Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

young, previously healthy man died in Wuhan

 

Статистический отскок во всем своем великолепии. От чего умер? КОроновирус - далеко не единственный источник вирусных пневмоний с летальным исходом.

 

Короче. Эта тема переходит в скучное толкание локтями. 

Вот тут грамотных разбор от доктора.

https://botalex.livejournal.com/155728.html

Тобто, якщо старі, то вмерли від коронавірусу, а як молодий - то від чогось іншого? :weep: :weep: :weep:

 

Цитатка на "русского доктора" розсмішила. Я читала багато коментарів від різних лікарів, у тому числі і вірусологів, і всі вони  all over the map. До того ж, хто може сказати, що має реальні дані та доступ до, наприклад, аналізів та медичних історій жертв, які в реалі вже пішли на сотні, якщо не тисячі (бо довіряти китайським даним - це себе не поважати). За ніч всього 10 померло на увесь Китай? та це смішно.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Как скучно вы набросили. И Все на кучу, кацапы которых мы не любим, китайцы, заговоры, ... Это не по моему профилю симптомы. Я был гематологом. А эта ветка себя пережила.

Link to comment
Share on other sites

Неділя, 26 січня 2020, 19:04 • Марк Омелянюк • 8835

Кабмін підсилює заходи безпеки для захисту українців від коронавірусу - Гончарук

 

КИЇВ. 26 січня. УНН. Кабінет Міністрів України проводить ряд заходів для убезпечення громадян України від потенційної загрози короновірусу з КНР. Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, інформує УНН.

"Наразі ситуація з розповсюдженням коронавірусу в світі є такою, що потребує особливої уваги. Тому ми посилили контроль на пунктах в’їзду в Україну для вчасного виявлення можливих випадків захворювання... Відсьогодні, з 26 січня, в аеропорту Бориспіль всі пасажири прямих авіарейсів з Китаю проходять температурний скринінг тіла. Фахівці санітарно-карантинного підрозділу Міністерства охорони здоров’я підготовлені, укомплектовані інфрачервоними термометрами та вже працюють в аеропорту", - написав Гончарук.

На плюсах щойно показали той інфрачервоний контроль - один якийсь, напевно, іграшковий глючений термометр на весь Бориспіль.

Link to comment
Share on other sites

Как скучно вы набросили. И Все на кучу, кацапы которых мы не любим, китайцы, заговоры, ... Это не по моему профилю симптомы. Я был гематологом. А эта ветка себя пережила.

Та невже? а ось професіонали дуже, дуже стурбовані:

 

https://twitter.com/ChristoPhraser

 

https://mobile.twitter.com/drericding

Link to comment
Share on other sites

Блин, да что ж это такое. Вы за степени понимаете? ГДе я сказал что это не проблема? Я такого не говорил. Что я говорил, так только то, что Это -  проблема с потенциальным риском пандемии.

Но эта проблема не достойна той истерии, которая вокруг нее поднята. Вакцина делается. Пути распространения блокированы, к  тому же они и так были весьма ограничены. Если такая вакханалия будет разгоняться по поводу каждого нового штамма гриппа, который каждый сезон уносит 500-600 тысяч человек в год? ЧТо тогда будет с этим миром? Тут из за 50ти человек уже Правительства отзывают посольства и собирают прессконференции в ВОЗ. Неужели вы не замечаете искусственного нагнетания вокруг этого обычного для перенаселенного человечества события?

Link to comment
Share on other sites

Блин, да что ж это такое. Вы за степени понимаете? ГДе я сказал что это не проблема? Я такого не говорил. Что я говорил, так только то, что Это -  проблема с потенциальным риском пандемии.

Но эта проблема не достойна той истерии, которая вокруг нее поднята. Вакцина делается. Пути распространения блокированы, к  тому же они и так были весьма ограничены. Если такая вакханалия будет разгоняться по поводу каждого нового штамма гриппа, который каждый сезон уносит 500-600 тысяч человек в год? ЧТо тогда будет с этим миром? Тут из за 50ти человек уже Правительства отзывают посольства и собирают прессконференции в ВОЗ. Неужели вы не замечаете искусственного нагнетания вокруг этого обычного для перенаселенного человечества события?

