Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

У жителей итальянского города Феррара и прилегающих к нему территорий обнаружили иммунитет к коронавирусу. Как пишет издание La Nuova Ferrara, в провинции зарегистрирован крайне низкий процент инфицированных.


Так, в провинции Эмилия-Романья более 14 тысяч заразившихся, в то время как в Ферраре их всего 307. Такие данные подтвердил комиссар службы гражданской обороны Серджо Вентури. По его словам, по сравнению с другими провинциями, Феррара умудряется противостоять коронавирусу.


Он отметил, что в соседней Болонье случаи заражений многочисленны. «Возможно, дело в том, что это малярийная область, либо как-то связано с талассемией — заболеванием, наследуемым по рецессивному типу», — сказал Вентури.


Link to comment
Share on other sites

Йде хвилями. Італія з Іспанією трохи пригальмовують, але Штати, Франція, Британія, Турція, Бразилія, Канада, Ізраїль, Філіппіни, Швеція, Ірландія, Данія, Еквадор і десь там Україна, в тому числі, псують нову статистику.

Link to comment
Share on other sites

Ще у порівнянні з Європою, наприклад, треба сприймати, там трафік скоротився у рази.

 

Отак треба - 50 тис. тестів на день.

00:50 У Німеччині щотижня на коронавірус перевіряють 350 тисяч осіб
 

США 31.03.2020
Усього інфікованих 188,530
За добу +24,742
Смертей усього 4,053
За добу +912

Link to comment
Share on other sites

USA and social distancing

 

 

Capture.png

 

:lol2:

 

У вас є ще питання?  :weep:

 

У нас питань давно нема... Одного дня так звпний президент каже: ми не можемо дозволити собі вічно сидіти на карантині, бо тре працювати, а наступного - карантин - справа серйозна і сидіть усі вдома, бо будуть мільйони жертв  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Українське громсуспільство демонструє дива солідарності з владою у будь-яких її діях, окрім вилучення його майна  :fp1:  http://ratinggroup.ua/research/ukraine/ukraina_na_karantine_monitoring_obschestvennyh_nastroeniy.html

 

Оголошення по табору: Завтра будемо усіх вішати!

Запитання з народу: А мотузки свої приносити?

-11-1024.jpg?cb=1585723920

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просили - отримаєте!

Особливо влада педалює порівняння процесу в Україні з країнами ЄС. І як вона переможно й героїчно діє проти того сценарію.

13:57 В Україні можуть ввести режим "усі в масках" з 6 по 24 квітня

16:04 В Україні пік епідемії COVID-19 очікується між 15 і 25 квітня - Геращенко

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Понад 100 американських військових моряків заразилися коронавірусом на борту авіаносця «Теодор Рузвельт», який зараз перебуває на стоянці на острові Гуам (володіння США в Тихому океані).
Про це повідомило видання San Francisco Chronicle.
Капітан авіаносця Бретт Крозьє написав до Пентагона листа з проханням про термінову допомогу для порятунку екіпажу, який складається із понад 4000 людей.
«Ми не на війні. Моряки не мають гинути», — написав капітан.
Крозьє вважає за необхідне помістити в карантин майже весь екіпаж, але наголошує, що в невеликих каютах, де живуть моряки, ізоляція хворих неможлива.
Наразі у США зафіксували 189 510 випадків інфікування коронавірусом. 4 079 померли і 7 109 одужали.

Link to comment
Share on other sites

Зе рассматривает вариант само заражения короновирусом с целью поднять рейтинг и отлежаться на больничке ибо усталь. Лучше аналитики 95 квартала прогнозируют +10%, а продакшин "Рассмеши комика" готов сделать из этого увлекательное шоу с высочайшими рейтингами!
Link to comment
Share on other sites

18:44 У Києві понад 50 туристів втекли з обсервації у готелі “Козацький”

В туристів на Балі та в Катарі по 17 тис. гривень знайдеться легко. Чи по 10 ментам на лапу за уникнення.

