Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

У зебіла падає/росте рейтинг

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 21

#1   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag

Срочно пора сдать очередную территорию.

У Мінську погодили нову ділянку розведення та оновили список на обмін
ереда, 12 лютого 2020, 18:29
69cda51-tkg-1581525857.jpg

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську "практично погодили" нову ділянку розведення в районі Гнутового, українська сторона передала уточнений список людей, яких прагне звільнити.

ДжерелоДарка Оліфер, речниця представника України в ТКГ Леоніда Кучми

Дослівно: "Практично погоджено одну з ділянок розведення в районі н.п. Гнутове, яку раніше було запропоновано українською стороною, триває робота над погодженням інших...

В гуманітарній підгрупі ми передали уточнений список людей, яких прагнемо звільнити. Сторони надали пропозиції щодо методики пошуку зниклих безвісти".

Деталі: Представники України в ТКГ наголосили, що НЗФ ОРДЛО продовжує порушувати режим припинення вогню, а СММ ОБСЄ не має безперешкодного доступу до всієї території України, як це передбачено її мандатом.

До наступного засідання має з’явитися проект дорожньої карти з відкриття КПВВ у Золотому та Щасті.

• 0

#2   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag
Re: У зебіла падає/росте рейтинг

Интересно почему сдача территорий и выпуск на свободу убийц украинцев ведут к поднятию рейтинга у народа?

то есть выходит кто то  вьедет на танке в Киев переебошит несколько тысяч человек ради враждебного государства, сядет в тюряжку, потом в программе обмена вернут обратно - и это будет поощрятся народом. сука КТО ЭТИ ЛЮДИ???

• 0

#3   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 37132
  • Country Flag

Интересно почему сдача территорий и выпуск на свободу убийц украинцев ведут к поднятию рейтинга у народа?

Так падає, чи росте?

• 1
Підра пішов нах. "Ми зробили це разом"© Foma, про що я жодної миті не жалкую, і сьогодні вчинив би так само

#4   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag

Так падає, чи росте?

у тебя я вижу проблема с причинно следственной связью. гуманитарий?

• 0

#5   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 37132
  • Country Flag

у тебя я вижу проблема с причинно следственной связью. гуманитарий?

Я технарь, мбгг

• 0
Підра пішов нах. "Ми зробили це разом"© Foma, про що я жодної миті не жалкую, і сьогодні вчинив би так само

#6   Euro  :

Euro

Постійний

• Клуб
  • 19839
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

:D  :fp1:

• 0

#7   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag

Я технарь, мбгг

если ты технарь, то почему такие тупые вопросы задаешь.

• 0

#8   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 37132
  • Country Flag

если ты технарь, то почему такие тупые вопросы задаешь.

Перечитай назву топіка, нещастя  :D

• 0

#9   Euro  :

Euro

Постійний

• Клуб
  • 19839
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

В декого з прочитанням текстів справи ще гірші, ніж з писаниною.

• 0

#10   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag

падає рейтинг - пора віддать території шоб поднять - шо непонятно?

• 0

#11   Euro  :

Euro

Постійний

• Клуб
  • 19839
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

Лютий капець - це була пропозиція розведення в Трьохізбенці. Тобто, наші мусили покинути цей населений пункт на нашому березі Сіверського Донця і оголити туди шлях оркам через ріку. Наче така пропозиція знята тепер.

https://www.google.c...8.9618232?hl=ru

Повідомлення відредаговано Euro: 12.02.2020 - 20:48

• 0

#12   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 37132
  • Country Flag

падає рейтинг - пора віддать території шоб поднять - шо непонятно?

Є опубліковане соціологічне дослідження на тему здачі територій і росту ретинга Зебанька, чи це ти сам придумав, соціолух доморощений? Свідомо розповсюджуєш суспільно-небезпечну брехню?

• 0

#13   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag

Є опубліковане соціологічне дослідження на тему здачі територій і росту ретинга Зебанька, чи це ти сам придумав, соціолух доморощений? Свідомо розповсюджуєш суспільно-небезпечну брехню?

есть такое понятие common sense. когда твой опарышь снимает ролики и светится на ТВ на фоне обменов пленными - он это делает наперкуа по твоему.

З.Ы. то что ты обосрался по полной с причинной следственной связью, при этом был отлайкан бездумно своей стаей я промолчу.

• 0

#14   Euro  :

Euro

Постійний

• Клуб
  • 19839
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

отлайкан бездумно своей стаей
:lol2:  Мокша, ти в зграї Сітізена!
  • 0

#15   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 37132
  • Country Flag

есть такое понятие common sense. когда твой опарышь снимает ролики и светится на ТВ на фоне обменов пленными - он это делает наперкуа по твоему.

