Перейти до змісту

Зебаньки вийшли на фінішну пряму


Citizen UA

Recommended Posts

Зелепні почали зливати. І це на фоні безпрецедентної підтримки заходу і Штатів зокрема. Які у свою чергу пішли на принцип щодо відкритості НАТО і кацапських закидонів щодо нового переділу світу
 

Украина может отказаться от заявки на вступление в НАТО, если это поможет предотвратить войну, - посол Украины в Великобритании Пристайко.

зі
Цитата

Ведучий Стів Нолан: Якщо це допоможе попередити війну, чи ваша країна розгляне можливість не вступу до НАТО, відмову від такої цілі?

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко: Можливо, особливо за умов таких погроз, шантажу та тиску...Питання, яке ставить 40-мільйонний народ: як ми виживемо, якщо вони прийдуть завтра? Ми загасимо цю конкретну ситуацію, ми знову залишимося незахищеними за допомогою друзів, будемо поза альянсом, коли всі наші сусіди вже в організації. Насправді росія вже має кордони з НАТО: Польща частина НАТО, Словацька республіка, Угорщина, Румунія, Болгарія, Туреччина. Всі, хто мають, кордони з росією — вже члени НАТО. Це не змінило безпекову ситуацію, це не змінило питання безпеки росії. Долучення України багато не змінить.

Але він [путін – ред.] не хоче аби Україна ставала відмінною від росії. Росіяни запитають в путіна: невже ми дійсно маємо керуватися тим, що робиш ти? Може ми можемо бути [як – ред.] українці і йти своїм шляхом. Це — небезпечно. Не для народу росії, не для території росії, але для конкретного режиму, який вони зараз мають. Хто знає, може вони зміняться і ми більше не бачитимемо цього [того що відбувається зараз – ред.]

Ведучий: Пане посол, я лише хочу прояснити те, що ви щойно сказали, аби це не губилося в перекладі. Я хочу повторити запитання знову, якщо можна. Коли я запитав, чи ваша країна розгляне можливість відмови від вступу до НАТО, якби це зупинило війну, ви сказали "можливо". То чи це те, що ви розглядаєте для попередження війни, відмову від цілі вступити в НАТО?

Вадим Пристайко: Дякую, що запитали знову. Бо ви праві, це записано в нашій Конституції. І я, як посол, який каже "можливо", я дещо порушую головний документ, який в нас є. Я кажу, що ми гнучкі і намагаємося знайти найкращий вихід. Якщо нам потрібно піти на серйозні поступки, можливо ми це зробимо.
Link to comment
Share on other sites

Aliona Osmolovska
18 хв  ·
Поки Пристайка ще не остаточно розірвали на шмаття, почитайте першоджерело його слів. Того, що ББС винесло в заг, він не заявляв. «Ми могли б. І це, можливо, відвернуло б кризу сьогодні. Але вже завтра ми знову лишилися б незахищеними».
ББС дуже хотілося притаскати світу сенсаційну заяву про відмову України від НАТО, так само як Блумбергу хотілося вжахнути “Russia invades Ukraine”. Вони заколєбали злегка.
Реакція громадськості мені подобається. Але люди, keep calm і тримайте голову в холоді. Не шмаляймо по своїх

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дипломат, перш ніж розкривати рота повинен добре подумати, які наслідки і висновки можуть бути зроблені з його слів. За великим рахунком, справа не у НАТО, як такому. А у тому, що було висловлене, нехай теоретичне, припущення, що шантаж Хуйла може досягти успіху. Що кацапи можуть визначати силовими методами напрямок розвитку, зовнішню і внутрішню політику  сусідів. Якщо Хуло доб'ться успіху у цій авантюрі то це буде поворотний момент у світовому порядку, що склався після закінчення холодної війни. Почнеться новий переділ світу. Відкликати цього ідіота, і з вовчим білетом нах з МЗС. Це вже не перший його висер не в тему

Link to comment
Share on other sites

Фіни не пишаються «фінляндизацією» і не бажають її Україні

.

Цього тижня під час подорожі до Києва французький президент, як повідомляється , використав цей термін або підняв цю ідею.

Він сказав, що цей варіант – «на столі» для вирішення напруги через нарощування військових сил Росії поблизу України та наполягання Москви, щоб країна ніколи не входила в НАТО...

...Підписаний у 1948 році радянсько-фінський договір про дружбу, співробітництво та взаємодопомогу був основою повоєнних відносин Гельсінкі з Радянським Союзом. Серед іншого, Москва гарантувала, що не вторгнеться у Фінляндію...