Link to comment
Share on other sites

Уже можно начинать записывать видосы - Вова на карантине , вове плохо, Вова героически наказывает болезнь, вова победитель!

Когда появится - Петр сдох от короновируса?
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18:44 У Києві понад 50 туристів втекли з обсервації у готелі “Козацький”

В туристів на Балі та в Катарі по 17 тис. гривень знайдеться легко. Чи по 10 ментам на лапу за уникнення.

Это если там все здоровы. Если кто с вирусом, есть шанс познакомиться с местами не столь отдаленными.
Link to comment
Share on other sites

@Ali(UA), а що у вас там у Флориді?

 

Florida has not issued a statewide stay-at-home order amid coronavirus crisis. Some support Gov. Ron DeSantis' approach. Others don't.

https://www.yahoo.com/news/florida-not-issued-statewide-stay-022627699.html

В моем каунти выдали. Pinellas county stay at home. Hillsborough as well as I remember. Fron last Thursday

И????

Позлить тебя хочу
Link to comment
Share on other sites

Это если там все здоровы. Если кто с вирусом, есть шанс познакомиться с местами не столь отдаленными.

До речі, різні теленовини цю резонансну подію оминули.

Link to comment
Share on other sites

Кто в маске белой входит в дом?
Кто с месяц каждому знаком?
В костюм защитный кто одет,
И зае..ал весь белый свет,
Кого повсюду узнают,
Скажите, как его зовут?

Ка! Ран! Ти! Но!
Карантино!

Теперь повсюду страх и мрак,
Теперь кто кашляет - тот враг,
Он гигиену всем принес
Мы моем руки, прячем нос,
Он, кажется, надолго тут,
Скажите, как его зовут?

Ка! Ран! Ти! Но!
Карантино

Link to comment
Share on other sites

За даними ЦГЗ, станом на 22:00 1 квітня в Україні 794 лабораторно підтверджені ПЛР-дослідженнямвипадки COVID-19 . Усього в Україні зафіксовано 20 летальних випадків від COVID-19 .

Link to comment
Share on other sites

Дацюк про здичаавіння українського суспільства. Купа народу вештається навіть по вулиці у тих масках, які не мають взагалі ніякого сенсу там. Я ходжу без маски і почуваюся, як серед зомбаків  :gigi:

 

Тобто проблема у тому, що зменшення видихуваних крапель становить десь 33% причому протягом 2-3 хвилин. Після цього маска не лише не захищає, але стає небезпечною для оточуючих і для того можливо інфікованого, хто носить маску. Тобто в ситуації вимоги носити маску у публічних місцях мені потрібні якісь інакші причини, ніж нераціональні з медичної точки зору.

Тому одягнута на лице нереспіраторна маска для мене є важливим фактором соціалізації через символічну ідентифікацію – "я в стані масової істерії" чи "я свій серед ідіотів". І якби я епатував, то написав би це на масці.

 

 

Окрему людину налякати просто. Багато людей в Україні налякати важче, але якщо робити це тривало і продумано, то можна. Коли люди вже налякані, їх страх підтримувати вже неважко, для цього достатньо переключати їх просто зі страху чогось одного на страх чогось іншого. І дуже легко продовжувати лякати людей в Україні, коли злякався увесь світ.

Світова масова істерія щодо пандемії коронавірусу породила унікальні протягом всього життя нинішнього покоління українців явища – примусову сепарацію суспільства, зупинку транспортної комунікації, масштабну тотальну дезінформацію та дезорієнтацію, а також публічне нагнітання страху і паніки олігархічними телеканалами, попрання прав та свобод з боку держави.

Здійснений російськими імперцями, на контрході підтриманий українськими націонал-патріотами, доповнений західними компрадорами розкол українського суспільства фактично знищив українську громаду. Більше немає закликів – ми єдина країна, бо ми відмовилися від Революції Гідності, ми самі злили її в унітаз.

Більше немає до кого звертатися, стаючи на позицію громади, бо власне немає єдиної громади. Ми не можемо випрацювати адекватні засоби боротьби з пандемією коронавірусу, бо влада не вірить громаді, громада не вірить владі, а розколоті громадяни не вірять один одному.