По-перше, Ви сказали, що лише нездорові та старі вмирають. Це неправда, на що я вказала, і до речі, на сьогодні нові дані, що вмерли у тому числі особи від року до 38 років, тобто діти померли. Ви можете мати свою власну думку, як і кожен із нас, але називати істерією дуже серйозні консернз від ведучих вірусологів та інших спеціалістів із світовим ім"ям, а також ігнорувати безпрецендентні карантинні та інші заходи в Китаї, які не робилися ніколи по відношенню до попередніх епідемій (САРС, наприклад), може тільки ну дуже великий оптиміст :gigi:

 

А щодо вакцини, то вона в кращому випадку буде через рік, якщо буде. Я щось не чула про існування вакцини від САРСу чи МЕРСу, а цим інфекціям вже багато рочків.

 

Різниця з грипом у тому, що, по-перше, є вакцини із приблизно 50-відсотковою ефективністю, а по-друге, фатальні випадки переважно у старих та хворих. Плюс навантаження на лікарні не таке велике, як зараз при епідемії, де трупи просто лежать на підлозі та їх збирають по вулицях.

 

При простому грипі мультимільйонні міста на карантин не закривають!

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Вірус однозначно слабенький, як на блокаду і надзвичайний стан в Китаї.

 

Напрошується 2 гіпотези (за робочий засновок приймемо, що вірус витік з Вуханської лабораторії):

 

1. Китайці бояться не самого вірусу, а його мутацій. Так буває, що сам вірус слабкий і повільний, але можее мутувати у щось не передбачене. Така собі гіпотеза, як на істеричну реакцію китайців.

 

2. Китайці не бояться цього вірусу взагалі. Вони бояться інших вірусів які могли втекти з лабораторії під час витоку. Тому їм важливо ізолювати саме місто, а не всі локації, де є заражені коронавірусом, оскільки коронавірус - фігня. Їхня задача - з'ясувати чи відбувся витік чогось справді небезпечного, якщо так - носіїв локалізувати і прикопати разом з усіма свідками. Як на мене гіпотеза цілком робоча, більше того - пояснює неадекватну поведінку китайців, які до цього ніколи особливо не боялися втратити тисячу-другу співгромадян.

Link to comment
Share on other sites

По-перше, Ви сказали, що лише нездорові та старі вмирають. Це неправда, на що я вказала, і до речі, на сьогодні нові дані, що вмерли у тому числі особи від року до 38 років, тобто діти померли. Ви можете мати свою власну думку, як і кожен із нас, але називати істерією дуже серйозні консернз від ведучих вірусологів та інших спеціалістів із світовим ім"ям, а також ігнорувати безпрецендентні карантинні та інші заходи в Китаї, які не робилися ніколи по відношенню до попередніх епідемій (САРС, наприклад), може тільки ну дуже великий оптиміст :gigi:

Вы не могли бы пожалуйста поделиться источником информации, которую вы сейчас озвучили? Я нашел только интервью официальных лиц с упоминанием преимущественной возрастной когорты погибших и заболевших. ПРо массовую гибель людей среднего и молодого возраста не могу найти информацию. Спасибо.

Link to comment
Share on other sites

Вірус однозначно слабенький, як на блокаду і надзвичайний стан в Китаї.

 

Напрошується 2 гіпотези (за робочий засновок приймемо, що вірус витік з Вуханської лабораторії):

 

1. Китайці бояться не самого вірусу, а його мутацій. Так буває, що сам вірус слабкий і повільний, але можее мутувати у щось не передбачене. Така собі гіпотеза, як на істеричну реакцію китайців.

 

2. Китайці не бояться цього вірусу взагалі. Вони бояться інших вірусів які могли втекти з лабораторії під час витоку. Тому їм важливо ізолювати саме місто, а не всі локації, де є заражені коронавірусом, оскільки коронавірус - фігня. Їхня задача - з'ясувати чи відбувся витік чогось справді небезпечного, якщо так - носіїв локалізувати і прикопати разом з усіма свідками. Як на мене гіпотеза цілком робоча, більше того - пояснює неадекватну поведінку китайців, які до цього ніколи особливо не боялися втратити тисячу-другу співгромадян.

Закрили і інші міста, крім Вуханю. Закрили провінційні сполучення з Пекіном. У Пекіні (25 мільйонів) теж є хворі, думаю, там теж буде карантин. Китай взагалі повинен повністю закрити сполучення із зовнішнім світом для людей.

