Перейти до змісту

Про математику, емігрантів і поділ на сорти


Спартак

Recommended Posts

Так що з Золотим? Захоплено ворогом, який вже рухається у бік Мариуполя?

Хочу почути пряму відповідь, а не вихляння кацапською сракою.

а что там? могут присутсвовать укр солдаты? как можно называть украинской территорию над которой у Украины нет власти. 

Link to comment
Share on other sites

У сухому залишку:

 

1. Відбувся "накал страстєй" і розборки, хто расово правильний українець.

2. Мені довелося остудити гарячі голови ))) і нагадати про правила.

3. Юзеру Спенсер, не сподобалось, що іншим не можна чмирити її за еміграцію, бо це позбавляє її права чмирити інших за політичну позицію.

4. Вона взялась переконувати, що ділити на сорти це норм,  і всі так роблять особливо в Канаді, де виборців Трюдо, я так розумію, з порога оголошують негромадянами :D .

5. Оскільки ця маячня явно не проканала, Спенсер вирішила за допомогою словесної еквілібристики вибороти право "меншовартити" інших і докопалась до "сепаратизму" всіх, хто їй не подобається - зеленський, уряд і т.д., що на її думку, дає право позбавляти виборців, які не голосували за Порошенка, права називатись українцями.

6. На вимогу обгрунтувати озвучені звинувачення було виявлено, що:

  -  форум замутив Спартак, явно з нечистими цілями :diablo:
  - ніхто не знає, як він голосував, адже (на думку Спенсер) ніхто не здогадається прочитати тему "робота форуму".

  - оскільки на цьому мутному форумі цинічно позбавляють права "меншовартити" інших "недоукраїнців", саме час гордо піти подалі від цієї клоаки беззаконня та свавілля.

 

Жінка Спенсер. Вона завжди загадкова © :weep:

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

У сухому залишку:

 

1. Відбувся "накал страстєй" і розборки, хто расово правильний українець.

2. Мені довелося остудити гарячі голови ))) і нагадати про правила.

3. Юзеру Спенсер, не сподобалось, що іншим не можна чмирити її за еміграцію, бо це позбавляє її права чмирити інших за політичну позицію.

4. Вона взялась переконувати, що ділити на сорти це норм,  і всі так роблять особливо в Канаді, де виборців Трюдо, я так розумію, з порога оголошують негромадянами :D .

5. Оскільки ця маячня явно не проканала, Спенсер вирішила за допомогою словесної еквілібристики вибороти право "меншовартити" інших і докопалась до "сепаратизму" всіх, хто їй не подобається - зеленський, уряд і т.д., що на її думку, дає право позбавляти виборців, які не голосували за Порошенка, права називатись українцями.

6. На вимогу обгрунтувати озвучені звинувачення було виявлено, що:

  -  форум замутив Спартак, явно з нечистими цілями :diablo:

  - ніхто не знає, як він голосував, адже (на думку Спенсер) ніхто не здогадається прочитати тему "робота форуму".

  - оскільки на цьому мутному форумі цинічно позбавляють права "меншовартити" інших "недоукраїнців", саме час гордо піти подалі від цієї клоаки беззаконня та свавілля.

 

Жінка. Вона завжди загадкова © :weep:

а можна без сексизму і гендер сюди не вплітати, будь ласка?

 

тупих чоловіків статистична більшість, але ж ми не патякаємо про чоловічу логіку скрізь, де треба і не треба? 

а то буду скрізь писати, що ви всі з емоційним інтелектом мушлі  :shuffle:  :D

Link to comment
Share on other sites

мы никогда и не отрицали, что среди мужиков идиотов больше. Как и гениев. И средний интеллектуальный уровень женщин  выше. Это факты и глупо им перечить. 

И никакого сексизма тут нет. Как и в том, что проявление этого интеллектуального уровня как и практическое его применение у нас и у вас очень разные.

 

А вот это

"а то буду скрізь писати, що ви всі з емоційним інтелектом мушлі   :shuffle:   :D"

как раз и подтверждает мои слова. С применением вашего интеллекта в мирных созидательных целях к сожалению есть проблемы

Link to comment
Share on other sites

У сухому залишку:

 

1. Відбувся "накал страстєй" і розборки, хто расово правильний українець.

2. Мені довелося остудити гарячі голови ))) і нагадати про правила.

3. Юзеру Спенсер, не сподобалось, що іншим не можна чмирити її за еміграцію, бо це позбавляє її права чмирити інших за політичну позицію.