З.Ы. то что ты обосрался по полной с причинной следственной связью, при этом был отлайкан бездумно своей стаей я промолчу.

Яке відношення має обмін полоненими до розведення військ? Висновок висмоктаний з пальця. Стісняюсь спрасіть, а нахера Підра піарився на обміні полонених? 

• 0

#16   zero  :

zero

Юзер

• Форумчанин
  • 2340
  • Country Flag

Щойно вийшов із приміщення Державного бюро розслідувань, де давав свідчення по справі щодо «перешкоджання виборчому праву» (стаття 157 Кримінального кодексу України) під час Парламентських виборів 2019 року.
В чому ж вбачається моє «перешкоджання»? Виявляється в тому, що я, як Голова Верховної Ради України, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах.
Нагадаю, що Центральна виборча комісія їх зареєструвала кандидатами в народні депутати і лише після мого запиту було встановлено, що вони не мають правових підстав балотуватися, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації. Справедливість було відновлено. Вважаю особистим досягненням, що мені вдалось цього добитися.
І ось тепер ДБР з цього приводу веде розслідування… Ми якось непомітно опинилися в Задзеркаллі, де все навпаки – правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами… Головне – з цього абсурду вирватися. Якнайшвидше. І з найменшими втратами.

https://www.facebook...?_fb_noscript=1

• 0

#17   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag
Єрмак провів першу офіційну зустріч на новій посаді
24ebd2e-ermak2.png

Новопризначений керівник Офісу президента Андрій Єрмак вперше на новій посаді провів офіційну зустріч з керівництвом посольств країн "Великої сімки".

Джерело: пресслужба Офісу президента

Він розповів послам про ситуацію на Донбасі та майбутні кроки в рамках Мінського процесу.

Пряма мова Єрмака: "Позиція Президента є незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну та провести місцеві вибори по всій території України наприкінці жовтня. Ми працюємо 24/7, бо це стосується життя наших громадян".

Деталі: Єрмак наголосив, що наразі важливо виконати всі домовленості, які досягли країни під час зустрічі у Нормандському форматі.

Він повідомив, що нові списки на обмін утримуваними вже передані в Мінську: "Темп щодо роботи над списками та поверненням наших людей не буде зменшено".

c054af7-jpeg.iarmak.jpg
Єрмак пригощав послів країн "Великої сімки" печивом
ФОТО: ОП

Він нагадав, що президент Володимир Зеленський провів заміну в групі, яка займається питанням обміну.

Також він розповів послам, що 12 лютого на засіданні в Мінську  була узгоджена одна з трьох точок для нового розведення сил.

За словами нового керівника ОП, основною метою його діяльності на посаді буде забезпечення ефективної роботи президента задля успіху України: "Це повинен бути офіс дуже ефективних людей, основна мета яких – успіх президента й України".

• 0

#18   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag

Щойно вийшов із приміщення Державного бюро розслідувань, де давав свідчення по справі щодо «перешкоджання виборчому праву» (стаття 157 Кримінального кодексу України) під час Парламентських виборів 2019 року.
В чому ж вбачається моє «перешкоджання»? Виявляється в тому, що я, як Голова Верховної Ради України, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах.
Нагадаю, що Центральна виборча комісія їх зареєструвала кандидатами в народні депутати і лише після мого запиту було встановлено, що вони не мають правових підстав балотуватися, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації. Справедливість було відновлено. Вважаю особистим досягненням, що мені вдалось цього добитися.
І ось тепер ДБР з цього приводу веде розслідування… Ми якось непомітно опинилися в Задзеркаллі, де все навпаки – правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами… Головне – з цього абсурду вирватися. Якнайшвидше. І з найменшими втратами.

https://www.facebook...?_fb_noscript=1

и что, тебе нравится Портнов как человек?

• 0

#19   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5509
  • Country Flag

у меня когда ребенок получает плохие оценки всегда говорит что учителя были не правы. и сто аргументов. но ни слова про реальные причины - потому как они ей неинтересны - ей нужно выступить перед родителями в благоприятном свете.

к чему это я?

• 2

#20   Ali(UA)  :

Ali(UA)

Постійний

• Клуб
  • 19812
  • Tampa, FL
  • Country Flag

у меня когда ребенок получает плохие оценки всегда говорит что учителя были не правы. и сто аргументов. но ни слова про реальные причины - потому как они ей неинтересны - ей нужно выступить перед родителями в благоприятном свете.

к чему это я?

я думаю все дети одинаковы.

• 0

#21   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 21989
  • Трикутний бермудсник
  • Country Flag

я думаю все дети одинаковы.