Перейти до змісту

В мене починається кашель...


tom_cat

Recommended Posts

Група ризику. 57 років, 2 група крові. 

Живу сама.

Як захворію - пізда моїм котам....

 

ЗІ: температури поки що нема - то добре. Нежиті і інших симптомів звичайної простуди теж - то погано. Але кашель вроді з верхніх дихальних. Зрідка.

Х.з. - може звичайне ОРЗ або переляк...

Link to comment
Share on other sites

Група ризику. 57 років, 2 група крові. 

Живу сама.

Як захворію - пізда моїм котам....

 

ЗІ: температури поки що нема - то добре. Нежиті і інших симптомів звичайної простуди теж - то погано. Але кашель вроді з верхніх дихальних. Зрідка.

Х.з. - може звичайне ОРЗ або переляк...

 

При короні кашель вже потім, а не спочатку

 

Симптоми Covid-19 часто такі самі, як при грипі чи ГРВІ

 

Китайські медики опублікували дослідження про коронавіруси Covid-19, в якому перераховуються симптоми в залежності від дня хвороби. За основу досліджень були взяті історії хвороб пацієнтів двох лікарень Ухань (Китай), які надійшли після 29 грудня і виписалися або померли до 31 січня.

 

Відзначається, що симптоми коронавируса Covid-19 часто схожі з грипом чи ГРВІ.

 

день 1-4

 

Основним симптомом є підвищена температура. У декого може з'явитися біль в м'язах, сухий кашель, нудота і діарея. Початок хвороби також може протікати в м'якій формі, через що людина може вирішити, що це щось несерйозне.

 

день 5-6

 

Утруднюється дихання. Особливо це стосується людей похилого віку, у яких є проблеми зі здоров'ям.

 

день 7

 

Істотне посилення проблем із диханням. Однак у багатьох заражених в цей період симптоми можуть послабнути.

 

день 8-9

 

У пацієнтів, які важко переносять інфекцію (близько 15% від числа всіх захворілих), розвивалися ознаки гострого респіраторного дистрес-синдрому: леені вже не могли належним чином забезпечувати киснем життєво важливі органи.

 

день 10-11

 

Пацієнти, які важко переносять інфекцію, надходять до реанімації. До решти симптомів додається біль в животі.

 

день 12

 

Пацієнти йдуть на поправку, температура знижується.

 

день 17

 

Тих, хто одужує, виписують. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/simptomi-koronavirusu-rozpisani-po-dnyah-667409.html

 

Link to comment
Share on other sites

Основним симптомом є підвищена температура. У декого може з'явитися біль в м'язах, сухий кашель, нудота і діарея. Початок хвороби також може протікати в м'якій формі, через що людина може вирішити, що це щось несерйозне.

 

Та я надіюся, що то не воно. Температури нема. Але покашлюю. 

Хоча є ще симптом - нежиті нема, але таке враження, що слизова носа таки набрякла. Ну такий стан, коли ніс ще не закладено, ще носом дихаєш, але на слизовій вже соплі збираються.

 

 

ЗІ: за себе не страшно. Таке. Майже прожила життя, далі - старість. А старість в часи глобальних потрясінь - це сумно і тяжко. От котів моїх шкода - загинуть, якщо шо. 

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

ЗІ: за себе не страшно. Таке. Майже прожила життя, далі - старість. А старість в часи глобальних потрясінь - це сумно і тяжко. От котів моїх шкода - загинуть, якщо шо. 

 

Коти виживуть, якраз. Мені теж 57м і 2га група крові. Яка старість ?  :)

Link to comment
Share on other sites

Як захворію - пізда моїм котам....

 

 

скільки котів?

 

Та я надіюся, що то не воно. Температури нема. Але покашлюю. 

Хоча є ще симптом - нежиті нема, але таке враження, що слизова носа таки набрякла. Ну такий стан, коли ніс ще не закладено, ще носом дихаєш, але на слизовій вже соплі збираються.

 

 

нагадує ангіну. Коли тупо протягло або переохолодження.

 

Патологій немає? Якщо серцево-судинна і легені в порядку, то коронавірус в принципі не страшний. За статистику лише 2% усіх померлих не мали патологій (і то, я підозрюю вони були просто недообстежені).

Link to comment
Share on other sites

Котів багато. Більше десятка.... Я не боюсь, що вони захворіють. Просто піклуватися про них не буде кому... Та і боятися будуть заходити в інфіковану хату чи брати тварину, на шерсті якої може бути вірус. Зараз настають часи не гуманізму....