Link to comment
Share on other sites

Тут из за 50ти человек уже Правительства отзывают посольства и собирают прессконференции в ВОЗ. Неужели вы не замечаете искусственного нагнетания вокруг этого обычного для перенаселенного человечества события?

 

нагнітання це все добре, але ніяк не пояснює дій китайців з блокадою власного міста. Це аж ніяк не схоже на комуністичний піар. Якби вони нагнітали, то волали б у кожен рупор, що підлі імперіалісти випустили бойовий вірус, про який вже багато років пишуть апологети білої раси (Кулзак наприклад :D )

 

Але НІТ. Китайці намагаються прикопати все, що можуть. А евакуація.. китайці у разі епічного факапа могли і повідомити по урядових каналах, що саме витекло з лабораторії на пару з короною

Link to comment
Share on other sites

Вы не могли бы пожалуйста поделиться источником информации, которую вы сейчас озвучили? Я нашел только интервью официальных лиц с упоминанием преимущественной возрастной когорты погибших и заболевших. ПРо массовую гибель людей среднего и молодого возраста не могу найти информацию. Спасибо.

 

Я оперую інформацією, а вона невтішна. Зараз думаю про стратегію для своєї родини. Треба купити морозилку і затоварюватися на випадок, коли доведеться пересидіти вдома. Маски Н95 в мене вже давно є, хоча для цього треба повну маску на обличчя.

 

Читала у професіоналів, що у звичайних ситуаціях треба носити рукавички і не доторкатися пальцями до обличчя та очей. Бажано взагалі ізолювати себе. Маски Н95 не ефективні, хіба для тих, хто вже хворий і чхає.

Link to comment
Share on other sites

Закрили і інші міста, крім Вуханю. Закрили провінційні сполучення з Пекіном. У Пекіні (25 мільйонів) теж є хворі, думаю, там теж буде карантин. Китай взагалі повинен повністю закрити сполучення із зовнішнім світом для людей.

 

Закрили - це просто припинили сполучення... хоча і це цілком нетипова реакція. а от в самому Вухані відбувається повний мрак - озброєні люди в повному біозахисті, мішки з піском і бульдозери з землею. Це швидше нагшадує Чорнобиль, а не епідемію на пару сотень чоловік. Та навіть тисяча! від 9мільйонного Вуханя - 1000 хворих це 0,011%, одна сота відсотка

Це абсолютно неадекватна реакція при подібних масштабах

Link to comment
Share on other sites

Я согласен, но чтение между строк - весьма ненадежный источник правды, хоть и очень интересный. Я сам такое люблю, но картина мира в науке рисуется фактами. Меняются факты - меняется картина. Добавляются новые - меняется картина. На сегодня для меня лично ситуация выглядит именно так как я ее описываю. Неадекватность ( на наш взгляд) реакции Китая можно предположительно объяснить парой конспирологических теорий, но без фактов они так и останутся теориями. Пока маэмо шо маэмо. 

Слабый вирус, низкая вирулентность, Истерическая реакция Китая, непонятная потому пугающая. Как следствие истерика остального мира. НО я вот только что подумал. Истерит только большая двадцатка. Остальным странам посрать на надвигающийся катаклизм? Кроме того, при нынешнем уровне вовлеченности населения в социальные сети так уже должны быть миллионы видео, фотографий свидетельств того, что происходит в заблокированных городах сидят под 20 млн человек. Посмотрите в твиттер - инстаграм. Последний подметальщик рынка в китайской деревне имеет ютюб канал. Где все это прячется? Мы видим одно и то же, что гоняется из одних новостей в другие. И это при том, что народ нынче постит в интернет все:  что он утром ел, и хорошо ли покакал. Мне это выглядит очень удивительным. Интернет в Юхане официально не отключен.  

Link to comment
Share on other sites

Из города Ухань, эпицентра распространения коронавируса, выехали 5 млн жителей прежде, чем власти изолировали его, сообщает South China Morning Post со ссылкой на мэра города Чжоу Сяньвана

...

Вводимые властями Китая усиленные меры по защите населения от нового коронавируса затрагивают более 1 млрд человек. На территории 22 провинций и муниципалитетов действует наивысший уровень тревоги в связи с угрозой для здоровья населения.