4. Вона взялась переконувати, що ділити на сорти це норм,  і всі так роблять особливо в Канаді, де виборців Трюдо, я так розумію, з порога оголошують негромадянами :D .

5. Оскільки ця маячня явно не проканала, Спенсер вирішила за допомогою словесної еквілібристики вибороти право "меншовартити" інших і докопалась до "сепаратизму" всіх, хто їй не подобається - зеленський, уряд і т.д., що на її думку, дає право позбавляти виборців, які не голосували за Порошенка, права називатись українцями.

6. На вимогу обгрунтувати озвучені звинувачення було виявлено, що:

  -  форум замутив Спартак, явно з нечистими цілями :diablo:

  - ніхто не знає, як він голосував, адже (на думку Спенсер) ніхто не здогадається прочитати тему "робота форуму".

  - оскільки на цьому мутному форумі цинічно позбавляють права "меншовартити" інших "недоукраїнців", саме час гордо піти подалі від цієї клоаки беззаконня та свавілля.

 

Жінка. Вона завжди загадкова © :weep:

Я уважно перечитала ту тему, і там Ви якраз відмовилися відповідати, за кого голосували, сказавши, що це Ваша особиста справа. Так що ніякої інфи там нема.

 

Я також надала розлогі відповіді на Ваші запитання, але Ви проігнорували їх і власне, зайнялися тим, що вибачте за нечемність, називається фарисейством (так само, як Ви називаєте "ділінням на сорти" calling a spade a spade).

 

Та підіть і почитайте на той же фуп, як болотом обливають людей, що ризикували життям, захищаючи свою країну. Я ніколи не погоджуся визнавати всіляких мічіганів, олдбоїв, журб та іншу нечисть не просто українцями, а навіть рівними собі у загальнолюдському плані. Та що там - будь-який бродячий пес чи черв"як у навозі має більше моральності та чистоти. А саме вони захищають зелених гнид, і екстраполювавшись від них, можна припустити, що значна кількість 73-відсоткових (УМОВНО) думають так само, як і вони (деяка частина вже розкаялась).

 

А якщо Ви та інші таку відверто антиукраїнську нечисть вважаєте братами-українцями, то це суто Ваші проблеми.

 

То я і знову запитую - з ким ви, майстри культури володарі цього форуму??

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Втретє даю вам лінк на https://uapolitics.com/index.php?/topic/39277-robota-forumu/

 

прочитайте і не смішіть народ своїми пафосними підозрами про "мутки" і моє голосування. В тій темі все написано. Припиніть строчити і прочитайте хоч раз щось.

 

Ви не відповіли: у вас є докази свідомої антиукраїнської діяльності Президента Укр

 

 

А що тут відповідати? будь-яку відповідь Ви перекрутите на свій лад і вона Вас не задовольнить. Просто прочитайте оце і подумайте, що ви наробили.

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

а можна без сексизму і гендер сюди не вплітати, будь ласка?

 

де ж тут сексизм в цитаті? Так доведеться всю класику заборонити, через образ загадкової жінки.

Ні, ну якщо дуже треба, то я відредагую.

Так краще? ))

 

 

тупих чоловіків статистична більшість

 

тут не в інтелекті справа, а механізмі реакції на подразник. У чоловіків тут проблема в занадто швидкій реакції, виробленій еволюційно з метою виживання. Тому чоловіки спочатку наламають дров, а потім розбираються чи треба було.

Це просто різні типи реакцій.

Link to comment
Share on other sites

Я уважно перечитала ту тему, і там Ви якраз відмовилися відповідати, за кого голосували, сказавши, що це Ваша особиста справа.

 

вас не цікавить волевиявлення українців, вас цікавить лише шизофренічні 75 vs25 у другому турі.

По ньому я написав чітко і зрозуміло. Спеціально для вас процитую.

 

у другому турі не голосував: за Зеленського рука не піднялась голосувати, крім того було ясно, що Порошенкові гаплик і без моєї допомоги.

 

Тим не менше ви заговорюєте тему. Ваша позиція:

ви маєте право принижувати виборців Зеленського, оскільки вони голосували за явного сепаратиста (не ватніка, не какаяразніца, а конкретно сепаратиста ,який працював на москву).

 

У вас є 2 варіанти:

  1. Надати докази сепаратизму Зеленського до моменту голосування ненависних вам 73% виборців, які прийшли на  дільниці.
  2. Бути забаненою за "Усвідомлена цілеспрямована дезінформація. Розповсюдження суспільнонебезпечної брехні, особливо в корисливих, або ідеологічно-пропагандистських цілях."