 

Патологій нема. Здорова аки конь. Що і лякає - бо саме гіперімунна реакція спалює легені. Ангіни бути не може - гланди прибрали ще в дитинстві. Та і взагалі - простудою останній раз хворіла років 5-7 тому (див про здорова акі конь). Але так, надіюся що то якась сезонна простуда....

Link to comment
Share on other sites

Ну, таке. Пожалілася, бо більше нікому - старша сестра сердечниця-гіпертонік. Їй ця інформація зайва.

Може і даремна тривога. 

Але якщо шо - буду кидати сигнал SOS.

 

До речі - інші, кому не здоровиться - теж можуть писати. Попри різні політичні погляди - ми всі люди і в Україні всі - в одному човні.

А навить моральна підтримка оточення - допомагає!

Link to comment
Share on other sites

Як читати постійно істеричні гілки та новини про вірус почнеться не тільки кашель.... 

В мене останні 10 років сухий кашель після кожної легкої застуди. Може тривати більше місяця. 

Дохтура кажуть алергічна реакція, прояви бронхіальної астми, тощо.

 

Аби не гадати на кофейній гущі - вихід один - зробити тест. Хоча в мене довіри до того, що ці тести можуть показати нема.

На початкових стадіях Додік наказав всіх лікувати Плаквінілом - препарат проти артриту, малярії та вовчанки. Хоч офіці йно ефективність і не доведена, його вже по світу активно застосовують, н:-)априклад грузини роблять то в себе вже півтора місяці і кажуть дає результат, але тільки на початкових стадіях - перші 3-4 дні. В українських аптеках ще повинен бути. Але спершу звісно краще піти до довірентго лікаря на консультацію. Одужуйте!

Link to comment
Share on other sites

Дякую.

 

Справа в тому, що я веду дуже замкнений спосіб життя. Контактів - мізер. Но до сьогодні ходила по місту без маски. Але і місто в нас опустіло. Всі по хатах сидять.

Побачимо, що завтра буде. Може дійсно - переляк.

Все одно поки що тестів в нас нема.

Link to comment
Share on other sites

Група ризику. 57 років, 2 група крові. 

Живу сама.

Як захворію - пізда моїм котам....

 

ЗІ: температури поки що нема - то добре. Нежиті і інших симптомів звичайної простуди теж - то погано. Але кашель вроді з верхніх дихальних. Зрідка.

Х.з. - може звичайне ОРЗ або переляк...

Переляк. Котам теж нє хворать!  :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Дякую.

 

Справа в тому, що я веду дуже замкнений спосіб життя. Контактів - мізер. Но до сьогодні ходила по місту без маски. Але і місто в нас опустіло. Всі по хатах сидять.

Побачимо, що завтра буде. Може дійсно - переляк.

Все одно поки що тестів в нас нема.

Вибачаюсь. а яка у вас була така нагайна потреба ходити у вихідний по місту, ще й без маски? ;o Чи вам, як тій бабулі у сьогоднішніх новинах ТСН: "Мароженки захотілось!"?

Link to comment
Share on other sites

Вибачаюсь. а яка у вас була така нагайна потреба ходити у вихідний по місту, ще й без маски? ;o Чи вам, як тій бабулі у сьогоднішніх новинах ТСН: "Мароженки захотілось!"?

 

Ляшко на брифінгу МОЗ  щодо масок

 

Медична маска не захищає людину від коронавірусу, але вона може захистити оточуючих, якщо ця людина є носієм вірусу.

Про це на брифінгу заявив заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, відповідаючи на прохання «поставити крапку» у питанні масок.

Link to comment
Share on other sites

а комусь передати управління котами можна? або повідомити можливо служби захисту тварин на всяк випадок?

 

бажаю здоров‘я!!!

 

друзі- лікарі, оптимісти блін, кажуть краще зараз перехворіти, і кажуть, що шанси заразитись більше 50% вже

про симптоми кажуть, що іх більше 100 і по -різному проявляється

 

ось остання стаття про вірус/ теж все туманно, бо мало часу пройшло, мікробіологи мають багато припущень, які за такий короткий термін протестити не можна

https://www.theatlantic.com/science/archive/2020/03/biography-new-coronavirus/608338/

Link to comment
Share on other sites

головне - не панікуйте. Менше негативу в думках, менше в стрічки новин. Часто ловлю себе на думці, що почитавши нову інформацію про симптоми, починаю прислухатись до свого організму і вишукувати їх у себе. 

