Перейти до змісту

Новини про Мішико


tom_cat

Recommended Posts

А тем временем, любымые пани Томкет 

помойки сообчают:

 

Анонимные телеграм-каналы последнее время активно распространяют информацию о том, что политическая карьера Владимира Зеленского подошла к пропасти. Ситуация накалена до предела и выхода не видно.

 

Судя по тому, что эту тему обсуждают в высоких кабинетах, многое из этого текста может быть правдой.

У Зеленского на ушах сидят Андрей Ермак и Сергей Шефир. Безвылазно. Он сам в кабинете не проводит ни одной встречи.

Наедине ни с кем не общается. Всегда при одном из двух.

Ермак должен как глава ОП всех склеивать и объединять. Он разъединяет.

 

С силовиками Зе общается раз в неделю по понедельникам и со всеми вместе. Естественно, сбушник в присутствии мента ничего докладывать не будет и наоборот. Априори это так.

 

Шмыгаль – полный ноль. Вызовам времени не соответствует.

Шмыгаль отменой платежей за ЖКХ запустил кризис

неплатежей на ближайшие два-три года. Никто после карантина не будет платить за эти два-три месяца. Комуналка вся ляжет.

Поступления в бюджет падают. Следите за дорогами. Может не быть Дорфонда в полном объеме. Были уже жалобы на неоплату за выполненные работы.

 

Губернаторы слабые все. Нормальных нет. Менять не на кого.

 

Министры слабые.

 

Каждый месяц Нефедова на таможне это минус 25-30 млрд для бюджета. За него активно вписывается американское посольство.

 

Ермак считает, что пленки по нему это Хорошковский.

Во фракции раскол будет уже в мае.

Пару групп по примерно 20 человек в каждой бегают по рынку и ищут спонсора, под которого лечь. Прайс – подъемные +10-20$ в месяц.

 

Ермак для фракции не авторитет. Пленки частично подействовали.

 

К августу в стране капец. Хорошо, если останемся в существующих границах.

 

Все они никто. Уйдут с должностей и их забудут. А ИВК, Ахметов и т.д. останутся. Все равно все будут упираться в них.

У ИВК проблемы в США. Единственный его путь – залезть в набсовет Привата и отменить все иски по себе, включая Лондон. Иначе ему не отвертеться. Он это понимает. Если Лондон его осуждает, а все к этому идет – будет плохо.

 

Боголюбов в депрессии. Не понимает что делать. ИВК бьется.

В ОП зависимость от ИВК большая. Вроде и хотят ее уменьшить, но не знают как.

 

В целом, многие влиятельные ждут, когда они рухнут. При этом, они не делают ничего, чтобы этого не произошло.

Одна из проблем тех, кто сейчас во власти, они не поймут, что они никто. Они выйдут оттуда и их забудут. Был кабмин Гончарука. Его не стало. И где он сам и его министры? Нигде.

 

Субъектности ноль.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Как я и говорил год назад: настанет полная жопа - пригласят Мишу  :weep:

Дурак будет, если согласится на меньшее, чем кресло премьера, тем более сам Ирмак приглашает  :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Він оголтєлий, його не попустить. Міхо клінья давно під Зе підбивав на шоу Шустера.

 

Миша как всегда бежит впереди паровоза...я это ему много раз говорил, последний раз вчера....

Link to comment
Share on other sites

Якщо надумає після краху цих збирати команду з голосів і самопомочів, буде вже контрольний крах.

 

Пока шо Миша тянет с собой несчастного Ланового на минэкономики.  Есть свои кандидатуры на таможню и минфин. Типа это его условие сесть в урьяд. С "людьми" проблем нет, там проблема с "оголтелостью"  :weep:

У него в принципе логичные и вменяемые аргументы пойти в уряд, правда с одним НО. Это аргументы для 2003-2004 года, максимум для 2009....Но сегодня на дворе давно 20-й  :fp1: и Украина еще больше не Грузия, чем была в 2004 году...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

а  що  може  вирішити  віце  прем'єр?  Реально?  

 

Ніц не може!

 

В нинішній ситуації без фінансово-політичного пакету помочі у 30-40 ярдів, надзвичайного стану, жорстких поліцейських засобів, якими треба декого "примушувати до реформ" , припинення крадіжок і життя по-новому, навіть президент з геобмеженими повноваженнями нічого не зможе вирішити  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А может как раз Иллюминаты подождали, чтобы Зеленский успел понять, что он хорош  как светоч новой волны. но функционально недееспособен? После этой грамотно выдержаной паузы Госдеп вынул Михо из шкатулки и в качестве глаза Саурона отправляет его в Правительство Зели смотрящим. Он же будет и проводником западных идей в Администрацию Президента и заодно контролером проверяющим, все ли домашние задания выполнило нынешнее глупое но старательное Украинское правительство.