Що таке доказова база - ви знаєте. У гілці про імпічмент Трампа ви дуже добре розписали, чому Президента не можна звинувачувати до рішення суду і які докази - не докази. Впевнений, з українським Президентом ви будете дотримуватись тієї ж позиції.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Продовжуючи тему зебілів.

 

Ви можете і маєте право звинувачувати конкретного форумчанина в його виборі. Для цього і існує форум - для політичних дискусій.

 

Але є одне але  щодо узагальнень.

У мене є знайомі, які служать у різних підрозділах ЗСУ і НГУ і голосували за Зеленського. Не тому, що вони фани зеленського, а тому, що бачили на свої очі результати мінських договорняків і інших досягнень Порошенка. Таких людей багато.

 

Тому питання: чи вважаєте ви всіх, хто голосував за ЗЕ зрадниками і неукраїнцями?

 

Прошу відповісти усіх, хто використовував термін "75відсоткові" і йому подібні:

Ali(UA)  Spencer H.

та інші

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Продовжуючи тему зебілів.

 

Ви можете і маєте право звинувачувати конкретного форумчанина в його виборі. Для цього і існує форум - для політичних дискусій.

 

Але є одне але  щодо узагальнень.

У мене є знайомі, які служать у різних підрозділах ЗСУ і НГУ і голосували за Зеленського. Не тому, що вони фани зеленського, а тому, що бачили на свої очі результати мінських договорняків і інших досягнень Порошенка. Таких людей багато.

 

Тому питання: чи вважаєте ви всіх, хто голосував за ЗЕ зрадниками і неукраїнцями?

 

Прошу відповісти усіх, хто використовував термін "75відсоткові" і йому подібні:

Ali(UA)  Spencer H.

та інші

 

я повністю поділяю думки Портнікова з цієї теми:

https://lb.ua/news/2020/02/11/449520_ukraina_kvartalu.html

 

Наведу цитату для Вас:

"Але це не так. Захопившись конструкцією «двох Україн» і вічного маятника ми не помітили третю Україну – Україну кварталу. Україну людей, яким абсолютно все одно, як називається країна, в якій вони живуть, якою мовою в ній розмовляють і яких цінностей дотримуються. Людей, для яких інтерес закінчується на порозі квартири, а держава – або тягар, або дійна корова, в залежності від того, якого вони досягли успіху в житті.

Ці люди – продукт багаторічного перебування українських земель у імперіях. Вони не змогли асимілюватися настільки, щоб сприймати свою країну як частину Росії, але і українцями бути перестали. «Застрягли» між українцями і росіянами – та так цього й не помітили. І так, саме ці люди всі останні десятиліття визначали долю нашої країни, тому що приєднувалися до одного чи іншого табору в залежності від власного миттєвого інтересу. Вони голосували за Кучму в надії на поліпшення життя в результаті «відновлення зв'язків» з Росією – і тут їх інтерес збігся з інтересом проросійських сил, які сподівалися, що новий президент доб'ється об'єднання України і Росії. Вони голосували за Ющенка як за успішного банкіра, який на посаді прем'єра ліквідував заборгованість по виплатах – і тут їх інтерес збігся з інтересами проукраїнського табору, який вважав Ющенка своїм президентом. Потім вони підтримали Януковича як «сильного господарника». Потім – Порошенка, як людину, яка обов'язково завершить війну і домовиться з Путіним.

Голосування за Зеленського – перший випадок, коли «Україна кварталу» позбулася «опіки» двох інших таборів і змогла сама прийти до влади. Так, звичайно, у другому турі президентських виборів Зеленський отримав всі голоси проросійського табору – але для цього табору це було перш за все голосування проти Порошенка, тут вже проросійський табір приєднувався до «квартального», а не навпаки. А з огляду на кількість голосів, які отримали у першому турі Бойко і Вілкул, потрібно визнати, що після окупації Криму і Донбасу «квартал» може цілком обходитися без підтримки проросійських сил і самостійно здобувати перемогу над проукраїнськими."

