Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

 

 

думаю, що підхопили ви те "щастя", швидше за все як ходили голосувати на місцевих виборах...
Виборів нас зебаньки позбавили через небезпеку бомбардування виборчих дільниць абізянами з лнр.  :fp1:

Підхопив, напевно, хтось один, і роздав решті через спільний побут. Вочевидь це відбулося наприкінці жовтня, а захворіли ми дружно 5-6 листопада.

Link to comment
Share on other sites

По грипу шо, такого не було? Не вірю. Там теж набутий імунітет до сраки, бо нові штами з'являються щороку

Але це реальний факт моєї родини. Імунітет до грипу одного виду вочевидь частково діє і на інші. А ця юхня зовсім інша за усіма параметрами.

Колдрексы, антибиотики, то все фикня. Принимал антисептик перорально. Вылечился быстрее жены.

Їстівний антисептик?! Ти не за Трампа голосував?
Link to comment
Share on other sites

Так от тобі конкретний факт з моєї родини безпосередньо - десятки років живемо спільно під одним дахом, і ніколи такого не було, щоб усі без виключень захворіли одразу з інтервалом 1 день. Ніколи ніхто з нас не втрачав смаку і нюху, а тут одразу усі без виключень, тільки з якимись особливостями в кожного.

Смак - нюх не те що вирачався, але досить пригнічувався в мене і при сильній простуді. Чого це раптом почали стверджувати, шо то тільки ознаки ковідла? До речі мені жодного разу в житті  не ставили діагноз грип  :fp1:

Лише ОРВІ. З огляду на те, що сучасна медицина заганяє під цей штамп і коронавіруси, і віруси гриппу, то в мене виникає логічне питання - чого це ковіду 19 така окрема увага?  B-)

Link to comment
Share on other sites

Виборів нас зебаньки позбавили через небезпеку бомбардування виборчих дільниць абізянами з лнр.  :fp1:

Підхопив, напевно, хтось один, і роздав решті через спільний побут. Вочевидь це відбулося наприкінці жовтня, а захворіли ми дружно 5-6 листопада.

 

Ну по строках я приблизно вгадав. Як не вибори, то візити сусідів-друзів і довгі задушевні розмови на кухні?

 

До речі сестра моєї дружини теж начебто перехворіла на ковідлу...знайшли антитіла по одному (і єдиному) тесту. Симптоми слабкість (та вона в неї імхо від народження ),  головний біль, трохи кашлю..поставили одну! :fp1: крапельницю  і відразу полегшало  :fp1: дивом не заразила тещу, в якої сезонна пневмонія -норма життя, а живуть вони разом... Ну де вона могла -то підхопити питань нема-працює в медичній лабораторії в переповненій ковідниками лікарні райцентру із червоної зони. І хоч в лабі найсуворіші протимікробні заходи, їх пиздувата начальниця тиждень ходила на роботу з короною і температурою під 39  :fp1: боялася, шо звільнять  :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Доктор, до якого ми усі одразу потрапили, підтвердив мої попередні очікування - перехворіємо усі.

Він, до речі, пройшов корону раніше.

Без свіжовипраних масок ніхто з нас в людні місця не ходив, руки мили і все таке. Але захворіли утрьох одночасно. Перенесли усі по-різному, як найстарший я найважче. Про біль, задуху, втрату смаку і нюху не брешуть. Нюх втратили всі, але по-різному - хтось повністю, я частково і зі змінами. Тобто запах є, але він не той. Кава моя улюблена смердить, падло!  :weep:

І тепер в нашій домашній аптечці з'явився пульсоксиметр.

 

Та маски то до жопи..... Рятує лише повна відмова штовхатись в людних місцях....... 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Як не вибори, то візити сусідів-друзів і довгі задушевні розмови на кухні?
А отут - ні. В наших родичів висока соціальна відповідальність!  :) Принципово вирішили поки утримуватись від візитів.

В нас з родичів вже перехворіло і досі хворіє багато людей різного віку. Напевно я чи не найважче. Але і мені крапельниць не ставили, хоча так болісно і незвичайно неприємно за відчуттями ще не доводилося хворіти.

 

Та маски то до жопи..... Рятує лише повна відмова штовхатись в людних місцях....... 

Правильно, тим більш, коли люди навколо за тебе не дбають - не вистача мізків зрозуміти, що лише коли всі ми дбатимемо одне за одне, ми виживемо.

Link to comment
Share on other sites

Правильно, тим більш, коли люди навколо за тебе не дбають - не вистача мізків зрозуміти, що лише коли всі ми дбатимемо одне за одне, ми виживемо.

