Перейти до змісту

Цікава тема стосовно робототехніки....


Uki

Recommended Posts

Робототехніка вже досить розвинена, але штучних мозгів для неї не вистача..... До AGI (artificial general inteligence) ще як до києва рачки, а передбачити всі можливі ситуації не реально. 

Так от тут пропонують використовувати роботів шоб можна було наймати народ на дистанційну роботу.....

Наприклад замість того шоб шукати місцевого чабана можна пристосувати кілька самоходних дівайсів, які хтось контролюватиме дистанційно онлайн.....

Так само можна організувати догляд за садами, угіддями, фермами тощо...... 

 

Link to comment
Share on other sites

я так понимаю такие ролики снимают чтобы привлечь инвестиции в очередной стартап. дядя в баблом прийдет расплачется и вложит пару сотен лямов чтобы списать налоги.

Link to comment
Share on other sites

мексы дешевле. а если роботы подешевеют мексы все равно будут дешевле. 

 

ну мекси не вічні ..... Побудують паркан високий, депортують половину, почнуть жахати бізнеси за нелегалів - і подорожчають мекси..... А тут теоретично можеш навіть індуса найняти, щоб дистанційно керував........

Link to comment
Share on other sites

ну мекси не вічні ..... Побудують паркан високий, депортують половину, почнуть жахати бізнеси за нелегалів - і подорожчають мекси..... А тут теоретично можеш навіть індуса найняти, щоб дистанційно керував........

да ладно, давеча трам выступал - говорил границы закрываем коронковирус, но фермеры и мексы это святое, мексы для фермерских работ в любых количествах.

 

а по поводу индусов и дистанционки - интересная идея на самом деле....  поменял свою точку зрения - будет годный бизнес!

Link to comment
Share on other sites

да ладно, давеча трам выступал - говорил границы закрываем коронковирус, но фермеры и мексы это святое, мексы для фермерских работ в любых количествах.

 

а по поводу индусов и дистанционки - интересная идея на самом деле....  поменял свою точку зрения - будет годный бизнес!

 

Особливо якщо під це діло розробити нейромережу, і поступово вчити її шоб більше і більше операцій робилось без участі оператора..... 

Створення таких моделей - це, думаю, золота лихоманка недалекого майбутнього.......

Link to comment
Share on other sites

Особливо якщо під це діло розробити нейромережу, і поступово вчити її шоб більше і більше операцій робилось без участі оператора.....

Створення таких моделей - це, думаю, золота лихоманка недалекого майбутнього.......

Я не верю в нейросети, как выпускник КПИ учивший нейросети еще в конце 90х. А вот дешевые индусы в роли аватаров это да. Это годная идея!
Link to comment
Share on other sites

Даже так - думаю к индусам потихоньку будут добавлять автоматизацию какие то простейшие алерты . Кстати вот например прокторед экзамены - уже работает модель!
Link to comment
Share on other sites

Я не верю в нейросети, как выпускник КПИ учивший нейросети еще в конце 90х. А вот дешевые индусы в роли аватаров это да. Это годная идея!

 

В ті часи ще не розібрались як правильно дизайнити багаторівневі мережі зі зворотнім поширенням......  

Link to comment
Share on other sites

Даже так - думаю к индусам потихоньку будут добавлять автоматизацию какие то простейшие алерты . Кстати вот например прокторед экзамены - уже работает модель!

 

Ну так а я про те і кажу..... З часом реакцію на алерти також будуть автоматизувати...... Це дасть змогу вводити більш високорівневі алерти і тд і тп

Link to comment
Share on other sites

Робототехніка вже досить розвинена, але штучних мозгів для неї не вистача..... До AGI (artificial general inteligence) ще як до києва рачки,

 

Як його буде досить ти вжэе таких питань не ставитимеш. Просто будеш виконувати те, шо дядя робот скаже :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Як його буде досить ти вжэе таких питань не ставитимеш. Просто будеш виконувати те, шо дядя робот скаже :D

 

Від сьогодні до "досить" ще більша відстань чим від першого лампового калькулятора до айфону......

Link to comment
Share on other sites

ну не ти так онуки ...

 

Ну так до того часу народ розбереться як співіснувати з цим всим..... 

Такий приклад - в 19 сторіччі навіть в жахливому сні не можна було уявити що через 100 років не можна буде дітей залишати без нагляду......... 

Тим не меньше життя все таки якісніше та більш вільне для більшості людей.......

Link to comment
Share on other sites

А як не розбереться? Дивлячись на те, як деградує в аостнній час гомосапієнс в  масі своїй, я ставлю на те, шо не він керуватиме роботами, а навпаки.

 

Думаю це ілюзія деградації. Насправді більшість на такому чи навіть гіршому рівні і були, просто до інтернету доступу не мали  :gigi:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

помедитуйте: навіщо матроси драять палубу на кораблях?

 

володарям грошей та титулів роботизація не потрібна!

 

Взагалі то це далеко не одні і ті ж люди..... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...