Хотелось бы верить что это так. Значит не все еще просрано и есть надежда.

Link to comment
Share on other sites

А может как раз Иллюминаты подождали, чтобы Зеленский успел понять, что он хорош  как светоч новой волны. но функционально недееспособен? После этой грамотно выдержаной паузы Госдеп вынул Михо из шкатулки и в качестве глаза Саурона отправляет его в Правительство Зели смотрящим. Он же будет и проводником западных идей в Администрацию Президента и заодно контролером проверяющим, все ли домашние задания выполнило нынешнее глупое но старательное Украинское правительство.

Хотелось бы верить что это так. Значит не все еще просрано и есть надежда.

Занятный вариант, но пропущена глава с рептилоидами, которые сделали Зе всадником апокалипсиса ;)

http://i.piccy.info/i9/ded722d2cb8fa7e497a45c8e783fec38/1587601059/81535/1366511/EV_iVlrX0AcEYgE.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Он же будет и проводником западных идей в Администрацию Президента и заодно контролером проверяющим, все ли домашние задания выполнило нынешнее глупое но старательное Украинское правительство.

буде наглядати щоб стабільно крали і купували облігації уряду США

Link to comment
Share on other sites

А может как раз Иллюминаты подождали, чтобы Зеленский успел понять, что он хорош  как светоч новой волны. но функционально недееспособен? После этой грамотно выдержаной паузы Госдеп вынул Михо из шкатулки и в качестве глаза Саурона отправляет его в Правительство Зели смотрящим. Он же будет и проводником западных идей в Администрацию Президента и заодно контролером проверяющим, все ли домашние задания выполнило нынешнее глупое но старательное Украинское правительство.

Хотелось бы верить что это так. Значит не все еще просрано и есть надежда.

Цікавий план, що об'єднує усі сили всередині і зовні. Мішико вже не знає, як ще присягнути Зе.

 

23.04.20 08:19 Пусть даже никто не надеется, что я буду нападать на Зеленского, - Саакашвили о своих действиях после возможного назначения

Экс-губернатор Одесской области Михаил Саакашвили назвал "полной чушью" предположение, что спустя какое-то время после возможного назначения в Кабмин он разругается с президентом Владимиром Зеленским так же, как до того с пятым президентом Петром Порошенко.

Link to comment
Share on other sites

Кацапы уже истерят :fp1:

 

Гроб для Зеленского: назначение Саакашвили торпедирует отношения с Россией
Хорошо известно, что в политике не бывает постоянных друзей и постоянных врагов. Но, как я повторяю сейчас в почти каждом материале, в любом правиле есть свои исключения. Михаил Саакашвили — одно из таких больших живых исключений. В глазах нынешнего руководства России бывший президент Грузии это человек-бренд. Включение такого «человека-бренда» в состав правящей украинской верхушки означает для Москвы, что с этой верхушкой невозможно всерьез о чем-то договариваться. Равным образом к достижению каких-либо продуктивных договоренностей с Россией не готов и сам Саакашвили. А так как этот хорошо известный и раскрученный политик скоро станет членом высшего украинского руководства, то получается, что Зеленский связывает себе руки на российском направлении политики.
https://www.mk.ru/politics/2020/04/23/grob-dlya-zelenskogo-naznachenie-saakashvili-torpediruet-otnosheniya-s-rossiey.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ещё и грузины заистерили ... :fp1: 

 

Можливе призначення колишнього президента Грузії (2004-2013 рр.), екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі на посаду віце-прем'єр-міністра України з реформ із великою ймовірністю буде сприйняте у Тбілісі, як недружній і неприйнятний з боку стратегічного партнерства крок, вважає посол Грузії в Україні Теймураз Шарашенідзе.