 

В супермаркеті хер ти без маски на пиці отоваришся. Допомогло воно тобі?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В супермаркеті і тролейбусі далеко не всі носять свіжі маски на носі, як я. Тобто, я їх від себе своєю маскою захистив, а вони мою родину - ні. Це називається відсутністю соціальної відповідальності, а скоріше просто мізків в соціумі.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Та маски то до жопи..... Рятує лише повна відмова штовхатись в людних місцях....... 

І як ту відмову забезпечити в умовах демократї?

В Китаї на піку опечатували квартири і цілі будинки і під загрозою застосування зброї забороняли з них виходити.

Жрачку щоправда розвозили по домівках на час карантину.і то, імхо, на скрізь.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

І як ту відмову забезпечити в умовах демократї?

В Китаї на піку опечатували квартири і цілі будинки і під загрозою застосування зброї забороняли з них виходити.

Жрачку щоправда розвозили по домівках на час карантину.і то, імхо, на скрізь.

 

Та важко звичайно..... Мені повезло в цьому плані......

Link to comment
Share on other sites

В супермаркеті і тролейбусі далеко не всі носять свіжі маски на носі, як я. Тобто, я їх від себе своєю маскою захистив, а вони мою родину - ні. Це називається відсутністю соціальної відповідальності, а скоріше просто мізків в соціумі.

 

Я ходжу по супермаркету з маскою на носі в окулярах і ніхера не бачу, бо запітнли з холоду. Бо вологе повітря вилітає при видиху поверх маски догори і вниз. До сраки та маска, кажу тобі

Link to comment
Share on other sites

Та маски то до жопи..... Рятує лише повна відмова штовхатись в людних місцях....... 

маски то ще шкідливіше, як казав доктор Фаучі, ще до того як став партізаном, а казав те що думав... бо пони створюють відчуття безпеки там де його немає бути.

 

ну і треба розуміти як ті "маски" а швидше - face coverage- прикриття лиця - офіційна назва - носять у штатах. у бардачку возять...

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Я ходжу по супермаркету з маскою на носі в окулярах і ніхера не бачу, бо запітнли з холоду. Бо вологе повітря вилітає при видиху поверх маски догори і вниз. До сраки та маска, кажу тобі

Ти молодець, відповідальний!  :)  А вони козли!

От мені не подобається у наморднику спускатися сходами - на очі лізе і заважає, курво.  :D

Link to comment
Share on other sites

Ти молодець, відповідальний!  :)  А вони козли!

От мені не подобається у наморднику спускатися сходами - на очі лізе і заважає, курво.  :D

 

То яка різниця, якщо повітря вилетить з рота поверх маски вгору, а потім життєдайним аерозолем опуститься на голову сусіду? Заради цього я маю майже наосліп пересуватися, чи що? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Та важко звичайно..... Мені повезло в цьому плані......

А як мені повезло  :D хоча то було давно продумане та підготовлеге рішення. Бо в цьому іпанутому світі, здається,міняється все, окрім людей з їх унікальним егоїзмом і здатністю винищувати навкруге себе все прекрасне,  тим більш створене чужими руками...

Link to comment
Share on other sites

То яка різниця, якщо повітря вилетить з рота поверх маски вгору, а потім життєдайним аерозолем опуститься на голову сусіду? Заради цього я маю майже наосліп пересуватися, чи що? :gigi:

Прямий видох - летить до 2 метрів, через маску - максимум залишиться на твому волоссі. У добре вентильваних приміщеннях з постійним притоком свіжого повітря з вулиці, з достатеьою вологою концентрація вірусу в повітрі непорівняно менша, ніж там де цього нк дотримуються.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Прямий видох - летить до 2 метрів, через маску - максимум залишиться на твому волоссі. У добре вентильваних приміщеннях з постійним притоком свіжого повітря з вулиці, з достатеьою вологою концентрація вірусу в повітрі непорівняно менша, ніж там де цього нк дотримуються.

чому тоді росте кількість захворювань якщо всі в масках і маски спасають?

Link to comment
Share on other sites

Прямий видох - летить до 2 метрів, через маску - максимум залишиться на твому волоссі. У добре вентильваних приміщеннях з постійним притоком свіжого повітря з вулиці, з достатеьою вологою концентрація вірусу в повітрі непорівняно менша, ніж там де цього нк дотримуються.

 

Де ти бачив такі приміщення в Україні? Максимум то циркуляція повітря по замкненному колу, та й то не скрізь. Бо будуть втрати тепла, а топити дорого

Link to comment
Share on other sites

Бруклін, закриті школи, все закрите... мітинг зі спонсорами у ресторані - "правильним чорним людям можна".

