Перейти до змісту

Хто мародерствує в Міннеаполісі


Uki

Recommended Posts

В портланді оголосили надзвичайний стан........ На місто йдуть трампісти та блм з антифа, проводить разом вихідні ......

вы имели в виду " на город идут бугало бойз и молодые демократы"

?

слова имеют силу и значение Уки...

Link to comment
Share on other sites

Та мені пох.... Я незалежний, ти знаєш....  Мене вже всі клоуни підзаїбали, було б класно якби якийсь час був повний штиль та скукотища...... не чути ні про політику, ні про президентів, ні про Антифа з бугалу....... 

Link to comment
Share on other sites

Та мені пох.... Я незалежний, ти знаєш.... Мене вже всі клоуни підзаїбали, було б класно якби якийсь час був повний штиль та скукотища...... не чути ні про політику, ні про президентів, ні про Антифа з бугалу.......

с нового года надеюсь.

 

кстати не про демократов с молотовым.

 

у нас де сантис флориду открыл!

 

теперь даже щтрафлвать не могут за то что маски не носят.

 

вот это я называю прогрессивизм!

Link to comment
Share on other sites

я читаю твиттер что эти ипанутые ковидиоты раздувают. типа флорида штат банкрот. нет больше денег платить неработающим чтобы сидели дома. открытие означает - пиздуйте на работу, хватит по домам сидеть и деньги получать.

так эти ипанутые прямым текстом глаголят - вы ставите нас перед выбором или умереть или получить пейчек.

Link to comment
Share on other sites

я читаю твиттер что эти ипанутые ковидиоты раздувают. типа флорида штат банкрот. нет больше денег платить неработающим чтобы сидели дома. открытие означает - пиздуйте на работу, хватит по домам сидеть и деньги получать.

так эти ипанутые прямым текстом глаголят - вы ставите нас перед выбором или умереть или получить пейчек.

 

 

Ну вони правильно кажуть........ Вчителі та всякі в обслузі ризикують........ І фактично мають вирішити - чи варте воно того....... Все одно всі ті зароблені копійки зникнуть моментально як тільки справа дійде до лікарів........

 

Чесно кажучи я не знаю що б я вибрав........

Link to comment
Share on other sites

Ну вони правильно кажуть........ Вчителі та всякі в обслузі ризикують........ І фактично мають вирішити - чи варте воно того....... Все одно всі ті зароблені копійки зникнуть моментально як тільки справа дійде до лікарів........

 

Чесно кажучи я не знаю що б я вибрав........

поэтому лучше сдохнуть с голоду, все верно. у нас на дорогах оживление, как до вируса. машин тьма. никакой короны. сегодня завтра буду в магазинах расскажу. буду как обычно без маски.
Link to comment
Share on other sites

З.Ы. люди могут боятся чего угодно. у меня жена например всегда подозревает что дети заболели глистами и пытается их пролечить. 

 

корона - это психическое уже скорее, боязнь простуды, гриппа... возведенное в абсолют.

Link to comment
Share on other sites

поэтому лучше сдохнуть с голоду, все верно. 

 

Ну так от вони про те і кажуть шо їм доведеться робити цей вибір - чи здохнути з голоду не працюючи, чи здохнути з голоду працюючи а потім лежачи в лікарні........ або просто здохнути

Link to comment
Share on other sites

Ну так от вони про те і кажуть шо їм доведеться робити цей вибір - чи здохнути з голоду не працюючи, чи здохнути з голоду працюючи а потім лежачи в лікарні........ або просто здохнути

чувак - все здохнут в конце концов. жизнь это опасная штука.

 

з.ы. месяц ходит в школу сын ))) пока никто не сдох )))

Link to comment
Share on other sites

чувак - все здохнут в конце концов. жизнь это опасная штука.

 

з.ы. месяц ходит в школу сын ))) пока никто не сдох )))

 

Ну теж в принципі аргумент......  Але тоді у багатьох кому необхідно здохнути виникають інші ідеї як цього не допустити....... Аут оф зе бокс...... 

Link to comment
Share on other sites

Пан Уки, ваши в НьюЙОрке продолжают чудить.

