбивали американських солдат та інших невинних.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От мені цікаво - нібито з новим "правлінням" цей форум заявлений як проукраїнський.

 

Але чому тоді тут пишним цвітом процвітає кацапська пропаганда? Чому деяким дописувачам дозволено пропихати тут кацапські версії подій і відбілювати ісламських терористів, які з мовчазної підтримки Рашки завалили український літак?

 

Ні, Трамп позбавив людство від огидного терориста, що треба було зробити вже давно. І ні, цей факт не має ніякого відношення до вбивства невинних пасажирів керівництвом Ірану, які тепер все це намагаються приховати.

 

Той же наратив просуває зелена гнида та уряд України на догоду кацапорилим.

 

То на чийому ви боці, майстри культури патріоти форумчани??

Проукраинский?, говорите?

 

Ну-ну,...

 

Это форум манкуртов, вырожденцев и тех, произнеся чьё название вслух, можно получить бан :D.

 

Это такие специфические создания - продукт совка и кацапской пропаганды, которая впиталась в их губчатую субстанцию, которую они называют мозгом.

 

Строители, как они думают, новой Украины. А по сути - на том фундаменте, который оставил после себя Порошенко, они строят дощатый сортир под названием #НеПутинскаяРоссия.

 

Они думали, что всё будет оставаться и идти так же как при Порошенко, но уже без самого Порошенко.

 

А вот хуй они угадали :D :D :D

 

Потому и тыкаются своими слепыми мордочками в непонятках "А как жы таг?"

 

А вот так!

 

Выбрали?

 

Жрите!

Link to comment
Share on other sites

Вован Оманский попиарился на трупах, забабахал пару-тройку селфачей и видосиков для ЗЕ!дегенеративного быдла и-и-... всё - дело сделано.

 

Родичі пасажирки Малахової, яка загинула в авіакатастрофі в Ірані, заявили, що їх не запросили на зустріч із Зеленським.

 

Родичі директора авіакомпанії "Скайавіатранс" Олени Малахової, яка загинула в катастрофі українського літака в Ірані, заявили, що їх не запросили на зустріч із президентом Володимиром Зеленським.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у коментарях до посту в Facebook Зеленського, де повідомлялося про зустрічі, чоловік Малахової написав, що не був запрошений.

"На жаль, з незрозумілих мені причин я не був запрошений на цю зустріч. Мої контакти є в МАУ, МНС і посольстві України в Ірані, щe раз їх написав в особисті повідомлення, будь ласка, хотілося б дізнатися конкретику", - написав він.

 

650x530.jpg

 

https://censor.net.ua/ua/news/3169141/rodychi_pasajyrky_malahovoyi_yaka_zagynula_v_aviakatastrofi_v_irani_zayavyly_scho_yih_ne_zaprosyly_na

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Это форум манкуртов, вырожденцев и тех, произнеся чьё название вслух, можно получить бан :D.

 

а вы, я так понимаю, почетный член этого сообщества?

Змінено користувачем Папа_Карлос
Link to comment
Share on other sites

а вы, я так понимаю, почетный член этого сообщества?

Я - естествоиспытатель :D

 

Не,не... Не старайтесь запомнить это слово. Перегрузка памяти - гарантирована.

 

Наблюдатель. Запомните? Я наблюдаю со стороны за строительством сортира на месте Украины. :D

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Зеленский: мы не имеем доказательств и ждем, что нам их предоставят США,

 

Канада: мы имеем доказательства.

 

Зеленский: а Иран говорит, что не сбивал.

 

Австралия: мы готовы представить доказательства

 

Зеленский - мысленно: да что ж вы, млеать, лезете?! Лес тушите!

 

Australian PM says Iran plane crash "not an intentional act".

https://edition.cnn.com/middleeast/live-news/us-iran-news-intl-01-10-2020/h_dc1c480fb101b6e1ade6e1190e51c155

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Это форум манкуртов, вырожденцев и тех, произнеся чьё название вслух, можно получить бан :D.

 

Нащо таке писати? Що за йухня?

Ти приходишь сюди, ти тут живеш. Періодично. Я зовсім тут не жию.

То нащо? Воно того варте?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нащо таке писати? Що за йухня?

Ти приходишь сюди, ти тут живеш. Періодично. Я зовсім тут не жию.

То нащо? Воно того варте?

Та, Боже збавь, чтоб я тут жил :D  Так... в порядке политинформации.

