Перейти до змісту

Карантинний дебілізм чи геноцид?


zero

Recommended Posts

Кентакі набагато більш республіканський чем флоріда

Gov. Beshear - демократ насколько мне показывает гугл. у нас есть комишшинер во флориде баба голубая, но пока губер ДеСантис вменяемый реп, он этой херни не допустит.
Link to comment
Share on other sites

А мені взагалі цікаво отой дибілізм про маски вдома, як вони будуть впроваджувать виконання? і чому весь подібний дибілізм що повністю проти common sense іде від демократів.
Link to comment
Share on other sites

А мені взагалі цікаво отой дибілізм про маски вдома, як вони будуть впроваджувать виконання? і чому весь подібний дибілізм що повністю проти common sense іде від демократів.

 

В Каліфорнії self-enforcement. Працює набагато краще чим примус. 

А от у респів зараз взагалі викривлене розуміння що означає common sense.

Он в північній дакоті слідували респівському варіанту  "common sense" і ржали з каліфорнії та демократів влітку,  тепер там смертність від ковіду на одиницю населення найвища в світі

Link to comment
Share on other sites

В Каліфорнії self-enforcement. Працює набагато краще чим примус.

А от у респів зараз взагалі викривлене розуміння що означає common sense.

Он в північній дакоті слідували респівському варіанту "common sense" і ржали з каліфорнії та демократів влітку, тепер там смертність від ковіду на одиницю населення найвища в світі

"В Каліфорнії self-enforcement. Працює набагато краще чим примус. " - що це? як це? рекомендація?

 

цифри і телевізор я коментувать не буду. в людей вже вавка в голові і самоіндукція та накручування. те що я бачу очима тут - нема ніякої паніки і життя нормальне. хто боїться той сидить вдома, в масці під кроваттю та труситься. хто ні - є свобода. це я вважаю америка є право труситися і є право вільно жити. ліві хочуть позбавити свободи у будь який спосіб. рабовласники...

Link to comment
Share on other sites

чому деми так бісяться що велика частина люлей просто не вірить у їхній зомбаж? це якась хвороблива поведінка. мені наприклад абсолютно до печі - можете хоч під землю полізти...
Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

 

маски и дистанции для тупых овец. 

 

снято 12 часов назад. 

 

Дітсадок  :fp1:

 

З логічних і звичайних мір безпеки під час епідемію, прямо таку тиранію роблять :weep:

Скільки можна......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Али, ты не понимаешь, Это сукин сын, но это наш сукин сын(с)Типа Рузвельт

это для лохоу :

science is back baby!

Reload Page to see tweet..Link..

ты масочку потуже затяни, затяни! и дома, и везде..

а это "свои люди":

Reload Page to see tweet..Link..

 

совок...

Link to comment
Share on other sites

Дітсадок :fp1:

 

З логічних і звичайних мір безпеки під час епідемію, прямо таку тиранію роблять :weep:

Скільки можна......

уки, а что там снн, фокс, это не крутят? все достаточно политкорректно? факт чекинг прошел?
Link to comment
Share on other sites

Дітсадок  :fp1:

 

З логічних і звичайних мір безпеки під час епідемію, прямо таку тиранію роблять :weep:

Скільки можна......

Цікаво: коли вводили шкарпетки яко предмет особистого захисту п'ят - вони теж так протестували?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікаво: коли вводили шкарпетки яко предмет особистого захисту п'ят - вони теж так протестували?

ну как мы видим лидеры либералов не сильно стремятся одевать намордники и соблюдать правила. все ограничения - для овец - последователей, запуганных ковидом. самой верхушке либералов на маски и соц дистанцию пох. ну когда не на камеру...

Link to comment
Share on other sites

А якщо треба на інтерв'ю прийти, або кудись в офіційну установу то натягують на себе костюм, краватку, як барани і не пищать........

я в официйну установу хожу у шортах ))) вильна людына... у флориди уси ходять в шортах .. а взымку одягають светра, шорти ы светр - така флоридська мода.
Link to comment
Share on other sites

забавно но опять вранье...

Как раз в точку. Вечно придумываете себе идолов. Порошенко повесил на верёвочку вышиванку и стадо овец побежало выпучив глаза. Тоже и с Трампом. Не переживайте, были уже у руля демократы и не раз и никуда Америка не делась, никто не умер, а за ними приходили республиканцы и так по кругу. И только стадо овец вечно истерии и из всего устраивает трагедию вселенского масштаба.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как раз в точку. Вечно придумываете себе идолов. Порошенко повесил на верёвочку вышиванку и стадо овец побежало выпучив глаза. Тоже и с Трампом. Не переживайте, были уже у руля демократы и не раз и никуда Америка не делась, никто не умер, а за ними приходили республиканцы и так по кругу. И только стадо овец вечно истерии и из всего устраивает трагедию вселенского масштаба.

ты не понял о чем это видео.. как только начался короновирус в марте, в маркетах в штатах почему то пропала туалетная бумага... ее тупо размели. почему именно ее до сих пор загадка.
Link to comment
Share on other sites

эти сметающие люди у нас потом бегают по безлюдным дорожкам ... в масках...

 

В америці завжди жили за принципом Its better to be safe then sorry

А тут поводирь вийшов і почав насміхатися з цього, а барани підхопили і всі хором це роблять......

Link to comment
Share on other sites

В америці завжди жили за принципом Its better to be safe then sorry

А тут поводирь вийшов і почав насміхатися з цього, а барани підхопили і всі хором це роблять......

ти дивививсь кіно V значить Вендетта? там саме про тиранію побудовану на "все заради вашої безпеки".

 

і взагалі ти вводиш в оману. США це Land of the Free в першу чергу. шо там у вас в каліфорнії за мозкові виверти то інша справа...

Link to comment
Share on other sites

ти дивививсь кіно V значить Вендетта? там саме про тиранію побудовану на "все заради вашої безпеки".

 

і взагалі ти вводиш в оману. США це Land of the Free в першу чергу. шо там у вас в каліфорнії за мозкові виверти то інша справа...

 

:fp1: hopeless case 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...