   А коти - то позитив !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вибачаюсь. а яка у вас була така нагайна потреба ходити у вихідний по місту, ще й без маски? ;o Чи вам, як тій бабулі у сьогоднішніх новинах ТСН: "Мароженки захотілось!"?

 

Сьогодні на Нову Пошту ходила в самопальній масці. В аптеках нема. А перед тим - ходила таритися жрачкою для котів. Бо як перекриють все - не буде де взяти. Запаслася на місяць. Що буде потім - не уявляю.

 

Ну і таке - людей майже нема, Ні з ким ближче 2 метри не спілкувалася. 

Link to comment
Share on other sites

ЯК недалеко? Хтось виміри робив? Балістиків запрошував? :fp1:

Єдина користь від цих масок - маскування власної фізії!   Маски  деякі  носять тижнями, накоплюючи на них мільярди бактерій і часток шкідливих частинок з повітря. То може когось захистити???3 години можна носити звичайну паперову маску! ТРИ! Потім треба міняти!

Єдине, що ще якось алде не 100% вілсотково захищає -спеціальні респіратори із змінними фільтрами, які теж тер міняти доситть часто. Щоденно, як не помиляюся.

 

Отже в носінні масок єдиний позитив, в світі драконовських обмежень із грядущим НС ГАмнякова, не так впізнають на камері натовп ощасливених громадян :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

в світі драконовських обмежень із грядущим НС ГАмнякова, не так впізнають на камері натовп ощасливених громадян
І хєр дасиш команду не приховувати обличчя.  :)
Link to comment
Share on other sites

Доповідаю.

Зранку ніби все попустило. До вечера - знову як вчора. Лоскотання в бронхах і волога в ніздрях. 

Температуру едектронна Гамма показує 36.0

 

Таке от....

Link to comment
Share on other sites

сопли прозрачные или зеленые? Головная боль есть? если есть, то в какой части? кости ломит или нет? понос есть или нет? В ушах щелкает или нет? гиперчувствительность кожи где-то есть или нет? Ознобы  бывают? если да, то в какое время суток? Какая при этом температура? выше 36 или ниже?

мокрота отхаркивается или нет? если да, то в виде жидкости, полужидкая или в виде сгустков, круглых или как червяки, какого цвета? усиливается ли кашель при физ нагрузке или наклонах, легче ли отходит мокрота после наклонов. 

Присядьте пять раз. Тяжело ли стало дышать? если появилась одышка, то какая: тяжелее вдохнуть или выдохнуть? 

Дискл. (я - врач, оттого и такие вопросы)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Сопель практично нема - так, відчуваєтьсяя волога в ніздрях. Носом нормально дихаю. Ознобу нема, кості не ломить. Температура вчора-сьогодні 36 рівно. Щойно наміряла 35,9. Зараз почали трохи горіти вуха. Гіперчутливості, головної болі, поносу і ломоти нема.

 

Постійне лоскотання під міжключичною ямкою (зона бронхі як я розумію) і хочеться як би відкашляти. Тяжкого кашлю нема, видимої мокроти також.

Дихати не важко. Поприсідала. Дихання норм, лоскотання на вдоху чуть сильніше.

 

Може то звичне ОРЗ? Такий стан вже третій день. Якби було ВОНО - мало б уже звалити, нє? 

 

Якби не ця клята пандемія - сказала б, що розбирає простуда...

Link to comment
Share on other sites

Звичайні сезонні речі, якби не всесвітня паніка, може і не звернула б уваги?

Пропозиції: самообсервація, до магазину в масці і теплому одязі. Не знаю як там у вас, а в нас з минулого вечора дощ перейшов у сніг, який так і не розтанув, бо навіть вдень було нижче нуля.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Та я так і роблю. Працюю з дому. В магазин-з магазину в самопальній масці. Сміття винести та песеля два рази вигуляти... Благо живу сама, сусідів по тамбуру нема. 

 

Може то у страху очі великі, х.з....

Просто я взагалі простудами останні роки не хворіла... Сильна імунка...

Link to comment
Share on other sites

Нє, точно не алергія. По-перше - поки нема на що. А по-друге - в мене алергія виключно на побутову пилюку. Коли генеральне прибирання - мушу шафи зверху в рукавичках протирати, бо руки обсипе.

А так на рахунок алергій - я моцна....

 

Може сезонне щось звичайне. Побачимо. Завтра спробую якийсь сироп пошукати, якщо є ще в аптеках....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...