 

І підпишуся під кожною літерою. Що таке Україна? думаю це надважке питання але без його вирішення держава просто перестане існувати. Чи лиси дибіл регочущий як кінь якому POHUI? Чи сивоха у якого туга за совком що аж щимить? В одному я впевнений - Україна як держава їм нах не впала. Все що їх цікавить це дім собака та дружина, і ці люди зараз керують, і їх висунуло на керування 75%. виходить що 75% Україна нах не впала. Хочете називати їх Українцями? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

приєднувалися до одного чи іншого табору в залежності від власного миттєвого інтересу. Вони голосували за Кучму в надії на поліпшення життя в результаті «відновлення зв'язків» з Росією – і тут їх інтерес збігся з інтересом проросійських сил, які сподівалися, що новий президент доб'ється об'єднання України і Росії. Вони голосували за Ющенка як за успішного банкіра, який на посаді прем'єра ліквідував заборгованість по виплатах – і тут їх інтерес збігся з інтересами проукраїнського табору, який вважав Ющенка своїм президентом. Потім вони підтримали Януковича як «сильного господарника». Потім – Порошенка
Ну і де тут Євро, пане Алі?  B-)
Link to comment
Share on other sites

Ну і де тут Євро, пане Алі?  B-)

 

"Так, звичайно, у другому турі президентських виборів Зеленський отримав всі голоси проросійського табору – але для цього табору це було перш за все голосування проти Порошенка, тут вже проросійський табір приєднувався до «квартального», а не навпаки." - може тут? не знаю. 

Link to comment
Share on other sites

Зеленський отримав всі голоси проросійського табору

Євро з табору хуйла? Це нахабна і усвідомлена брехня!  :X

І я взагалі ніколи не перебігав з табору до табору.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Прихильники і голоснувші за Зебіла мають багато фракцій але дві головні групи це тупі абивателі і наівні ідіоти.є частина явних зрадників яких українцями язик не повернеться.Хохлами в самий раз .Тим бвльше багато з них хохла за образу не вважає Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

 

 


Прихильники і голоснувші за Зебіла мають багато фракцій але дві головні групи це тупі абивателі і наівні ідіоти.є частина явних зрадників яких українцями язик не повернеться.Хохлами в самий раз .Тим бвльше багато з них хохла за образу не вважає

Емоції та ретроспективна оцінка.

 

Порох мав 54 %, за результатами свого президентства втратив 30%. Куди запишемо оці 30% - в тупих абивателей чи в наївних ідіотів?

Link to comment
Share on other sites

Емоції та ретроспективна оцінка.

 

Порох мав 54 %, за результатами свого президентства втратив 30%. Куди запишемо оці 30% - в тупих абивателей чи в наївних ідіотів?

Тоді була реальна небезпека і народ підсвідомо обрав захисника. А в 2019 був розквіт кварталу 95 і нарід обрав кловуна. Що не ясно. По приколу.
Link to comment
Share on other sites

В любому суспільстві 50-70 відсотків населення це худоба на пасовиську.В Україні більше середнього на жаль.Процес думання стимулюється в них або сіном або батогом.Ну ще часом загроза попасти на бойню
Link to comment
Share on other sites

я повністю поділяю думки Портнікова з цієї теми:

https://lb.ua/news/2020/02/11/449520_ukraina_kvartalu.html

 

 

ти або дай пряму відповідь, або відредагуй оці висери типу

 

 

ненавижу выблядей малоросов зеблядей.

и играть в толерсатию с этими выблядками не собираюсь

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ти або дай пряму відповідь, або відредагуй оці висери типу

То що ти хочеш від мене? Відповіді на питання як можна було голосувати за типа що принижував державу Україна привселюдно на сцені? Чи чия дружина зливала сепаратистам позиції військових?

 

Я тобі надав багато інформації. Ти кажеш твої знайомі голосували за зебіла. Поясни мені чим вони думали?

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі не розумію як можна називатися українцем і голосувати за цю наволоч. Я своєї думки не зміню, іще раз повторюю - не комфортно зі мною ти знаєш що робити.
Link to comment
Share on other sites

вас не цікавить волевиявлення українців, вас цікавить лише шизофренічні 75 vs25 у другому турі.

По ньому я написав чітко і зрозуміло. Спеціально для вас процитую.

 

 

Тим не менше ви заговорюєте тему. Ваша позиція:

ви маєте право принижувати виборців Зеленського, оскільки вони голосували за явного сепаратиста (не ватніка, не какаяразніца, а конкретно сепаратиста ,який працював на москву).

 

У вас є 2 варіанти:

  1. Надати докази сепаратизму Зеленського до моменту голосування ненависних вам 73% виборців, які прийшли на  дільниці.
  2. Бути забаненою за "Усвідомлена цілеспрямована дезінформація. Розповсюдження суспільнонебезпечної брехні, особливо в корисливих, або ідеологічно-пропагандистських цілях."

Що таке доказова база - ви знаєте. У гілці про імпічмент Трампа ви дуже добре розписали, чому Президента не можна звинувачувати до рішення суду і які докази - не докази. Впевнений, з українським Президентом ви будете дотримуватись тієї ж позиції.

