Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Магазину Рошен нема. Щодо пальми пореготав як завжди. Є ж ідіоти.

Та й справді. Ідіоти з мозком акваріумної рибки.

 

2016 рік

У ході офіційного візиту президента України Петра Порошенка в Малайзію підписано три угоди.

 

зокрема, Україна і Малайзія підписали міжурядову угоду про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи. Відповідний документ підписали міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр фінансів Малайзії Датук Джохарі бін Абдул Гані.

2017-2018 роки

"В текущем 2017/18 сезоне (сентябрь-июнь) импорт пальмового масла по-прежнему остается максимальным за последние 5 лет и составляет 193,3 тысячи тонн, что почти на 20% больше по сравнению с аналогичным периодом прошлого сезона (161,6 тысячи тонн)", - говорится в сообщении.

 

Отмечается, что в июне 2018 года импорт пальмового масла в Украину составил 19,7 тыс. тонн, что почти на 18% больше по сравнению с прошлым месяцем и на 23% по сравнению с июнем прошлого года.

 

"В текущем сезоне закупки пальмового масла в Индонезии незначительно сократились по сравнению с аналогичным периодом прошлого года (135,6 тысячи тонн против 137,8 тысячи тонн), при этом Малайзия увеличила экспорт в направлении Украины почти в 2 раза (40,4 тысячи тонн против 22,5 тысячи тонн). В структуре импорта Индонезии принадлежит 70% всего объема, Малайзии - 21%. Кроме того, на долю нового игрока - Гондураса приходится 6% рынка", - уточнили аналитики."

 

Link to comment
Share on other sites

Ще один цвях у кришку домовини вакцинопропагандонства. Дітей вакцинувати не будуть. За увесь період пандемії у "вимираючій Швеції"©, яка зі старату забила куй на світовий іпанатізм з ковідлообмеженнями, померло від ковідли 16000 людей.

https://www.reuters.com/world/europe/sweden-decides-against-recommending-covid-vaccines-kids-aged-5-12-2022-01-27/?fbclid=IwAR0EU1FWJpes2Q04IkuJattbI5DEtbkGdKKEBw_S23QTdGG0XfN9nBZ5Ioo
 

STOCKHOLM, Jan 27 (Reuters) - Sweden has decided against recommending COVID vaccines for kids aged 5-11, the Health Agency said on Thursday, arguing that the benefits did not outweigh the risks.

"With the knowledge we have today, with a low risk for serious disease for kids, we don't see any clear benefit with vaccinating them," Health Agency official Britta Bjorkholm told a news conference.
She added that the decision could be revisited if the research changed or if a new variant changed the pandemic. Kids in high-risk groups can already get the vaccine.

Sweden registered more than 40,000 new cases on Jan. 26, one of the highest daily numbers during the pandemic, despite limited testing. While the forth wave has seen daily infection records shattered, the healthcare is not under the same strain as during previous waves.

On Thursday 101 patients with COVID required intensive care, well below the more than 400 patients during spring 2021. In total, nearly 16,000 people have died of COVID in Sweden since the pandemic started
Link to comment
Share on other sites

Навіть шефова амерськогоCDC сказала що вакцинація 5 до 12 теоретичноможе запобігти 1 смерті на міліон але 30 до 40  отримає міокардит.причому пии міокардиті 60 відсотків захворівших помре напротязі 5 років.от така математика малята.не забудьте вколоти бустер

Link to comment
Share on other sites

Робимо ставки на те, скільки ще проживе оцей феєричиний довбограй  :laugh:

 

https://life.liga.net/poyasnennya/article/ukrainets-govorit-chto-sdelal-27-privivok-ot-nakovylya-naskolko-eto-vozmojno

 

В Україні 23-річний чоловік стверджує, що щепився від коронавірусу 27 разів. Його ціль – 30. Мета – популярність. Його вже встигли прозвати "колекціонером вакцин".

 

Чи можливо таке взагалі і які потенційні наслідки можуть чекати людину, яка щепиться 27 разів з невеликим інтервалом, LIGA.Life запитала у Дмитра Черниша, директора департаменту розвитку електронної системи охорони здоров‘я Національної служби здоров’я та Федора Лапія, інфекціоніста, голови Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ).

 

Також ми звернулися в Міністерство охорони здоров’я, коментар обіцяють наступного тижня.

 

Що сталося

23-річний Олексій після отриманого базового курсу щеплень у Сумах, де сам проживає, просив лікарів продовжувати колоти йому вакцину.