"Ви знаєте, що Міхеіла Саакашвілі визнала Грузинська держава, грузинське правосуддя винним, і його оголошено в міжнародний розшук. Свого часу було звернення до української сторони про затримання і передання Міхеіла Саакашвілі в Грузію, і було передано матеріали порушених кримінальних справ ... Крім того, варто нагадати, що ця людина неодноразово закликала повалити легітимно обраний уряд Грузії насильницьким шляхом. На тлі всього викладеного можливе призначення пана Саакашвілі з великою ймовірністю буде сприйняте у Тбілісі, як недружній і неприйнятний з боку стратегічного партнерства крок", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.
Шарашенідзе наголосив, що українська сторона поінформована про ставлення Грузії до цього питання.
"Ми бережемо нашу дружбу, і дуже сподіваюся, що, приймаючи рішення, стратегічний партнер врахує ставлення грузинської сторони до персони Саакашвілі та історії його злочинів у минулому, що підтверджується судовими постановами, які набули чинності", - зазначив дипломат.
Водночас посол звернув увагу на те, що з дня відновлення незалежності двох країн відомий не один приклад взаємної підтримки та тісної співпраці між Грузією і Україною. Сьогодні динаміка співробітництва країн дуже висока, і у двосторонніх, і в міжнародних форматах.
"Ми тісно співпрацюємо в рамках ГУАМ, у питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції, в рамках ініціативи "Східне партнерство", в рамках міжнародних організацій. Особливо необхідно відзначити взаємодопомогу і зусилля в питаннях конфлікту з Росією і деокупації. У Грузії Україну вважають однією з дружніх країн, а український народ - найближчим", - сказав Шарашенідзе.
Він також нагадав про торішній візит президента і прем'єр-міністра Грузії в Україну, в рамках якого було підписано документ про створення грузинсько-української стратегічної ради високого рівня, який поклав основу для інституціоналізації стратегічного партнерства обох країн. Однак посол зазначив, що таке показове співробітництво "не всім подобається",
"Були неодноразові спроби штучно внести розбрат у наші відносини, та, на щастя, вони були безрезультатні", - резюмував він.
Раніше Саакашвілі написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, що отримав пропозицію стати віце-прем'єр-міністром з реформ у Кабінеті Міністрів України. "Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України з реформ. Я також мав дуже змістовну й корисну розмову з прем'єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєю можливою роботою в уряді", - написав він.

https://ua.interfax.com.ua/news/political/657471.html

Link to comment
Share on other sites

хОтелось бы, чтобы его таки назначили.  Если это спровоцирует массовый вылет чартеров из Борисполя - Мише надо будет памятник при жизни втулить где ни ть на Хрещатике. Потому что этих пиявок пока никто не сумел подвинуть

Link to comment
Share on other sites

хОтелось бы, чтобы его таки назначили.  Если это спровоцирует массовый вылет чартеров из Борисполя - Мише надо будет памятник при жизни втулить где ни ть на Хрещатике. Потому что этих пиявок пока никто не сумел подвинуть

Обещать и делать, несколько разные вещи. По Одессе тоже много обещаний было, а по факту, кроме дороги на Измаил особо похвалиться нечем.

Link to comment
Share on other sites

Вот про Одессу не надо. Я ту историю изнутри знаю, потому что изначально должен был в его команде работать. Отговорили мудрые люди. Но информацию я имел, как ему с первого дня обрезали все. От контактов до денег. А теперь типа посмотрим, что ты тут сделаешь. хахаха

Link to comment
Share on other sites

Ещё и грузины заистерили ... :fp1: 

 

это не грузины. Это иванишивлевсике отсосники - подкацапники.

Міша в Шустера. Обіцяє показати схематозу кузькіну мать за кілька тижнів. Скоріш за все його призначать.

 

Шо -то Ульця не дуже ентузазизм показувала. Сама на прем"эрку хоче :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Вот про Одессу не надо. Я ту историю изнутри знаю, потому что изначально должен был в его команде работать. Отговорили мудрые люди. Но информацию я имел, как ему с первого дня обрезали все. От контактов до денег. А теперь типа посмотрим, что ты тут сделаешь. хахаха

 

То же самое будет и в этот раз. Толлько еще масштабнее... Потому очень надеюсь, шта не прызначать. Пусть догнивают до конца в своем зеленом болоте. B-)

Link to comment
Share on other sites

То же самое будет и в этот раз. Толлько еще масштабнее... Потому очень надеюсь, шта не прызначать. Пусть догнивают до конца в своем зеленом болоте. B-)

ось тільки більшість учасників форуму теж згинуть в цьому болоті, але ВАМ байдуже....

Link to comment
Share on other sites

Шо -то Ульця не дуже ентузазизм показувала. Сама на прем"эрку хоче :gigi:

А в кого тепер ентузізім? Зрозуміло, схеми вбивати потрібно. Але дрібний чиновницький схематоз тримається на олігархічному консенсусі. Чи здатний буде Міхо на дрібній посаді щось вирішувати в цій царині? Здається, йому доведеться таки спертися на чиюсь підтримку на кшталт Ахметова. Крім того, в нього напевно повно ідей з грузинського досвіду, які за умови реалізації будуть дуже болісними для України. Тому і така від Тимошенко позиція - обговоримо його план з самим Міхо, будемо вирішувати.