Відтак ми не здатні розуміти не лише складні стратегії, але ми перестали приймати раціональні рішення як такі. Вірус є, пандемія є, карантин потрібен. Але закриття метро – дурість, зупинка літаків – дурість, нездатність забезпечити тестування та лікування – дурість. Сам по собі карантин без засобів тестування та лікування неефективний. Подальші обмеження пересування – дурість.

В Україні почалося примусове спрощення життя, соціальних практик, політики, економіки, культури. Примітивізація габітусу породжує нове явище – практику здичавіння, структури здичавілих та ритуали дикості.

Поки що на нас одягли намордники, посадили в домашні тюрми, обмежили можливості для розуміння того, що відбувається. Розберемо кейс "маска".

Досі в світі відсутні доказові дослідження про ефективність нереспіраторних масок протягом тривалого часу. В більшості медичних довідників написано, що нереспіраторна маска в принципі не захищає ані від вірусів, ані від бактерій. У нас немає в достатній кількості не лише респіраторних, але навіть і нереспіраторних масок, які саме масово і використовуються. І нас зобов'язали носити саме нереспіраторні маски. Тож чому нас змушують носити нереспіраторні маски?

Нереспіраторна маска проти вірусів, що розповсюджуються повітряно-крапельним шляхом, працює так, що зменшує кількість видихуваних крапель за рахунок того, що деякі краплі осідають на нитках матерії маски. Дуже швидко досягається межа, коли краплі більше не можуть осідати на нитках.

Тобто проблема у тому, що зменшення видихуваних крапель становить десь 33% причому протягом 2-3 хвилин. Після цього маска не лише не захищає, але стає небезпечною для оточуючих і для того можливо інфікованого, хто носить маску. Тобто в ситуації вимоги носити маску у публічних місцях мені потрібні якісь інакші причини, ніж нераціональні з медичної точки зору.

Тому одягнута на лице нереспіраторна маска для мене є важливим фактором соціалізації через символічну ідентифікацію – "я в стані масової істерії" чи "я свій серед ідіотів". І якби я епатував, то написав би це на масці.

Носіння окулярів я ще можу якось зрозуміти. Носіння рукавичок виглядає взагалі незрозумілим, бо медичні рукавички ніхто не буде використовувати одноразово (це дорого і їх нема в продажу), а гладити їх неможливо, інакші рукавички ж є сумнівними з точки зору ефективності.

Прадавні люди вірили, що танці з бубнами допомагають відігнати злих духів. Нинішні люди вірять, що нереспіраторна маска та рукавички дозволяють захиститися від вірусів в публічних місцях протягом часу більше 2-3 хвилини. Відтак я усвідомлюю, що носіння нереспіраторної маски та рукавичок для мене це ритуал дикості, у якого є безліч захисників дилетантів-істероїдів, які отримують значний вплив в ситуації масової істерії. Отже я маю вдавати дикуна, щоби вижити серед здичавілих. Так я раціоналізував цю ситуацію для себе.

Це процес здичавіння, в кінці якого прірва. Коли символи дикунства та істеричні крики їх захисників починають домінувати в суспільстві, і воно перед страхом смерті нездатне їм протистояти, то люди перетворюються на здичавілих.

Перебороти здичавіння може лише голос розуму. Звичайно, краще було б – інтелект. Але хоча б голос розуму. Цей голос вже прокидається по всьому світу. Ось лист німецького вченого до Канцлера Німеччини Меркель (переклад). Ось голоси розуму з усього світу.

Не вірте нікому, хто істерить і галасує. Керуйтеся розумом. Спілкуйтеся з істероїдами, як з малими дітьми, бо їм страшно і вони дуже агресивні від цього. Намагайтеся апелювати до їх розуму, коли до людської гідності не вдається.

Немає нічого гіршого, ніж здичавіла Україна.

Здичавіння це страшно. В здичавілого світу немає хорошої перспективи.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...