 

Після відмови – поїхав областю, далі – влаштував "тур" Харківщиною та іншою територією України, повідомила начальниця управління охорони здоров’я Сумської міськради Олена Чумаченко під час апаратної наради в Сумській міськраді 17 січня.

 

За словами Олексія, його щеплювали "за компліменти". 

 

Лікарі зазначають, що найімовірніше чоловік отримував щеплення в центрах вакцинацій, де не завжди встигають перевірити дані про людей, які до них приходять. 

 

У системі Helsi, куди вносять дані про вакцинацію, жодних запобіжників на такий випадок немає, проте там зазначають, що в таких людей можуть виникнути проблеми із отриманням COVID-сертифікату, пише ТСН.

 

За словами чоловіка, він отримав щеплення трьома препаратами: астразенекою, коронаваком і файзером.

Link to comment
Share on other sites

Первый пошел!  ;) 

 

У Данії припинили діяти усі коронавірусні обмеження

Як повідомляє DR, у Данії з 1 лютого коронавірус перестав вважатися "соціально критичною хворобою", відтак усі пов’язані з епідемією обмеження втратили чинність.
В країні більше не використовуватимуть ковід-сертифікат як перепустку на масові заходи, а використання маски у місцях скупчення людей чи як перепустки до певних закладів більше не є обов’язковим - крім будинків для літніх людей та медичних закладів. Бари і ресторани зможуть працювати без часових обмежень, відкриваються нічні клуби.
"Сьогодні ми прощаємося з обмеженнями і кажемо "привіт" тому життю, яке було до пандемії коронавірусу", - прокоментувала прем’єрка Метте Фредеріксен.
Вона зазначила, що поки не можна з певністю сказати, що всі обмеження назавжди залишаться у минулому.
"Ми не знаємо, чого чекати восени, чи не прийде ще якийсь новий штам", - пояснила Метте Фредеріксен.
Зазначимо, рішення про "відкриття" Данії приймали на піку рекордної хвилі епідемії. Ще з 16 січня уряд послабив карантинні обмеження та дозволив роботу низки закладів, які були зачинені з середини грудня. Епідемічна комісія аргументувала це тим, що домінуючий нині штам "Омікрон" рідше призводить до тяжкого перебігу захворювання та госпіталізації.
Данія - серед європейських країн з найвищими показниками вакцинації, а підсилювальну третю дозу вакцини отримали понад 55% населення.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

розкажіть про голову тим, хто перехворів ковідом до щеплень, і тепер мають розсіяний склероз як наслідок

 

і ше невідомо які інвалідності матимуть ті, хто перехворіли у далеко-терміновій перспективі

Link to comment
Share on other sites

розкажіть про голову тим, хто перехворів ковідом до щеплень, і тепер мають розсіяний склероз як наслідок

 

і ше невідомо які інвалідності матимуть ті, хто перехворіли у далеко-терміновій перспективі

значить ще не пройшло:(
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Єврокомісар з економіки Паоло Джентілоні заявив, що не бачить причин для урядів вводити обов'язкову вакцинацію проти коронавірусу з огляду на зниження гостроти пандемії.
"Дискусія про обов'язкову вакцинацію проти COVID-19 була виправдана кілька місяців тому. Але я не думаю, що зараз час обговорювати обов'язкову вакцинацію", - сказав Джентілоні.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/02/14/7133987/

Link to comment
Share on other sites

Бустер зробив?  :gigi:

Ніт, встиг омікрона підхопити, правда через 5 днів вже був чистий тест. З тим, чим я хворів перший раз не порівняти, омікрон дійсно, як звичайний грип пройшов.

Link to comment
Share on other sites

Ніт, встиг омікрона підхопити, правда через 5 днів вже був чистий тест. З тим, чим я хворів перший раз не порівняти, омікрон дійсно, як звичайний грип пройшов.

 

А я може й підхопив був, але не помітив взагалі. Пару раз чхнув, і якісь підозрілі соплі день були і всьо

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В мене на роботі майже всі перехворіли,і ще хворіють.А мені нічого.Але може це генетика .Ні діти ні жінка ні хворіли .Так що головне стан здоровя.дієта,легкий спорт.Як при грипі

Link to comment
Share on other sites

Ніт, встиг омікрона підхопити, правда через 5 днів вже був чистий тест. З тим, чим я хворів перший раз не порівняти, омікрон дійсно, як звичайний грип пройшов.

Скорее ОРВИ. Обычный грипп тяжелее и смертоносней любого короновируса.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...