 

https://twitter.com/Breaking911/status/1309989455898476545

 

тетя настоятельно рекоммендовала полиции НьюЙорка перестать следить за трафиком и дорожным движением и останавливать водителей.

Link to comment
Share on other sites

Пан Уки, ваши в НьюЙОрке продолжают чудить.

 

https://twitter.com/Breaking911/status/1309989455898476545

 

тетя настоятельно рекоммендовала полиции НьюЙорка перестать следить за трафиком и дорожным движением и останавливать водителей.

 

Цікаво як швидко розумні люди перетворюються в клоунів.......

 

_105493619_gettyimages-727080597.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пан Уки, ваши в НьюЙОрке продолжают чудить.

 

https://twitter.com/Breaking911/status/1309989455898476545

 

тетя настоятельно рекоммендовала полиции НьюЙорка перестать следить за трафиком и дорожным движением и останавливать водителей.

нью йорк будет Чикаго #2
Link to comment
Share on other sites

Кстати о Чикаго. ТАм народ вовсю радовался хорошей погоде на выходные и устраивал пикники с интересными играми и аттракционами.

 

AT LEAST 49 PEOPLE SHOT, 7 DEAD, IN CHICAGO WEEKEND SHOOTINGS

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Прокуратура викотила звинувачення у погрозі насилля та у злочинному повадженні з транспортним засобом українському водію що врізався на траку в натовп у мінеаполісі.....

 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Прокуратура викотила звинувачення у погрозі насилля та у злочинному повадженні з транспортним засобом українському водію що врізався на траку в натовп у мінеаполісі.....

:fp1: День маразмів.

Link to comment
Share on other sites

:fp1: День маразмів.

а в чому маразм? Його ж не звинуватили в теракті чи в спланованому замаху на вбивство - погроза насиллям повністю відповідає діям водія, який продовжує рух незважаючи на явну, видиму перешкоду у вигляді пішоходів на проїжджій частині.

 

Інше питання що в цій ситуації автоматом мали б на одній лаві сидіти відповідальні особи з поліції, які:

1. не забезпечили безпеку учасників дорожнього руху під час мирної демонстрації

або

2. не забезпечили безпеку законослухняних громадян від озброєних бунтівників, якщо це була не мирна демонстрація

Link to comment
Share on other sites

а в чому маразм? Його ж не звинуватили в теракті чи в спланованому замаху на вбивство - погроза насиллям повністю відповідає діям водія, який продовжує рух незважаючи на явну, видиму перешкоду у вигляді пішоходів на проїжджій частині.

 

Інше питання що в цій ситуації автоматом мали б на одній лаві сидіти відповідальні особи з поліції, які:

1. не забезпечили безпеку учасників дорожнього руху під час мирної демонстрації

або

2. не забезпечили безпеку законослухняних громадян від озброєних бунтівників, якщо це була не мирна демонстрація

 

Так вони вирішили розформувати поліцію.....

Link to comment
Share on other sites

Так вони вирішили розформувати поліцію.....

можливо я щось плутаю, але інцидент доволі ранній і поліція тоді ще повноцінно діяла.Ну як діяла - відсиджувалась по кущах...

Link to comment
Share on other sites

можливо я щось плутаю, але інцидент доволі ранній і поліція тоді ще повноцінно діяла.Ну як діяла - відсиджувалась по кущах...

 

Скоріше у фрустрації була........ Це було вже після того як поліцейську дільницю спалили.......

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

ок, тоді хай у суді визнають поліцію неосудною внаслідок психічної неадекватності на той момент :weep: :weep:

 

"Поліція не змогла забезпечили безпеку учасників дорожнього руху ,оскільки перебувала в депресивно-пригніченому стані" :gigi:

 

Юкі, ти розумієш, як воно звучить?
Це вже не Штати, це якийсь трагіфарс.

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

ок, тоді хай у суді визнають поліцію неосудною внаслідок психічної неадекватності на той момент :weep: :weep:

 

"Поліція не змогла забезпечили безпеку учасників дорожнього руху ,оскільки перебувала в депресивно-пригніченому стані" :gigi:

 

Юкі, ти розумієш, як воно звучить?

Це вже не Штати, це якийсь трагіфарс.

 

Ікзектлі

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...