 

Reload Page to see tweet..Link..

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Прямий видох - летить до 2 метрів, через маску - максимум залишиться на твому волоссі. У добре вентильваних приміщеннях з постійним притоком свіжого повітря з вулиці, з достатеьою вологою концентрація вірусу в повітрі непорівняно менша, ніж там де цього нк дотримуються.

Саме так, воно зменшує концентрацію вірусу навколо наших носів. А вірогідність зараження і його тяжкість залежить від отриманої дози. У цьому весь сенс.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так демократические мэры и прочие популисты в открытую еще летом заявляли, что маски обязательны всем, кроме черных, патамуша это их обижает. и собираться нельзя. Но на демонстрации можно, потому что ради благой цели это другое дело.

тут было полно фактчеков с цитатами и видео.

Link to comment
Share on other sites

"Шведское чудо" заканчивается ;)

 

Премьер-министр Швеции Стефан Лофвен обратился к народу в воскресенье вечером, чтобы предупредить о растущей угрозе, которую представляет коронавирус, на фоне опасений, что используемой до сих пор стратегии может быть недостаточно для борьбы со все более смертоносной пандемией.

Лофвен, третий премьер-министр в истории Швеции, выступивший с таким национальным обращением, сказал, что «слишком много людей пренебрегали рекомендациями», которые, по мнению органов здравоохранения, являются ключевыми для сдерживания вируса. Швеция, как известно, избежала изоляции, вместо этого полагаясь на добровольные меры. Но с учетом того, что уровень смертности значительно выше, чем в других странах Северного региона, а койки интенсивной терапии быстро заполняются, власти страны в настоящее время пересматривают свой подход. Решение Лофвена обратиться к нации в понедельник вызвало волну аналитических исследований в крупнейших газетах Швеции, поскольку редакционные страницы оценили серьезность момента. В прошлом только два шведских премьер-министра выступали с аналогичными обращениями - Карл Бильдт в 1992 году после серии расстрелов по расовым мотивам и Горан Перссон в 2003 году после убийства министра иностранных дел Анны Линд.

В своей воскресной речи Лофвен сказал, что «каждый должен делать больше» для борьбы с вирусом. «Здоровье и жизнь людей по-прежнему в опасности, и опасность возрастает», - сказал он. Covid-19 уже убил более 6000 шведов, а общее число заболевших значительно превышает 200000. В то же время койки интенсивной терапии быстро заполняются: по состоянию на 19 ноября в два раза больше пациентов с Covid, чем за предыдущие две недели. В недавнем отчете Организации экономического сотрудничества и развития Швеция неизменно входит в число наиболее пострадавших стран Европы, если судить по относительной смертности от Covid и уровню инфицирования. ОЭСР также отметила, что Швеция сильно отстала от своих конкурентов в снижении скорости передачи, как это определено Rt. «Цель профилактических вмешательств, включая стратегии сдерживания и смягчения последствий, состоит в том, чтобы ... довести значение Rt до уровня ниже единицы, то есть когда количество инфицированных со временем будет уменьшаться. В среднем странам потребовалось 34 дня, чтобы снизить этот показатель до уровня ниже единицы после того, как эпидемия начала распространяться в стране. Страной с самым коротким периодом была Мальта (11 дней), а Швеция сообщила о самом продолжительном периоде (58 дней) », - говорится в сообщении ОЭСР. Но министр внутренних дел Микаэль Дамберг сказал, что еще слишком рано делать выводы о шведской стратегии. «Мы видим, что большая часть Европы пострадала от второй волны», - сказал Дамберг в интервью общественной телекомпании SVT. «Наша ответственность сейчас заключается в том, чтобы Швеция не оказалась втянутой в такую ​​серьезную ситуацию, как другие страны». Однако правительство, похоже, признает, что меры, принятые до настоящего времени, были недостаточными. Ранее в этом месяце премьер-министр Швеции предпринял то, что он назвал «беспрецедентным» шагом, запретив публичные собрания более восьми человек. С 20 ноября продажа алкоголя после 22:00 запрещена. Обе меры были признаком того, что добровольных мер уже недостаточно. Послание премьер-министра было столь же недвусмысленным в воскресенье вечером: передышка от COVID-19 летом и осенью закончилась. «Все, что вы хотели бы сделать, но в этом нет необходимости, отмените, перенесите, отложите», - сказал он.

1200x-1.jpg

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-11-22/swedish-pm-sends-covid-plea-to-nation-after-careless-response

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Один из самых опытных специалистов аэрокосмической отрасли в Украине, генеральный директор Конструкторского бюро "Южное" Александр Дегтярев умер от коронавируса.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...