Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

раньше были сезоны заболевания гриппа. максимум что закрывали это школы.

От в моїй школі почалась масова хвороба. Що треба зробити? Закрити на 2 тижні. Александр ж не закрили, діти усім принесли.

Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

 

Єдина у світі країна, яка не пускає власних громадян додому - нова зеландія

кімнати для карантину закінчились, коли будуть нові невідомо

кожна країна, місто та територія проходять тест на "короновірус" по різному.

 

мені здається це не тест на хворобу, це тест на державний устрій, готовність до диктатури, відношення до громадських свобод.

 

не дивно що соціально ліберальні країни перекинулися на диктатуру дуже швидко.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А Британия сегодня в 5 вечера будет объявлять о снятии обязательного масочного режима и отпускании всех ковидных гаек для населения. Чем мотивируют не знаю, но злые языки пишут что экономика страна в такой глубокой жопе, что тут или Омикрон или нищая Венесуэла

Link to comment
Share on other sites

 

 


злые языки пишут что экономика страна в такой глубокой жопе, что тут или Омикрон или нищая Венесуэла

 

А Україна, мабуть, заможніша за Британію, судячи з того маразму, який щодня творять недоумкуваті зелепні 

Link to comment
Share on other sites

 

 


не дивно що соціально ліберальні країни перекинулися на диктатуру дуже швидко.

а може в тих країнах просто була соціально-ліберальна диктатура, до якої просто звикли, поки не було дефіциту бюджету?

Link to comment
Share on other sites

а може в тих країнах просто була соціально-ліберальна диктатура, до якої просто звикли, поки не було дефіциту бюджету?

проблема в обмеженнях свобод. поки є правила гри що усіх задовольняють то одне. в коли різко обмежили права людей то інше
Link to comment
Share on other sites

наприклад, до тебе по трубі текла вода і колись просто тобі на трубу поставили кран з дистаційним управлінням і довго його не закривали, щоб ти про нього забув і в якийсь час ти помітив, що тиск води зменшився... а кран вже частина системи і без дозволу постачальника води ти його не усунеш :)

Link to comment
Share on other sites

А Британия сегодня в 5 вечера будет объявлять о снятии обязательного масочного режима и отпускании всех ковидных гаек для населения. Чем мотивируют не знаю, но злые языки пишут что экономика страна в такой глубокой жопе, что тут или Омикрон или нищая Венесуэла

Боря зашкварився зі своїми тучами, тому його нагнули. А по факту усе не дуже ок.

судячи з того маразму, який щодня творять недоумкуваті зелепні

 

Ви творите його разом, бугага!
Link to comment
Share on other sites

Ви творите його разом, бугага!

Клеїти дурня у тебе виходить доволі органічно. Жмурук Панамсько-Мальдівський передає тобі вітання з Печерського суду, де він займається тим же ::gigi:

Link to comment
Share on other sites

У Флориді керівника департаменту охорони здоров‘я в Орландо (де Діснейленд), відсторонили від роботи за емайла, який він послав працівникам, з пропозицією вакцинаціі, щоб покращити показники

 

Ліберальні медіа, як оце НЙТ нижче у шоці, як за таке відстороняти.

 

А мені ці показники нагадали надої і стахановські методи. Не дарма це сталось у Флориді, де втікачі з Куби ще мають пам‘ять тоталітарного режиму мабуть

 

Florida’s top public health official in Orlando has been placed on administrative leave after sending an email to his employees noting their lackluster coronavirus vaccination rates and urging them to get the shots.

The official — Dr. Raul Pino, the administrator for the Florida Department of Health’s office in Orange County — sent the email on Jan. 4, in the thick of a surge in cases caused by the Omicron variant.

In the email, Dr. Pino said that he had asked a staff member to pull out the vaccination rates for the office, and that the figures were alarming: Of the office’s 568 employees, only 219 — fewer than half — had completed a full vaccination series, and just 77 of them had received a booster shot, a number he called “SUPER LOW.”

“I am sorry, but in the absence of reasonable and real reasons, it is irresponsible not to be vaccinated,” Dr. Pino wrote in the email, which was first reported by WFTV, the local ABC News affiliate. He called the office’s vaccination rate “pathetic.”

Link to comment
Share on other sites

У Флориді ніхто не вимагає обов‘язковоі вакцинаціі, і примушення до вакцинаціі - порушення свободи


Хто більш ліберальний Флорида чи Каліфорнія у такому випадку? 


Jeremy T. Redfern, the press secretary for the Department of Health, confirmed in a statement that Dr. Pino was on administrative leave, and that the department was “conducting an inquiry to determine if any laws were broken in this case.”


The decision to get vaccinated “is a personal medical choice that should be made free from coercion and mandates from employers,” Mr. Redfern wrote.


Florida has enacted a law banning coronavirus vaccine mandates, including for government employees. Gov. Ron DeSantis, a Republican, has raised his national political profile by curtailing virus restrictions of all kinds in the state.


It is unclear whether Dr. Pino was placed on leave for urging employees to get vaccinated, for compiling their vaccination status, or for both. The Department of Health did not respond to specific questions about the matter, including whether Dr. Pino’s leave is paid or unpaid. Dr. Pino did not respond to calls seeking comment.

Link to comment
Share on other sites

А тобі разом із зебуїнами і клеїти не треба, ви дурні по природі.

А ти, мабуть, разом із рештою розумників двіжуєш під Печерським судом #запідра #атопутіннападьот? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Боря зашкварився зі своїми тучами, тому його нагнули. А по факту усе не дуже ок.

Ви творите його разом, бугага!

Це тимчасовий відкат до слідуючого супер пупер небезпечного варіанту,ми вже таке проходили в Альберті минулого року.В липні все відмінили а восени локдаун і паспорти вакцинації

Link to comment
Share on other sites

А ти, мабуть, разом із рештою розумників двіжуєш під Печерським судом #запідра #атопутіннападьот?

Я якщо і буду то біля 10 номеру

 

Це тимчасовий відкат до слідуючого супер пупер небезпечного варіанту,ми вже таке проходили в Альберті минулого року.В липні все відмінили а восени локдаун і паспорти вакцинації

Який би Боря не був мудак, але лохдаунів і паспортів у нас не було.
Link to comment
Share on other sites

Я якщо і буду то біля 10 номеру

То номер у виборчому списку "єврогейської солідарності" Кнура, чи шо? Так тебе там Маруся Алкобій замочить на раз. Нах їй конкуренти? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...