 

А помнишь, в своё время, когда ты модерировал тут с Лесой, я обращался с просьбой: "Ребята, сверьте часы! У вас время московское."  Кацапская пропаганда захлестнула форум. А в помощь - бан.

 

И где? И что? И как?

 

Жаль не могу спросить у того же MG42: "Как без Пороха? Легче стало?"

 

А тебе, нравится результат?

 

Эх, та чего уже там... Лишившись головы, за волосами не плачут.

 

Наслаждаемся...

 

EN6ki6QWsAE3vGu.jpg

Link to comment
Share on other sites

А помнишь, в своё время, когда ты модерировал тут с Лесой, я обращался с просьбой: "Ребята, сверьте часы! У вас время московское." Кацапская пропаганда захлестнула форум. А в помощь - бан.

Пам'ятаю. А скільки було іншого? Нащо згадувати минуле?

Є тіко сьогодення.

Link to comment
Share on other sites

Я - естествоиспытатель :D

 

Не,не... Не старайтесь запомнить это слово. Перегрузка памяти - гарантирована.

 

Наблюдатель. Запомните? Я наблюдаю со стороны за строительством сортира на месте Украины. :D

 

да ладно, не отмазывайся. признайся что член хотя бы себе

Link to comment
Share on other sites

А тебе, нравится результат?

 

Нє.

Але тре розуміти, що Україна не однакова.

Й коли ви усі падли, йульки-педріли-зелєбобіки, зрозумієте що є один ворог зовнішній - коцаб, та один внутрішній - рагуль, то може тоді й дійдемо до злагоди.

Link to comment
Share on other sites

Javad Zarif

@JZarif 2 год

A sad day. Preliminary

conclusions of internal

investigation by Armed

Forces: Human error at

time of crisis caused by

US adventurism led to

disaster Our profound

regrets, apologies and

condolences to our

people, to the families

of all victims, and to

other affected nations.

----------------

И почему так внезапно? Начала всплывать нежелательная для рашки инфа, хуйло заставил взять вину на себя?

Link to comment
Share on other sites

Сейчас посмотрим сколько времени продержусь на подхуйлятском ресурсе с "незаангажированным" админом, "который не голосовал за Зеленского" :D

 

скільки завгодно, якщо не будеш безпідставно поливати гавном інших юзерів. Топити за Пороха тобі ніхто не заважає.

 

 

:fp1: Від балади намальований мультик, який ні послідовністю, ні хронометражем не відповідповідає купі викладених вище в темі відео.

 

Я так розумію вони просто показали принцип дії ракет, які йшли тандемом. Бо більшість пересічних думають, що ракета ППО таранить літак носаком в пузо ))) і не шарять, звідки беруться дрібні отвори в фюзеляжі

Link to comment
Share on other sites

Але чому тоді тут пишним цвітом процвітає кацапська пропаганда? Чому деяким дописувачам дозволено пропихати тут кацапські версії подій і відбілювати ісламських терористів, які з мовчазної підтримки Рашки завалили український літак?

 

кацапські версії подій - она утонула він сам загорівся або його збили ракетою піндоси. Широко пережовувалась на ФУПі, тут такого ніхто не писав, ви переплутали форуми.

Link to comment
Share on other sites

Весь запад как помешался на "ошибке"( Кому они стараются сохранить рыло? Не сотню раз ими же проклятым муллам?

 

Просто звинувачувати можна лише маючи тверді докази..... 

Link to comment
Share on other sites

Просто звинувачувати можна лише маючи тверді докази..... 

 

ага, особливо працює для упоротих держав

 

Какіє ваши доказатєльства??

 

Ваши доказательства - нє доказательства!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ага, особливо працює для упоротих держав

 

Какіє ваши доказатєльства??

 

Ваши доказательства - нє доказательства!

 

Пох упороті держави..... Той хто звинувачує сам оцінює свої докази..... 

Link to comment
Share on other sites

кацапські версії подій - она утонула він сам загорівся або його збили ракетою піндоси. Широко пережовувалась на ФУПі, тут такого ніхто не писав, ви переплутали форуми.

Ні, кацапська версія також, що ані нє вінавати. Тобто не вони тупо запустили ракети, а це Трамп їх змусив. А на фупі пишуть, що це Порошенка провина.

Одне і те ж. Коли факт той, що винні тільки іранці.

 

Власне, можна легко прослідкувати, як зебіли (адже патріоти в принципі не могли проголосувати за ЦЕ) злилися в унісоні з пуйлівцями. Адже це і не дивно, адже зе працює на Кремль.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...