...«Якщо ви приймаєте те, що вам нав’язують, наприклад, постійний нейтралітет, логічно, ви повинні отримати щось натомість, – сказав він. – То що Україна має отримати в обмін? На це запитання Росія нічого не каже»...

https://www.radiosvoboda.org/a/finlyandyzatsiya-dlya-ukrayiny/31698787.html

ахахах

клоун уже принимает от всех макаронов "на столи"(((

отдали третий в мире ядерный арсенал за будапештскую бумажку, теперь от нато откажемся за новый мумурандум "уважать суверенитет и целостность"(

только теперь, думаю кацы еще ништяков потребуют - выборы в донбабве, воду в крым и прочие минские(

как там дважды использованный пел? "я не здамся без бою!"))))))

Link to comment
Share on other sites

а вот и немчура проговорился - кацы будут нам законы утверждать(

...По словам Олафа Шольца, Зеленский заверил его, что Украина вынесет на обсуждение в контактной группе по Донбассу проекты законов об особом статусе Донбасса, конституционной реформе и избирательному процессу на этой территории...

-----

короче, сеанс запугивания и коллективного развода украинцев можно считать успешно законченным( продали еврогеи нас кацам с потрохами(

Link to comment
Share on other sites

Загалом на придбання дешевих євробондів з погашенням у вересні 2022 року Мінфін витратив 101 млн дол.

https://www.epravda.com.ua/publications/2022/02/15/682377/

теперь только вопрос, у каких олигархов и по какой цене выкупили.

про то, что лучше было закупить вооружение, вообще промолчу

Змінено користувачем абу али ибн сина
Link to comment
Share on other sites

Geo Leros

Увага!

Зеленський домовився проштовхнути мінські угоди, які ставлять в залежність Україну від терористів з ОРДЛО!

Для того, щоб здійснити цей ганебний план, Зеленський буде проштовхувати можливість онлайн голосування в раді!

Це відбуватиметься через голосування «медичних» законів 6508 та 6306

Після голосування за них у першому читанні, у перехідних положеннях буде внесена норма: можливість дистанційного голосування.

Одразу ж наступного тидня голосуватимуть в цілому цей закон, як дуже важливий!

Все, демократія закінчилась!

Це дозволить безперешкодно проголосувати капітуляцію України перед ворогом.

Нагадаю, мінські угоди це:

- амністія терористів, можливість терористам з ОРДЛО блокувати рух України до НАТО, ЄС та ін,

- створення власної народної поліції, прокурорів та суддів (де-факто легалізація бандитських угруповань, як правоохоронного органу).

- На додачу, Україна має наповнювати бюджет ОРДЛО у сумі, які вони забажають та без обговорень!!!

Ми маємо це зупинити!!!

1.8K 11:17

Link to comment
Share on other sites

Президент Володимир Зеленський впевнений, що Україні не потрібні іноземні військові на її території, незважаючи на загрозу вторгнення Росії. На його думку, це може стати зайвим приводом для дестабілізації.

Про це він заявив у інтерв'ю РБК-Україна .

https://www.rbc.ua/ukr/news/voennye-chuzhimi-flagami-nashey-territorii-1645107772.html

Link to comment
Share on other sites

...

https://www.radiosvoboda.org/a/finlyandyzatsiya-dlya-ukrayiny/31698787.html

ахахах

клоун уже принимает от всех макаронов "на столи"(((

отдали третий в мире ядерный арсенал за будапештскую бумажку, теперь от нато откажемся за новый мумурандум "уважать суверенитет и целостность"(

только теперь, думаю кацы еще ништяков потребуют - выборы в донбабве, воду в крым и прочие минские(

как там дважды использованный пел? "я не здамся без бою!"))))))

Президент Владимир Зеленский считает, что для получения гарантий безопасности Украины нужен глобальный документ, который подпишут в том числе США и Россия.

https://nv.ua/ukraine/politics/ukraine-nuzhny-garantii-bezopasnosti-analogichnye-garantiyam-stran-nato-vladimir-zelenskiy-50217663.html

Link to comment
Share on other sites

Пізно чубитись .думайте краще що робити як кацапи полізуть

Хулі тут думати? Підемо вночі протоптаними стежками до пана Хоми біженцями на соціал. Будемо разом співати українських пісень і славити геній Сивочолого Криголама. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Президент Володимир Зеленський вважає, що Україна не може дозволити собі збільшення армії, [/size]бо тоді доведеться відмовитися від інфраструктурних проєктів.

Тупого артиста наняли на роль президента зачитывать тексты, пока большие дяди делают свои дела( Но его тоже повесят за яйки за наглость и соучастие в обмане народа.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...