 

Ні, справа не у волевиявленні, а в результаті, якісності цього волевиявлення. Адже у списку було більше 30 кандидатів, а не лише Порох чи зе.

 

Нагадую, що в результаті демократичних виборів були вибрані Хамас і Адольф Гітлер. Як це демократичне виявлення вилізло боком виборцям, нагадувати не потрібно. Так само і тут.

 

Щодо атошників, то вони не інопланетяни, а такі ж люди, як і решта населення. Серед них навіть є криміналітет і злочинці, а не тільки виборці зеленого  :D  Так, частина проголосувала за зе з тих же міркувань, що і інші. Повірили кацапській пропаганді, що Порох крав (до речі, де ДОКАЗИ?) і що гнусавий щур-уклоніст їм пообіцяв. І до речі, що тепер думають ці ваші атошники - особливо про я не лох і тому подібне?

 

А у вас антиукраїнська діяльність тільки до сепаратизму зводиться?? зебілу не треба робити сепаратизм - він пуйлу ВСЮ Україну віддає, убиваючи армію та закликаючи до миру (ака здачі держави).

 

Докази у суді вимагайте - я наводжу аргументи, що відповідає місцю, де ми знаходимся, ака онлайн-форуму. Про антиукраїнську діяльність зебіла я навіть не бажаю говорити, бо це вже обсмоктано до найменших нюансів. Із сьогодняшнього - він не патріота керувати офісом поставив, а фсбешний шматок лайна.

 

Баньте на здоров"я! якщо у вас скачуть такі, як томкет (запросіть до повного щастя ще її чорноротих подружок мирось, тігріків, коровок), а Ви самі невідомо хто і з якихось причин стидаєтесь сказати, ЗА КОГО голосували, то я і сама можу ефективно самозабанитись :gigi: Будете сам з собою лівою рукою і ще парочкою-трійкою зебілів X( 

 

Link to comment
Share on other sites

Продовжуючи тему зебілів.

 

Ви можете і маєте право звинувачувати конкретного форумчанина в його виборі. Для цього і існує форум - для політичних дискусій.

 

Але є одне але  щодо узагальнень.

У мене є знайомі, які служать у різних підрозділах ЗСУ і НГУ і голосували за Зеленського. Не тому, що вони фани зеленського, а тому, що бачили на свої очі результати мінських договорняків і інших досягнень Порошенка. Таких людей багато.

 

Тому питання: чи вважаєте ви всіх, хто голосував за ЗЕ зрадниками і неукраїнцями?

 

Прошу відповісти усіх, хто використовував термін "75відсоткові" і йому подібні:

Ali(UA)  Spencer H.

та інші

Тому що зебілізм - це спектр, як аутизм чи діабет. Про що трохи іншими словами сказав кулзак.  Є відверті укрохейтери, а є просто тупі, не здатні пов"язати А і Б. Як можна стояти на передовій, знаючи, що захищаєш свою країну і що це єдиний спосіб зберегти її, і в той же момент голосувати за когось, хто каже "сайдьомся пасєрєдінє" і "устал от вайни". Хто нну кількість разів втікав від повісток і хто дригав ногами перед агресором і КОЛАБОРУВАВ з ним, коли Україна заливалася кров"ю на Майдані та Донбасі?

 

От я цього реально не розумію.

Link to comment
Share on other sites

Ось тут все сказано:

 

Особливо важко миритися з цією клоунською реальністю в ретроспективних контрастах.

Коли сенат і конгрес США, а перед тим Канади, оплесками вітає твого президента і твою країну.
А зараз твого президента закордоном згадують хіба що в контексті насмішок над Україною, корупції і скандалів.

Коли загиблих захисників України зустрічали на колінах, щиро оплакували всією країною і щиро обіцяли відомстити.
А зараз влада відпускає їх вбивць і терористів, щоб вбивали знову і саджає в тюрму захисників за вигадані злочини.

Коли ми мріяли про клаптик землі, двох рабів і щоб гусня від нас відїбалася.
А зараз влада розказує нам про примирення, пєнсії бойовикам і іншу хйню.

Коли ми робили підрахунок репарацій, які росія має виплатити нам за окупацію Криму і Донбасу.
В зараз влада розказує нам про подачу води в окупований Крим і думає як розвозити пєнсії в окупований Донбас.

Ми переможемо в цій визвольній війні за незалежність, за свободу, за Україну.
І в пеклі будуть горіти ті, хто заради власних дрібних інтересів, перетворив визвольну війну, війну проти агресора у війну з вигаданим "внутрішнім ворогом", привівши до влади реальних.

 

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...