 

Тим не менш, це знов невеличкий, примарний, але шанс щось змінити. 

Link to comment
Share on other sites

Вот про Одессу не надо. Я ту историю изнутри знаю, потому что изначально должен был в его команде работать. Отговорили мудрые люди. Но информацию я имел, как ему с первого дня обрезали все. От контактов до денег. А теперь типа посмотрим, что ты тут сделаешь. хахаха

Не сомневаюсь, что и теперь будет точно так же :(

Link to comment
Share on other sites

А в кого тепер ентузізім? Зрозуміло, схеми вбивати потрібно. Але дрібний чиновницький схематоз тримається на олігархічному консенсусі. Чи здатний буде Міхо на дрібній посаді щось вирішувати в цій царині? Здається, йому доведеться таки спертися на чиюсь підтримку на кшталт Ахметова. Крім того, в нього напевно повно ідей з грузинського досвіду, які за умови реалізації будуть дуже болісними для України. Тому і така від Тимошенко позиція - обговоримо його план з самим Міхо, будемо вирішувати.

 

Тим не менш, це знов невеличкий, примарний, але шанс щось змінити. 

 

Та ладно.Ульці серед ночі запропонуй прем'єрство - ще до початку робочого дня б вже сиділа на Грушевського і куй би більше кого до кабінету допустила  :D І най би так було! Хай так званий український пулітикум дожирає до логічного кінця те, що він нагородив в цій державі за 30 років. Це було б справедливо!

 

А класти на це долю, а можливо і життя людини, яка нажаль не має тепер, за цих умов, жодних шансів щось змінити мені особисто дуже шкода. Я надто добре знаю Мішу...він в чомусь такий же як Ульця - тіки дай - буде лізти на амбразуру, хоч мотивація на моє глибоке переконання в них дуже відрізняється. 

 

На олігархат для боротьби з олігархатом радше спиратися буде вона, а не він.

Серед здорових сил спиратися тепер йому в Україні нема на кого - так звані апазиційні пулітики обісрались і зрадили його ще в зимових наметових  баталіях біля ВР. Потім по дурості він позбувся рештків власної політсили, яку з таким величезним трудом і фінансовими затратами йому допомагали створювати ті, хто був з ним, допомагав і направляв  його бурну активність з початку революціі Троянд.

 

Сьогодні в нього нічого цього не залишилося... Він поставив на те, що Зельцман, як людина, яка сьогодні знаходиться в напівістериці від тягара звалених на нього проблем, буде вимушена прийняти його допомогу. Але ж ця допомога запропонована не у вакуумі, а в конаючій олігархічній державі, де як хтось посягне на мафіозне право дожирати останні крихти з її кволого тіла, тобі переріжуть горлянку.

 

Як би я не ставився до тих помилок, які наробив Міша, з моменту свого другого пришестя в Україну, я дуже не хочу аби так сталося. Бо як людину і непересічну особистіть - я його як і раніше поважаю. І вірю, що час його ще прийде...Але не тут і не тепер...як би гірко мені не було то усвідомлювати.

 

То ж хай краще вже Ульця керує! Вона може й сама комусь горлянку перегризе. Бо чую накипіло в цьоці по самі гланди  B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

До речі. Єдине, що матиме можливий позитив від призначення Міші в урьяд, то його провокація іванішвілевих холуїв нарередодні чергових виборів в Грузії. Візуалізувпв його візит в Тбілісі з українським дипломатичним пачпортом  B-) де б півміста, а може і півкраїни зустрічало його в аеропорту. Невже б видворили геть чи тим більш арештували віце-прем'єра України? :lol2:

 

Зуб даю, що серед іншого, Міша калькулює і цю опцію. Звідси й вся ця істерія з грузинським послом  B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Я надто добре знаю Мішу...він в чомусь такий же як Ульця - тіки дай - буде лізти на амбразуру, хоч мотивація на моє глибоке переконання в них дуже відрізняється.
Вони передусім обидва прагнуть слави через справи, щоб отримати її від вдячних громадян. Мафія спускає на них усіх собак і звинувачує в чому завгодно. Не зважаючи на те, що маючи на це усі можливості і час обидвоє не набарижили собі державного добра. Так от саме за те цих отщєпєнцев і переслідують та поливають лайном. Маю велике бажання побачити, як раніше України лусне наш олігархічний гнидник з усіма його недоумками посіпаками. Це було б справедливістю, за яку варто боротись.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...