Перейти до змісту

Міністр оборони - Аудит підтвердив, що в справі Гладковського корупції не було


Ali(UA)

Recommended Posts

Please wait.. Loading

 

Міністр оборони Андрій Загороднюк 13 лютого публічно, в ефірі в Сергія Іванова визнав, що закупівлі Міністерства оборони (т.зв. «справа Гладковського») не були корупційними.
Загороднюк їх назвав «ризикованими», але не корупційними, що підтвердив аудит: «Я зараз дуже обережно буду... Я посадова особа, мені треба говорити юридично правильно. Є ризики. Я не хочу... Тобто, суд буде вирішувати чи там правоохоронні органи й далі суд будуть вирішувати, чи була там корупція чи ні. Ми можемо робити лише оцінку. Але з точки зору ризиків закупівля озброєння і військової техніки – це був однозначно ризик. [Що вся закупівля була корупційною] - ні, так не можна сказати. Ні, АБСОЛЮТНО ТАК НЕ МОЖНА СКАЗАТИ. Тому що є такі думки, але коли от їх доведуть в судовому порядку – тоді ми можемо так говорити. Ні, ДАНІ АУДИТУ ЦЬОГО НЕ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ. Але то шо це дуже... надзвичайно ризикована взагалі зона роботи міністерства і все інше – це так. ...Ризики високі».

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=2T5nXG6YrFE&feature=emb_title


Тобто, "новиє ліца" сіли на старі схеми, і просто не хочуть палити контору.

 робити висновки з  порохоботської  писанини спішиш

Link to comment
Share on other sites

@Ali(UA), а чого далі цитату Загороднюка не продовжив?

 

".. Я посадова особа, мені треба говорити юридично правильно...суд буде вирішувати чи там правоохоронні органи й далі суд будуть вирішувати, чи була там корупція чи ні....коли от їх доведуть в судовому порядку – тоді ми можемо так говорити!"

 

Рябошапка заявив, що справа Гладковського скоро буде у суді

Справу щодо колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського буде передано до суду найближчим часом. Про це заявив Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, передає кореспондент УНН.

"За лише декілька останніх місяців мова йде про 13 колишніх народних депутатів, які були притягнуті до кримінальної відповідальності, колишній заступник секретаря РНБО – ця справа, також планується, скоро бути передана до суду. Вчора було проведено заходи і реалізовано заходи в Чернівцях, в Чернівецькій області, було пред’явлено підозру керівнику Чернівецької облради, а також декільком митникам. Заступник міністра юстиції, заступник керівника ДМС, голова НАЗК, генеральний директор Укроборонпрому цим всім людям було повіомлено про підозру, вони притягнуті до відпвідальності", - повідомив Генпрокурор.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

А с каких пор аудит решает какая сделка была коррупционная, а какая - нет?

Насколько я понимаю - решение должен вынести суд. Аудит только предоставляет выводы как были потрачены деньги.

Да и фраза "Що вся закупівля була корупційною - ні, так не можна сказати" - тоже как бы двоякая. Сделка могла состоять из множества этапов - часть этапов могли быть коррупционные, часть - нет. Можно ли в этом случае сказать что "вся закупка" была коррупционной? очевидно что нет.

вобщем ждем и наблюдаем.

Link to comment
Share on other sites

А с каких пор аудит решает какая сделка была коррупционная, а какая - нет?

Насколько я понимаю - решение должен вынести суд. Аудит только предоставляет выводы как были потрачены деньги.

Да и фраза "Що вся закупівля була корупційною - ні, так не можна сказати" - тоже как бы двоякая. Сделка могла состоять из множества этапов - часть этапов могли быть коррупционные, часть - нет. Можно ли в этом случае сказать что "вся закупка" была коррупционной? очевидно что нет.

вобщем ждем и наблюдаем.

Ну вам никто не помешал на основании отрыжки журнашлюхи из бигуса похерить проукраинского президента. А теперь вы зебляди не хотите верить аудиту тех кто по сути капитализирует на уничтожении Украины и президента порошенко.
Link to comment
Share on other sites

Якийсь дєтский лєпєт на лужайкє. А в кінці оте нещастя ще й втікло від запитань з інтерв'ю. Аудит не знайшов корупції, але є "великі ризики". Це евфемізм такий у зебанька-міністра?
Link to comment
Share on other sites

Якийсь дєтский лєпєт на лужайкє. А в кінці оте нещастя ще й втікло від запитань з інтерв'ю. Аудит не знайшов корупції, але є "великі ризики". Це евфемізм такий у зебанька-міністра?

Ну ему нужно было найти. Это же очевидно. И он не предоставил НИЧЕГО. Блин значит аудит ничего не выявил.
Link to comment
Share on other sites

Там зебанько-експідрот Арахамія був уповноваженим МО з питань закупок, радником МО за часів Рошена. Може не дуже й копали.

Да ладно. Ты сам веришь? Зебляди для рейтинга надо аж подгорает. Там портнов фсб и за всем стоят. Фабрикация раскрывается. Значит реально ничего не нашли.
Link to comment
Share on other sites

Там зебанько-експідрот Арахамія був уповноваженим МО з питань закупок, радником МО за часів Рошена. Може не дуже й копали.

Доречі кума  свинарчука "вскрили"  Схеми. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...