Перейти до змісту

У зебіла падає/росте рейтинг


Ali(UA)

Recommended Posts

Срочно пора сдать очередную территорию.

 

У Мінську погодили нову ділянку розведення та оновили список на обмін
ереда, 12 лютого 2020, 18:29
69cda51-tkg-1581525857.jpg
 

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську "практично погодили" нову ділянку розведення в районі Гнутового, українська сторона передала уточнений список людей, яких прагне звільнити.

ДжерелоДарка Оліфер, речниця представника України в ТКГ Леоніда Кучми

Дослівно: "Практично погоджено одну з ділянок розведення в районі н.п. Гнутове, яку раніше було запропоновано українською стороною, триває робота над погодженням інших...

В гуманітарній підгрупі ми передали уточнений список людей, яких прагнемо звільнити. Сторони надали пропозиції щодо методики пошуку зниклих безвісти".

 

Деталі: Представники України в ТКГ наголосили, що НЗФ ОРДЛО продовжує порушувати режим припинення вогню, а СММ ОБСЄ не має безперешкодного доступу до всієї території України, як це передбачено її мандатом.

До наступного засідання має з’явитися проект дорожньої карти з відкриття КПВВ у Золотому та Щасті.

 

Link to comment
Share on other sites

Интересно почему сдача территорий и выпуск на свободу убийц украинцев ведут к поднятию рейтинга у народа?

 

то есть выходит кто то  вьедет на танке в Киев переебошит несколько тысяч человек ради враждебного государства, сядет в тюряжку, потом в программе обмена вернут обратно - и это будет поощрятся народом. сука КТО ЭТИ ЛЮДИ???

Link to comment
Share on other sites

Лютий капець - це була пропозиція розведення в Трьохізбенці. Тобто, наші мусили покинути цей населений пункт на нашому березі Сіверського Донця і оголити туди шлях оркам через ріку. Наче така пропозиція знята тепер.

https://www.google.com.ua/maps/place/%D0%A2%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0,+%D0%9B%D1%83%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C,+93710/@48.7897008,38.6860796,41991m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x411fefcb481c76a5:0x16a08ed4284367d1!8m2!3d48.756914!4d38.9618232?hl=ru

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

падає рейтинг - пора віддать території шоб поднять - шо непонятно?

 

Є опубліковане соціологічне дослідження на тему здачі територій і росту ретинга Зебанька, чи це ти сам придумав, соціолух доморощений? Свідомо розповсюджуєш суспільно-небезпечну брехню?

Link to comment
Share on other sites

Є опубліковане соціологічне дослідження на тему здачі територій і росту ретинга Зебанька, чи це ти сам придумав, соціолух доморощений? Свідомо розповсюджуєш суспільно-небезпечну брехню?

есть такое понятие common sense. когда твой опарышь снимает ролики и светится на ТВ на фоне обменов пленными - он это делает наперкуа по твоему.

 

З.Ы. то что ты обосрался по полной с причинной следственной связью, при этом был отлайкан бездумно своей стаей я промолчу.

Link to comment
Share on other sites

есть такое понятие common sense. когда твой опарышь снимает ролики и светится на ТВ на фоне обменов пленными - он это делает наперкуа по твоему.

 

З.Ы. то что ты обосрался по полной с причинной следственной связью, при этом был отлайкан бездумно своей стаей я промолчу.

 

Яке відношення має обмін полоненими до розведення військ? Висновок висмоктаний з пальця. Стісняюсь спрасіть, а нахера Підра піарився на обміні полонених? 

 

Link to comment
Share on other sites

Щойно вийшов із приміщення Державного бюро розслідувань, де давав свідчення по справі щодо «перешкоджання виборчому праву» (стаття 157 Кримінального кодексу України) під час Парламентських виборів 2019 року.
В чому ж вбачається моє «перешкоджання»? Виявляється в тому, що я, як Голова Верховної Ради України, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах.
Нагадаю, що Центральна виборча комісія їх зареєструвала кандидатами в народні депутати і лише після мого запиту було встановлено, що вони не мають правових підстав балотуватися, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації. Справедливість було відновлено. Вважаю особистим досягненням, що мені вдалось цього добитися.
І ось тепер ДБР з цього приводу веде розслідування… Ми якось непомітно опинилися в Задзеркаллі, де все навпаки – правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами… Головне – з цього абсурду вирватися. Якнайшвидше. І з найменшими втратами.

https://www.facebook.com/andriy.parubiy/posts/2886551744744323?_fb_noscript=1

Link to comment
Share on other sites

Єрмак провів першу офіційну зустріч на новій посаді
24ebd2e-ermak2.png
 

Новопризначений керівник Офісу президента Андрій Єрмак вперше на новій посаді провів офіційну зустріч з керівництвом посольств країн "Великої сімки".

Джерело: пресслужба Офісу президента

Він розповів послам про ситуацію на Донбасі та майбутні кроки в рамках Мінського процесу.

Пряма мова Єрмака: "Позиція Президента є незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну та провести місцеві вибори по всій території України наприкінці жовтня. Ми працюємо 24/7, бо це стосується життя наших громадян".

 

Деталі: Єрмак наголосив, що наразі важливо виконати всі домовленості, які досягли країни під час зустрічі у Нормандському форматі.

Він повідомив, що нові списки на обмін утримуваними вже передані в Мінську: "Темп щодо роботи над списками та поверненням наших людей не буде зменшено".

c054af7-jpeg.iarmak.jpg
Єрмак пригощав послів країн "Великої сімки" печивом
ФОТО: ОП

Він нагадав, що президент Володимир Зеленський провів заміну в групі, яка займається питанням обміну.

Також він розповів послам, що 12 лютого на засіданні в Мінську  була узгоджена одна з трьох точок для нового розведення сил.

За словами нового керівника ОП, основною метою його діяльності на посаді буде забезпечення ефективної роботи президента задля успіху України: "Це повинен бути офіс дуже ефективних людей, основна мета яких – успіх президента й України".

Link to comment
Share on other sites

 

Щойно вийшов із приміщення Державного бюро розслідувань, де давав свідчення по справі щодо «перешкоджання виборчому праву» (стаття 157 Кримінального кодексу України) під час Парламентських виборів 2019 року.

В чому ж вбачається моє «перешкоджання»? Виявляється в тому, що я, як Голова Верховної Ради України, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах.

Нагадаю, що Центральна виборча комісія їх зареєструвала кандидатами в народні депутати і лише після мого запиту було встановлено, що вони не мають правових підстав балотуватися, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації. Справедливість було відновлено. Вважаю особистим досягненням, що мені вдалось цього добитися.

І ось тепер ДБР з цього приводу веде розслідування… Ми якось непомітно опинилися в Задзеркаллі, де все навпаки – правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами… Головне – з цього абсурду вирватися. Якнайшвидше. І з найменшими втратами.

https://www.facebook.com/andriy.parubiy/posts/2886551744744323?_fb_noscript=1

 

 

и что, тебе нравится Портнов как человек?

Link to comment
Share on other sites

у меня когда ребенок получает плохие оценки всегда говорит что учителя были не правы. и сто аргументов. но ни слова про реальные причины - потому как они ей неинтересны - ей нужно выступить перед родителями в благоприятном свете.

к чему это я?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

у меня когда ребенок получает плохие оценки всегда говорит что учителя были не правы. и сто аргументов. но ни слова про реальные причины - потому как они ей неинтересны - ей нужно выступить перед родителями в благоприятном свете.

к чему это я?

я думаю все дети одинаковы.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...