Власти КНР решили приостановить движение рейсовых автобусов между провинциями страны, чтобы таким образом сдержать распространение коронавируса. Эта мера вступит в силу 26 января.

Link to comment
Share on other sites

Я согласен, но чтение между строк - весьма ненадежный источник правды, хоть и очень интересный. Я сам такое люблю, но картина мира в науке рисуется фактами. Меняются факты - меняется картина. Добавляются новые - меняется картина. На сегодня для меня лично ситуация выглядит именно так как я ее описываю. Неадекватность ( на наш взгляд) реакции Китая можно предположительно объяснить парой конспирологических теорий, но без фактов они так и останутся теориями. Пока маэмо шо маэмо. 

Слабый вирус, низкая вирулентность, Истерическая реакция Китая, непонятная потому пугающая. Как следствие истерика остального мира. НО я вот только что подумал. Истерит только большая двадцатка. Остальным странам посрать на надвигающийся катаклизм? Кроме того, при нынешнем уровне вовлеченности населения в социальные сети так уже должны быть миллионы видео, фотографий свидетельств того, что происходит в заблокированных городах сидят под 20 млн человек. Посмотрите в твиттер - инстаграм. Последний подметальщик рынка в китайской деревне имеет ютюб канал. Где все это прячется? Мы видим одно и то же, что гоняется из одних новостей в другие. И это при том, что народ нынче постит в интернет все:  что он утром ел, и хорошо ли покакал. Мне это выглядит очень удивительным. Интернет в Юхане официально не отключен.  

Ви не в курсі, що уряд контролює інформацію в Китаї? і уявіть, скільки грошей та ресурсів коштують Китаю ці заходи. Вони б на це не пішли заради людей Вуханю, вони пішли на це, бо бояться гіршого.

 

ЧОГО??

Link to comment
Share on other sites

Треба врахувати, що цей вірус почав поширюватися десь на початку грудня. Так що купа людей, які на той момент були в Ухані, вже зараз по цілому світу.

 

До речі, в грудні ми всі перехворіли після типової вірусної інфекції ще якоюсь окремою фігнею. Не було ні шкребучого горла, ні шмарклів, ні температури, але був занудливий і довготривалий кашель. У мене він пройшов десь через два тижні, у іншого члена родини - два, але у важчій формі, а мала бухикає до цього часу - рідко, але бухикає. Тричі водили до лікаря, пневмонії не знайшли, але сказали, що у неї запалення бронхів, схоже на астму (астми у неї нема, бо на це перевіряли окремо через ряд тестів). Ліків як таких теж нема, приписали стероїди, але ми вирішили ними не користуватися.

 

Було б добре, якби ми вже цим вірусом перехворіли.

Link to comment
Share on other sites

Для США только что эпидемия официально закончена. ПОявился новый информ повод. Коби Брайянт погиб в вертолетной аварии. Вы увидите как усохнет поток информации о китайском вирусе в американском новостном потоке.

Link to comment
Share on other sites

Для США только что эпидемия официально закончена. ПОявился новый информ повод. Коби Брайянт погиб в вертолетной аварии. Вы увидите как усохнет поток информации о китайском вирусе в американском новостном потоке.

Та Ви не тільки невиправний оптиміст, а ще і delightfully cynical :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Блін, чоловік закотив мені скандал, бо я зібралася купувати морозилку. Справа не в грошах (якихось нещасних 200-300 доларів), а в принципі - що я перебільшую і т.п.

 

Що може про це знати типовий канадець, вирощений у фактично тепличних умовах? а у мене діди пережили голод та дві війни і я дитиною стояла в чергах за м"ясом та кістками при совку і купони з 90х пам"ятаю. У мене виживання та "аларм" на генетичному рівні!

Link to comment
Share on other sites

МОрозилка єто святое. даже без єпидемии. Маст хєв :)

В нас була .. я вирощую багато ягід на бекярді - корисно якраз заморожувати. Але зламалася і ми віддали забезплатно на кіджіжі.

Link to comment
Share on other sites

Ну и ладно. ДАльше все равно не пойдет. НУ не вижу я пока проблемы, как не стараюсь. Анлесс, китайцы что-то скрывают и проблема зацензурена изо всех сил.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...