Перейти до змісту

Хто мародерствує в Міннеаполісі


Uki

Recommended Posts

Забавно что у Уки вааще ни разу не возникло проблемы с:

1) Топтанием по флагу США - это нормуль.

2) С белыми коровами которые ashamed to be american, and f..ck USA!

3) С организованной толпой черного военного крыла БЛМ.

 

Но мое замечание сексуального характера просто взорвало ему мозг.

 

Я знаю шо тут є люди які ненавидять свою країну......

Link to comment
Share on other sites

OUT OF CONTROL NYC VIOLENCE: There were around 35 shootings between the 4th of July and 7:00PM Sunday, injuring more than 45 people, according to the NYPD. Shootings exploded in NYC days after

@NYCMayor disbanded all NYPD anti-crime cops. #AbolishPolice

CHICAGO VIOLENCE: At least 17 people died and 63 others were injured in Chicago due to gun violence over the Fourth of July weekend so far. Two killed overnight were young, continuing a string of children fatally shot in recent weeks

Link to comment
Share on other sites

Трохи дивно це звучатиме від "понаїхавших" чи не так?

Так там все понаехавшие. Кто когда понаехал...

 

OUT OF CONTROL NYC VIOLENCE: There were around 35 shootings between the 4th of July and 7:00PM Sunday, injuring more than 45 people, according to the NYPD. Shootings exploded in NYC days after

@NYCMayor disbanded all NYPD anti-crime cops. #AbolishPolice

 

CHICAGO VIOLENCE: At least 17 people died and 63 others were injured in Chicago due to gun violence over the Fourth of July weekend so far. Two killed overnight were young, continuing a string of children fatally shot in recent weeks

@chicagotribune

Это хорошо. Больше жести

Проекції якісь з приводу тих дівчат..........

Эмоции.
Link to comment
Share on other sites

Так там все понаехавшие. Кто когда понаехал...

Это хорошо. Больше жести

Эмоции.

 

Тим хто тут народився буде дивно чути "чемодан... вокзал..." від тих хто приїхав сюди

Link to comment
Share on other sites

Трохи дивно це звучатиме від "понаїхавших" чи не так?

Чому дивно?

Коцапи скрізь понаєхалі, дали аборигенам чемодан і проголосили їх землі ісконно русскімі. Теперішні американці зробили схожі речі стосовно справжніх. Різниця між цими понаєхавшими полягає в придатності створених ними спільнот до розвитку і прогресу, через що частина їх тепер переміщуються з коцапського світу до американського.

Переміщуються і починають стару пісню про всьопропало!  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 год турмы за то что краской разрисовали блек лайф меттерс. За памятники я так понимаю ничего не дают - ну или если сильно поймают. но рисовать на джордже вашингтоне можно, похуй.

Link to comment
Share on other sites

 

Додаткові 600 доларів CARES Закон про допомогу по безробіттю закінчується 31 липня. Ось, що ви повинні знати

Все, що вам потрібно знати про допомогу з пандемією коронавірусу, PUA та можливе законодавство про розширення допомоги щодо безробіття.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=uk&pto=aue&rurl=translate.google.com.ua&sl=en&sp=nmt4&tl=uk&u=https://www.cnet.com/personal-finance/extra-600-cares-act-unemployment-benefit-ends-july-31-here-what-you-should-know/&usg=ALkJrhgvOxfoSw0zOFhh6SSY6VCaFIU3pw#ftag=MSF491fea7

 

люди вже звикли до 600 баксів, якщо нічого продовжено не буде, то серпень - невдоволення, а у вересні щось буде радикальне

Link to comment
Share on other sites

The Democratic-controlled House of Representatives has already passed the HEROES Act. The bill provides for both extension of the federal unemployment benefit, as well as the issuance of a second round of $1,200 checks. Only this time, those stimulus payments will go to each member of every eligible household.

 

https://www.forbes.com/sites/jrose/2020/07/10/a-second-stimulus-check---congress-has-no-choice-but-to-pass-another-bill/#3b95fe644d82

Link to comment
Share on other sites

Да пора покупать мерседес. Деньги все равно оьесцениваются. Нет смысла в накоплениях с такими выплатами

краще дати мені трішки грошей погратися на форексі, це набагато краще, ніж дивитися на мерседес який ржавіє :)

Link to comment
Share on other sites

https://www.dailywire.com/news/breaking-warrant-served-on-st-louis-couple-who-defended-private-property-guns-confiscated-report-says/

 

У пары которая вышла на защиту дома отобрали оружие, выдали ордер на обыск. Учитывая что они пара очень небедных адвокатов. Закона больше нет в штатах есть политическая целесообразность. Хорошая была страна.

Link to comment
Share on other sites

https://www.dailywire.com/news/breaking-warrant-served-on-st-louis-couple-who-defended-private-property-guns-confiscated-report-says/

 

У пары которая вышла на защиту дома отобрали оружие, выдали ордер на обыск. Учитывая что они пара очень небедных адвокатов. Закона больше нет в штатах есть политическая целесообразность. Хорошая была страна.

 

я вам це з самого початку намагаюсь пояснити, що зброя не захищає, зброя це атрибут нападу

Link to comment
Share on other sites

я вам це з самого початку намагаюсь пояснити, що зброя не захищає, зброя це атрибут нападу

Я не совсем понимаю логику высказывания. К чему это? Какое отношение имеет к тому что я написал?
Link to comment
Share on other sites

Я не совсем понимаю логику высказывания. К чему это? Какое отношение имеет к тому что я написал?

 

 

тобі простіше, постраждала тільки твоя логіка, а у цих двох напевно світ перевернувся, адже їм з дитинства розповідали про свободу та приватну власність

Link to comment
Share on other sites

тобі простіше, постраждала тільки твоя логіка, а у цих двох напевно світ перевернувся, адже їм з дитинства розповідали про свободу та приватну власність

Ну вообще то они действовали в рамках закона. Это не советские дети, эта пара лоеры. Если что и перевернулось то от наглости полностью политизированного DA.
Link to comment
Share on other sites

це політика перетворення вільних людй в рабів, тобто всім американцям показали і сказали, що зброя їх не захистить

Показали как раз наоборот - вооруженное сопротивление толпе. Поэтому демократы и сходят с ума пытаясь всячески достать эту пару. Щас кстати бизнесы выходят из коматоза заявляют о поддержке Трампа. GOYA foods мелкие рестораны. У либералов взрываются пуканы и горят огнем.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...